320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Põhimõtteliselt on ju, seda saab ju kasutada siis kui tahad, aga noh kui klubi ei taha seda käivitada siis on teistel klubidel ka õigus seda mängijat osta

    Kommentaar


      Real Madrid ehk üks parimatest klubidest nii korvpallis kui jalgpallis maailmas on jäänud ühe asjaga maha kuid nüüd siis saab ka see teoks. Nimelt communicado official:
      Real Madrid will have a women's team after agreeing to buy recently promoted CD Tacón with effect from 1 July 2020.
      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Donny van de Beeki ümber on nüüd suur kisa tekkinud

        Kommentaar


          Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
          Donny van de Beeki ümber on nüüd suur kisa tekkinud
          Loodan, et see on asjatu kisa... Donnyl veel kepingut 2022ni. See muidugi ei ole kellegi takistus. Aastake veel Ajaxis teeks talle ainult head.

          Kommentaar


            Wesley Sneijder | “I spoke with Donny about Real Madrid C.F., the most beautiful club in the world. No debate. If you just only look at their history, at Real Madrid it’s all perfect. If you drive on their training ground it feels like a fairytale. He deserves this transfer.
            Ödegaard on ka kaheks hooajaks Real Sociedadi laenule minemas, ametlik kinnitus peaks tulema paari päeva jooksul

            Kommentaar


              Samal ajal kui on täiesti vaikne meeste üleminekute juures siis Florentino on toomas Reali naistevõistkonda ühte ajaloo parimat naismängijat
              Real Madrid is close to signing Marta Silva of Brazil for the debut season of Real Madrid Women’s Team. [Sky]

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Ma ei tea, mida ksf! Goakjie Ceballoses näeb. Itaalia U21 vägistamine minu silmis tema väärtust ei tõstnud. Jookseb ringi palju aga enamasti kasutult, vahel isegi oma meestele kahjulikult. Kui meemiväärilised lahendused oleksid BdO peakriteerium, siis oleks Ceballos vähemalt esimese kolme hulgas. Ei saa välistada, et ta suudab oma produktiivsust lähiajal tõsta, kuid praegu ma küll ei näe mõtet teda taga nutta.
                .
                Ceballos,Borya Majoral ja Vallejo(kapten) võitsid meil Hispaaniaga U21 EM-I,No ma ei tea kas ma siis olen ainuke kes Ceballoses midagi näeb, aga minu arvates temas on midagi. Väga tark mängija, targalt driblab ja söödab, ja ka löögid on päris head. Ma ei ole tähele pannud, et ta kasutult ringi jookseb, aga äkki tõesti see on siis tema nõrk külg. Ja ilmselgelt kui Zidane teda korra kuus mängu toob siis ei ole väga heas vormis ja võivadki tekkida küsitletavad lahendused, ilmselt olen ainuke, aga mina näen temas kõvasti rohkem potentsiaali kui Llorentel.

                Kommentaar


                  Ceballos oli väga okei terve U21-EMi vältel. Tema laenule saatmine võiks olla üks parimaid lahendusi. James Rodriguez on ka hetke seisuga jäämas ju isegi? Kui vaid selle Mbappe ka kätte saaks..

                  Kommentaar


                    Benzema on Realis juba 10 aastat! Pole paha.

                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Benzema on Realis juba 10 aastat! Pole paha.

                      Metsikult alahinnatud mängija minu arvates.

                      Kommentaar


                        Kindlasti mitte klubi või seniste peatreenerite poolt.. see on selline fännide folkloor rohkem.
                        Fábio Coentrão
                        Hay método en su locura

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Faraday Vaata postitust
                          Kindlasti mitte klubi või seniste peatreenerite poolt.. see on selline fännide folkloor rohkem.
                          Pigem jah fännide (mitte ainult teie omade) seas või selline mulje on vähemalt jäänud.
                          Minu jaoks kindlasti top 5 klassikalise nr.9 hulgas koos meie poolakaga.

                          Kommentaar


                            Meie omadest siis Casemiro ja Eder Militao on Brasiiliaga Copa America finaalis, Casemiro tegi ikka väga korraliku mängu, võitles nagu elajas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Faraday Vaata postitust
                              Kindlasti mitte klubi või seniste peatreenerite poolt.. see on selline fännide folkloor rohkem.
                              Yes, aga nüüd oleks aeg minna kui Jovic ja Mariano satsis on. Noorenduskuur lets go!

                              Kommentaar


                                Noniii
                                Vinicius on his decision making when it comes to passing or dribbling:

                                "I'm still working on it. At the end of every training session, Zidane takes me to do work on my finishing. The players also give me directions on what to do." [O Globo]

                                Kommentaar

                                Working...
                                X