320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'Real Madrid\'




    Kuulge rahunege ikka kõik maha. Oma asi, kellele mis meeskond meeldib. Ei pea ju sellepärast teisi maha tegema. Kas midagi targemat pole öelda, kui et see meeskond ruulib ja see on täielik p*** või m*** jne. Kui oma meeskonnal kehvasti läheb või mingi muu jama on, siis pole ju vaja sellepärast teisi edukamaid sõimata.
    Palve Man Utd-i fännidele: \" Lõpetage see Reali sõimamine!\"
    Ja Reali fännid lõpetage ManU sõimamine!

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Originally posted by Marca





      Kuulge rahunege ikka kõik maha. Oma asi, kellele mis meeskond meeldib. Ei pea ju sellepärast teisi maha tegema. Kas midagi targemat pole öelda, kui et see meeskond ruulib ja see on täielik p*** või m*** jne. Kui oma meeskonnal kehvasti läheb või mingi muu jama on, siis pole ju vaja sellepärast teisi edukamaid sõimata.
      Palve Man Utd-i fännidele: \" Lõpetage see Reali sõimamine!\"
      Ja Reali fännid lõpetage ManU sõimamine!
      Midagi sarnast minu tekstiga

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Originally posted by zoolazorts

        Lahe, ehk kirjutad sama teksti kolmandat korda ka...

        Võin ju kirjutada kui väga tahad.

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Meistrite Liigast väljas!
          Mis siis valesti läks? Esiteks Figo! Ma nägin ta näost ära, et seekord jääb pennal sisse löömata. Zidane või Hierro oleks pidanud lööma. Buffonilt muidugi ka hea tõrje.
          Teiseks Hierro on lootusetu. Paras aeg tal pensile minna ja ennast mitte häbistada enam. Hea kohavalik või mitte, kuid ta on ikka lootusetult aeglaseks jäänud.
          Väga tunti puudust Makelelest. Cambiassol on vähene mängupraktika ja Conceicaol ei õnnestunud ka eriti. Raul oli selgelt alavormis ning Ronaldol puudus tahe väravat lüüa.
          Oleks ikkagi Figo suutnud selle penalti sisse sopsata...
          Ainult vabandused ja õhku jäänud oleksid tulid nüüd kokku. Aga pole hullu, jääme järgmist hooaega ootama ning siis loodetavasti juba uute keskkaitsjatega.

          Seniks tuleb 100% pühenduda La Ligale!

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Üks ilus jutt meie omakasvatatud \"playboyst\": http://www.uefa.com/magazine/news/Ki...sId=68086.html
            Guti: \"Real Madrid is the best team in the world and I think every player would like to be with us, even if they have to sit on the bench\"

            Ühest Real Madridi noortemeeskonna kasvandikust tahaks veel juttu teha. Nimelt Hispaania U-17 koondise kaptenist, Manuel Juradost. Temast on pikem jutt siin: http://www.realmadrid.com/web_realma...ec=0&esp=3 Kõigest 16 aastane Jurado on debüüdi Real Madridi A-meeskonnas juba teinud ning temast loodetakse uut Rauli. Loodetavasti saab sellest noormehest asja ning talle antakse võimalus.

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Originally posted by ass


              Meistrite Liigast väljas!
              Mis siis valesti läks? Esiteks Figo! Ma nägin ta näost ära, et seekord jääb pennal sisse löömata. Zidane või Hierro oleks pidanud lööma. Buffonilt muidugi ka hea tõrje.
              Teiseks Hierro on lootusetu. Paras aeg tal pensile minna ja ennast mitte häbistada enam. Hea kohavalik või mitte, kuid ta on ikka lootusetult aeglaseks jäänud.
              Väga tunti puudust Makelelest. Cambiassol on vähene mängupraktika ja Conceicaol ei õnnestunud ka eriti. Raul oli selgelt alavormis ning Ronaldol puudus tahe väravat lüüa.
              Oleks ikkagi Figo suutnud selle penalti sisse sopsata...
              Ainult vabandused ja õhku jäänud oleksid tulid nüüd kokku. Aga pole hullu, jääme järgmist hooaega ootama ning siis loodetavasti juba uute keskkaitsjatega.

              Seniks tuleb 100% pühenduda La Ligale!
              Unustasid veel mainida, et Casillasel oli halb päev ja Morientese ning Portillo oleks võinud sisse tuua

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Nonii 4 närvesöövat vooru veel lõpuni La Ligas. Kui ainult Sociedad vastu peaks oleks lõbu laialt. Igaljuhul hetkel top3 viimased mängud sellel hooajal:

                05/25/2003 Malaga-Real Sociedad
                05/25/2003 Celta-Deportivo
                05/25/2003 Valencia -Real Madrid

                06/01/2003 Deportivo -Atletico de Madrid
                06/01/2003 Real Madrid-Celta
                06/01/2003 Real Sociedad -Valencia

                06/15/2003 Atletico de Madrid-Real Madrid
                06/15/2003 Athletic de Bilbao-Deportivo
                06/15/2003 Celta-Real Sociedad

                06/22/2003 Deportivo -Espanyol
                06/22/2003 Real Sociedad -Atletico de Madrid
                06/22/2003 Real Madrid-Athletic de Bilbao

                Ma arvan, et väga otsustavaks punktiks enne hooaja lõppu on valencia, kes võib tiitli nii mitmelgi võimaluses, kas ühe või siis teise kasuks pöörata. Sociedad mängib küll kodus, aga ikkagi. Eks näis, aga tore oleks, kui Sociedad võidaks! Või mis?

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Igal suurel ja edukal võisstkonnal tekib tihti väga palju vihkajaid...nagu Ferrari F1-s...LA Lakers kossus jne...mis teha,kui ManU fännid ei suuda endile tunnistada,et tookord oli Real parem...peace....
                  2002 FC EBS Team
                  2003 FC Nimeta
                  2004 FC Nimeta
                  2005 FC Nimeta
                  2006 Tallinn United FC
                  2007 Tallinn United FC

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Ausalt öeldes kardan kõiki hooaja viimaseid mänge. Valencia on jälle vormi leidmas, mida tõestas Depori võitmine. Samas mäletavad kõik Valencia peksmist Bernabeul ja miks ei võiks Mestallal sama teha?
                    Mostovoi gäng on see hooaeg märkamatult Valencia neljandat kohta ohustama kippunud ning kerge nende vastu olema ei saa, kuid selleks mänguks peaks MM-i kangelane R11 juba paranenud olema säärevigastusest.
                    Derby mängud on alati närvesöövad ja rasked mõlema meeskonna jaoks. Atleti hooaja lõpp on ära väsinud ja Gil on öelnud, et osad mängijad pole elu väärt. Vot selline lahe klubi on Real Madridil imelises Madriiri linnas rivaaliks. Aga Atletico Madridi mängudest kadus sära Fernando Torrese vigastusega. Loodetavasti ei saa poiss meiega mänguks terveks, sest Hierrol & Co-l läheks temaga väga raskeks.
                    Athletic Bilbao on äärmiselt ebastabiilne klubi. Kui meil on kehv päev ja Urzaisil ning Exteberrial hea päev, siis oleme hukule määratud. Loodame muidugi, et nii ei lähe ning Zidane ja Rauli link meile hooaja viimases mängus suure vutishow korraldab ning La Liga tiitli Bernabeule toob.

                    Oma mätta otsast vaadatuna arvan, et Sociedadile piisab ka teisest kohast, et nad oma hooaega kordaläinuks lugeda võiksid. Valged ei rahuldu millegi muuga, kui tiitliga!

                    Seega viimasteks mängudeks pöidlad pihku ning toome selle tiitli tagasi, kuhu ta kuulub.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Äkki modekad saaksid ka selle teema korda teha, kuna siin on sama jama, mis oli ka ManU teemas ning CM4 teemas.
                      Ette tänades!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Samas ma ei usu, et Sociedad väga rõõmus oleks teise koha üle. loomulikult Meistrite Liiga tuleval hooajal ja puha, aga kui sa oled pool hooaega juhtinud tabelit ning teisel poolel head mängu näidanud ja siis teiseks maandunud viimastes voorudes pole just asi millega hiilata. Kui ainult need viimased mängud välja tuleksid... Igaljuhul järgmises voorus tuleb kõik vähegi võimalikud punktid kätte saada, sest kes ees see mees!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Minu ennustus- Real Madrid ei võida see hooaeg Hispaania liigat ja see tähendab ka, et nad ei võidax see hooaeg mitte midagi , ma olex ÜLIHAPPY siis ja ärge hakake minuga mölisema, see on minu arvamus(to Real Madrid fännidele)
                          https://r-cold.blogabet.com/

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Originally posted by Man U


                            Minu ennustus- Real Madrid ei võida see hooaeg Hispaania liigat ja see tähendab ka, et nad ei võidax see hooaeg mitte midagi , ma olex ÜLIHAPPY siis ja ärge hakake minuga mölisema, see on minu arvamus(to Real Madrid fännidele)
                            Lugupeetud Man U,
                            Tavaliselt talitan ma mõtte järgi, et las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi. Kuid siiski tahaks sinult küsida, et kaua läheb aega enne kui sa üle saad Unitedi kaotusest Real Madridile? Real Madrid oli parem nendes kahes mängus ja elu läheb edasi. Pole vaja igal esimesel võimalusel Real Madridi maha teha, eriti kui kogu su jutt on põhjendamata lauslollus.
                            Kui sa arvad, et Real Madrid ei võida Ligat, siis palun põhjenda MIKS nad ei võida!

                            Peace!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by ass


                              Originally posted by Man U


                              Minu ennustus- Real Madrid ei võida see hooaeg Hispaania liigat ja see tähendab ka, et nad ei võidax see hooaeg mitte midagi , ma olex ÜLIHAPPY siis ja ärge hakake minuga mölisema, see on minu arvamus(to Real Madrid fännidele)
                              Lugupeetud Man U,
                              Tavaliselt talitan ma mõtte järgi, et las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi. Kuid siiski tahaks sinult küsida, et kaua läheb aega enne kui sa üle saad Unitedi kaotusest Real Madridile? Real Madrid oli parem nendes kahes mängus ja elu läheb edasi. Pole vaja igal esimesel võimalusel Real Madridi maha teha, eriti kui kogu su jutt on põhjendamata lauslollus.
                              Kui sa arvad, et Real Madrid ei võida Ligat, siis palun põhjenda MIKS nad ei võida!

                              Peace!
                              Põhjendus on selline, et Real mängib La Ligas liiga halvasti, kas te ise pole seda tähele pannud? Üx näide-Kodus(!!!) 1-5 pähe saamine Mallorca käest. Ja minu meelest on ikka Real Sociedad selle tiitli ära teeninud. Ja üx asi veel- ma olen juba sellest üle saanud, et Man U kaotas ja olen sellega leppinud, kuid Reali ma vihkan edasi ja ma jäängi vihkama! Nii, et pole mõtet minuga möliseda.
                              https://r-cold.blogabet.com/

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                kas tõesti siis pole millestki muud rääkida kui ühe klubi ebaõnnest ja laimamisest?????Sellele foorumile võix panna vanuse piirang ehk siis oleks pisut rahulikum,muidu mingid 12-16aastased räägivad oma \"laste juttudest\".Asi keerab vastiku pöörde ja viib selle portaali foorumi maine niimoodi alla..hakatakse rääkima mis mõtet seda külastada kui pidev näägutamine käib...kellele seda veel vaja on? JA kas selle hispaania liiga all üldse admminid ka vahel vaatavad mis siin toimub??Varsti kaob isu ära siin külastades kui muud ei näe,et hea oleks kui real jääks kuivaks ja saaks kõigilt lutti jne ja paras et kaotasid...laste jutt!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X