320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Navas peaks lihtsalt oma lepingu üles ütlema, rahast tal vaevalt enam puudu on (ka juhul kui tuleb mingi leppetrahv sel juhul maksta) ning uue klubi leidmisega vabaagendina ei tohiks probleeme olla. Pole esimene kord kui klubi teda peedistab põhimõtteliselt ainult sellepärast, et tal pole piisavalt star-power'it - ei saa aru miks ta sellist jama veel talub.

    Kommentaar


      Miks ta oma lepingu üles peaks ütlema kui Real müüb ta suvel nkn maha?

      Kommentaar


        Navaselt suurepärane mäng.

        Andke andeks aga tänane mäng oli minu eelmise postituse jätkuks. Kui Bale peaks lahkuma siis jah tal on olnud segased hooajad aga tema on olnud üks osa nendest karikatest ja tema aitas meid UCL finaali mängides Mancity vastu ning tema aitas meil võita 2UCLi lüües värava Liverpooli vastu ja Atletico vastu finaalis ja CDR imelise jooksuga ning kui võitsime liiga ja Ronaldo oli vigastatud aitas tema samuti võita tähtsaid punkte (kõige meeldejäänudm Rayo Vallecano vastu, kui ei eksi siis vahetusest tuli ja Real võitis kaotusseisust). Bale väärinuks mänguminuteid täna seda enam, et seis oli 0:2. Häbi Real Madridile! Häbi Zizoule! (selle tekstiga ei taha öelda, et Bale peaks Reali jääma vastupidi siin on tema aeg läbi aga ta väärinuks korraliku hüvastijättu sedaenam, et kodumäng!) aga äkki ta ei lahkugi? no siis oleksime jätkuvalt parajalt pekkis.

        See klubi käib alla igasmõttes. persse see staadion, klubi õhkkond ja tulemused on tähtsamad.

        Benz enne tänast mängu - "Võitleme tugevamini kui kunagi varem"
        kodus 0:2 kaotus, käib kah...
        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

        Kommentaar


          Nii kust üldse alustada, olen tõesti Zidane'is väga pettunud Bale oleks väärinud kõvasti ilusamat lahkumismängu ma ei tea kas see oli kättemaks või mis?
          Lisaks vahet pole, et meil on suured üleminekud tulemas meil ei tohiks tekkida raskusi selliste meeskondade alistamisega Zidane tulekust saati ainus tugev meeskond kellega mänginud oleme on Valencia ja meie seis on 17P/33P ma ei tea kahtlane seis on kas saame mehed käima ja vb oleks pidanud Pochettino ära ootama või Mourinho võtma, aga Zidane on koos Ancelottiga mu läbi aegade lemmik treener ja loodame parimat.
          Ma pole küll mingi plastic fan, aga Nacho oli küll väga masendav täna õnneks uus kutt olemas saab näha tegelikult meil on reaalne vajadus James Rodriguez'i järele ja kui Zidane lihtsalt oma põikpäisuse tõttu teda ei taha siis ma olen küll väga mad

          Kommentaar


            ei ole see zizou mingi kõva treener.... kõik mis võitis oli enne tehtud ja asi liikus inertsi jõul

            bale pingil ja zizou... tuletab contet ja costat meeldr
            The One and Only

            Kommentaar


              Mis siin ikka, vähemalt on see hädine hooaeg nüüd läbi. Eilset mängu ei näinud ja vist parem ongi, sest kuuldu põhjal oli tegu järjekordse, vist 11. "pre-seasoni" mänguga.

              Navase minek on kindel, mees jättis kõigiga juba jumalaga. Courtois hooaeg ei olnud kõige säravam, aga vaevalt, et ta sellises vanuses oma oskustes juba kõvasti kaotanud oleks. Ehk saab järgmisel hooajal oma asjad korda ja näitab oma reaalset taset ka. Tulevikku vaadates ilmselt siiski õige valik. Lunin tuleb varuväravavahiks.

              Raske öelda, miks Zidane Bale'i nussib. Natuke imelik tundub see ka mulle, aga kui on võtjaid, siis on ka Bale läinud. Kardetavasti reaalsest tasemest ja väärtusest oluliselt madalama hinnaga. Pigem võinuks ju nendes mõttetutes mängudes lasta tal mütata, äkki oleks mõned väravad isegi löönud. Kõigi nende vigastuste jms taustal on tema aastad siiski olnud produktiivsed ja kordaläinud. Järgmist Ronaldot sealt ei tulnud aga latt oligi "natuke" kõrge.

              Nacho hooaeg oli küll eriti pask aga ma ühe võimaluse annaksin talle veel. Modric kellegagi hüvasti ei jätnud, ju siis jääb tema vähemalt. Muudest meestest on 99% tõenäosusega minekul Ceballos ja Llorente. Julgeksin pakkuda, et ka Lucas Vazquez läheb. Zidane paistab vähemalt väga enesekindel olevat, ju ta siis teab, keda ja mida ta tahab.

              Kommentaar


                Kuidagi imelikud tunded on,vahepeal tahtsin väga, et Nacho ja Vasquez maha müüakse, aga mida aina lähemale otsused jõuavad seda rohkem mul hakkab miskipärast kahju nendest, aga eelkõige on kahju Navas'est ja Bale'ist also ma ei saa aru miks Zidane niimoodi Ceballosega käitub minu meelest peale Modricit vist polegi nii head box-to-box midfieldet'it Realil olnud loodetavasti pannakse vähemalt buy-back clause peale. Ma ei mõista mille järgi Zidane neid mängijaid valib ei meeldi Ceballos, James, Kovacic, Bale, aga näiteks lemmik mängija on Vasquez.

                Kommentaar


                  Ceballos vigastatud et teaksid...
                  Kroos pikendas 2023. aastani täna lepingut niiet tema vähemalt jääb
                  Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                  Kommentaar


                    Mbappe tegi eile väikse vihje "Tunnen, et on aeg võtta rohkem vastutust. See võib juhtuda Pariisi Saint-Germainis, mis oleks tore, aga see võib juhtuda ka mujal, olla miski uus projekt," vahendas Mbappe sõnu portaal goal.com.
                    DREAMS COME TRUE?

                    Kommentaar


                      Oleks see ainult nii, PSG just kinnitas, et Mbappe jääb
                      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                      Kommentaar


                        Kahjuks küll

                        Kommentaar


                          Nii väidetavalt Real loobus Jovic'i palkamisest, sest Frankfurt hakkas nõudma 100M nüüd tahab Barcelona teda.
                          [El Chiringuito] jah ma tean allikas on väga sketchy.

                          Kommentaar


                            need seal saksamaal ära tõusnud. 100m ühe hooaja ründaja eest?? varemgi selliseid ühe hooaja vendi olnud, kellele 100m peale lükati, nt belotti. mis balest saab siis? keegi ei taha ju teda, kuna vend pole nõus oma palka langetama. ütles, et tiksub kasvõi realis niisama edasi selle palga peal. väga sitt seis ju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jermor Vaata postitust
                              mis balest saab siis? keegi ei taha ju teda, kuna vend pole nõus oma palka langetama. ütles, et tiksub kasvõi realis niisama edasi selle palga peal. väga sitt seis ju.
                              ManU ootab.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Endine Real Madridi ründaja ja praegune Real Valladolid'i president "Ronaldo Nazario" ütles hiljuti, et ta tahab laenule võtta VJ.
                                Isiklikult arvan, et kui just Mbappe't või Neymar'i ei tule siis see pole kõige mõtekam liigutus, sest ta oli see hooaeg kõikidest ääre mängijatest selgelt parem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X