320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ek Vaata postitust
    Selgelt oled sa rumalam kui lased välja paista.
    Aga praegu jõuluaeg, see las jääb nii nagu ma ütlesin ja loeme teema lõpetatuks
    See oli Lenglet. Ja kui isegi Marca ei näinud seal penaltit, siis. Tore on olla rumal. Vihka edasi, jõudu!
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Peamine argument on mingisuguste postituste sisu, mille seos konkreetse teemaga on praktiliselt olematu ning millest tegelik ülevaade puudub. Või siis ignoreeritakse seda teadlkult. Raske nüüd aru saada, kas teatud indiviidide demagoogilise agenda taga on pime viha minu või minu poolt toetatava klubi vastu. Üldine reaktsioon lugupeetud rixxeri kamarajura ("Varane jäi hiljaks" jms) suhtes võtab vist kogu selle teema kokku - kõik kas nõustuvad või on neil suva, ilmselget pole mul mõtet oma aega sel teemal vaidlemisele raisata. Sest muidu tuleb jälle LeeRomeno või mõni teine endast väga heal arvamusel tegelane ja viriseb, et Hispaania alafoorum on perses, kuna keegi julges sellist sitta ka vastavalt nimetada.

      Kommentaar


        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
        Peamine argument on mingisuguste postituste sisu, mille seos konkreetse teemaga on praktiliselt olematu ning millest tegelik ülevaade puudub. Või siis ignoreeritakse seda teadlkult. Raske nüüd aru saada, kas teatud indiviidide demagoogilise agenda taga on pime viha minu või minu poolt toetatava klubi vastu. Üldine reaktsioon lugupeetud rixxeri kamarajura ("Varane jäi hiljaks" jms) suhtes võtab vist kogu selle teema kokku - kõik kas nõustuvad või on neil suva, ilmselget pole mul mõtet oma aega sel teemal vaidlemisele raisata. Sest muidu tuleb jälle LeeRomeno või mõni teine endast väga heal arvamusel tegelane ja viriseb, et Hispaania alafoorum on perses, kuna keegi julges sellist sitta ka vastavalt nimetada.
        Kõik ei saagi ühel arvamusel olla, särgist sikutamine pigem oli pen, Lenglet sõitmine minu jaoks pigem mitte (seda vist kommis isegi Marcas samamoodi üks kohtunikest La Ligas ja suurem osa muudest kommijatest on kah pigem sarnasel arvamusel. Selge see, et realmadrid.com arvab teisiti, arvaks ka barca.com, kui positsioonid vahetada. Aga sellisele arvamusavaldusele panna tuimalt , et viigis (!) on jälle (!) süüdi Barto ja tema minionid ja kohtunike vandenõu on minu meelest kesknädalase klassika vilepartii valguses üle võlli (et mitte nimetada kamarajura/sitt). A vbla lihtsalt emotsionaalselt laetud, arusaadav.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Pogba wants to stay at United and win titles, says agent Raiola

          Tegelikult väga vist teda vaja ei olegi vaadates kuidas on Valverde esile tõusnud, ning meil on ju nii Ceballos kui ka Ödegaard laenul seega pigem keskenduks Mbappe toomisele, aga eks näis.

          Kommentaar


            Zizoust sai esimene treener kes on Camp Noul olnud võitmatu 5 mängu järjest. Pole paha
            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Peamine argument on mingisuguste postituste sisu, mille seos konkreetse teemaga on praktiliselt olematu ning millest tegelik ülevaade puudub. Või siis ignoreeritakse seda teadlkult. Raske nüüd aru saada, kas teatud indiviidide demagoogilise agenda taga on pime viha minu või minu poolt toetatava klubi vastu. Üldine reaktsioon lugupeetud rixxeri kamarajura ("Varane jäi hiljaks" jms) suhtes võtab vist kogu selle teema kokku - kõik kas nõustuvad või on neil suva, ilmselget pole mul mõtet oma aega sel teemal vaidlemisele raisata. Sest muidu tuleb jälle LeeRomeno või mõni teine endast väga heal arvamusel tegelane ja viriseb, et Hispaania alafoorum on perses, kuna keegi julges sellist sitta ka vastavalt nimetada.
              Väga lühidalt, minu arust on Eesti jalkafoorumis ülimõttetu kiskuda mingit draamat ja ajada paska mingis teises Euroopa otsas oleva klubide rivaliteedi teemadel. Sinu postitustest kumab praktiliselt iga kord mingi vajadus ära teha või nähvata Barcelona suunas ja see on lihtsalt jabur.

              Kommentaar


                Viimane mäng sel aastal Baskidega. ZZ usaldas noored brassid äärtele kohe ja VJ võiks nüüd tõestada küll fännidele, et ta oskab neid palle väravasse ka lükata, mitte ainult edevaid trikke teha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Väga lühidalt, minu arust on Eesti jalkafoorumis ülimõttetu kiskuda mingit draamat ja ajada paska mingis teises Euroopa otsas oleva klubide rivaliteedi teemadel. Sinu postitustest kumab praktiliselt iga kord mingi vajadus ära teha või nähvata Barcelona suunas ja see on lihtsalt jabur.
                  Olen alati naeruväärseks pidanud, kuidas mingid Eesti fännid end kohalikega samastavad ja hullu teemat rivaliteedi osas tõukavad. Lame. See on arusaadav vaid kohalikul tasandil.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    3 korda tabati väravaraame, ühel korral toodi Benzema löök joonelt ära ning selle jätkuolukorras hakkas Vinicius sättima ja triblama palli võrku vajutamise asemel. Palju vabu peapalle löödi väravavahile pihta. See Kroosi latti löödud pall jõudis sinna väravavahi peast, muidu oleks vist sees olnud. Kaks sunnitud vahetust Zidane'ile liialt mänguruumi ei jätnud. Lõpus oli keskväljameestel kumm üsna tühi ning mängu enam kontrollida ei suudetud. Mitte et meite valik keskväljale just liiga rikkalik oleks. Kui Barca suutis xG 1.43 pealt lüüa Alavesile 4 väravat (suurem osa sellest 1.43-st oli penalti), siis meite xG 3 kajastus staadionitablool barankana. Kuidagi tavaline sel hooajal.

                    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                    Kõik ei saagi ühel arvamusel olla, särgist sikutamine pigem oli pen, Lenglet sõitmine minu jaoks pigem mitte (seda vist kommis isegi Marcas samamoodi üks kohtunikest La Ligas ja suurem osa muudest kommijatest on kah pigem sarnasel arvamusel. Selge see, et realmadrid.com arvab teisiti, arvaks ka barca.com, kui positsioonid vahetada. Aga sellisele arvamusavaldusele panna tuimalt , et viigis (!) on jälle (!) süüdi Barto ja tema minionid ja kohtunike vandenõu on minu meelest kesknädalase klassika vilepartii valguses üle võlli (et mitte nimetada kamarajura/sitt). A vbla lihtsalt emotsionaalselt laetud, arusaadav.
                    Ma nüüd Andujar Oliveri kvalifikatsiooni kahtluse alla seada eriti ei taha (tõenäoliselt teed sa seda ise, kui olukord sobiv on) aga ka väga pealiskaudsel vaatlusel ei kõla ei sinu kui ka tema jutt loogilisena. Sellest vajadusest jalaga Varane'ile äsada ma tegelikult aru ei saa, kuna pall on ju pea kõrgusel. Varane saab jalaga pisut enne seda kui Lenglet ise palli puutub, kuidas saab siin Varane hiljaks jääda? Sellist juttu ei saa ju tõsiseltvõetavusele pretendeeriv tegelane sirge molliga kirjutada. Nagu ma eelnevalt juba mainisin, tagasiside sellele ja muule jurale võtab inimeste meelsuse ja/või huvi antud teema osas minu jaoks kokku. Ning saati vilistatakse peaaegu kõik sellised asjad (sarnane näide oleks see Lucas Hernandeze poolt lõhutud Sergio Ramose nina ... vist üle-eelmisel hooajal) keskväljal pikema jututa ära ning pea alati on saatjaks ka kollane.

                    Vandenõuteemadel näpuga vehkimine on muidugi tase omaette, mul sinu nahas oleks häbi selliseid märkusi (eriti veel postist posti) teha, arvestades varasemaid sõnavõtte Messi maksude, Tebasi jne teemadel. Mind tegelikult ei huvita, kas mängu vilistavad Barto käsilased või kargab platsil ringi Barto ise. Aga vile võiks vähemalt olla selline, mis vähemalt esimesel pilgul ei jäta muljet Barto käsilaste tööst. Üldises plaanis muidugi märkus õige, väga hull ei olnudki. Kui siin see viimane SuperCopa näiteks tuua, siis läks isegi hästi.

                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Väga lühidalt, minu arust on Eesti jalkafoorumis ülimõttetu kiskuda mingit draamat ja ajada paska mingis teises Euroopa otsas oleva klubide rivaliteedi teemadel. Sinu postitustest kumab praktiliselt iga kord mingi vajadus ära teha või nähvata Barcelona suunas ja see on lihtsalt jabur.
                    See on vist see "Rüütli arusaamatu kõne Ansipile" koht.

                    Ma olen sellele luulule juba mitu korda vastanud aga küll küllale liiga ei tee. Lühidalt, minu ebasümpaatia, nimetame seda nii, Barca suhtes on tingitud paljust muust kui Hispaanias toimuvast. Üheks näiteks on ka selle sama postituse esimene pool, siis veel need post-Aytekin reaktsioonid ("võtke välja") jne. Ega see Barca ja nende fännid nii head ja üllad ikka ei ole, et ainult Madridis neid ei sallita.

                    Vabandan juba ette ära foorumi risustamise pärast!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                      3 korda tabati väravaraame, ühel korral toodi Benzema löök joonelt ära ning selle jätkuolukorras hakkas Vinicius sättima ja triblama palli võrku vajutamise asemel. Palju vabu peapalle löödi väravavahile pihta. See Kroosi latti löödud pall jõudis sinna väravavahi peast, muidu oleks vist sees olnud. Kaks sunnitud vahetust Zidane'ile liialt mänguruumi ei jätnud. Lõpus oli keskväljameestel kumm üsna tühi ning mängu enam kontrollida ei suudetud. Mitte et meite valik keskväljale just liiga rikkalik oleks. Kui Barca suutis xG 1.43 pealt lüüa Alavesile 4 väravat (suurem osa sellest 1.43-st oli penalti), siis meite xG 3 kajastus staadionitablool barankana. Kuidagi tavaline sel hooajal.



                      Ma nüüd Andujar Oliveri kvalifikatsiooni kahtluse alla seada eriti ei taha (tõenäoliselt teed sa seda ise, kui olukord sobiv on) aga ka väga pealiskaudsel vaatlusel ei kõla ei sinu kui ka tema jutt loogilisena. Sellest vajadusest jalaga Varane'ile äsada ma tegelikult aru ei saa, kuna pall on ju pea kõrgusel. Varane saab jalaga pisut enne seda kui Lenglet ise palli puutub, kuidas saab siin Varane hiljaks jääda? Sellist juttu ei saa ju tõsiseltvõetavusele pretendeeriv tegelane sirge molliga kirjutada. Nagu ma eelnevalt juba mainisin, tagasiside sellele ja muule jurale võtab inimeste meelsuse ja/või huvi antud teema osas minu jaoks kokku. Ning saati vilistatakse peaaegu kõik sellised asjad (sarnane näide oleks see Lucas Hernandeze poolt lõhutud Sergio Ramose nina ... vist üle-eelmisel hooajal) keskväljal pikema jututa ära ning pea alati on saatjaks ka kollane.

                      Vandenõuteemadel näpuga vehkimine on muidugi tase omaette, mul sinu nahas oleks häbi selliseid märkusi (eriti veel postist posti) teha, arvestades varasemaid sõnavõtte Messi maksude, Tebasi jne teemadel. Mind tegelikult ei huvita, kas mängu vilistavad Barto käsilased või kargab platsil ringi Barto ise. Aga vile võiks vähemalt olla selline, mis vähemalt esimesel pilgul ei jäta muljet Barto käsilaste tööst. Üldises plaanis muidugi märkus õige, väga hull ei olnudki. Kui siin see viimane SuperCopa näiteks tuua, siis läks isegi hästi.



                      See on vist see "Rüütli arusaamatu kõne Ansipile" koht.

                      Ma olen sellele luulule juba mitu korda vastanud aga küll küllale liiga ei tee. Lühidalt, minu ebasümpaatia, nimetame seda nii, Barca suhtes on tingitud paljust muust kui Hispaanias toimuvast. Üheks näiteks on ka selle sama postituse esimene pool, siis veel need post-Aytekin reaktsioonid ("võtke välja") jne. Ega see Barca ja nende fännid nii head ja üllad ikka ei ole, et ainult Madridis neid ei sallita.

                      Vabandan juba ette ära foorumi risustamise pärast!
                      Aru ma ei saa. Pmst ikka, et argumendi asemel sirge moll ehk siin pole ju midagi arutada, minul on õigus, teised, sh Andujar, on mittetõsiseltvõetavad lollid, kuna Messi jms maksude teemal sõnavõtmine automaatselt diskvalifitseerib arvamusavalduse. See on tore lähtekoht, eriti veel posti teise poole valguses, kus asi pole rivaliteedis, vaid fännide postitustes. Nojah, eks see tunne olegi vastastikkune ju, peeglisse on ikka raske vaadata.

                      Foorum ongi risustamiseks. Jõudu!
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust

                        See on vist see "Rüütli arusaamatu kõne Ansipile" koht.

                        Ma olen sellele luulule juba mitu korda vastanud aga küll küllale liiga ei tee. Lühidalt, minu ebasümpaatia, nimetame seda nii, Barca suhtes on tingitud paljust muust kui Hispaanias toimuvast. Üheks näiteks on ka selle sama postituse esimene pool, siis veel need post-Aytekin reaktsioonid ("võtke välja") jne. Ega see Barca ja nende fännid nii head ja üllad ikka ei ole, et ainult Madridis neid ei sallita.

                        Vabandan juba ette ära foorumi risustamise pärast!
                        Ehk siis tavapärane "aga nemad teevad ka" lasteaia mentaliteet. Huvitav, mis küll aitaks, äkki proaktiivne suhtumine ja omalt poolt mingite mõtetute vihjete ja torgete lõpetamine? Ei kindlasti mitte, pane samas vaimus edasi, maailm läheb sellest paremaks ja foorum samamoodi.
                        PS! Barca ja Real peaks olema küll 2 kõige viimast klubi kes peaks vinguma sellepärast, et mingid kohtunike otsused nende kahjuks lähevad, läbi aastate on vile olnud ikka ülekohtuselt mõlema klubi poole, seda eriti just La Ligas. Üleüldiselt läheb kohtunike ja nüüd ka siis VARi temaatiline ving teema alla, millest foorum võiks üldse lahti saada.

                        Kommentaar


                          No eile pall lihtsalt ei tahtnud väravasse minna. Samas Jovic oli tubli seekord. Puhkame välja. Samas peale Bensiini saaks vabalt koguaeg roteerida. Kurat teab seda talveakent

                          Kommentaar


                            RealFan sa muud ka räägid kui siin mingist poliitilisest "Rüütli arusaamatu kõne Ansipile". Kuule lase nüüd pühade aeg korragi lõdvaks.

                            Jälgides mängu siis viik Camp Noul oli kohati teenitud, me ei oska lüüa ja pole kedagi kes peale Benzi lööks. Realiseerimisel olekski Hazard, James palju juurde pannud. Kohtunikutööst nii palju, et on ka hullemaid mänge kordades olnud. Teenitud viik.

                            Jõulude ja viigi tõttu Camp Noul on pealinna klubi fännid rahulikud aga mõeldes, et Barca pani meist mööda ja 3 viiki järjest siis küsimärke võib 2020 palju tuua. Hea, et meistriteliiga alles veebruaris. Praegu peaks liigas juba olema seis kus Barcat juhiksime 6. punktiga vähemalt. SuperCupil ootab ka siis Valencia ees Jaanuaris ja kui sellest saame jagu siis finaalis Barca/Atletico. Raske aasta algus.
                            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                            Kommentaar


                              Jüri on ratas

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Olar Vaata postitust
                                Vahepeal siis superhoos olev Odegaard ka meie vastane UClis.
                                Ah, #trolled?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X