320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kohe näha miks Barca omab liigat see hooaeg, ega siit vist võitu Realil ei tule. Aga ühes oleme ausad, Asensio 0. MDV see mees teeb . Isegi Marcelo/Ramos on rohkem ründes kui see mees ja no positsioneerimine... nagu oleks uus mees Realis. Marcelo annab Asensiole kes jookseb hoopis Marcelo seljataha.. Kroos annab passi Asensiole aga ikka Asensio jookseb palli eest ära.. Mingi barcasse läheb v? krdi närvi ajab juba, tegi mis ta tegi vanasti Realis, see hooaeg imo puhas 0 v.a supercup väravad Barcale. K12 kommentaatorid räägivad Bale lahkumisest samalajal vend lööb 2:2 ..
    Lõpetuseks, oleme ausad, Cristiano - Asensio vahetus killis mängu. Mitte, et otseselt ehk Asensio süüdi oleks aga taktikaliselt Marcelo - Asensio on justkui vesi ja tuli.
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

    Kommentaar


      kaotust me neile ei teinud aga ise ka ei kaotanud, Ronaldo skooris aga Messi ka. tavaline clasico
      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Esimesel poolajal oleks pidanud kaks tükki juurde lööma, ka teisel poolajal oli korralikke võimalusi. Marcelo kaitsetöö nägi välja umbes nii, et suure hurraaga jooksis kellelegi keskringini järgi ja siis loivas tagasi omale kohale. Juba 9. minutil oli samm umbes sama reibas kui Rakticil nurgalööke andma minnes. Aga eks selle esimese värava juures oleks ka Nacho võinud paremini tegutseda. Pique suutis vist Ronaldot kergelt vigastada viimase löödud värava ajal, midagi väga tõsist ei paistnud olevat. Kohtunik muidugi midagi ei näinud. Bale'i värav:

        Kommentaar


          väga putsis vile ikka

          Kommentaar


            Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
            Kohe näha miks Barca omab liigat see hooaeg, ega siit vist võitu Realil ei tule. Aga ühes oleme ausad, Asensio 0. MDV see mees teeb . Isegi Marcelo/Ramos on rohkem ründes kui see mees ja no positsioneerimine... nagu oleks uus mees Realis. Marcelo annab Asensiole kes jookseb hoopis Marcelo seljataha.. Kroos annab passi Asensiole aga ikka Asensio jookseb palli eest ära.. Mingi barcasse läheb v? krdi närvi ajab juba, tegi mis ta tegi vanasti Realis, see hooaeg imo puhas 0 v.a supercup väravad Barcale. K12 kommentaatorid räägivad Bale lahkumisest samalajal vend lööb 2:2 ..
            Lõpetuseks, oleme ausad, Cristiano - Asensio vahetus killis mängu. Mitte, et otseselt ehk Asensio süüdi oleks aga taktikaliselt Marcelo - Asensio on justkui vesi ja tuli.
            Otsusta ära juba. Kas Asensio on nüüd järgmine Pelé, Maradona ja Ronaldo kokku või on tegemist järjekordse Bojaniga. Üks mäng üht, teine mäng teist.
            RealFan on juba teine tase. Olen alati sisimas kaalunud varianti, et tegelikult olid sina jaalo kasutajanime taga ja viimaste kuude postitused ainult kinnitavad seda. Kutsuda Albat järgmise leveli värdjaks, kui endal on meeskonnas selline mees nagu Ramos - no taevas halasta. Ja videoid oskad sa ka postitada, aga ainult sellised, mis sinu arvamusega kokku langevad. Bale ja Umtiti olukorrast mitte ühtegi pilti ning sama küünarnuki kangelase Ramose kohta.
            Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

            Kommentaar


              Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
              Bale ja Umtiti olukorrast mitte ühtegi pilti
              see latt siin teemas on ikka väga väga madalaks aetud... kui juba elementaarne enesekontroll puudub
              Fábio Coentrão
              Hay método en su locura

              Kommentaar


                Algselt postitas Faraday Vaata postitust
                see latt siin teemas on ikka väga väga madalaks aetud... kui juba elementaarne enesekontroll puudub
                Siin teemas on latt juba ammu mahaaetud.


                Pange hullu postitajad !

                Kommentaar


                  Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                  Otsusta ära juba. Kas Asensio on nüüd järgmine Pelé, Maradona ja Ronaldo kokku või on tegemist järjekordse Bojaniga. Üks mäng üht, teine mäng teist.
                  RealFan on juba teine tase. Olen alati sisimas kaalunud varianti, et tegelikult olid sina jaalo kasutajanime taga ja viimaste kuude postitused ainult kinnitavad seda. Kutsuda Albat järgmise leveli värdjaks, kui endal on meeskonnas selline mees nagu Ramos - no taevas halasta. Ja videoid oskad sa ka postitada, aga ainult sellised, mis sinu arvamusega kokku langevad. Bale ja Umtiti olukorrast mitte ühtegi pilti ning sama küünarnuki kangelase Ramose kohta.
                  Kui sa natukene tähelepanelikumalt loed, siis RealFan rääkis varasemas postituses ka antud Bale - Umiti olukorrast. Mis puudutab Jordi Albat, siis seda teavad isegi Barcelona mängijad, et eks ta üks paras kukk on. See muidugi ei õigusta Ramose käitumisi...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Siin teemas on latt juba ammu mahaaetud.
                    Fábio Coentrão
                    Hay método en su locura

                    Kommentaar


                      Mis te vingute selle kohtuniku kallal. Ainuke kohtuniku apsakas on ilmselt Balele mitte kollase andmine, muidu hoidis ju kogu mängu ühtlast joont. Lasi üsna jõuliselt mängida ja jättis enamik mõlema poole kukkumisi vilistamata. Jah, ma olen nõus, mõni pehmema joonega kohtunik oleks Marcelo kasuks penalti andnud. Aga selline kohtunik oleks ka Balele punase andnud.

                      Ja Barca fännidele, siis palun ärge vinguge punase kaardi kallal. Löögiliigutus on punane kaart, seal ei ole midagi teha.

                      Kommentaar


                        Kui poolajal Ronaldo välja võeti ja Asensio sisse toodi, olin üli rahul, sest milleks Ronaldot "väsitada/riskida" vigastada saamisega, võibolla oleks veel mugavam olnud siis juba välja võtta kohe, kui värava ära lõi, aga Barca sai punase ja siis tehti selline valik, kuigi kohe kui Ronaldot ees ei olnud, olin Reali rünnakud ikkagi sellised hambutud, nagu ei oleks osatud enam midagi teha seal väga ees ilma temata. Ülimalt kahju on veel see et, ainuke MVP kellele saaks siin mängus anda oli ref. Nii ühele kui ka teisele poolele ikka väga valed otsused. Gareth Bale oleks pidanud ka juba tegelikult punase saama Umtitile tehtud vea osas. Enne Messi väravat, Suarez tegi ilmselge vea. Kohtunikul silmad puuduvad, aga Reali penalty claimi puhul saab vaid vist seda oletada, et " tra, ma ju ei saa penaltit Realile anda, Barca on vähemuses" muud seletust sellele ei ole.. Hala Madrid y nada mas!!

                        Kommentaar


                          Ma siin ka Benfica toetajaga nõus, võtke seda mängu nagu võtsid mängijad, platsil olid härga täis, pärast lõppu said kõik omavahel läbi, isegi Ramos ja Gerlad tegid nalja seega mehed teavad, see mis oli see oli, see mis tuleb on palju olulisem - MM.
                          See kord siis vaatasin läbi K12 mängu ja olin ka paljuski nendega nõus, Ronaltsi poleks pointi lõhkuda, Aseniso minarust nii mõtetu null polnud ja Marcelot ei kaetud/asendatud piisavalt . Aga Sevilla nüüd ootamas, Theo vasakul ja Nacho võiks isegi paremal jätkata, saaks 26 maiks rohkem kogemust alla.
                          Felix: Oh, bollocks!
                          Elmo: Dog's bollocks?
                          Felix: No, just plain fucking bollocks!
                          Elmo: No dog involved?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Olar Vaata postitust
                            väga putsis vile ikka
                            Türa lõpetage see kohtunikke huinjaa ükskord juba ära. Kohtuvalt väsitab on see teema juba. Mõlemale poole tuli neid eksimusi sisse ja sellepärast ongi see äge, sest emotsioonid ongi see, miks me seda mängu armastame. Ma olen jätkuvalt seisukohal, et kohtunikud ei otsusta mänge, mängijad otsustavad.

                            Äge lahing oli, nauditav. Õnne Barcale tiitli puhul!

                            Kommentaar


                              Kohtunike teemal peab ikka rääkima, kuid "vigade" hindamise puhul tuleks arvestada rohkemaga, kui n.ö kuiva materjaliga. Näiteks mõne sentimeetri pärast jahuda, et kohtunik esksis suluseisu fikseerimisel... halloo - minge palun õue mängima (ja tunnetage mängu - see kätkeb endas päris palju halle varjundeid, teinekord tervelt oma 50-nd erinevat). Suur hulk sellest soovitusest läheb läbi galaktika paljudele telekommentaatoritele (ajakirjanikele), sest tegelikult oma võhiklikuse ja sensatsiooni vms januga nad koolitavad põmm-päid.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                                Et ainult Liverpooli fännid kinno ei tormaks:

                                Suurelt ekraanilt on parem vaadata, kohtunike õigeid otsuseid.
                                Kinos näeb UEFA korraldatud CLi võitu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X