320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fábio Coentrão
    Hay método en su locura

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Tead, sa meeldid mulle. Õudsalt meeldivad su sisulised ja arutlevad postitused, ausalt.
      Mis aga mulle üldse ei meeldi on see jätkuv negatiivne alatoon benzama suhtes. Kas me oleme unustanud kui lojaalne on ta olnud klubi jaoks? Kas me oleme unustanud läbi kelle me tegelikult saime läbi eelmine aasta ucl-i finaali calderonil ( loe: benzama vrs atleti kaitsjad) Ja selliseid näited võiks tuua veel ja veel. Ma tahaks olla optimist ja ma ei kannaks benzamat maha veel.
      Päris kõike pole mõtet surmtõsiselt ka võtta. Olen kursis ka Benzema positiivsemate saavutustega. Ilmselgelt pole ta minu jaoks #1 mängija klubis aga suures plaanis on tegu siiski tähtsa mängijaga klubi ajaloos. Võib-olla oleks Mayoralile võinud pisut rohkem minuteid anda juba natuke varem või tehakse seda näiteks eilse mängu taustal lähitulevikus. Benzemal taset peaks olema piisavalt, tahaks vaid näha, et klubi kasvandikele antaks mänguaega, kui Benzema enda vorm kõige parem ei ole.

      Isco ja Asensio liigse isetsemisega nõus. Minu arust tegi näiteks Casemiro sümpaatse esituse - chip Ramosele esimese värava toonud olukorras, teisel poolajal kena läbisööt suluseisu tõttu lugemata jäänud väravale ja üldiselt enesekindel esitus palliga. Ilma pallita tavapäraselt hea.

      Algselt postitas maanus Vaata postitust
      Mis veel torkas silma, et see tehti enda elu liiga keeruliseks kui roniti korduvalt karpi äärtel teades väga hästi, et surve on kohe peal.Teiseks eilses mängus ei oleks minu tagasihoidliku arvamuse põhjal Ramos nii palju edasi-tagasi traageldama, sealt ka tagasi tulles kergelt paanika laadsed vale söödud või puhastamised. Muidu julge koosseis, ise oleks Nacho veel pannud vasakule aga samas kui sul on üks korralik varu kahe äärepeale siis miks mitte hoida Nachot reservis. Theo nüüd nii hirmus ka eile ei tundunud.
      Aga kui nüüd vastastele au anda siis üllatavalt hästi pressisid ja pidasid lõpuni vastu (füüsiliselt siis v.a Pietro ma vanusega vist väsis ära).
      Tore oli see kuidas vana Pietro noore Theoga asju selgeks rääkis, nõrgema närviga kohtunik oleks siit kaarti lehvitanud .
      Minu arust ei kärisenud kaitses Ramose pealt, valesööte jagasid enam-vähem kõik mehed. Ramose ühest seiklusest rünnakul tuli ka esimene värav. Carvajali äär oli see, mida Sociedad peamiselt pruukis ning sealt tulid nii värav kui latis lõpetanud olukord. Theo oli täitsa asjalik, kuigi kusagil 65. minuti kandis paistis tal juba kumm tühi olevat.

      Kommentaar




        Pisut hilinenult:

        Kommentaar


          Ma just mõtlengi, et kui sul on selline närviline ja pressinguga mäng ,kas ikka on kõige mõttekam minna ette seiklema, Ramos on küll osav aga mitte nii osav kui Marcelo.
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar




            The forecast for the 2017-2018 season predicts revenues of 690.3 million euros, prior to asset disposal, and a pre-tax profit of some 48,6 million euros.

            Kommentaar


              Fábio Coentrão
              Hay método en su locura

              Kommentaar


                Algselt postitas Faraday Vaata postitust
                On siis teada ka kui kauaks ta nüüd välja jääb?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Navas Vaata postitust
                  On siis teada ka kui kauaks ta nüüd välja jääb?
                  Kui õlg on liigesest väljas, siis üldjuhul kuu-pooleteisese pausiga tegemist.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                    Kui õlg on liigesest väljas, siis üldjuhul kuu-pooleteisese pausiga tegemist.
                    Räägitakse kahest-kolmest nädalast.

                    Kommentaar


                      Kroos, Marcelo, Ronaldo tagasi. 3p kohustuslik, Barcal küll peale SuperCupi hea tase ainult aga tänus Messile, vaevalt temagi hooaja lõpuni vastu peab. Samas ega meil pingil meeldivam seis pole. See hooaeg saab olema Baleile ja Benzemale tõestamiseks. Aga mis formaat praegu üldsegi on? Isco tipus v Ronaldo vms? Võinuks pigem Asensiot või Mayorali kasutada..
                      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                      Kommentaar


                        Isco tipus? Kui sul on valida Isco ja Ronaldo vahel, et kumb tipus.. siis mis sa ise arvad?

                        Poolaeg 0:0! Oleme parem võistkond olnud, aga väravat pole veel ära löödud.. Navas ja Carvajal korra tassisid ära meilt, aga samuti on teinud seda Adan! Eks teisel poolajal tuleb rohkem suruma hakkata ja Asensio sisse tuua ja väravad hakkavad tulema!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Navas Vaata postitust
                          Isco tipus? Kui sul on valida Isco ja Ronaldo vahel, et kumb tipus.. siis mis sa ise arvad?

                          Poolaeg 0:0! Oleme parem võistkond olnud, aga väravat pole veel ära löödud.. Navas ja Carvajal korra tassisid ära meilt, aga samuti on teinud seda Adan! Eks teisel poolajal tuleb rohkem suruma hakkata ja Asensio sisse tuua ja väravad hakkavad tulema!
                          Jmh aga vahel mängis Ronaldo ka vasakut äärt ja paremat . Marcelo taas vigastatud. Keeruline mäng. Benzeemaaalik mäng mõlema tiimi jaoks, võimalusi on aga lõppevad koomiliselt, nagu Ronaldo libastused täna. Modricu asmele Mayoral ja Marcelo asmel Vasquez, Isco asemel Asensio, full rünnak nüüd.
                          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                          Kommentaar


                            Nii ei tohi, Zizoul tööd jagub enne järgmist mängu. Betiselt ikka meeletu ning suurepärane mäng. Nagu lõpus kommentaator ütles, kui Bale palli kaotas, see pole Sunderlandi mäng! Tabeliseis on nukker. 15min enne lõpu oli Realil midagi 22 pealelööki, palju neid mõlemal tiimil lõpuks kokku oligi? Järgmine mäng Alavesi ala Theo endise tööpakkuja vastu, olid nad CDR finaalis samuti.
                            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                            Kommentaar


                              Ouch. Nagu näha, Reali jaoks vahet enam ei olnud kas Viik või Kaotus.. mindi täis pangale ja kaitse jäeti täiesti unarusse ja sealt see värav tuli! Real Madridi 73 väravane rekord mis koos Santosega jagama mindi läks nüüd täna katki!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Navas Vaata postitust
                                Ouch. Nagu näha, Reali jaoks vahet enam ei olnud kas Viik või Kaotus.. mindi täis pangale ja kaitse jäeti täiesti unarusse ja sealt see värav tuli! Real Madridi 73 väravane rekord mis koos Santosega jagama mindi läks nüüd täna katki!
                                Puhta minu arvamus, aga otseselt valet midagi polnud, eks sa Betise vastu ikka tahad 3punkti, mis seal kastis passida. Rekordi kohapealt jama tõesti, lisaks väravate rekordile ka pidime tunnistama üle pika pika aja kaotust.
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X