320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Benitez on nüüd ametlik. Ei näe suurt mõtet tema pressikat siia üles riputada, kuna jutt oli nagu ikka umbes selline, et tulin siia tiitleid võitma, olen probleemidest teadlik jne.

    Väidetavalt leppisid Benitez ja Perez kokku, et Casemiro ja DDG ostetakse siis ära. Casemiro keiss on selline, et Portole jäi ostuõigus (15M), millele Real sai soovi korral käe vahele panna ja mees 7,5M eest endale jätta.

    Porto teatas juba paari päeva eest, et soovivad Casemiro ära osta.

    Kommentaar


      Beniteze esitlus käib just praegu...kuid Reali poolehoidjad on ikkagi suhteliselt vähe sõna võtnud Rafa teemadel. Nii pettunud?
      Isiklikult arvan, et väga imelik käik Reali poolt.
      Benitez (Peeniztez või kuidas ta oligi, Itaalia osakond?) ikkagi üldiselt selline keskpärasuse sümbol tänapäeva tippjalgpallis, kohe üldse ei usu, et tegu mehega, kes näiteks praegusele Barcelonale peavalu põhjustada suudab.
      Samas ega Realist enam väga suuremaks minna ei saa, niiet eks näeb siis ära, mida "kelner" tippude tipus teha oskab.
      Ja millal Realil üldse viimati hispaanlasest treener oli? Oligi Del Bosque ise?

      Kommentaar


        Benitez on kummaliste transferite kunn ning kummaliste agentide sõber. Muidugi on ta õnnelik.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas delorean Vaata postitust
          Beniteze esitlus käib just praegu...kuid Reali poolehoidjad on ikkagi suhteliselt vähe sõna võtnud Rafa teemadel. Nii pettunud?
          Ja millal Realil üldse viimati hispaanlasest treener oli? Oligi Del Bosque ise?
          Mina isiklikult olen küll pettunud. Ancelotti on minu arvates kordades parem variant. Ma ei pea võimalikuks, et Benitez oma lepingu lõpuni vastu peaks.

          Hispaanlasest treenereid on teisigi olnud, viimati Juande Ramos vist, aga Jose Antonio Camacho ja mehed nimedega Caro ja Remon ka meenuvad del Bosque järgsest ajast. Keegi neist kaua vastu küll ei pidanud.

          Kommentaar


            Ma olen väga rahul, et Benitez tuli ja olen kindel, et mees hakkab satsiga tegusid tegema.
            Ei saa aru miks kõik nii pettunud on? Ootame ikka vähemalt talveni ära ja siis hakkame vaaaaiiiikselt hindeid panema.

            Kommentaar


              Algselt postitas Amos Vaata postitust
              Ma olen väga rahul, et Benitez tuli ja olen kindel, et mees hakkab satsiga tegusid tegema.
              Ei saa aru miks kõik nii pettunud on? Ootame ikka vähemalt talveni ära ja siis hakkame vaaaaiiiikselt hindeid panema.
              Suur pettumus on lihtsalt see, et Ancelotti lasti lahti ja asemele tuuakse tema. Ancelotti oli kõvasti parem treener imo Realile.


              Kes siin varem küsis hispaanlaste kohta:

              Kommentaar


                + Kogenud (on ta ju CL-i ja La Liga võitnud)
                + Suurepärane taktik
                + Suudab oma meeskonnad hästi kaitsefaasis mängima panna (ja Realis on tal käepärast ühed parimad kaitsjad maailmas)
                + Rotatsioonipoliitika
                + Ilmselge Reali fänn ja seetõttu ääretult motiveeritud:



                - Nõudlik oma hoolealuste suhtes, mistõttu on tal karjääri jooksul palju probleeme riietusruumi ohjeldamisega olnud (ja tegemist on Realiga, kus on täenäoliselt kõige suuremad jalgpalli egod kokku kogunenud).
                - Võimeline väga iseäralikeks taktikalisteks otsusteks mis tihti vilja ei kanna.
                - Ebapopulaarne. Meedamöll tema ümber saab olema meeletu kui ta oma esimesed tagasilöögid valgesärkidega üle elab.
                - Harrastab stiili, mis ei pruugi fännidele, mängijatele ja Perezele meeldida.

                Kommentaar


                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas delorean Vaata postitust
                    Benitez (Peeniztez või kuidas ta oligi, Itaalia osakond?)
                    Peeniztes*
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Keegi kusagil heitis juba nalja, et "tõenäoliselt tahab Perez esimese liigamängu poolajal Beniteze nahhui saata".
                      Ju siis näha ole, eriline saatuse iroonia kui pärast glamuurseid ja poppe treenereid saab just Rafast see mees, kes Realis vähe kauem püsib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas delorean Vaata postitust
                        Keegi kusagil heitis juba nalja, et "tõenäoliselt tahab Perez esimese liigamängu poolajal Beniteze nahhui saata".
                        Ju siis näha ole, eriline saatuse iroonia kui pärast glamuurseid ja poppe treenereid saab just Rafast see mees, kes Realis vähe kauem püsib.
                        See "nali" oleks kõige pricelessim asi, mida mu silmad näinud on.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          See, et mees nõudlik on, on tänapäeval negatiivne? lolwat

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                            See, et mees nõudlik on, on tänapäeval negatiivne? lolwat
                            Lõpetades sellega, et MIKS TEDA HALVAKS ASENDUSEKS PEETAKSE?!?! Jah ma olen ka pettunud natukene, et Ancelotti ära läks, kuid get-the-fuck over it. GG, uus chapter. Ja kui mulle anda valida kumb PEAB viis aastat klubi treener olema siis valiks ma Rafa. Sellel mehel on kuidagi oma filosoofia paigas ja mulle meeldivad treenerid kellel on mingi "nišš" (jepjeo, Carlol on ka). Lihtsalt praegu on nii, et osad ahvid hakkasid kaagutama alguses kui pask asendus ta on ja nüüd iga suvaline tont absull igalpool kus Realist juttu on räägib kui hull asendus see on ja kui perse ta keerab kõik. MIDA VI**U TE AJATE ?!?!

                            Ma ootan suurima huviga Rafat, toetan igati otsust teda palgata ja nagu BCfey ütles: tegemist on Reali fänniga ja kui on üks klubi kus ta tahab edukaks saada ja mida ta tunneb, on see Real Madrid Club de Futbol.
                            Mees ei ole tõesti Jumala ime võib-olla, kuid cmoon. See heit mida ta hetkel saab on ikka väga ebaviisakas Reali fännide poolt. Närvi ajab raisk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              See, et mees nõudlik on, on tänapäeval negatiivne? lolwat
                              see pole vist päris õige sõna. Pmst, mida paljud kiibitsejad ütlevad on, et Reali meeskonda on rohkem vaja man management mitte niivõrd arendajat, sest koosseis koosneb juba parimais aastatest meestest, superstaaridest. Me muidugi ei tea, aga paistab küll, et Perez mingit meeskonna ülesehitamist 21-23 aastastest mängijatest ei oota. Rafa suurimaks puuduseks on peetud aga just man managementi ja oma staaridega läbisaamist. Minu meelest hea valik (muie). Aga kui mees hakkama saab, siis kogu retsept talle.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                See, et mees nõudlik on, on tänapäeval negatiivne? lolwat
                                Treener võib ju nõudlik olla, aga kui ta oma ideid mängijatele korralikult üle ei kanna ning nad vaimustuses neile ette antud ülesannetest pole, siis on see ideaalne retsept riietusruumi usalduse kaotamiseks. Ja antud juhul on tegemist Realiga, kus treenereid vahetatakse kui sokke ja mängijad üsna suurt mõjuvõimu klubis, meedias omavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X