320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ajee! http://www.youtube.com/watch?v=9ogCdPdugKA

    Kommentaar


      BCFrey, mitu korda sai RvP tast ikka ülilihtsalt mööda, üks oli minu mäletamist mööda see, kus RvP peale tulistas ja rebound otse d-wellile ette kukkus, õnneks Lopez päästis. Teiseks, värav tuli sellest, et Varane lõi palli Nani jalgadesse, kes seejärel rahulikult sai edasi dirigeerida. Mõtlen Reali poole pealt oli flop Varane.

      Kommentaar


        Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
        Kindel punane. Rafael tõrjus käega veel värava ära, mida kohtunik ära ei vilistanud, sest oli just punase andnud. Eks ManU fännid peavad kuidagi oma meeskonda kaitsma.
        Kindel punane? Kindel kohtuniku ostmine pigem.
        sigpic

        Kommentaar


          Blaugrana kohtunike ostmisest ma ei viitsi Barca fänniga vaidlema hakkata.
          "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

          Kommentaar


            Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
            Kindel punane? Kindel kohtuniku ostmine pigem.
            palun põhjenda, miks see ei olnud punane?

            Kommentaar


              Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
              Blaugrana kohtunike ostmisest ma ei viitsi Barca fänniga vaidlema hakkata.
              Miks sa ei viitsi vaidlema hakata? Barcal said juba ammu rahad otsa selle suhtes. Real ostab nüüd vaikselt endale selle hõbeda karika, mida saab hiljem kuskil maha kukutada.
              sigpic

              Kommentaar


                Päris naljakas kui Barca fännid süüdistavad kohtuniku ostus teist klubi Eriti veel kui tegu oli õige otsusega

                Kommentaar


                  Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                  Päris naljakas kui Barca fännid süüdistavad kohtuniku ostus teist klubi Eriti veel kui tegu oli õige otsusega
                  Miks sa mulle õigetest otsustes räägid? Chelsea pole õiget treenerit suutnud juba kümneid aastaid valida.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    ose Mourinho says "the best team lost" irrespective of Nani's red card. "We didn't deserve to win," he admitted in a very brief post-match interview on ITV. (AB)
                    REAL MADRID!

                    Kommentaar


                      Võit võiduks, oli oma osa kindlasti kohtunikul. Aga jääb arusaamatuks asi, et kuidas on võimalik, et ühel hetkel nuustab ManU ainult palli lõhna ja viis minsa hiljem, kui 2:1 löödi on pmst risti vastupidi. nn" tapja instinkti" pole meeskonnal peaaegu, et üldse.
                      Samamoodi jäime ju eelmine aasta finaali ukse taha. Real kontrollis mängu Münchenis, lõid seisuks 1:1 ja totaalne ära vajumine ja kaitses istumine ja Gomeze 2:1, teine leg, mindi kiiresti 2:0 juhtima ja jälle nagu töö oleks tehtud olnud, ärgati alles teisel lisaajal. no ja edasine on teada, Ramose kosmos jne. Lihtsalt tundub, et onu Jose ka ei koti selline asi. Heal päeval oleks 10-meheline Manu oma 2 palli sealt sisse saanud ja hiljem ühte tagasi lüüa oleks olnud raskem, kui esimesi kahte.
                      Mitte, et mingit hirmsat sauna oleks tahtnud Manule, aga lihtsalt vajutakse terve meeskonnaga nii ära, et kohutav.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                        BCFrey, mitu korda sai RvP tast ikka ülilihtsalt mööda, üks oli minu mäletamist mööda see, kus RvP peale tulistas ja rebound otse d-wellile ette kukkus, õnneks Lopez päästis. Teiseks, värav tuli sellest, et Varane lõi palli Nani jalgadesse, kes seejärel rahulikult sai edasi dirigeerida. Mõtlen Reali poole pealt oli flop Varane.
                        Ning ütlen vastu sulle et sellise kaliibriga ründaja nagu Van Persie oleks pidanud ikka kordi rohkem pahandus tegema Varane vanuse poisi vastu. Pealegi, nagu ma juba ütlesin, päästis Varane mängu jooksul päris mitu 1-1 olukorda väravavahiga ära. Tema kattetöö oli samuti suurepärane ning ma olen 100% kindel et Pepe-ga oleks Madridil see mäng palju närvilisem olnud.

                        Pealegi, sa unustad vist Ramose omavärava ära.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                          Võit võiduks, oli oma osa kindlasti kohtunikul. Aga jääb arusaamatuks asi, et kuidas on võimalik, et ühel hetkel nuustab ManU ainult palli lõhna ja viis minsa hiljem, kui 2:1 löödi on pmst risti vastupidi. nn" tapja instinkti" pole meeskonnal peaaegu, et üldse.
                          Samamoodi jäime ju eelmine aasta finaali ukse taha. Real kontrollis mängu Münchenis, lõid seisuks 1:1 ja totaalne ära vajumine ja kaitses istumine ja Gomeze 2:1, teine leg, mindi kiiresti 2:0 juhtima ja jälle nagu töö oleks tehtud olnud, ärgati alles teisel lisaajal. no ja edasine on teada, Ramose kosmos jne. Lihtsalt tundub, et onu Jose ka ei koti selline asi. Heal päeval oleks 10-meheline Manu oma 2 palli sealt sisse saanud ja hiljem ühte tagasi lüüa oleks olnud raskem, kui esimesi kahte.
                          Mitte, et mingit hirmsat sauna oleks tahtnud Manule, aga lihtsalt vajutakse terve meeskonnaga nii ära, et kohutav.
                          Täitsa nõus, võimalusi ju tekkis, oleks kolmanda ära vajutanud, oleks asi moos olnud, aga ei. Siinkohal on hea näide muidugi minu toetatav Bayern, kes mängib alati samamoodi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                            Ning ütlen vastu sulle et sellise kaliibriga ründaja nagu Van Persie oleks pidanud ikka kordi rohkem pahandus tegema Varane vanuse poisi vastu. Pealegi, nagu ma juba ütlesin, päästis Varane mängu jooksul päris mitu 1-1 olukorda väravavahiga ära. Tema kattetöö oli samuti suurepärane ning ma olen 100% kindel et Pepe-ga oleks Madridil see mäng palju närvilisem olnud.

                            Pealegi, sa unustad vist Ramose omavärava ära.
                            Ramosel ei olnud olukorras midagi teha, pall tuli rikošetist tema jalga. Ma mõistan, et teen Varanele praegu natukene liiga, aga viimaste mängude tase mehel on näidanud, et suudab kõvasti paremini

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              aga viimaste mängude tase mehel on näidanud, et suudab kõvasti paremini
                              Sama võib ka mitme teise mehe kohta Madridi meeskonnas öelda.

                              Kommentaar


                                Õnnitlen! Olid head ja emotsionaalsed kaks mängu, mis jäävad ajalukku.
                                Algselt postitas Plechazunga
                                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                                Hmm, that didn't really work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X