320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
    nomaitea sul on koosseisus Bale, Benz, Jovic ja sa ikka sunnid meeskonda palli mängima Vazquesile. Paras pask nagu Zizou. Bale õnneks lõi ühe.

    Courtois on peata kana

    Casemiro parim enne läbi.

    Ramos pensionile, Militao sisse.

    Benz jällegi parim (kvaliteetsed söödud ja liigutused väljakul, võrdleks lausa messiga) ja lõi posti ka kahjuks. No maitea kui enne Ronaldo lahkumist kõigerohkem kriitikat saanud on järksu hooaeg ja peale parim meeskonnas siis on midagi seal pealinnas valesti. saaks see hazard ometigi korda. Hazard - Benz - Bale ja teised castillase või nõmme kaljusse laenule.
    Ou, nuud kull chillax. Ma ei tea, mis mangu sa vaatad, et nii ebarahul. Taiesti kontrolli all mang, peale Ramose olukorra. Ilusad liikumised. Jovic on kuidagi nahtamatu, ulejaanud ansambel tootas ilusti. Ja oi raisk, kuidas Mendy mulle meeldib.

    Kommentaar


      Miks ma olen ebarahul? Ma tõesti loodan, et siin foorumis pole Madridistasi kes mõtlevad "aga barca kaotas ka punkte". See oleks pidanud olema kindlad 3 punkti !

      Täiesti sisutu mäng, võimalusi ründes vähe (olgugi, et 2 ees..). Söödud ei lähe kohe üldse millegipärast kohale, eriti Kroosil.

      Sambaz ehk oled sa liiga harjunud eelmise hooajaga (meil siiski mõned ostud turul tehtud) või jätkuvalt imetled Zizou kolmikvõitu euroopas aga saa aru aeg on edasi minna. Vazques, Casemiro olid toona võtmed aga iga võti hakkab millalgi roostet külge võtma!

      No oleme ausad. Mängupilt oli jube! 3 esimest mängu ja kuninglikul klubil kõigest 5 võimalikust 9. punkti ja kõigest alles Celta Vigo, Valladolidi ja Villarreali vastu!

      Mees keda taheti maha müüa meedia ja Zizou sõnul hetkel tassib Reali koos teise kriitikat saanud pranstlasega. Normaalne

      vähemalt midagigi head sealt klubikontorist see hooaeg peale hazardi ostu

      kohtunik oli ka paras pask. istu sisse mis moodi see viimane kollane bale'l viga oli? tont sa annad selle eest punase v, raudselt real kaebab asja edasi. Vapsjee hõre lineup varsti. ainus positiivne asi oli, et kindlasti oli see mingi rekord mis aja jooksul saadi kaks kollast.
      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Gasemiro oma ka polnud väga kollane aga no mis sa teed.
        Felix: Oh, bollocks!
        Elmo: Dog's bollocks?
        Felix: No, just plain fucking bollocks!
        Elmo: No dog involved?

        Kommentaar


          actually võin bettida, et jovicist saab selle hooaja lõpuks halvim ründaja kes Real üldse soetanud on, no sorri Morata, Mariano, Mayoral, RDT, Jese, Chicarito - neid nimesi oli lisaks koosseisu paberil olevale ka platsil näha

          jah okei väravaolukorras andis jovic pre-assisti aga point on siiski olemas
          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

          Kommentaar


            Courtois oli nali. Teist mängu järjest, täielik feil. Kobistab lihtsalt suvaliselt palle.
            Ramos-Varane paar ei toitnud eile. Mõlemad oleks nagu äärekaitset mänginud, keskelt oli ruumi maa ja ilm.
            Ramos oli rünnakul samas veidi parem/aktiivsem.
            Mendy oli jõhker. Kroos on vist lihtsalt vana juba? Nagu ei jõua. Teeb kaks kolm kiiret liigutust ja siis longib.
            Kuigi skilli on - tahaks näha rohkem keskvälja tööd.
            Vasquez - oli koguaeg pildis - nagu teeks midagi, tegelt ei teinud mitte midagi jälle. Palli kätte ei saa, lüüa ei julge. Aga no rapsib meeletult, selles mõttes annab midagi nagu juurde kaitsesse.
            Jovic - täielik auk. Näha polnud, midagi eriti ei teinud (ok, ühe söödu andis).
            Benzema sama mis Jovic - aga söötu ka ei andnud.
            Bale - ainus mees, kes peale julgeb lüüa - ja mitte kehvasti. Parim mees väljakul.

            Aga jama on sama, millega eelmine hooaeg lõppes. Mängu nagu on, siblimine käib - aga normaalseid võimalusi ei teki, kombineeritakse üle. Ja kaitses üks-kaks rämedat eksimust tuleb alati. Siis on joppamise asi, kas vastane ära kasutab, või mitte.

            Kommentaar


              Benz lõi posti ja suluseisust värava ning andis Kroosile hea söödu mille väravavaht löögist võttis ära, muidu oli ka viisakas, igati jovicist parem. Täna peaks siis selguma mis saama hakkab turul (navas? Bruno?)
              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

              Kommentaar


                Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                actually võin bettida, et jovicist saab selle hooaja lõpuks halvim ründaja kes Real üldse soetanud on, no sorri Morata, Mariano, Mayoral, RDT, Jese, Chicarito - neid nimesi oli lisaks koosseisu paberil olevale ka platsil näha

                jah okei väravaolukorras andis jovic pre-assisti aga point on siiski olemas
                Morata tagus teil 26 mänguga 15 väravat ja sa paned ta halvimate ründajate listi? Jese on üldse teie päris oma kasvandik, keda ei soetatudki... Võtab kukalt kratsima kogu see võrdlus vms

                Kommentaar


                  Jovicile tuleb lihtsalt aega anda. Kui korgi lahti saab pudeli pealt, küll siis hakkab tulema. Mina veel ei muretse. Mendy oli uskumatult hea, aga Marcelost kahju. On teinud päris head mängud ja nüüd mõlemad on heas vormis ja peavad heitlema LB koha üle. Navasest on lihtsalt kahju, sest Courtoisi terve ülejäänud hoooaeg läheb samamoodi edasi. Saast.

                  Richardi võrdlusest ma ka päris täpselt aru ei saanud. Morata meeldis väga, lihtsalt ei sobinud hästi Ronaldoga koos platsile. Mariano potensiaal lihtsalt pannakse talle taha. nahui ta tagasi toodi sealt Lyonist kohe kui mängu aega ei anta. Mariano hea hoog tuligi Lyonist selle pealt, et sai palju mänguaega. Kurb

                  Kommentaar


                    Eieiei kutid saate valesti aru, ma ütlesin, et erinevalt jovicist oli neid teisi lisaks paberil olevale ka platsil näha samas kui jovic on kadunud väljakul.

                    PSG laenas Sergio Rico. Kas võib Navase saagas kergemalt ohata?
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      Ei, sest Areola on igaljuhul ametlikult Reali player

                      Kommentaar


                        Eiläinud vist tundigi mööda eelmisest postitusest. Navas ametlikult Psgs. (navase ja psg fb)

                        Ja hetkel pole veel Real isegi midagi öelnud meedias. Ärasaatmisest rääkimata. Navas oli super mängija ja minu jaoks legend, ei saa aru mida näevad paljud courtoisis. MA VIHKAN KUI KEEGI MUUDAB MIDAGI MIS ON HEA! Võite mind kutsuda plastic fänniks vms, elasin üle oma idooli (ronaldo) lahkumise aga navas on liig mis liig. Käigu pekki see Real! Naersin kuidas PSGl ja ManCityil puudub sisu ja vaatab vastu ainult raha siis hetkel on ka selleks muutunud Real. Kahju on. Järgnev pole emotsioonide pealt vaid puhas reaalsus, lootus sureb küll viimasena aga see hooaeg Zizou kaotab töö, keegi kolmikust (ramos, kroos, modric) lahkub hooaja lõpus ja real ei võida ühtegi karikat kui just cdr. Mark my words. Lähen nüüd rahunema
                        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                        Kommentaar


                          Ise võtaks Navase enne Courtoisi any day. Suht munn samm reali poolt.

                          Kommentaar


                            Aitäh sulle, Keylor NAVAS!

                            Kommentaar


                              Aprill 2019 - Soccernet: Real Madridi väravavaht Keylor Navas teatas, et kavatseb Real Madridiga hüvasti jätta vaid siis, kui peatreener Zinedine Zidane nõnda soovib.

                              tore sell see zizou
                              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                              Kommentaar


                                Ma võtaks nii pidi - kutt on päris palju kaitsjate jama koristanud ja minu arust ongi hea, et ei tulnud downgrade Hiina liiga või MLS moodi või ka mingi Primeri Stoke klubi moodi . Seega PSG on suht hea valik ja usun, et tema kestab seal kauem kui Buffon.
                                usun,et ML Bernabeu siiski austab teda ja laulavad või aplodeerivad talle kas just nii kõvasti kui omal ajal Redondole aga ikkagi sarnaselt.
                                Belglasele sooviks ka tiba paremat õnne, ei taha paha ja solvates ei ole ka ise juu parem inimene. Tegalt peale Lopezt polegi nagu nendes teistes vv sellist talenti näinud.
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X