320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hakimi põhjustas taas valesööduga värava. Siin foorumis on samuti palju tema toetajaid, ütlesin juba hooaja algul, et pigem kahju kui kasu. Danilo oli kordades isegi parem. Eriti ründes.
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

    Kommentaar


      Johhaiidii Modric küsib kaks korda vastaste värava lähistel palli aga need isetsejad ikka üritavad skillida või siis lõpetavad rünnaku ebaõnnestunud tsenderdusega. Õnneks Zizoul oli mune ja võttis selle Isco välja.
      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Pole enam kahjuks üllatunud, et edasi ei pääsenud..

        Kommentaar


          Nüüd peaks küll Zidanei krediit otsa lōppenud olema... Leganeselt kodumurul suhkam. Ajuvaba.

          Kommentaar


            Oh issand.. aina põnevamaks kisub. Nüüd siis tuleb oodata PSG mängu. Ja keegi asjatundja palun selgita ära miks mäng lisaajale ei läinud? Ma olin kuni lõpuvileni selles kindel ja kui kommentaatorid ütlesid Leganes tegi ajalugu... Mõlemad ju lõid võõrsil väravad? Seis oli 2:2 kokkuvõttes? Täna läks samuti Alavesi ja Valencia mäng lisaajale kui Valencia võitis kodus 2:1 Alavesi ja Alaves kodus 2:1.
            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

            Kommentaar


              Kelner lasti lahti nigu niuhti peale Copat ja Ligas oldi punkti kaugusel Barcast. ZZ Heiki möllab, aga vapralt edasi. Ei suuda ära oodata seda kohtumist PSG vastu
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                Oh issand.. aina põnevamaks kisub. Nüüd siis tuleb oodata PSG mängu. Ja keegi asjatundja palun selgita ära miks mäng lisaajale ei läinud? Ma olin kuni lõpuvileni selles kindel ja kui kommentaatorid ütlesid Leganes tegi ajalugu... Mõlemad ju lõid võõrsil väravad? Seis oli 2:2 kokkuvõttes? Täna läks samuti Alavesi ja Valencia mäng lisaajale kui Valencia võitis kodus 2:1 Alavesi ja Alaves kodus 2:1.
                Võõrsil löödud väravad loevad. Seda teavad isegi lapsed lasteaias
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                  Oh issand.. aina põnevamaks kisub. Nüüd siis tuleb oodata PSG mängu. Ja keegi asjatundja palun selgita ära miks mäng lisaajale ei läinud? Ma olin kuni lõpuvileni selles kindel ja kui kommentaatorid ütlesid Leganes tegi ajalugu... Mõlemad ju lõid võõrsil väravad? Seis oli 2:2 kokkuvõttes? Täna läks samuti Alavesi ja Valencia mäng lisaajale kui Valencia võitis kodus 2:1 Alavesi ja Alaves kodus 2:1.
                  Leganes lōi vōōrsil 2. Real vöörsil aint 1. Seega Leganes edasi.
                  PSG vastu ei julge vist vaadatagi mis endaga teha lastakse.

                  Kommentaar


                    Noh Llorente ja Hakim välja ja Modric ja Carvajal sisse hakkas juba mängu moodi olema. Ilmselgelt oleks järgmiseks hooajaks vaja Carvajalile asendust juurde, Theo vasakul juba lubab rohkem kuigi vist oli tema ,kes teise värava katmise maha magas. Esimene oli selline kahe mehe ebaõnn. Aga nüüd juu lihtne , karikas ka enam ei pea mängima saab nüüd Valencia peale järjekordse viha välja elada.
                    Felix: Oh, bollocks!
                    Elmo: Dog's bollocks?
                    Felix: No, just plain fucking bollocks!
                    Elmo: No dog involved?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                      Ja keegi asjatundja palun selgita ära miks mäng lisaajale ei läinud? Ma olin kuni lõpuvileni selles kindel
                      Hahaha, liiga hea.

                      Kommentaar


                        Järgmine aasta on meie aasta!

                        Algus oli küll paljulubav ja Benzema värav tuli üsna kliinilise lahenduse tulemusena. Aga nii pea kui Leganes tõstis survet, kadus ka igasugune kvaliteet mängust ja tuli see vana "hea" aeglane pallikõlgutamine koos kõigi nende tsenderdustega tagasi. Lõpus oleks isegi peaaegu vilja kandnud, ei saa öelda, et võimalusi ei olnud.

                        Hakimi sööt Nachole polnud kindlasti kõige kainem lahendus aga ma hindaksin Nacho panust sellesse väravasse oluliselt suuremaks. Mõned idioodid jõudsid isegi Casillat selles väravas süüdi tembeldada (midagi pole öelda, äss löök oli):



                        Ei saagi nagu aru, nädalavahetusel osati mängida, selle mängu alguses oldi samuti teravad. Poolajal võiks treener meestele nende kohustused koos väikese motivatsioonilaksuga meelde tuletada aga pole sellist asja üsna kaua enam näinud.

                        Zidane: "we played well, had this been another day we might've scored in the final minutes. We don't deserve this because everyone performed like I wanted them to."

                        Ma tahaks loota, et Zidane trollib aga vägisi jääb vastupidine mulje.

                        Kommentaar


                          Millega Carlo tegeleb? Võiks abitreeneriks tulla.
                          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                          Kommentaar


                            Me oleme läbi omadega, psüühiliselt läbi. Seda on näha nii valedes söötudes, kui ka arusaamatuses lahendamaks olukordi. Ükski asi ei tööta enam, nagu ta töötas viimased 2 aastat. Ma ei läheks kellegi suunas näpuga, vaid meil kõigil tuleb otsa vaadata mis meie mentaalse olukorraga peas toimub. Ma olen alati uskunud, terves kehas, terve vaim. Ja see iseloomustabki meie selle hooaja esitusi. Olukord on hapu, aga ainult rumal fänn annab alla. Mina ei anna.

                            Hala Madrid!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

                              Hala Madrid!
                              eesti keeles siis Madriidi hala.

                              Kommentaar


                                Kurb. Vaadake neid mänge ja näete, et hispaanlased seal midagi skeemitavad ja õõnestavad selle meeskonna sisekliimat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X