320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aga saksa vutt?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      aga saksa vutt?
      Elagu Totti
      Elagu Buffon
      Elagu Ronaldo
      Elagu Messi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Mulle õudsalt meeldib see, et Hispaania vutt on endiselt üle kõigest, Itaalia on nagu unustatud pask, kes ei saa kunagi meile vastut ja nad õudsalt üritavad aga nad on viimased pasad.
        Prantuse vutt on üks viimane pask, mida ma olen elus näinud, isegi Lyoni edu ei aita neid ei aita neid.
        Inglise vutist, ma ei räägiks üldse, see pole vutt, see on nagu pasakogukond.
        Esimest korda elus olen suga nõus
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
          Esimest korda elus olen suga nõus
          Elagu Hispaania vutt!

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Mulle õudsalt meeldib see, et Hispaania vutt on endiselt üle kõigest, Itaalia on nagu unustatud pask, kes ei saa kunagi meile vastut ja nad õudsalt üritavad aga nad on viimased pasad.
            Prantuse vutt on üks viimane pask, mida ma olen elus näinud, isegi Lyoni edu ei aita neid ei aita neid.
            Inglise vutist, ma ei räägiks üldse, see pole vutt, see on nagu pasakogukond.
            salvestame
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Sambaz postitab praegu täispeaga foorumis? Ma küll päris kõike foorumis ei jälgi aga kohati tundus Sambaz asjalik vana, aga nüüd vaatan, et puhas humorist.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                Sambaz postitab praegu täispeaga foorumis? Ma küll päris kõike foorumis ei jälgi aga kohati tundus Sambaz asjalik vana, aga nüüd vaatan, et puhas humorist.
                Suvevaheaeg algas
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Sambaz postitab praegu täispeaga foorumis? Ma küll päris kõike foorumis ei jälgi aga kohati tundus Sambaz asjalik vana, aga nüüd vaatan, et puhas humorist.
                  läks veidi pikale jah eile. andestust. sain ka märgi maha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maanus Vaata postitust
                    Tegelt lööb see turu sassi, okei Tuchel on läinud ja Ancelotti ka Napoliga käed löönud aga ikkagi vist enne MM uut treenerit ei nimetata ja äkki saab hoopis Guti seni ajani mehi värskena hoida, ei usu,et Raul visatakse veel rohelisemana vette. Aga kerge sisetunne ütleb, et suund Spursi suunas ...ja sajamillimees võib tehingut omamoodi mõjutada.
                    Press nakatus ka mingisse verbaalsesse kõhulahtisusse, paljud väljaanded otseses mõttes p****davad sellest, et Real tahaks Pochi. Ainult see väike probleem, et absoluutselt ükskõik millise mätta otsast asja vaadata, see ei tundu loogiline.

                    Reali seisukohast
                    - milleks tuua treener, kes literally ei ole mitte midagi seni oma karjääris võitnud? Pigem on otsustavates mängudes mingit krt-teab-mis eksperimente teinud (näiteks FA cupi poolfinaalis lükanud Son'i äärekaitsesse, kus viimane mitte kunagi varem mänginud pole)
                    - mees on seni ennast just tõestanud underdog klubis, kus peab läbi ajama kitsaste vahenditega - vt ka Moyese reputatsioon Evertonis vs Moyese reputatsioon ManUs.

                    Pochi seisukohast
                    - milleks minna kusagile, kus sisuliselt kui kaks hooaega tiitlit ei võida, siis pannakse üsna kindlalt sulg sappa
                    - milleks minna kohast, kus oled komplekteerinud meeskonna täpselt oma äranägemise ja eelistuste järgi meeskonda, mis on otsast otsani hulle egosid täis (kellega ta pigem varem hästi hakkama saanud pole; ei tundu kuigi vapustav egode taltsutaja)
                    - milleks vahetada chairman, kellega on väga hea klapp ja üksteisemõistlmine Pereze vastu, kes on tuntud trigger-happy chairman ja valmis ilma pikema jututa jalaga tagumikku andma treenerile?

                    Spursi seisukohast
                    - nädal tagasi sõlmis 2023 juunini uue lepingu, mis huvi peaks Spursil olema teda minema lasta?

                    Miski pole lõpuni välistatud, aga minu jaoks ei tundu absoluutselt loogiline see variant.

                    Kommentaar


                      Saaks ju sama öelda mida oli Zidane võitnud enne kui Reali treeneriks sai? Mängijana jah kõik, aga oleme ju näinud ka edukaid mängijaid treenerina põrumas (vaata Maradona, Neville, enamus SAFi käealuseid on pigem treenerina kesised).
                      Ja ma tean, et nüüd tullakse mingite Carlo abitreeneri juttudega. Sama teema. Steve Mclaren oli kunagi Fergusoni abitreener. Siis nägime euro 2008. Risk oli alati olemas. Mis puutus Zidane.

                      Pigem on küsimus ajas. Zidane järel nüüd kohe tulla ja olukorras kus peab hakkama võib-olla Ronaldo mantlipärijaid otsima või vastupidi parim möödas olukorras kus peab 100% põhis olema ei saa kerge olema. Samuti võib korduda Benitezi teema.

                      Guti 1-2 aastaks ja siis Poch. Selleks ajaks on ilmselt Ronaldo läinud ka ja saab noori tuua.

                      Moyes ja Poch on ikka kaks eri äärmust. Pochi rahakott väiksem aga jätkuvalt top 4 sees võrreldes nt Chelseaga. Moyes ainult 1 kord jõudis top4 Evertonis. Ja noh üks on brit teine mitte.

                      Kommentaar


                        Fábio Coentrão
                        Hay método en su locura

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                          Saaks ju sama öelda mida oli Zidane võitnud enne kui Reali treeneriks sai? Mängijana jah kõik, aga oleme ju näinud ka edukaid mängijaid treenerina põrumas (vaata Maradona, Neville, enamus SAFi käealuseid on pigem treenerina kesised).
                          Ja ma tean, et nüüd tullakse mingite Carlo abitreeneri juttudega. Sama teema. Steve Mclaren oli kunagi Fergusoni abitreener. Siis nägime euro 2008. Risk oli alati olemas. Mis puutus Zidane.

                          Pigem on küsimus ajas. Zidane järel nüüd kohe tulla ja olukorras kus peab hakkama võib-olla Ronaldo mantlipärijaid otsima või vastupidi parim möödas olukorras kus peab 100% põhis olema ei saa kerge olema. Samuti võib korduda Benitezi teema.

                          Guti 1-2 aastaks ja siis Poch. Selleks ajaks on ilmselt Ronaldo läinud ka ja saab noori tuua.

                          Moyes ja Poch on ikka kaks eri äärmust. Pochi rahakott väiksem aga jätkuvalt top 4 sees võrreldes nt Chelseaga. Moyes ainult 1 kord jõudis top4 Evertonis. Ja noh üks on brit teine mitte.
                          Pochil on ikka Moyesi Evertonist kõvasti rohkem raha. Vaata, kus Everton peale Moyesi on olnud nt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                            Saaks ju sama öelda mida oli Zidane võitnud enne kui Reali treeneriks sai? Mängijana jah kõik, aga oleme ju näinud ka edukaid mängijaid treenerina põrumas (vaata Maradona, Neville, enamus SAFi käealuseid on pigem treenerina kesised).
                            Ja ma tean, et nüüd tullakse mingite Carlo abitreeneri juttudega. Sama teema. Steve Mclaren oli kunagi Fergusoni abitreener. Siis nägime euro 2008. Risk oli alati olemas. Mis puutus Zidane.

                            Pigem on küsimus ajas. Zidane järel nüüd kohe tulla ja olukorras kus peab hakkama võib-olla Ronaldo mantlipärijaid otsima või vastupidi parim möödas olukorras kus peab 100% põhis olema ei saa kerge olema. Samuti võib korduda Benitezi teema.

                            Guti 1-2 aastaks ja siis Poch. Selleks ajaks on ilmselt Ronaldo läinud ka ja saab noori tuua.

                            Moyes ja Poch on ikka kaks eri äärmust. Pochi rahakott väiksem aga jätkuvalt top 4 sees võrreldes nt Chelseaga. Moyes ainult 1 kord jõudis top4 Evertonis. Ja noh üks on brit teine mitte.
                            Oluline erisus on see, kas võtad klubi legendi või kellegi, kes pole kogemust võidukohustusega klubis nagu Real. Muidugi on erinevaid tegelasi põrunud, aga see minu meelest olemuslik erinevus.

                            Noh, jah, eks me näe mis edasi saama hakkab. Real on ja lähitulevikus jääb maailma top 3 rikkamaks klubiks kuhu ikkagi ostetakse kokku superstaare ja selle 1-2 aastaga ei õpi seda man management skilli ka ära. Igastahes ei usu ma seda, et Poch lähima paari kolme aasta jooksul Reali tüürima läheks. Ja kui läheks siis ennustan pigem ebaõnnestunud perioodi seal.

                            Kommentaar


                              Mõnes mõttes ei tundugi kellegile väga ahvatlev tööots, kuna latt on ikka julmalt kõrgele aetud (arvestades veel, et see pole seal kunagi väga madalal olnud). Klubi legendile pakkumine pole üldsegi halb variant, ilmselt praegusel hetkel parim. Tõelise šoki ja kirjutamismaterjali peale mõeldes oleks Simeone rusikas silmaauku . Tundub ka selline tüüp, kes superstaare väga kartma ei hakka. Kui ei istu, siis järjekord on ukse taga. (tõenäosus selle juhtumiseks on muiduigi väga-väga madal) Põnevad ajad..
                              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                              Kommentaar


                                Täna oli Real vs Arsenal, kaasa tegid nt Figo, Arbeloa, Alonso, Carlos, Raul, Ronaldo jne.
                                Real võitis 2:1 Carlose tsenderdusest Raulile peapeale ja Guti väravast.
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X