320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Waka Waka? (Ei näinud, ei kuulnud)


    Midagi sellist

    Algselt postitas cyhton Vaata postitust
    Sina ime kulli.
    Ja mis autoriteet? Kas mul polnud siis õigus?
    See, et mul Barcelona logo avataris seisab, ei tähenda et ma nende näitlemisoskust kohe armastaks. Igal tiimil on omad vead. Õiged fännid nendest aga kära ei tõsta.


    / Õige moment:

    Kommentaar


      Failtacular
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Kümnekesi mängides valdasime palli 70-30, aga normaalselt peale lüüa ei suutnud... Oli vist vale jätta Ronaldo ja Özil alguses pingile.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Kümnekesi mängides valdasime palli 70-30, aga normaalselt peale lüüa ei suutnud... Oli vist vale jätta Ronaldo ja Özil alguses pingile.
          Vale on, et Di Mariat pole keegi enne liistule tõmmanud. Khedira on tegelikult provotseeringu ohver, kuid selle autoriks ei olnud teps mitte Levante nagu tõlk väitis, vaid kruvipea. Disgraceful stuff.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Irw. Mourinho halab nagu alati. Kohtunik oli süüdi ja 10kesi ei saa ikka jne. Ühesõnaga, sama möla, mis peale igat kaotatud mängu.

            -edit- Ronaldo toodi ju poolajal sisse, aga ega ta midagi asjalikku korda ei saatnud eriti ... nii et väga vahet ple ju.

            Kommentaar




              Ka see mees ei õpi kunagi. Või teda ei õpetata.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Õpib samapalju kui Dani Alves.

                Kommentaar


                  Algselt postitas käbi Vaata postitust
                  Õpib samapalju kui Dani Alves.
                  Kuna hetkel pole suurt teha, siis ma vastan. Üldiselt, ei koti see Alves hetkel kedagi: see on üldse kõige lollim argument ever "a vaata mis teised teevad". A kuisa juba alustasid, siis et oleks selge: on päris mitu vaksa vahet, kas daivida ja hüpata murule või kellegi achilleust tümitada ning igaks juhuks veel putsaga vastu pead virutada. Ühel puhul võid ennast vigastada, teisel juhul...
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Venalane oled? Eestlastest jalgpallihuvilised tavaliselt ikka vaatavad koondise mänge.

                    Kommentaar


                      Pepest pole mõtet üldse rääkida- tüüp on ju täielik psühh.
                      Tubli väike Levante võttis 3 punga vahet ei ole, kuidas see tuli( ise mängu ei vaadanud aa nad vist davisid seal suht tihti? ).
                      Keegi kobisema peaks tulema, et asi oli fair-palyst kaugel... siis olgem ausad Hispaana jalgpalliliit keerab neile juba hooaja alguses, kui läheb telerahade jagamiseks.

                      Kommentaar


                        Mourinho räägib 6igust, mängus oli ikka räme daiv.
                        http://www.youtube.com/watch?v=_Mt_x...eature=related

                        Kommentaar


                          No üldiselt võib öelda, et see khedira punane rikkus reali jaoks mängu ära, muidu saadi enamvähem hakkama. Peale punast hakkas kaitses ka nagu rohkem lekkima. Kokkuvõttes hea, et see kaotus praegu ära tuli ehk tehaks sealt õigeid järeldusi ja hakatakse mängudele rohkem keskenduma(minu arust viimaseid mänge on nagu lõdvemalt võetud ja võimalusi on ka liialt raisatud).

                          Kommentaar


                            Pepe on vist reaalselt kõige suurem pederast, keda võib jalgpalliplatsilt leida...

                            Kommentaar


                              Kujutage nüüd ette, kui Pepe peaks mõne inglise meeskonna vastu mängima. Ma olen piisavalt palju Madridi tegemistel silma peal hoidnud et märgata selle mehe soodumust füüsilistes olukordades ja pingelises mängus pea kaotada.

                              Tõenäoliselt võtab aga Mourinho selle koha pealt midagi ette...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Pepe on vist reaalselt kõige suurem pederast, keda võib jalgpalliplatsilt leida...
                                Mõnus v**t.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X