320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuule lokk , trolli barcapoolel

    Kommentaar


      aga härra rainis 007, kas sinu palavalt armastatud bayern ka mitte ei osta endale Saksamaal need tiitlid kokku? Või kas minule on lihtsalt selline mulje jäänud? Paranda palun, kui ma eksin.

      Kommentaar


        Super võit! Tasus öötundidel üleval istuda selle nimel
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          Mourinho > real madrid
          The Reward is Cheese.

          Kommentaar






            HAHA! Ramos = LEGEND!
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              hahaah. kohe näha, et tüübid pole ammu midagi võitnud. käed hakkavad värisema

              Kommentaar


                Algselt postitas matys Vaata postitust
                aga härra rainis 007, kas sinu palavalt armastatud bayern ka mitte ei osta endale Saksamaal need tiitlid kokku? Või kas minule on lihtsalt selline mulje jäänud? Paranda palun, kui ma eksin.
                No tegelikult ma seda päris NII sapiselt ei mõelnud kui välja kukkus .
                Aga üldiselt I. Bayerni kalleim ost on 35M, Realil 95M, natukene erinev suurusjärk ja II. Bayern ikka viimasel ajal vähekene edukam ka olnud kui Real.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  No tegelikult ma seda päris NII sapiselt ei mõelnud kui välja kukkus .
                  Aga üldiselt I. Bayerni kalleim ost on 35M, Realil 95M, natukene erinev suurusjärk ja II. Bayern ikka viimasel ajal vähekene edukam ka olnud kui Real.
                  No kui sa nii ütled rainis. Eelmine aasta sai Bayern CL-i finaali ja Saksamaal kaks karikat, aga vaata nüüd seda hooaega. Hea kui su lemmikklubi üldse järgmine aasta CL-i saab. Jah noh, ei taha Saksa liiga kohta midagi halba öelda aga kujuta ette kui seal oleks Barca taoline rivaal, mitu tiitlit siis Bayern saaks?

                  Kommentaar


                    Ronaldole ja Di Mariale oleks ka selliseid valuvaigisteid vaja, aga see on lihtsalt liiga naljakas

                    Kommentaar


                      see püstiaitamine oli sulaselge määruste rikkumine!
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        see püstiaitamine oli sulaselge määruste rikkumine!
                        See Villa väänlemine oli veel suurem määruste rikkumine ja täielik ajuvabadus pigem ..aitab juba sellest primadonnatsemisest, nagu tüdrukud. vaja füüsilisemalt mängima hakata, iga aasta, iga ndv sama keiss laliigas. kutt ei teadnud ise ka kustkohast tal valutab ja kust ta kinni hoidma peab nagu lahtine luumurd oleks ja siis kui püsti oli sekund hiljem siis suutis juba selga lennata reali meestele ja vehkis seal..ilmselge kaardi väljalunimine

                        Üldiselt elatsid mõlemad meeskonnad ikka korralikult kohtunikul seljas eile. Pinged olid hullud, mis muud. Barca saab kätte maksta CLis nüüd. Tulevad huvitavad mängud.

                        Kommentaar


                          Itaalia liigas on ju ainult mehed..keegi ei primadonnatse, tõusevad murtud jalaga ka kohe püsti ja kalpsavad edasi..
                          Mes que un club!

                          Kommentaar


                            Ma paneks selle "primadonnatsemise" Hispaana liiga kohtunike arvele. kurat kui sa ikka väikseid kontakte ära ei vilista küll need suured staarid siis püsti ka jäävad.
                            Hui see Alonso või Mascherano( meenub küll üks moment) seal Liverpoolis iga kontakti peale siruli oli.
                            Aga eilne mäng oli ju puhas tsirkus mõlemalt poolt. Teise poolaja lõpul lasti paar kukkumist läbi, aga see võis olla tingitud ka minu silmadest, mis vägisi kokku tahtsid vajuda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jr Vaata postitust
                              See Villa väänlemine oli veel suurem määruste rikkumine ja täielik ajuvabadus pigem ..aitab juba sellest primadonnatsemisest, nagu tüdrukud. vaja füüsilisemalt mängima hakata, iga aasta, iga ndv sama keiss laliigas. kutt ei teadnud ise ka kustkohast tal valutab ja kust ta kinni hoidma peab nagu lahtine luumurd oleks ja siis kui püsti oli sekund hiljem siis suutis juba selga lennata reali meestele ja vehkis seal..ilmselge kaardi väljalunimine

                              Üldiselt elatsid mõlemad meeskonnad ikka korralikult kohtunikul seljas eile. Pinged olid hullud, mis muud. Barca saab kätte maksta CLis nüüd. Tulevad huvitavad mängud.
                              Palju sa nädalavehtustel siis La Ligat jälgid? Iga nädal mõni mäng? Või paned nagu ikka, et vaatan youtube videosid ning paugutan?
                              Päris aus olles, ma enne vaatan primadonnatsemist (on nõme) kui jalaluude murdmist a la Shawcross. Aga tahaks tõesti, et kõik inimesed oleks õnnelikud ja head. Aga nad ei ole.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Aasta Epic Fail

                                Kommentaar

                                Working...
                                X