Lehekülg 15, kokku 1177 EsimeneEsimene ... 511121314151617181925651155151015 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 23527

Teema: Real Madrid

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane Replying to Topic \'Real Madrid\'

Originally posted by Ramm

Originally posted by Robinho]

Beckham on nüüd kahjuks ametlikult Real Madridi ridades. Tema on häppi, Perez on häppi, tõelised fännid ja toetajad (siinkohal ei mõtle asiaate) on aga väga õnnetud. Aga mis tehtud, see tehtud. Eks augustis näeb, kas ta mängutase on Gutist kõrgem.
    Mida sa nüüd räägid,et tõelised fännid on õnnetud??Ma nägin telekast küll midagi muud,kus becki oli väljakul ja fänne oli niipalju väiksel tribüünil,et see oli ülerahvastatud...Sina võid õnnetu olla,ega see siis tähenda,et kõik teised ka nüüd õnnetud on ja pealegi miks peaksid õnnetud olema? :S See jääb ikka arusaamatuks...hea kui enda meeskonda saadakse selline \"maskott\" kui becki,mis tõi juba mõne tunniga kopsaka summa reklaami eest.
    Kas inimesed enam muule ei mõtlegi, kui rahale? Ma saan aru küll, et Becks toob hiiglama palju raha sisse, kuid mänguliselt ei too ta selle raha eest midagi. Kumb on Sinu jaoks tähtsam? Minu jaoks on mänguline pool kõvasti tähtsam.
    Loomulikult on paljud fännid õnnelikud Becksi üle, samapalju on ka neid, kes oleksid selle raha eest pigem kaitsjaid ostnud.

God Is a Kurat Kasutaja Ramm avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Kahjuks/õnneks on sport muutumas äripoliitikaks,kus liiguvad hiigelsummad ja seal ei vaadata milline mängija ta on,peaasi,et toob tulu

Asjahuviline Kasutaja T6ll avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Originally posted by Ramm

Originally posted by Robinho]

Beckham on nüüd kahjuks ametlikult Real Madridi ridades. Tema on häppi, Perez on häppi, tõelised fännid ja toetajad (siinkohal ei mõtle asiaate) on aga väga õnnetud. Aga mis tehtud, see tehtud. Eks augustis näeb, kas ta mängutase on Gutist kõrgem.
    Mida sa nüüd räägid,et tõelised fännid on õnnetud??Ma nägin telekast küll midagi muud,kus becki oli väljakul ja fänne oli niipalju väiksel tribüünil,et see oli ülerahvastatud...Sina võid õnnetu olla,ega see siis tähenda,et kõik teised ka nüüd õnnetud on ja pealegi miks peaksid õnnetud olema? :S See jääb ikka arusaamatuks...hea kui enda meeskonda saadakse selline \"maskott\" kui becki,mis tõi juba mõne tunniga kopsaka summa reklaami eest.
    Pakun, et enamus nendest \"fännidest\" olid puberteedieas noored näitsikud, kes tulid oma ilupulgast iidolit imetlema ja pisaraid valama.

Aeg näitab, kuidas Beckit fännid vastu võtma hakkavad...usun, et probleeme ei tule.
    Seda ma just öelda tahtsingi!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Originally posted by T6ll
    Aeg näitab, kuidas Beckit fännid vastu võtma hakkavad...usun, et probleeme ei tule.
    Kui ta kohe esimesest mängust alates mängib hästi, siis vilekoori ei tule. Fännid staadionil on väga nõudlikud.

su ema uus mees Kasutaja H.M Murdock avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Originally posted by Robinho

Kui Real Madrid sinu arvates saast on, siis miks kuradi pärast sa siin kirjutad kogu aeg?

ma ei öelnud et real saast on,vaid see jutt mis manu teemas real\'ist on,on saast...jasna?
    buy the ticket, take the ride.

God Is a Kurat Kasutaja Ramm avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Nii siis,realil on jälle plaanis osta keskpooli ja selleks on ronaldinho ehk \"ahvpoiss\"
    Nüüd on siis selge,et figo lõpetab ja becki läheb tema kohta mängima..kahju figost aga mida teha kui juba nii vana ja aeglane Edu talle treeneri ametis
    Ja see ronaldinho asi peaks ka enamvähem selge olema kuna real maksis PSG-le juba teatud summa kuid kogu see summa on mingi 35M € eest,vot tak dela.
    Einoh asi muutub koomiliseks kuna ma ei saa aru kust krt nad seda raha pressivad,olen kuulnud,et madridi linn annab neile ilget pappi hooaja lõpuks aga neil on ju muud kulutused kah ja realil on väga palju staadione,kust tuleb ka tulu,kuid ikkagist asi on nati kahtlane.Võib olla tegelevad \"viinaäriga\"?

Grindin' allnight Kasutaja resorte avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2002

Einoh asi muutub koomiliseks kuna ma ei saa aru kust krt nad seda raha pressivad,olen kuulnud,et madridi linn annab neile ilget pappi hooaja lõpuks aga neil on ju muud kulutused kah ja realil on väga palju staadione,kust tuleb ka tulu,kuid ikkagist asi on nati kahtlane.Võib olla tegelevad \"viinaäriga\"?

Aga äkki tegelevad vale rahaga või mingi muu salakaubaga? :P
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Eks see raha merchandise-st tuleb ja piletitulu ning paljud asjad veel. Minu väike unistus saab siis teoks, kahjuks alles aastal 2004, kuid pole hullu. Roberto Assis de Moreira on ootamist väärt. Algaval hooajal poleks Teda/Figot kuhugile panna. Eeldatavalt algab Aasia tuuriga Luis Madeira Filipe Caeiro Figo viimane hooaeg El Realiga ning oma number 10 kandva särgi loovutab Ta peale seda viiendale \"galacticole\".

Tahaks teha väikese ennustuse tuleviku kohta kah. Nimelt pakun mina ZZ5 järeltulijaks klubis Santose Diego Ribas de Cunha, kuigi seda saame nii 2-3, võibolla isegi 4-5 aasta pärast näha.

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Originally posted by Robinho

Minu väike unistus saab siis teoks, kahjuks alles aastal 2004, kuid pole hullu. Roberto Assis de Moreira on ootamist väärt.
    Anna mulle üks link kus on ametlikut öeldud, et Ronaldinho Madrid\'i läheb.
    Ronaldinho vend/agent loodab küll, et saadakse ManU\'ga kaubale Kuuldavasti on Ronaldinho\'l probleemid PSG juhtkonnaga ning meest eriti ei rõõmusta veel üks aasta
    Prantsuse kesmikke hulka kuuluvasse klubisse jäämine

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

See teatud summa olevat olnud 12 milli, kuid eks näeb, kas see jutt üldse tõele vastab, et Ronaldinho aastal 2004 Realiga liitub, isiklikult loodan, et mitte, aitab nendest staaridest küll juba.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Originally posted by Epic
    Anna mulle üks link kus on ametlikut öeldud, et Ronaldinho Madrid\'i läheb.
    Here you have it.

Carlos Quieroze abitreeneriks saab endine National Madeira treener Jose Peseiro.
    Real Madridi Aasiasse laienemine peaks klubile järgmise kolme aasta jooksul sisse tooma 22 miljonit Eurot. Jutud käivad ka Mehhikosse laienemise kohta, tea kas see tähendab Marquez`e sissetoomist?

Liitus foorumiga
    May 2002

According to French paper L\'Equipe\'s website, it remains to be seen if the Brazilian, who is widely believed to favour a move to United would welcome spending another year in Paris, where he has had several run-ins with officials of a club which will not be playing European football next season.

Indeed the player\'s agent agent and brother Roberto Assis is still confident Manchester United can agree a deal with PSG.

\'We are very calm, talks are ongoing,\' he said. \'The player is not on the streets and he has proved his worth on the pitch so we will wait and see what happens.

\'I am certain Manchester United will make another bid. It is important that we let the clubs find a possible solution.\'

Here you have it

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Allo, kantonaa? Mitu päeva vana uudise sa copy/peistisid?

Liitus foorumiga
    May 2002

Friday, July 4, 2003

PS!Huvitav, et Ronny läheb Real\'i ja realmadrid.com ei tea asjast midagi

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

realmadrid.com ei peagi midagi kirjutama, kuna diil pole veel ametlikult teatavaks tehtud ning nad inglisekeelne sektsioon ei uuene nii kiiresti, kui hispaania keelne osa. Mina olen tehingus kindel, sest Florentino ei laseks sellist kullatükki käest ning PSG tahab ka võimalikult palju raha saada ning Ronnie agendi väidetav jutt ei koti mind. Ma usun isegi RC-d rohkem, kuid teda:P . Ronnie ise väidetavalt rääkis paar kuud tagasi, et tahab Bernabeul mängida, siis rääkis väidetavalt, et tahab Old Traffordil mängida jne. Point on see, et brassid ajavad alati hülgemöla suust välja.
    Ma olen ka veits tupoi, et hõiskan siin niimoodi, kuigi üleminek pole veel ametlikult teatavaks tehtud, kuid Perez ei vea toetajaid ja fänne alt...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Ronaldinho lendas reedel Madriidi. Loodetavasti nõustub ta Real Madridi pakkumisega ja siis tuleb veel aasta oodata, et Väikest Ronniet Valges särgis näha.
    Samas peab Valdano läbirääkimisi Javier Portillo agendiga Porti lepingu pikendamise ja palga suurendamise asjus. Quieroze arust on Portigoal vajalik, Morientes mitte.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2003

Kuule Robinho isegi Real pole nii rikas , et iga päev uusi staare osta. Eelmise hooaja alguses olid nad völgades, siis teenisid meeletult pappi ostsid Ronaldo, pappi kulus sitaks. Hooajal teenisid jälle kövasti ostsid Becki, kust kurat nad Ronnie jaoks raha leiavad, kui ManU Becki eest saadud rahaga Ronniet endale tahab osta.

Robinho Kantona on lihtsalt loll. Et saada postitusi juurde teeb ta mingi poolmõttetuid postitusi, pastib teisi uudiseid jne. Kui loll sa oled, et sa aru ei saa, et ametlik kodulehekülg ei pea kirjutama ruumoritest vaid asjadest, mis on juba kindlad ja mida ei saa ümberlükata.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Treze: I have my own doubts too...
    Lünk: Arva uuesti, sest sissemakse jaoks on raha olemas. Loodetavasti jätkub nüüd veel raha ka mõne kaitsva mängija peale. Kõigepealt tuleks mõned mängijad rahaks teha muidugi.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2003

Paris Saint-Germain president Francis Graille has revealed that Real Madrid are on the verge of signing Ronaldinho.

\"We\'re very close to an agreement with Real for the season after next,\" he stated.

\"(Manchester) United made a modest offer which wasn\'t worth considering.\"

If the deal goes through the player would be expected to stay a year in Paris for a year before moving to Madrid next summer.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud