320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    See igipõline rivaliteet messi ja ronaldo vahel on ja jääb ja kestab veel aastakümneid, ala stiilis pele ja maradona. Mõlemad on mehed on erandlikult viimase 10-15 aasta tõelised pärlid, me kõik teame, et messi imago läheb võibolla rohkem kokku sellise ala töölisklassi tegelasega, ronaldo imago läheb kokku klantsi täis roberto cavalli stiilis sätendusega, mis pole kumbki halb, ei ole! Aga ma ei saa olla pimedad kutid ja väita, et too parem kui teine, see pole uudist ei sulle ega mulle, et mängulik ülesehitus on mõlemad pärlil hoopis teine, absoluutselt teine. Kui hetkel lähtuda ucl veerand - ja poolfinaali tegudest, siis on ronaldo tassinud meist just oma" järgijäänud" klassist. Ta pole see, kes ta oli aga endiselt piisab, et saata kutte tagasi münchenisse kasvõi, ja sama kehtib selle 170 sentimeetrisest argentiilsest, kes näitab, et olenemata passi vanusest oli tal piisavalt klassi, et teha meile 1-0 elclassicol, neeed hetked ja need olukorad teevadki neist kahest just sellised mängjaid, kes ei tohiks tekitada küsimus siinstele vanematele foorumi tegelaste või natukene enam teadvatele jalgpalli fännidele. Äkki me korraks avame oma silmad ja tunnistame fakti kutid, et olgu ta messi või ronaldo, nad omala täielikult pärlid ja lõpetaks selle olelusvõitlusega ära?
    Ainuke mõistlik postitus ja kõik lihtsalt ignoreerivad. Lasteaed...

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Kui vaja, eks siis vaata lisaks eelnevad postitused üle:





      Mis Atletico teemasse puutub, siis mind häiris, et Punkt kasutas oma meeste kiitmisel Reali halvustavat alatooni (Punkt selgitas end ja minu jaoks on probleem lahendatud). Samas väitis ta tungivalt, et keegi peale minu mingeid tille mõõta ei soovinud, kuigi tema kaasvõitleja lendas mingi seapildiga laivi ning tõenäoliselt sai jutust täpselt samuti aru nagu mina. Võib ju oletada, et härra atleticomadrid üritas trollida või miskit aga varasema kogemuse põhjal pean seda üsna vähetõenäoliseks. Ehk siis, "vaidluse" kui sellise jätkamisel polnud suuremat mõtet. Vastasin umbes samas stiilis nagu sina, kui mingisugust Ronaldoga seotud kirjatükki siia postitan, kus on juhuslikult ka Messit mainitud. Äkki prooviks mõnikord ka ilma nende topeltstandarditeta?

      Minu arust vaidlesid sa kodanik LeeMarxiga just teemal till vs veel pikem till. Ilmselt pole kõige sisukam arutelu aga minu arust veel sisutum on see jaur, mis siia ilmub, kui keegi üritab Messi ja Ronaldo saavutusi võrrelda.
      Ma päriselt ei saa aru, mis jura sa ajad. Vaidlus selle üle, kas oli napp suluseis või mitte on ja jääb hinnanguliseks, kuid kohtunikuna ka mõningaid mänge vilistades ütleks, et tegu ei olnud just eriti keerulise olukorraga kohtuniku jaoks, kes oli veel väga heal positsioonil. Lisaks ei pea ju vett su väide, et ühel piltidest oli väravaolukord, ei olnud. Ei saa ma sisuliselt ega vormiliselt aru, mis puutub siia Suareze lõugasõitmised vms. Jutt käis sellest, et midagi on nende suluseisu määramistega La Ligas lahti, liiga palju eksimusi ja näitena klassika, kus neid tuli riburada, aga õnneks see lõppseisu ei mõjutanud. Edasine "debatt" keskndus küsimusele Hispaania kohtunikekogu RFEF tegevusele (La Liga kohtunike teemas!), kellega pole kana kitkuda ainult Barcal, vaid nii mõnelgi teisel klubil, kelle mängijaid ja treenereid (!) on sarnastes situatsioonides erinevalt koheldud. Neymari ja Ramose näide oli minu meelest kohane võrdlus erikohtlemisest ja sellega antud eelisest. Muster on minu hinnangul olemas, kui ei ole, siis palun lükka ümber, aga ära hakka rääkima Suareze "löömistest", sest Hispaanias ju videokordusi teatavasti ei kasutata (RFEFi pealiku otsusel) ja RFEFi otsused sõltuvad sageli peakohtuniku raportist. Antud juhul oli tegu leebeima karistusega mängijale, kes pika puuga juhib punaste kaartide edetabelit ja kelle meeskond juhuslikult juhib liigat olukorras, kus meeskonda kimbutab keskkaitjate puudumine. Kui see tundub paranoiline, olgu, aga isiklikult tundus mulle, et siin on nagu põhjust teemat tõstatada.

      Till vs pikem till vaidlusesse ma sisuliselt ei laskunud, vaid lükkasin statistikat kasutades ümber väite, et Messi lööb liigas vaid tagumistele meeskondadele puuri täis ja olulistes mängudes on varjus. Vastavat väidet oli imelik kuulda postitajalt, kes iseloomustab end väljendiga "stats geek". Statistika oli kahe kliki kaugusel, aga lihtsam oli puusalt lasta. Vastuseks tuli täiskasvanulik reageering barca lapsfännide nutulaulust ja mingitest märgadest unenägudest. Arusaamatu.

      Kas M on suur või väike, on ta parem kui Ronaldo vms, jumal sellega, olgu või mitte. Eelmisel aastal mulle tundus, et tänu Reali saavutustele sai ta vähe teenimatult kuldse palli, sest minu meelest oli ta eelmisel hooajal Reali sisuliselt kolmas neljas mees väljakul, aga no jumal sellega. Kui CLi kotti ajate, võite rahulikult ja igasugu vaidluseta kõik ordenid rinnale riputada, kas ma personaalselt Ronaldot parimaks jalgpalluriks pean tiitlite ja nende väravate alusel? Ei, ja see ei pea mitte kedagi kottima.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Vandenõuteooriaid on alati põnev lugeda, keep going

        Kommentaar


          Naljakas on lausa kuidas ikka ja jälle koerad hauguvad esimese värava puhul mis ei olnud suluseisust.. ainus suluseisus oli Messi kes pistis käe laysi pakis liiga sügavale! Olenemata sellest, et mäng lõppes ikkagi 3:0 mitte 1:0 ja isegi kui seal oleks suluseis olnud poleks see midagi tähendanud Realile aga ikka vaja teil nutta.. Juventuse väravad polnud suluseisust? Igatahes Carvajaliga on vist kõik selleks hooajaks. Pepe on õnneks tagasi!
          JUHUL kui Atletico midagi erakordselt ei korralda ja Monaco samamoodi siis Ronaldo peab küll hirmu tundma Kui see poleks olukord kus me võime püsitada rekordi võites 2UCLI järjest siis lausa loodaks, et Buffon saab oma teenitud tiitli lõpuks ära.
          Huvitav oleks näha Dani Alvesi Ronaldot takistamas.
          El Confidencial: Real Madrid wants Pepe to stay another 12 months to help Diego Llorente & Jesus Vallejo settle next season.
          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

          Kommentaar


            Ma ei tea kas tegemist on copy/paste kuskil marcast näiteks, aga äärmiselt huvitav artikkel postimehes, kiitus!

            Tänapäeva Meistrite liiga ei ole kunagi näinud meeskonda, kes suudaks oma tiitlit kaitsta. Madridi Realist sai läbi ajaloo viies klubi, kellel on võimalus finaalis see seeria lõpetada.

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Ma päriselt ei saa aru, mis jura sa ajad. Vaidlus selle üle, kas oli napp suluseis või mitte on ja jääb hinnanguliseks, kuid kohtunikuna ka mõningaid mänge vilistades ütleks, et tegu ei olnud just eriti keerulise olukorraga kohtuniku jaoks, kes oli veel väga heal positsioonil. Lisaks ei pea ju vett su väide, et ühel piltidest oli väravaolukord, ei olnud.
              Nagu sa väitsid, siis ükski polnud napikas. Ma enda arust kirjutasin, et ühe puhul oli küll minu arust üsna napp ning ühe puhul on söödu saanud on samal joonel ehk ei ole suluseisus (kolmanda pildi kohta ei väitnud midagi kindlat, kuna pildi kvaliteet oli kehv aga tundus nagu mingi umbmäärane kaader väravaolukorrast, saaar juba varasemalt kirjutas, et tegu oli mingi muu olukorraga). Nendest libisesid sa sujuvalt oma vastuses üle ning pärast heitsid sarnast käitumist ette LeeMarxile. Üldises plaanis ei vaidle kehva kohtunikutöö vastu, Suareze teema jätsin ka peale sinupoolset selgitust rahule (enda arust vähemalt) - arvasin, et nende intsidentide eest oleks ka teoreetiliselt võimalik karistusi määrata.

              Kommentaar


                Mbappe tundub Marca andmetel tehtud tehing olevat! Teiseks Perez olevat andnud Bale'ile 1 hooaja veel tõestamiseks! Nüüd aga ilmselgelt kas Benzema või Morata lahkub.
                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                Kommentaar


                  Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                  Mbappe tundub Marca andmetel tehtud tehing olevat! Teiseks Perez olevat andnud Bale'ile 1 hooaja veel tõestamiseks! Nüüd aga ilmselgelt kas Benzema või Morata lahkub.
                  Ott Järvela, sina?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Ott Järvela, sina?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                      Mbappe tundub Marca andmetel tehtud tehing olevat! Teiseks Perez olevat andnud Bale'ile 1 hooaja veel tõestamiseks! Nüüd aga ilmselgelt kas Benzema või Morata lahkub.
                      mis kuradi pärast see klaasjalg veel 1 hooaja realis onab?? midagi siin ei tõesta enam, müüge maha ja saate korralikke asemele.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas NEY Vaata postitust
                        mis kuradi pärast see klaasjalg veel 1 hooaja realis onab?? midagi siin ei tõesta enam, müüge maha ja saate korralikke asemele.
                        tru dat. Kiirust ka enam pole.

                        Müller kiidab Ronaldo Airline'i
                        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                          tru dat. Kiirust ka enam pole.
                          Mis kuradi reali fänn sa oled v üritad Barca fännile pugeda??

                          Kiirust ka enam pole? Korralik idioot oled ikka!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Navas Vaata postitust
                            Mis kuradi reali fänn sa oled v üritad Barca fännile pugeda??

                            Kiirust ka enam pole? Korralik idioot oled ikka!


                            Noh nüüd sain vähemalt kinnitust, et te pole üks ja seesama isik.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Navas Vaata postitust
                              Mis kuradi reali fänn sa oled v üritad Barca fännile pugeda??

                              Kiirust ka enam pole? Korralik idioot oled ikka!
                              1. Avalik saladus mida kõik teavad, aga lõpuks avastasid

                              2. Nüüd mõtle, paljud arvasid et sa oled selle nn. "idioodi" varikonto, mõtle korraks.

                              3. Taipad?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Navas Vaata postitust
                                Mis kuradi reali fänn sa oled v üritad Barca fännile pugeda??

                                Kiirust ka enam pole? Korralik idioot oled ikka!
                                Kaua sa seda puujalga poputad? Mida on Bale Realile toonud võrreldes teistega? Ühe tiitli tõi lüües El Clasicos Del reyl värava. Peale seda on tal lihased kasvanud nagu vanus vms probleemiks pole aga kiirust tal enam pole ..otsi mulle klipp kus tema kiirus oleks jätkuvalt samal tasemel mis varem. Raiskab ainult momente ja egotseb. Palju ta see hooaeg üldse platsil saanud käia on? Ehk sa ei teadnud aga kui temaga juba diili tehti siis oli teada, et vigastusi hakkab temal tulema, mingi haigus vms tal oli. Perez riskis ja tulemus on siin. Selle Bale'iga kes praegu Realis on pole midagi enam teha, puhas muidusööja, selle rahaga saaks Isco, Asensio palka tõsta pigem! Ja kui oledki Bale'i fänn siis usu mind kuskil EPLis vms võib see vend tegusid tegema hakkata aga Hispaania tempo temale enam ei sobi ega pole ka sobinud. Isegi Benzema on praegu väärtuslikum. El Clasico on ehte näide, sihik oli ikka väga paigast ja raiskas võimalusi ning lõpuks pidi ka Real tegema sunnitud vahetuse. Ei hakka sinuga vaidlema siis, kõige paremini näitab aeg, eks näha ole mis järgmine hooaeg saama hakkab aga kui loodad Bale'ilt suurepärast hooaega tulemas siis pead pettuma.
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X