320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    tänud! ei mäletagi millal becks viimati mänguolukorrast värava lõi... ilmselt see kauglöök eelmisel hooajal levante vastu. ilus koll!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Cassano sai endale numbri 19. Kui mu mälu mind ei peta, siis oli see ka Morientese esimene number. Pühapäeval võib teda siis äkki Villarreali vastu näha.
      Eilne mäng olevat olnud endiselt mannetu. Ründas rohkem Bilbao ning Diego Lopez olla mitu head tõrjet teind. Teisel poolalaj ärkas ka Madrid ning sealt see värav sündiski.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        kuhu see cassano pannakse?vähe selliseid \"staare\" seal juba?nagu playstation fifa

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          Algselt postitas kanchelskis


          kuhu see cassano pannakse?vähe selliseid \"staare\" seal juba?nagu playstation fifa
          kuhu ta siis pandama peaks? Puhtaid ründajaid on Ronaldo, Soldado, Raul ning kaks neist on üsna tihti katki. Raul veel pikemat aega. Mis seal siis halba on, et 4. ründaja ka meeskonnas on?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'



            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              Potisoengust pole mul midagi, aga jõle tondi näoga on Cassano siis, kui tal midagi seal kõrvas ripub...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                cassanoga või cassanota jääb real ikka sitaks ja trofeedeta.........ma ei saa aru nüüd ronaldo robinho raul soldado baptista ja cassano? kes neist siis ära läheb? soldado lükatakse real B´sse tagasi ning kas sisi ronaldo müüakse maha Interisse? arvan et cassano ego on neist kõige suurem

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  Algselt postitas eestimees
                  ma ei saa aru nüüd ronaldo robinho raul soldado baptista ja cassano? kes neist siis ära läheb? soldado lükatakse real B´sse tagasi ning kas sisi ronaldo müüakse maha Interisse? arvan et cassano ego on neist kõige suurem
                  Ronaldo on üsna tihti vigastatud, Raul peaegu hooaja lõpuni katkine, Robinho ja Baptista pole puhtad ründajad. Samamoodi võiks nimetada Milani ründajateks Rui Costa ja Kaka. Barcelonas lisaks Eto\'ole, Larssonile, Maxile ka Messi, Ronaldinho, Giuly ja iniesta. jne jne. Ma nagu ei saa aru, et miks hetkel täiesti olematu ründeliiniga Real ei tohi osta uut ründajat? v on lihtsalt tore siin ila ajamas käia?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Algselt postitas dannar


                    Algselt postitas eestimees
                    ma ei saa aru nüüd ronaldo robinho raul soldado baptista ja cassano? kes neist siis ära läheb? soldado lükatakse real B´sse tagasi ning kas sisi ronaldo müüakse maha Interisse? arvan et cassano ego on neist kõige suurem
                    Ronaldo on üsna tihti vigastatud, Raul peaegu hooaja lõpuni katkine, Robinho ja Baptista pole puhtad ründajad. Samamoodi võiks nimetada Milani ründajateks Rui Costa ja Kaka. Barcelonas lisaks Eto\'ole, Larssonile, Maxile ka Messi, Ronaldinho, Giuly ja iniesta. jne jne. Ma nagu ei saa aru, et miks hetkel täiesti olematu ründeliiniga Real ei tohi osta uut ründajat? v on lihtsalt tore siin ila ajamas käia?
                    mis asja rui costa ründaja? see on küll hästi öeldud. baptista ikka ründaja mitte poolik. ronaldo küll pole vigastatud........sa küll oled asja teadja meil

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      no võrrelgem Reali varumeeste pinki teiste tippklubide omadega? võrrelge ja siis saate aru, miks juurde ostetakse. Nii lüikese pingiga ei saa mängida, kui keskmiselt iga nelja päeva tagant on mäng.
                      minge Kingissepa praami peale

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        Algselt postitas eestimees


                        [

                        mis asja rui costa ründaja? see on küll hästi öeldud. baptista ikka ründaja mitte poolik. ronaldo küll pole vigastatud........sa küll oled asja teadja meil
                        ronaldol on koguaeg see hooaeg mingi vigastus.
                        ja mida sa käid siin risustamas seda teemat, tegid ühe hea video ja nüüd mõtled, et oled nii lagi vend, kui üldse olla saab. sa ei lisa siia teemasse midagi positiivset, eriti ei teki sinuga vaieldes mingit tarka arutelu vms. mida on huvitav lugeda vähemalt.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          Hala Madrid!

                          kui keegi pole veel humni kuulnud
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            Algselt postitas lorenzo


                            Hala Madrid!

                            kui keegi pole veel humni kuulnud
                            Kunagi, kui ma veel kogu hingest fänn olin, siis oli mul see krdi hümn mobiilihelinaks. Tean, tean, endal on ka häbi.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              Algselt postitas dannar


                              Algselt postitas lorenzo


                              Hala Madrid!

                              kui keegi pole veel humni kuulnud
                              Kunagi, kui ma veel kogu hingest fänn olin, siis oli mul see krdi hümn mobiilihelinaks. Tean, tean, endal on ka häbi.
                              mille eest sul habi on?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                Algselt postitas lorenzo

                                [i]Kunagi, kui ma veel kogu hingest fänn olin, siis oli mul see krdi hümn mobiilihelinaks. Tean, tean, endal on ka häbi.
                                mille eest sul habi on?
                                No et mul midagi nii ebatrendikat oli. Ajad olid sellised ja crazy frogi veel polnd olemas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X