320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas grigory Vaata postitust
    Seal on, et hetkel on parem, aga mitte selgelt parem.
    Whatever makes you happy
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Uuel nädalal El Clasico... Tuli kiiremini, kui oleks võinud arvata. Mõlemad tiimid tulevad küllaltki segase perioodi pealt. Barca justkui oleks nagu juba vääratama hakanud ja Real justkui oleks nagu mängima hakanud, ent mõlemad justkuid on pigem siiski väärarusaamad, mis muudab antud mõttekäigu ning üleüldise arusaama reaalsusest keeruliseks. Eks näis siis.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Barca justkui oleks nagu juba vääratama hakanud ja Real justkui oleks nagu mängima hakanud, ent mõlemad justkuid on pigem siiski väärarusaamad, mis muudab antud mõttekäigu ning üleüldise arusaama reaalsusest keeruliseks. Eks näis siis.
        JUST DO IT.

        Kommentaar


          ÜLLATUSPAUK:
          Real Madrid C.F. and Sevilla F.C. have reached an agreement for the transfer of Diego Lopez, who will be contracted with the club until the end of the 2016-2017 season.
          Lopez tuli tagasi ja tuli pikaks ajaks! Seitse aastat on juba ka varem meie ridadesse kuulunud, tänaseks päevaks juba pea kuus aastat tagasi lahkus Villarreali, kus tõsiselt oma sisu näitas ja säras. Viis aastat veetis seal, kuid kui Kollane Allveelaev mullu Adelantesse langes, liitus Diego Sevillaga. Sel hooajal aga kindlaks esinumbriks tõusta ei suutnud ja nüüd naaseb meile, et asendada Ikerit.

          Iker käis eile opil ja sai kätte kaks kruvi. Taastumisaeg kaks kuni kolm kuud.

          Toodi vähemalt oma mees raamide vahele. Lopez on alati väga sümpaatne olnud. Ja neile, kes on vähem vutti jälginud ja teda ei mäleta, siis vanust turjal 31 aastat, pikkust 196 sentimeetrit. Oma kasvule üllatavalt head refleksid. Super vend ühesõnaga. Tõenäoliselt seljale #25.


          Ja Mou saab 50 täna. Palju õnne!
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Vallimägi Vaata postitust
            nüüd tõuseb uus staar Adan
            Kas mäletate kuidas iker debüüdi tegi, minuarust samamoodi nagu eelmine mäng adan mängu tuli e. põhivv sai vigastada
            kas tegu oli mingi meistrite liiga mänguga? mul ka kuidagi eredalt meeles, samas ma olin suht tatt siis vist


            edit/// uurisin järgi ja ajasin sassi 2002 finaaliga leverkuseniga.

            Kommentaar


              kahju et Lopez toodi, oleks eelistanud Adani

              Kommentaar


                Algselt postitas Vallimägi Vaata postitust
                kahju et Lopez toodi, oleks eelistanud Adani
                Ma arvan et kui Adan poleks punast saanud siis oleks teda veel usaltatud. Real ei taha ManU vastu riskida ja nüüd mäng ka Barcaga, Lopez ikka kogenum

                Kommentaar


                  Eino kuulge: tippmeeskond ühe terve väravavahiga (Jesus ja Tomas pole veel päris sel tasemel) ei ole okei. Kedagi oli juurde vaja ja Lopez on hea täiendus.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    D.Lopezi toomine Reali on ainuõige otsus. Kui mõelda, mis mängud Realil tulevad, siis Adan ei saaks lihtsalt hakkama. Kui kujutada ette Adani mänge ja nüüd kujutada ette sinna veel Robin van Persie, siis ta lihtsalt ei suudaks RVP löökide vastu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Meintz
                      Huvitav, kas siinsed foorumlased on ära unustanud või milles asi, et hetkel käimas Madridi derby?
                      Ei ole, jälgin hetkel. Seis 2-0 Reali kasuks, väravad Ramos(kui just ei panda Getafe ov-ks) ja Ronaldolt.

                      Edit: Ronaldo lõi peaga 3-0 just

                      Kommentaar


                        Lõppseis siis 4-0, Ronaldolt hattrick ja Ramoselt ka üks värav. Peale kübaratriki löömist võeti Ronaldo ka kohe välja.

                        Kommentaar


                          Palju ōnne. Ronaldo oli łlihea tąna.
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Khedira pani mängumootori tööle !
                            "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                            Kommentaar


                              Keegi Reali fännidest võiks mu mälu värskendada, kui mingi viga sees peaks olema (Kasper peaks kõige rohkem asjaga kursis olema). Kas kolmapäevases El Clasico's ei saa mängida erinevatel põhjustel järgmised mängijad: Ramos, Coentrao, Di Maria (kõik mängukeelu all), Casillas, Pepe (vigastatud) ja Marcelo (pole 100% mängukõlblik).
                              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                              Kommentaar


                                Kõik on õige, aga Ramose osa vot ma ei tea. Kaks mängu on ta juba vahele jätnud. Barca vastu peaks ikka mängima ??
                                "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X