320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ödegaardi võib juba eos vittu saata. iga lambine jalgpallur võib erilisena paista kuskil leedu liigas.

    Kommentaar


      Algselt postitas jermor Vaata postitust
      nende CAMide probleem ongi see, et nad lihtsalt ei sobi formatsioonidesse tänapäeva jalgpallis. ja siis topitakse neid kuskile lambi kohtadele
      haha täpselt nagu mina fifas eriti kui tahad CDMi mängu panna

      eino mina teeksin ja katsetaks küll viimased mängud sellist värki kuni VJ tagasi pole või turul miskit ei toimu:

      Benz-Bale ründes või siis Mariano-Bale või Benz-Mariano ja neli keskväljal (Kroos, Modric CM, Casemiro CDM ja Isco või Asensio nt CAM) või siis Kroos Modric CM, Isco, Asensio CAM)

      ehk siis mingi 442 segu (korra seda tegelikult Solari proovis ja paha see polnud)

      muidugi tore oleks kui ka valverde, ceballos, llorente mahuks sinna plaani kasvõi pingilt

      tegelikult võibolla 442 olekski olnud selle hooaja edu saladus ja korra ju Solari proovis aga ma ei tea mis siis juhtus tal peas. Varem oli meil äärel Cristiano siis nüüd seda kvaliteeti polnud ja keskväljaga oleks saanud kaitsetööd parandada ning Asensio ja Isco oleksid saanud oma õigel positsioonil särada.. ehk peaks isegi zizou järgmiseks hooajaks seda plaani kaaluma kui just Hazard/Mbappe ei tooda.
      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Nii eile jälle säras Ödegaard 3 assisti, 6 key passi ja 10 dribbling completed. Ma ei tea kogu austuse juures Vasquezi vastu ma siiski arvan, et Zidane võiks võib-olla ühe hooaja alguses proovida teda Vasquezi asemele temast ta ju ikka väga palju halvem ei saa olla. Aga eks näis Hazardi tulek ka vist enam kui kindel. Kuigi ma ei tea parem äärt oleks enam vaja kui Bale lahkub samas ma olen kuulnud jutte kuigi ma ei tea kui tõene see on, aga Salah on küsinud lahkumist. Minu arust oleks see väga hea variant.

        Kommentaar


          hazardi diil tundub ja avalikustamise küsimus ainult. sellesmõttes hea kiirelt tehtud diil. pole veel suvigi käes ja saabki muudele diilidele keskenduma hakkata. ödegaard ei saaks ju kunagi mängida reali eest. vahet pole, et ta seal hollandis lambi meeskondade vastu midagi näitab, enne säras ju ka norras ja see pole mingi eriline mõõdupuu. andku ta parem mõnda tugevamasse liigasse laenule järgmine hooaeg ja vaadaku siis, kuidas hakkama saab, muidu areng seisab jälle.

          Kommentaar


            Praegu on tagumine aeg Ödegaard meeskonda tuua ning ta on ise ka juba öelnud, et tahab kuskile paikseks jääda, mitte igal aastal uue klubi juures otsast peale hakata. Llorente ja Ceballos on tänasest koosseisust välja jäetud, eks seegi midagi näitab. Esimene müüakse vist Sevillasse, teisele leitakse ilmselt mingisugune laenuklubi. Hollandi liiga küll aga ega Ödegaardi meeskond ka just kuigi hea ei ole - ikkagi on ta seal saanud kirja hulga väravaid ja sööte - 90 minuti kohta umbes 3 õnnestunud triblamist, 3 key passi ja 3 võidetud palli. Meil hetkel pole küll ühtegi sellist vennikest rivistuses. Targem jätta norrakas järgmiseks hooajaks meeskonda ja kui tõesti midagi korralikku näidata ei suuda, siis kuskile mujale saata.

            Asensio tuli siia oluliselt vähem säravama hooaja pealt ja suutis end kiirelt Zidane'i plaanidesse mängida. Pigem oleks nüüd aeg tema pidev solgutamine keskväljalt paremale ja vasakule äärele ja siis uuesti keskväljale ära lõpetada. Ideaalis peaks Asensiole kõige rohkem sobima vist mingisugune pisut ründavama keskpooliku roll, sest äärel jääb tema tootlikkus natuke liiga madalaks aga kaitsetööd teeb küll. Ei hakka ta tõenäoliselt kunagi 20+ väravat ja 10+ söötu hooaja peale tootma.

            Viimaste juttude kohaselt on Hazardi tulek üsna tõenäoline ja Jovici tulek pigem tõenäoline (Jose Luis Sanchezi "garantii"), kuigi kindel pole miski enne kui Comunicado Oficial on .comis üleval. Minu arust oleks ründeosakond sel juhul üsna korralikult komplekteeritud (Rodrygo tuleb ka). Pigem tahaks kuulda keskväljatäiendus(t)est pisut kindlamas kõneviisis.

            Kommentaar


              ise ka usute, et real ostab mingi 28. aastase hazardi v (jaanuaris 29)

              tänane mäng suht saast. Bernabeul 0 pealelööki esimesel poolajal phmst. eikannata
              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

              Kommentaar


                mina küll usun. üli tore oleks

                Kommentaar


                  Miks see kiilakas debiilik ikka topib mängu Marcelot??? Kas ei oleks niigi lootusetus seisus vaja noortele mänguaega anda? Vopsee idioot. Oma tiitlid niigi saavutas teiste vägevate treenerite rasva pealt ja tahaks juba kuulda järgmise hooaja vabandusi, kuidas ta alles ehitab meeskonda. Sittagi sa jobu ehitad kuna ostad 100+ milliseid mehi sisse, et vägev välja näha.

                  Ma ei hakka elus austama meeskonda, kes ei oska noortega miskit uut luua. Juba täna hakkan tähistama teie tiitlituid aastaid!
                  Feliz navidad---
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Ma ei tea mida Zizou teisel poolajal meestele ütles aga seda ta oskab ja vahetused olid ka head!

                    Kaitsetöö hea

                    Navas OK, suurepärane tõrje mängu lõpus + CLEAN SHEET

                    Bale 1v1 ja lõi üle.

                    Brahim oli eluhea

                    Benzema again ... HATTRICK!!!!!

                    Zizou era > Guardiola era
                    Marcelo > teised LB-d

                    deal with it

                    tore on näha mingeid rivaalklubi nolke foorumis
                    Zizou võitis tiitleid Benitezi rasva pealt ja Anchelotti ebaõnnestunud hooaja pealt? OK

                    cry is free. 3x UCL, klubide mm, laliga ja mingid muud tiitlid. See hooaeg klubide MM ja ülesaamine Ronaldo lahkumisest ning alates Zizou sissetulekust hooaja lõpetamine ja järgmiseks valmistumine. Meie ehitame uue staadioni ja valmistume järgmiseks üleolekuks euroopas. Teie nautige oma edasipääsu UCLis mida pole saanud juba alates 2015. aastast nautida
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      Esimene poolaeg oli "vana hea" aga juba teise poolaja esimese kolme minutiga tekitati kolm paremat võimalust. Umbes sama "öö ja päev" oli ka Asensio. Vahepeal vajuti küll ära, kuid selgelt parem võttis oma.

                      Benzema endiselt suurepärane. Asensio (esimene poolaeg) ja LV tegevusi vaadates poleks väga üllatunud, kui nulli peale oleks jäädud aga Zidane karjus kõigile poolajal elu vähemalt natukeseks sisse. Vallejo sai senise kahe minuti kõrvale täismängu ja esines korralikult.

                      Raske öelda, mis eesmärgiga täpselt Zidane nendele mängudele läheb. Ilmselt on vaja teha väike casting järgmiseks hooajaks, saab ehk ka üht-teist mängulist katsetada. Teisalt pole top-4 veel matemaatiliselt kindel, kuigi noorematel ja nokkimisjärjekorras tagapool olevatel meestel on arvatavasti pisut enam motivatsiooni.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                        pikk rumal jutt
                        Ma ei tea mis aineid sa tarbid aga võrreldes Zidane'i ja Guardiolat ei saa küll öelda, et Zidane selles võrdluses eespool välja tuleb. 2009 aasta Barcelona läks ajalukku kui üks parimaid meeskondi läbi aegade ja ei tasu unustada, et võideti ka sextuple, mida pole enne ega pärast suutnud keegi korrata. Kui võtame siia juurde veel nende kahe mehe võitude/kaotuste suhte siis jõuame selleni, et Guardiola juhendas meeskonda 247 mängu ja kaotas nendest 21, Zidane on olnud tüüri juures 155 mängu ja kaotanud neist juba 17.

                        Marcelo oli omal ajal kindlasti üks parimaid vasakkaitsjaid aga hetkel on sinu väide taaskord fantaasiavaldkonnast. Selle tõestuseks võime teda võrrelda näiteks suurima rivaalklubi vasakkaitsjaga. Võid statistika ise üles otsida aga kinnitan sulle, et Marcelo ei ole sel hooajal heade vasakkaitsjatega isegi mitte võrreldav.

                        Sinu viimast lõiku ei oska isegi kommenteerida. Ronaldost pole ju üle saadud ja mitmekordsed treenerivahetused pole selle klubi mängupildis midagi muutnud. Järgmine üleolek euroopas on samuti märg unenägu.

                        Kommentaar


                          sellesmõttes mõttetu vaielda. muidugi reali poolehoidjad arvavad, et treener kes neile 3 cl tiitlit järjest tõi on ulme hea ja see ajastu oli maagiline. ja las nad arvavad nii, täielik õigus selleks. seda pole keegi kunagi varem suutnud ja võibolla ei suudagi järgmise 100a jooksul. guardiola barca ja see kuidas nad tervet jalgpalli domineerisid oli midagi muud. see jalgpall, mida mängiti, oli midagi erililist. pada sõimab katelt, omad fännid jäävad enamuses alati selle juurde, et just nende parim periood oli see üle kõige ja lamp neile proovida teist juttu ajada, see ei muuda midagi nende mõtlemises.

                          Kommentaar


                            Mõttetu vaidlus, toonane Barca oli ilmselgelt läbi ajaloo parim. Mõttetu oli isegi mänge vaadata, sest domineerimine oli ilmselge ja puudus igasugune isu seda vaadata. Sest ma pole kunagi Barca toetaja olnud (ok, kui inglise sats barca vastu siis ikka). Üsna mõttetu teema. Praegune kriis on motivatsioon. See pask ei hakka midagi ennem tegema, kui tuumik vahetub. 3x CL ütleb kõik.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Olar Vaata postitust
                              Mõttetu vaidlus, toonane Barca oli ilmselgelt läbi ajaloo parim. Mõttetu oli isegi mänge vaadata, sest domineerimine oli ilmselge ja puudus igasugune isu seda vaadata. Sest ma pole kunagi Barca toetaja olnud (ok, kui inglise sats barca vastu siis ikka). Üsna mõttetu teema. Praegune kriis on motivatsioon. See pask ei hakka midagi ennem tegema, kui tuumik vahetub. 3x CL ütleb kõik.
                              Okei. Oleme siis ka ausad. Mul on sama.

                              Kommentaar


                                Natuke üllatunud, et ksf! saaaaaaar sellises kohas oma Guardiola onaloogiga lagedale tuleb. Igaks juhuks tuletan meelde, et Zidane on oma vähem kui kolme aasta pikkuse esindusmeeskonna treeneri karjääri juures suutnud juba võita rohkem Meistrite Liigasid kui Guardiola oma terve senise karjääri juures. Näiteks City'ga on ta CLi play-offis suutnud alistada koguni sellised suurklubid nagu Basel ja Schalke. Kolm kõrvadega pütti järjest moodsal ajastul, kus keegi teine pole isegi kahte suutnud võita, on minu jaoks pisut "suurem" saavutus, kui kõigi mikihiirte jms võitmine. Tänavune välja langemine ei olnud just esimene, kus "maailma parim treener" selgelt üle mõtles. Aga noh... Barca fännid, eksju.

                                Mul pole kuskilt võtta statistikat 2008/09 hooaja kohta, kuid vähemasti 2009/10 hooajal suutis Real liigas ligi 7% väiksema pallivaldamise juures teha kolmandiku võrra rohkem lööke ja lüüa ka rohkem väravaid. Mul vähemasti ei aja need "väravale eelnenud 500 söötu" ja "tuhat söötu-puudet rohkem kui vastane" (enamus neist keskringi juures) jutud verd vardasse. Võib-olla tuleb keegi ja teeb seda ka valgetes särkides meeskonnaga, võidab karikaid jms, ehk tõesti mu arvamus kõigest sellest muutub. Pigem siiski mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X