320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nacho, see on sõpruskohtumine... 10. minuti jooksul ohtlik olukord (kollast väärt) ja hiljem punane kaart..
    Kerge shokk kah, nimelt Livescore näitas Reali pingil "Javier Hernandez" ilmselt on tegu siiski veaga ja mõeldi Castilla kaitsjat "Javi Hernandez"

    Esimene poolaeg oli maiteamisasi, väga jube oli jälgida. Carvajal, Nacho oli üks suur miinus, Benz lõi posti. Hazard, Mendy olid ok ja Modric oli parim

    Teine poolaeg juhtus midagi üllatavat. Eile klubist lahkuma pidavat Bale tuli mängu ja lõi värava, kaitses palli väravajoonelt ära ning oli teisel poolajal parim ja vaat, et mängu parim ja üldse turniiri parim. (eks ennast tuleb promoda euroopale) aga kui jääb Reali siis selle suve parim ost!

    Asensio oli ka oma 20. minutit suurepärane kui lõi värava väga suurepäraselt kombineeritud olukorrast mille tekitas Marcelo. Kahjuks sai vigastada ja viidi kanderaamiga minema

    Aplaus Arsenali väravavahile, suurepärane töö ja tõrjed mis hoidsid Arsenali hullemast, tegu polnud isegi põhi väravavahiga!

    Penaltiseeria võitsime. Bale eksis ainsana
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

    Kommentaar


      Bale pani vàga viisakalt, tegi palju poolajaga. Miks ta üldse mängu sai? Aga igaljuhul oli väga meeldiv. Mendy oli samuti lahe(kiirus) Hazard tegi ka positiivselt. Nacho... Asensio oli samuti hea, kuid ebaônn.

      Kommentaar


        Algselt postitas Olar Vaata postitust
        Bale pani vàga viisakalt, tegi palju poolajaga. Miks ta üldse mängu sai? Aga igaljuhul oli väga meeldiv. Mendy oli samuti lahe(kiirus) Hazard tegi ka positiivselt. Nacho... Asensio oli samuti hea, kuid ebaônn.
        Miks mitte? Kui ma ei eksi siis Kaka, Özil, Higuian ja isegi Di Maria vist mängisid pre-season mänge samuti enne lahkumist, Özil, Higuain isegi skoorisid vist
        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

        Kommentaar


          No sorri, aga see 4-4-2 ikka üldse ei toiminud esimene poolaeg

          Kommentaar


            Väidetavalt Asensio hooaeg läbi ka, loodame parimat. Nüüd ei näe mina enam mõtet Jamesi müüa
            In the absence of official confirmation by @realmadrid, Marco Asensio would have broken the ACL ( anterior cruciate ligament ) of his left knee. There is a need for deeper medical tests to confirm the exact extent of the injury.
            [ Radioestadio ]

            Kommentaar


              Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
              Väidetavalt Asensio hooaeg läbi ka, loodame parimat. Nüüd ei näe mina enam mõtet Jamesi müüa
              vaatasin et ajad iba aga kahjuks nii on... 6-9 kuud.. nüüd tuleb Jamesi hoida..
              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

              Kommentaar


                Saab näha kas ikka leitakse klubi
                BREAKING : Bale couldn't reach personal agreement with the Chinese club Jiangsu Suning. Deal off

                Kommentaar


                  Kahtlane, ei leita, ma loodan, James ka juurde ning ehk keegi veel? See peals olema La Liga tiitli sats. Casemiro vigastuse korral mitte.

                  Kommentaar


                    Marco Asensio vigastas põlve sõpruskohtumises Arsenali vastu ja on vähemalt 6 kuuks väljas kui mitte terve hooaeg.

                    See uudis oli mulle ikka tohutu löök.

                    Kommentaar


                      Aina toredamaks läheb 😬

                      Tegemist küll sõpruskohtumisega aga Atletico andis tormihoiatuse. Kui sul on meeskonnas Costa, Morata, Felix, Llorente, Correra, Oblak ja teised siis see tähendab eoses edukat hooaega. Barcal ka mõni täiustus keskväljale ja kaitsesse ning ongi jälle Reali hooaeg nullitud.

                      3:7 Atleticole... meie kaitse logiseb. Nacho müügiks ja Ramos pingile,

                      Seis on sitt, lisaks Asensiole vigastatud Mendy max 7 nädalaks. Real pidi kriisiolukorras Jamesi jätka, tundub, et hetkel jääb Bale ka nimelt saatis hiina klubi pikalt
                      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                      Kommentaar


                        Ulmeline mäng oli, vaadates oli selline tunne, et Flora oleks ka Realile 4 löönud. Meeskond ei tundunud motiveeritud olevat, Ramoselt järjekordne sitt mäng, ma ei mäleta, et viimase 6 hooaja jooksul Ramos oleks pre seasonil v hooaja algul vormis, eks näeb. Jätkuvlt ei näe mõtet Pogba toomisel, vaja oleks jooksjaid nt van der Beek, et saaks pressida. jube

                        Kommentaar


                          Jovic ka 6-8 nädalat väljas, nüüd äkki saadakse aru, et ei ole mõtet Atletico Madridile mängijaid müüa. Nacho-t ja Vazquez-t mina see hooaeg näha ei tahaks, jube lihtsalt. Nüüd äkki Perez saab aru, et tiim ei ole veel lukkus ja vajame täiendusi vähemalt keskväljale.

                          Kommentaar


                            Vallejo liitus Wolvesiga
                            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                            Kommentaar


                              Huvitaval kombel on see suvi keskväli ikka suhteliselt tühjaks müüdud/laenatud. Kas tõesti Zizou arvates on Valverde siis see, kes peaks Casemiro/Kroosi vigastuse korral asja üle võtma ?Või ehk ootavad ikka Pogba tulekut? Natuke hõre tundub see värk seal praegu. Ründavaid mängijaid on rosteris nagu liiga palju minu arvates...tiitleid võidetakse ikka kaitsega

                              Kommentaar


                                Courtois “It’s clear who’s number 1”

                                Courtois RMA 0:5 Atletico | half
                                Navas RMA 3:2 Atletico || half
                                Okei nali naljaks, courtois võiks ego maha suruda ja vaadata Navasr särginumbrit
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X