320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teisel poolajal veel kaks juures siis. Ehk siis 4-0. Ronaldo ja Benzemalt väravad. Kohati tundus Eibari poiste kaitse ikka üsna amatöörlik olevat, väravavahi ees 3-4 meest vabad ja nii edasi. Kohtunik lehvitas kollast kaarti ka kohati üsna põhjendamatult, samas mängu lõpus tõmbas nende väravavaht üsna selgelt Benzema kastis maha, kollane oli all ka. Samas esimese värava ajal oli Ronaldo peale Benzema filigraanset "lööki" suluseisus, enne kui Jamesile palli tõstis. Neljas värav tuli penaltist, mis anti käe eest, mis kaitses põhimõtteliselt müüris seisva mehe nägu. Selles suhtes tundub penalti ikka pisut karm, raske uskuda, et Reali meestele sealt mingisugust võimalust oleks avanenud, kui pall mehe nägu tabanuks.. ning Ronaldo kahuriga mööda molu saada tõmbaks pildi vist natukeseks eest küll. Aga jah, viimase olukorraga peaks küll asi tasa olema. Bale oli üsna .. ei taha öelda, et just vilets aga.. jah. Samas Kroosist õhkub sellist kindlust.. palliga paistab ikka kõik äärmiselt kontrolli all olevat.. umbes nagu Zidane omal ajal. Kaitsefaasis oli pisut ebakõlasid ja ka ülemängimist, kohati paistis ka sellist üleolevat suhtumist vastase suhtes. Õnneks jäi puur puhtaks ning Casillas (välja arvatud üks olukord mängu lõpus) paistis ikka kindel olevat. Isco täna midagi väga erilist ei olnud, paistis ta ka pisut väsinud olevat, kaotas üsna palju palli. James see vastu tegi küll hea mängu. Ronaldo oli minu arvates pisut efektiivsem tavalisest, kaotas vähem palli ning ei raisanud ta ühtegi head võimalust (vist). Aga, võit on võit, mis siin ikka heietada. Kolmapäeval mäng Baseliga ning järgmisel nädalavahetusel tuleb ilmselt sisukas mäng La Rosaledal Malagaga.

    Kommentaar


      Algselt postitas jaalo Vaata postitust
      aa ja seda ka veel. võtan kõik halvad sõnad tagasi, mis Casillase pihta olen öelnud, ta on mu usalduse nüüdseks võitnud. parem ärgu vedagu meid enam alt
      tra ma ei või, su poste on lihtsalt nii faking naljakas lugeda. vana sa oled? mingi 12? Ma kujutan ette, et sa kütad pihku iga õhtu Ronaltsi torso peale.

      Kommentaar


        tõmba leebet siit. 5:0 ei olnud veel vähe ve

        Kommentaar


          Algselt postitas jaalo Vaata postitust
          tõmba leebet siit. 5:0 ei olnud veel vähe ve
          Noormees, kui sa fännad klubi, kes võidab kedagi, ei tähenda, et iga su lausung kohe seepärast puhas kuld oleks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Noormees, kui sa fännad klubi, kes võidab kedagi, ei tähenda, et iga su lausung kohe seepärast puhas kuld oleks.
            mis sa minuga siin seletad, mine parem igise selle vennaga, kes mulle 12 ütles ja et Ronaldo peale pihku taon. milline häbematus

            Kommentaar


              8

              Algselt postitas jaalo Vaata postitust
              mis sa minuga siin seletad, mine parem igise selle vennaga, kes mulle 12 ütles ja et Ronaldo peale pihku taon. milline häbematus
              Ma ei tea, kui vana sa oled.

              Kommentaar


                jaalo on Tofoa varikas. Muideks, Messi lõi just kolmanda värava!

                Kommentaar


                  vahet pole see vanus, sa seda osa ei näinud ve kus Ronaldo ja pihku tagumine oli sees. mida vittu, ma lähen varsti kluppi ja lõpetan nagunii mingi ilusa totsiga samal ajal kui enamus oma koleda naise kõrval magavad ja mõttes mina olla tahavad

                  Kommentaar


                    algul õeldage mulle count, siis tofoa. otsustage ära juba ja tõmmake nahhui. siin teemas räägime Ronaldost

                    Kommentaar


                      Liiga hea, raisk!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Jättes kõrvale selle iga eduka sportlase "im the world's greatest" suhtumise või käitumise, siis ma ei usu, et thomas müller või keegi teine mõtleb öösiti magama minnes täiesti siira ja kaine mõistusega, et ta on parem jalgpallur kui ronaldo või messi.
                        Zlatan disagrees.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                          algul õeldage mulle count, siis tofoa. otsustage ära juba ja tõmmake nahhui. siin teemas räägime Ronaldost
                          Tee endale siis lõpuks Ronaldo teema ja räägi seal temast omaette.


                          Ilus mäng, tiimil kaitsefaasis nagu ikka jala väristamist ja lolle eksimusi aga eks tugevamate vastu võetakse asja tõsisemalt.
                          Eibar iseenesest jäi silma väga positiivselt, loodetavasti jäävad La Ligasse ka järgmiseks hooajaks, sest mängupildilt on meestel tehniline pagas ja kokkumäng vägagi hea.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                            Ma usun, et kui nad oleks oma võimalused ära löönud siis oleks seis viigiline olnud.
                            Harukordselt terav loogika.

                            PS! jaalo on aasta parim troll. keep it up! rumalad tulebki orki tõmmata.
                            PS2! jaalo ei ole minu varikas.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              See Messi vs Ronaldo teema oleks päris hea, seal saaks ikka jaalo korralikult välja elada ennast. Ma usun, et nii mõnigi Barca avatariga tegelane nutaks puruks ennast, kui jaalo temaga lõpetanud on. Siin tuleb seda muu teemalist (nagu üldine klubiga seonduv) "spämmi" liiga palju vahele ja poiss ei saa nii palju tähelepanu. Kahjuks on tal trolli kohta harjumatult madal taluvus teiste trollimisele. Üllatav.

                              Eibari koha pealt, kui ründemäng paistis üsna korralik olevat ja annab ehk La Liga taseme välja, siis kaitsefaas kohe kindlasti mitte, seal on ikka suured puudujäägid minu arvates. Päris huvitav oli staadioni ümber mingeid kortermaju (oli vist midagi sellist) näha. Eks nii väikesel klubil on pikas perspektiivis üsna raske korralikku sissetulekut ka saavutada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Päris huvitav oli staadioni ümber mingeid kortermaju (oli vist midagi sellist) näha. Eks nii väikesel klubil on pikas perspektiivis üsna raske korralikku sissetulekut ka saavutada.
                                Sest staadioni ümber on hunnik kortermaju? Krdi hea loogikaga vennad leiab siinsest teemast alati
                                Ka valgetel oleks keeruline korralikku sissetulekut saavutada kui poleks kinnisvaramogulit ning pealinna rahakotti
                                Väikeklubid on kohaliku elu väljund ja edendus ehk seal ei tehta klubi eeldusega, et ostame laenurahaga staarihunniku kokku ning hakkame ulme sissetulekuid tootma..
                                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X