320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Originally posted by H.M Murdock
    ronaldo on küll parim! ! ! hambavahelt sülitamises on ta The Greatest! aga nagu keegi juba enne ütles (peremees vist),siis pole vahva brasiilane enam see vend,kellena ta osteti ja praegu on parim jalgpallur maailmas ilmselt henry, nuta või naera.aga kuna me kõik teame su ronaldu-nimelist kinnis-ideed,siis ma hakka sinuga,robinho,üldse vaidlema, vaid võtan oma seitse asja ja kaon magama,et homme hommikul varakult porilompi laevukesi ujutama minna.nägemist!
    Vahepeal tundus, et ka sinust saab asja, kuid näed, mööda panin...
    Aga see selleks. Väga tore oleks sinuga vaielda ju. Ainult ma kahtlen sinu objektiivsuses, sest Henry saavutustest tead sa ju ainult viimaste hooaegade põhjal. Ronaldot pole sa aktsioonis eriti näinud. Samas hat-trick OT-l tuleb vast ikka ju meelde!? Samuti ei ole sa eriti kursis tema saavutustega Barca, Interi ja miks mitte ka PSV ja Cruzeiro päevilt. Ronaldo karjäär hakkas väga noorelt. Ta oli 17-selt juba üle Maailma tuntud ning MM-il näidati pmst ainult 17-aastast Ronaldot, kes pingiveerel istus. Ta oli juba siis staar. Kahjuks rikkusid Ronaldo ära vigastused ning loomulikult ta pole enam endine. Kuid väravaid lööb ikka mehiselt edasi.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Üks asi jäi nüüd märkimata. Nimelt eile võideti Albacete meeskonda. Väravad lõid Roberto Carlos karistuslöögist ning ka teine värav sündis Carlose karistuslöögist. Kuid seekord sai Figo käe vahele. Üldiselt oli hea mäng, arvestades seda, et CL-i mäng ees ootab. Ronaldo ja Zidane olid muidugi unes selles mängus. Carlos selle eest väga elav.
      Jääme siis Monacot ootama.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Originally posted by Robinho



        Jääme siis Monacot ootama.
        Ma arvan ,et Monaco ootab teid.Söödavad teid ülekaaluliseks ,joodavad täis , mina näpin teisipäeval pulti ja vaatan iga kanali päält kuidas Reali mehed valusate kõhtude ja purjus peadega palle väravast kordamööda välja koogivad. Ja kõige tipuks vähemalt üks hea asi seal Reali vennad lähevad Monaco chicke otsima ja neid on seal palju palju.

        Edit: Vaevalt ,et kedagi saab maailma parimaks pidada. Kurat kus te teate ju,kui Ronaldo seal minu eas vuti tagus ,kas äkki mängis temaga mõni teine poiss ,kes oli temast veel üle. Ja siis mõne talumehe laps võis ju mingi hirmus staar olla ,aga polnud lihtsalt võimalusi kuskil võistlustel ega muudel kohtadel käia ,kus saaks ennast näidata.
        sigpic

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          robinho, ma ei usu, et ka sina reaalajas jägisid ronaldo tegemisi, ee, ytleme siis enne interisse siirdumist näiteks - lähtudes sinu synniaastast. ja isegi kui jälgisid, ei saanud sinu arusaam maailma-asjadest väga adekvaatne olla. pealegi oli tollal hoopis teisi \'maailma parimaid\', keda fännata.

          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Originally posted by fittibaldi


            robinho, ma ei usu, et ka sina reaalajas jägisid ronaldo tegemisi, ee, ytleme siis enne interisse siirdumist näiteks - lähtudes sinu synniaastast. ja isegi kui jälgisid, ei saanud sinu arusaam maailma-asjadest väga adekvaatne olla. pealegi oli tollal hoopis teisi \'maailma parimaid\', keda fännata.
            Enda õigustuseks pean ütlema, et olen ennast kurssi viinud tollaste sündmustega.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Ainult ma kahtlen sinu objektiivsuses, sest Henry saavutustest tead sa ju ainult viimaste hooaegade põhjal
              seega ei saa sa ka mitte nii öelda murdockile, sest tagantjärgi asjadega kurssi viies ei saa mitte yhtki moodi objektiivne olla, sest ajalugu teatavasti on võimalik sajal viisil kirja panna.
              eks muidugi tahaks minagi kõiksugu loetud materjalide ja mõnede nähtud videoklippide põhjal Besti kõigi aegade geniaalseimaks mängijaks pidada - on the pitch - ja salamisi teengi seda.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Originally posted by fittibaldi


                Ainult ma kahtlen sinu objektiivsuses, sest Henry saavutustest tead sa ju ainult viimaste hooaegade põhjal
                seega ei saa sa ka mitte nii öelda murdockile, sest tagantjärgi asjadega kurssi viies ei saa mitte yhtki moodi objektiivne olla, sest ajalugu teatavasti on võimalik sajal viisil kirja panna.
                eks muidugi tahaks minagi kõiksugu loetud materjalide ja mõnede nähtud videoklippide põhjal Besti kõigi aegade geniaalseimaks mängijaks pidada - on the pitch - ja salamisi teengi seda.
                Ajalugu küll, kuid statistikat mitte!
                Aga jah, statistika pole alati see kõige õigem viis. Eks igaüks usaldab oma silma ja pead paremuse määramiseks.
                Besti kohta seda, et peale Põhja-Iirlaste endi ja ManU fännide ei leia ta Maailmas toetust. Seega pole ta vast ikka päris real deal! Aga keegi ei keela Sul nii arvamast.
                Päikest ja \"parimate\" terviseks!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Originally posted by Robinho
                  Besti kohta seda, et peale Põhja-Iirlaste endi ja ManU fännide ei leia ta Maailmas toetust. Seega pole ta vast ikka päris real deal! Aga keegi ei keela Sul nii arvamast.
                  Issand kui loll sa ikka oled. Vabandust.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Originally posted by Martin


                    Originally posted by Robinho
                    Besti kohta seda, et peale Põhja-Iirlaste endi ja ManU fännide ei leia ta Maailmas toetust. Seega pole ta vast ikka päris real deal! Aga keegi ei keela Sul nii arvamast.
                    Issand kui loll sa ikka oled. Vabandust.
                    Nii armas sinust!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Robinhost kohe kole kahju tal on vist kevadega tekinud kevad armastus Ronaldo vastu.
                      Või, millega seletada seda, et vend arvab, et ainuke kellel on õigus on tema. Saad aru sa ajad lausa koomuskit ju kui räägid et 17aastaselt MM-il oli Ronaldo juba staar.(Ta ei mänginud yldse ja teda näidati siiski tunduvalt väiksemates kogustes kui sinu mainitud termin\"kogu aeg\"). Aga samas kevad on ilus aeg ja armastus ilus asi nii, et keep going robinho

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Originally posted by DEDE junior
                        Või, millega seletada seda, et vend arvab, et ainuke kellel on õigus on tema.
                        Kas sa siis ei näe, et ka Martinil on õigus?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Originally posted by Robinho
                          Originally posted by DEDE junior
                          Või, millega seletada seda, et vend arvab, et ainuke kellel on õigus on tema.
                          Kas sa siis ei näe, et ka Martinil on õigus?
                          Ma arvan, et see pole küll asi, mille üle sa nii väga rõõmustama peaksid. Õnneks oled veel noor ja ehk arened ja suudad laiemat pilti ka arvesse kunagi võtta.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Originally posted by Martin
                            Ma arvan, et see pole küll asi, mille üle sa nii väga rõõmustama peaksid. Õnneks oled veel noor ja ehk arened ja suudad laiemat pilti ka arvesse kunagi võtta.
                            Vaata, Martin, mul on omad vaated jalgpalli maailmale, mida ma häälekalt ka siin laulnud olen. Maru lihtne on mind lihtsalt lolliks tembeldada, kuid midagi arukat kuulnud pole ka Sinu poolt, \"oo vana ja tark jalgpalli asjatundja\".
                            Naudime kevadist päikest ja ärgem sõimelgem!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by Robinho
                              Vaata, Martin, mul on omad vaated jalgpalli maailmale, mida ma häälekalt ka siin laulnud olen.
                              Sinu ebaõnne jah, et sa pole aru saanud, et televiisoripõlvkonna esindajana on sulle dogmad pähe taotud. Arvatavasti pead Ronaldot ka Pelest või Maradonast paremaks, sest nemad ei figureeri ju üldse eriti kuskil. Teistest rääkimata.

                              Ja Figo, Zidane, Beckham, Casillas, Carlos ja teised on ka muidugi maailma parimad. Kus sa sellega, et keegi teine võiks olla. Telekas räägitakse ju sedasi.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Originally posted by Martin
                                Sinu ebaõnne jah, et sa pole aru saanud, et televiisoripõlvkonna esindajana on sulle dogmad pähe taotud. Arvatavasti pead Ronaldot ka Pelest või Maradonast paremaks, sest nemad ei figureeri ju üldse eriti kuskil. Teistest rääkimata.

                                Ja Figo, Zidane, Beckham, Casillas, Carlos ja teised on ka muidugi maailma parimad. Kus sa sellega, et keegi teine võiks olla. Telekas räägitakse ju sedasi.
                                Millises telekas niimoodi räägitakse?
                                Peale Becksi on Sinu nimetatud pallurid Maailma tipus oskustelt. Kas just parimad, jääb igaühe enda otsustada.

                                Aga Ronaldo vs. Pele vs. Maradonaga on selline teema, et Diego oli peale Pelet parim ja Ronaldo peale Diegot parim. Maradona tasemele Ronaldo siiski ei küündi. Kuigi trofeesid on rohkem R9-l, on hämmastav fakt, kuidas Maradona Napoli Euroopasse tõi. Pele jääb juba liiga kaugesse aega, et teda otseselt Ronaldoga võrrelda. Aga kolme MM tiitlini on Ronaldol võimalus veel püüelda...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X