320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Alati on tore näha, et "fännid" leiavad kohe mõne mängija, kelle tõttu tegelikult meeskond kaotas. Oli selleks siis Marcelo, Bale või keegi kolmas. Näiteks Reguiloni mäng Ajaxi vastu oli täis individuaalseid prohmakaid aga see kedagi ei koti.
    Ma ei süüdista kaotuses Bale. Viimased 3-4 mängu olen jälginud Bale tegutsemist ja lihtsalt ei näe temas enam midagi. Silma hakkavad pigem laiskus ja sellest tulenev lohakus...

    Kommentaar


      Sõbrakesed, see ei ole koht kus nüüd tüli ülesse kerida. Mis puudutab Bale, siis esimene asi mis ma olen tema juures märganud, et ta on kaotanud oma kiirust kohutavas koguses, need korrad kust ta jookseks kellegi üle, on pigem harvad korrad. Etteheited, et mõndadel meestel ei ole" sära silmis" on tegelikult tõsine probleem mu meelest ja sealt hakkavad need muud probleemid ka pihta seoses mängukvaliteediga. Iseenesest ei ole ju paanikaks põhjust veel.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Sõbrakesed, see ei ole koht kus nüüd tüli ülesse kerida. Mis puudutab Bale, siis esimene asi mis ma olen tema juures märganud, et ta on kaotanud oma kiirust kohutavas koguses, need korrad kust ta jookseks kellegi üle, on pigem harvad korrad. Etteheited, et mõndadel meestel ei ole" sära silmis" on tegelikult tõsine probleem mu meelest ja sealt hakkavad need muud probleemid ka pihta seoses mängukvaliteediga. Iseenesest ei ole ju paanikaks põhjust veel.
        Kui Ajaxist saadi imega jagu, siis täna enam imet ei juhtunud.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Kui Ajaxist saadi imega jagu, siis täna enam imet ei juhtunud.
          Ma vist saan jalgpallist veidi teistmoodi aru kui sina. Kuid absoluutselt annan sulle õiguse seletada, mida sa pead silmast, et saadi läbi ime jagu Ajaxist?

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Ma vist saan jalgpallist veidi teistmoodi aru kui sina. Kuid absoluutselt annan sulle õiguse seletada, mida sa pead silmast, et saadi läbi ime jagu Ajaxist?
            ajax oli lihsalt parem, aga ei kasutanud võimalusi, girona oli vähem parem, aga kasutas olukordi edukamalt.

            Kommentaar


              Minumeelest niipalju kui ma Reali mänge ja vaadanud, siis on puudus meeskonnas ikkagi selgest liidrist palliplatsil. Balest oleks kunagi kindlasti võinud tulla selline mängija, sest potensiaali oli roppumoodi, aga tema on ära kustunud. Modric-Kroos on ikkagi selged liidrid oma elemendis ja positsioonis, aga mitte meeskonnas. Terve praegune meeskond ju tegelikult pikki aastaid mängis nii, et oli kelle otsa vaadata ja kes vedama hakkaks ning praegu tundub, et kõik vaatavad ringi, et kus Ronaldo on. Suvel tuleb ikkagi korraliku verevahetust teha ning tuua ehk 1-2 uut staari meeskonda. See on pelgalt minu arvamus.

              Kommentaar


                õigus tõesti, Isco,Bale out. James in ja mingi 2-3 staari kindlasti veel. Kui Viniour jr on top assister, on selles tiimis midagi ikka väga valesti. 18a poiss ei saa sellises klubis olla top assister. #verevahetus Bale kiirus tõesti ftw? õnneks Icardil probleemid

                Kommentaar


                  Bale'il jääb enesekindlusest (mitte oskustest) puudu. Pole ka ime, kui treener eelistab Lucas Vazquezi suguseid härraseid, kes on kindlasti tubli squad player aga individuaalselt valgusaastate kaugel Bale'ist. Vinicius - Benzema - Bale trioga annab sõita küll.

                  Üldises plaanis tuleb Solari mängudele enamasti täiesti adekvaatse plaaniga, esimesel poolajal ollakse peaaegu alati parem kui vastane. Teiseks poolajaks teeb vastane korrektuurid samal ajal kui Solari imeb näppu ja valmistub mängu parimaid mehi pingile võtma. Mängus mitte just väga hästi sees (joptvajumat, isegi vigastatud - viimati Reguilon) mehed jäävad platsile. Pressi kvaliteet langeb, vastased saavad surve üles, tulevad sisse ka individuaalsed vead ja ongi perse majas. Kui varasemates mängudes suudeti piisavalt suur edu poolajaks sisse saada, või oli vastane nii kehv, et ka teisel poolajal mängu ei saanud, siis tulid ka võidud.

                  Lisaks viis, mil moel Isco ning vähesel määral ka Bale ja Marcelo on kõrvale heidetud, ainult kinnitab, et Solari on lihtsalt kelneri kolmas tulemine. Aga enamike vastaste vastu piisab individuaalsest kvaliteedist, et punktid siiski koju tuua. Ma seda liidrijuttu üle ei tähtsustaks, Benzema kannab vedurirolli rünnakul sel hooajal väga hästi. Ronaldo kvaliteet aitaks kindlasti Solari puudujääke paremini kompenseerida, kuid sarnasel tasemel mehi on üldse kokku vast kaks veel ning need pole saadaval.

                  Kommentaar


                    Kommentaatorid mainisid ka eile, et Realil oleks nüüd liidrit vaja mängu. Kohati mõistan kohati mitte. Mida teie peate silmas liidri all? Mängijat kelle kaudu saaks kõiki rünnakuid alustada? Miks mitte siis Isco?? No ma ei tea kas peale Ronaldo ja Messi kedagi kvaliteetsemat üldse praegu on. Kedagi kes tiimi motiveeriks? Neid ka raske leida, peab ikka klubis juba pikemat aega olema, Ramosest pole kasu kui see ei suuda ennastki motiveerida ja lõpetab iga mängu punasega. Keskväljakule pole liidrit vaja, seal Modric - Kroos, kaitses hoiab ka Varane ja Ramos asju kontrolli all aga ainult kui tuju selleks. Ründes on liidriks ilmselgelt hetkel Benzema. Õige "liider" on minu arust hoopis treener, kellel hetkel kahjuks jääb selles osas oskusi väheks. Aga jah, Isco võiks paljudele küsimustele vastuseks olla.

                    Kes arvab, et James tuleb Reali tagasi siis kardan arvama, et eksib.

                    "It's a good league here in Germany, the stadiums are full. I came here with a different perception," said James.

                    "I'm fine, I hope I stay here. I feel very good."
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      Oleneb, kes lahkuvad ja mida pakutakse. Kui Isco ja Bale lahkuvad, siis tuleb usutavasti

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Olar Vaata postitust
                        õigus tõesti, Isco,Bale out. James in ja mingi 2-3 staari kindlasti veel. Kui Viniour jr on top assister, on selles tiimis midagi ikka väga valesti. 18a poiss ei saa sellises klubis olla top assister. #verevahetus Bale kiirus tõesti ftw? õnneks Icardil probleemid
                        Ma olen väga õnnelik, et Vinicius on top assister. Väga kena esimene hooaeg tuleb noormehelt.
                        Mis puutub aga Bale, enam ei näe tema panust meeskonnale, tundub väga üksik olevat koguaeg.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas REALMS Vaata postitust
                          Ma olen väga õnnelik, et Vinicius on top assister. Väga kena esimene hooaeg tuleb noormehelt.
                          Mis puutub aga Bale, enam ei näe tema panust meeskonnale, tundub väga üksik olevat koguaeg.
                          Nõus, kuid ta ei tohiks seda siiski olla. Mulle muidugi samuti see meeldib, aga see pole normaalne

                          Kommentaar


                            Juventuse keskkaitsja Leonardo Bonucci avaldas, et loobus suvel lisaks Manchester Unitedi pakkumisele ka Real Madridi omast.
                            Militao (Porto kaitsja kes on 5 kuud järjest valitud liiga parimaks kaitsjaks): Only the signature is missing from Real Madrid move [MARCA]
                            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                            Kommentaar


                              Militao liitumine oleks väga hea Realile ja arvan et tuleb ära ka.

                              Kommentaar


                                1000 katkematut päeva on Real Madrid valitsenud üle Euroopa

                                Fábio Coentrão
                                Hay método en su locura

                                Kommentaar

                                Working...
                                X