Lehekülg 1021, kokku 1177 EsimeneEsimene ... 215219219711011101710181019102010211022102310241025103110711121 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 20 401 kuni 20 420, kokku 23527

Teema: Real Madrid

Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Real Sociedad on ilmselt neljanda koha mängus päris kõvasti sees sel hooajal. Üsna raskelt tuli see mäng, kuigi eks Carvajal (magas maha värava löönud mehe) ja Navas (pudistas tõrjutava palli sisse) aitasid kergelt kaasa. Mayoralilt värav ja omavärava põhjustanud löök, see oleks vist juba rohkem kui Benzema senise hooaja saldo. Kui nii jätkab, siis vahetusmeheminutid on ehk tema omad.

Bale suutis üle pika aja kellegi üle joosta ja palli ka väravasse lüüa, tervisi Bartrale Saksamaale. Kuigi üldiselt sai ta oma jooksudele palli selgelt liiga vähe. Sociedadi äärekaitsjad paistsid vähemasti rünnakul silma. Eriti Kevin Rodrigues, ainult et õnne ei olnud mehel kuigi palju. Lõi värava, tabas praktiliselt identsest olukorrast ka latti, samas vähem kui 25 sekundit peale seda sama lattilööki suunas Mayorali löögi oma väravasse. Vabalt oleks võinud ka 2-1 San Sebastiani poiste kasuks olla sel hetkel.

Theo tegi samuti hea mängu aga sai ta üsna koleda õlatrauma, mis ka tema ilmselt mõneks ajaks laatsaretti viib.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Real Sociedad on ilmselt neljanda koha mängus päris kõvasti sees sel hooajal. Üsna raskelt tuli see mäng, kuigi eks Carvajal (magas maha värava löönud mehe) ja Navas (pudistas tõrjutava palli sisse) aitasid kergelt kaasa. Mayoralilt värav ja omavärava põhjustanud löök, see oleks vist juba rohkem kui Benzema senise hooaja saldo. Kui nii jätkab, siis vahetusmeheminutid on ehk tema omad.

Bale suutis üle pika aja kellegi üle joosta ja palli ka väravasse lüüa, tervisi Bartrale Saksamaale. Kuigi üldiselt sai ta oma jooksudele palli selgelt liiga vähe. Sociedadi äärekaitsjad paistsid vähemasti rünnakul silma. Eriti Kevin Rodrigues, ainult et õnne ei olnud mehel kuigi palju. Lõi värava, tabas praktiliselt identsest olukorrast ka latti, samas vähem kui 25 sekundit peale seda sama lattilööki suunas Mayorali löögi oma väravasse. Vabalt oleks võinud ka 2-1 San Sebastiani poiste kasuks olla sel hetkel.

Theo tegi samuti hea mängu aga sai ta üsna koleda õlatrauma, mis ka tema ilmselt mõneks ajaks laatsaretti viib.
    Tead, sa meeldid mulle. Õudsalt meeldivad su sisulised ja arutlevad postitused, ausalt.
    Mis aga mulle üldse ei meeldi on see jätkuv negatiivne alatoon benzama suhtes. Kas me oleme unustanud kui lojaalne on ta olnud klubi jaoks? Kas me oleme unustanud läbi kelle me tegelikult saime läbi eelmine aasta ucl-i finaali calderonil ( loe: benzama vrs atleti kaitsjad) Ja selliseid näited võiks tuua veel ja veel. Ma tahaks olla optimist ja ma ei kannaks benzamat maha veel.

Eilsest mängust, isco ja asensio liigne ahnitsemine ajas natukene närvi küll, olukord kus bale/mayoral oli täiesti vaba, oli mitmeid aga otsustati liiga raskeks see elu endal teha.
    Minu silmis oli mängu kunn, varane. Äärmiselt enesekindel ja kindel tegutsemine noorelt prantslaselt.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Mis veel torkas silma, et see tehti enda elu liiga keeruliseks kui roniti korduvalt karpi äärtel teades väga hästi, et surve on kohe peal.Teiseks eilses mängus ei oleks minu tagasihoidliku arvamuse põhjal Ramos nii palju edasi-tagasi traageldama, sealt ka tagasi tulles kergelt paanika laadsed vale söödud või puhastamised. Muidu julge koosseis, ise oleks Nacho veel pannud vasakule aga samas kui sul on üks korralik varu kahe äärepeale siis miks mitte hoida Nachot reservis. Theo nüüd nii hirmus ka eile ei tundunud.
    Aga kui nüüd vastastele au anda siis üllatavalt hästi pressisid ja pidasid lõpuni vastu (füüsiliselt siis v.a Pietro ma vanusega vist väsis ära).
    Tore oli see kuidas vana Pietro noore Theoga asju selgeks rääkis, nõrgema närviga kohtunik oleks siit kaarti lehvitanud .
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

Professionaal Kasutaja Faraday avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2014

Algupärane

Fábio Coentrão
    Hay método en su locura

Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Tead, sa meeldid mulle. Õudsalt meeldivad su sisulised ja arutlevad postitused, ausalt.
    Mis aga mulle üldse ei meeldi on see jätkuv negatiivne alatoon benzama suhtes. Kas me oleme unustanud kui lojaalne on ta olnud klubi jaoks? Kas me oleme unustanud läbi kelle me tegelikult saime läbi eelmine aasta ucl-i finaali calderonil ( loe: benzama vrs atleti kaitsjad) Ja selliseid näited võiks tuua veel ja veel. Ma tahaks olla optimist ja ma ei kannaks benzamat maha veel.
    Päris kõike pole mõtet surmtõsiselt ka võtta. Olen kursis ka Benzema positiivsemate saavutustega. Ilmselgelt pole ta minu jaoks #1 mängija klubis aga suures plaanis on tegu siiski tähtsa mängijaga klubi ajaloos. Võib-olla oleks Mayoralile võinud pisut rohkem minuteid anda juba natuke varem või tehakse seda näiteks eilse mängu taustal lähitulevikus. Benzemal taset peaks olema piisavalt, tahaks vaid näha, et klubi kasvandikele antaks mänguaega, kui Benzema enda vorm kõige parem ei ole.

Isco ja Asensio liigse isetsemisega nõus. Minu arust tegi näiteks Casemiro sümpaatse esituse - chip Ramosele esimese värava toonud olukorras, teisel poolajal kena läbisööt suluseisu tõttu lugemata jäänud väravale ja üldiselt enesekindel esitus palliga. Ilma pallita tavapäraselt hea.

Tsitaat Algselt postitas maanus Vaata postitust
    Mis veel torkas silma, et see tehti enda elu liiga keeruliseks kui roniti korduvalt karpi äärtel teades väga hästi, et surve on kohe peal.Teiseks eilses mängus ei oleks minu tagasihoidliku arvamuse põhjal Ramos nii palju edasi-tagasi traageldama, sealt ka tagasi tulles kergelt paanika laadsed vale söödud või puhastamised. Muidu julge koosseis, ise oleks Nacho veel pannud vasakule aga samas kui sul on üks korralik varu kahe äärepeale siis miks mitte hoida Nachot reservis. Theo nüüd nii hirmus ka eile ei tundunud.
    Aga kui nüüd vastastele au anda siis üllatavalt hästi pressisid ja pidasid lõpuni vastu (füüsiliselt siis v.a Pietro ma vanusega vist väsis ära).
    Tore oli see kuidas vana Pietro noore Theoga asju selgeks rääkis, nõrgema närviga kohtunik oleks siit kaarti lehvitanud .
    Minu arust ei kärisenud kaitses Ramose pealt, valesööte jagasid enam-vähem kõik mehed. Ramose ühest seiklusest rünnakul tuli ka esimene värav. Carvajali äär oli see, mida Sociedad peamiselt pruukis ning sealt tulid nii värav kui latis lõpetanud olukord. Theo oli täitsa asjalik, kuigi kusagil 65. minuti kandis paistis tal juba kumm tühi olevat.

Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Pisut hilinenult:

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Ma just mõtlengi, et kui sul on selline närviline ja pressinguga mäng ,kas ikka on kõige mõttekam minna ette seiklema, Ramos on küll osav aga mitte nii osav kui Marcelo.

Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

The forecast for the 2017-2018 season predicts revenues of 690.3 million euros, prior to asset disposal, and a pre-tax profit of some 48,6 million euros.

Professionaal Kasutaja Faraday avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2014

Algupärane

Fábio Coentrão
    Hay método en su locura

Eesti koondislane Kasutaja Navas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Faraday Vaata postitust
    On siis teada ka kui kauaks ta nüüd välja jääb?

Pepe Šmõud Kasutaja GoldenEagle avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Navas Vaata postitust
    On siis teada ka kui kauaks ta nüüd välja jääb?
    Kui õlg on liigesest väljas, siis üldjuhul kuu-pooleteisese pausiga tegemist.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Kui õlg on liigesest väljas, siis üldjuhul kuu-pooleteisese pausiga tegemist.
    Räägitakse kahest-kolmest nädalast.

Ründaja Kasutaja Temp0 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

Kroos, Marcelo, Ronaldo tagasi. 3p kohustuslik, Barcal küll peale SuperCupi hea tase ainult aga tänus Messile, vaevalt temagi hooaja lõpuni vastu peab. Samas ega meil pingil meeldivam seis pole. See hooaeg saab olema Baleile ja Benzemale tõestamiseks. Aga mis formaat praegu üldsegi on? Isco tipus v Ronaldo vms? Võinuks pigem Asensiot või Mayorali kasutada..
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

Liitus foorumiga
    Mar 2017

Algupärane

Isco tipus? Kui sul on valida Isco ja Ronaldo vahel, et kumb tipus.. siis mis sa ise arvad?

Poolaeg 0:0! Oleme parem võistkond olnud, aga väravat pole veel ära löödud.. Navas ja Carvajal korra tassisid ära meilt, aga samuti on teinud seda Adan! Eks teisel poolajal tuleb rohkem suruma hakkata ja Asensio sisse tuua ja väravad hakkavad tulema!

Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

Isco tipus? Kui sul on valida Isco ja Ronaldo vahel, et kumb tipus.. siis mis sa ise arvad?

Poolaeg 0:0! Oleme parem võistkond olnud, aga väravat pole veel ära löödud.. Navas ja Carvajal korra tassisid ära meilt, aga samuti on teinud seda Adan! Eks teisel poolajal tuleb rohkem suruma hakkata ja Asensio sisse tuua ja väravad hakkavad tulema!
    Jmh aga vahel mängis Ronaldo ka vasakut äärt ja paremat . Marcelo taas vigastatud. Keeruline mäng. Benzeemaaalik mäng mõlema tiimi jaoks, võimalusi on aga lõppevad koomiliselt, nagu Ronaldo libastused täna. Modricu asmele Mayoral ja Marcelo asmel Vasquez, Isco asemel Asensio, full rünnak nüüd.

Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

Nii ei tohi, Zizoul tööd jagub enne järgmist mängu. Betiselt ikka meeletu ning suurepärane mäng. Nagu lõpus kommentaator ütles, kui Bale palli kaotas, see pole Sunderlandi mäng! Tabeliseis on nukker. 15min enne lõpu oli Realil midagi 22 pealelööki, palju neid mõlemal tiimil lõpuks kokku oligi? Järgmine mäng Alavesi ala Theo endise tööpakkuja vastu, olid nad CDR finaalis samuti.

Liitus foorumiga
    Mar 2017

Algupärane

Ouch. Nagu näha, Reali jaoks vahet enam ei olnud kas Viik või Kaotus.. mindi täis pangale ja kaitse jäeti täiesti unarusse ja sealt see värav tuli! Real Madridi 73 väravane rekord mis koos Santosega jagama mindi läks nüüd täna katki!

Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

Ouch. Nagu näha, Reali jaoks vahet enam ei olnud kas Viik või Kaotus.. mindi täis pangale ja kaitse jäeti täiesti unarusse ja sealt see värav tuli! Real Madridi 73 väravane rekord mis koos Santosega jagama mindi läks nüüd täna katki!
    Puhta minu arvamus, aga otseselt valet midagi polnud, eks sa Betise vastu ikka tahad 3punkti, mis seal kastis passida. Rekordi kohapealt jama tõesti, lisaks väravate rekordile ka pidime tunnistama üle pika pika aja kaotust.

Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

El Clasico deja vu.... Ronaldo saluudid otse taevasse olid päris nukrad. Puujalgsus on vist nakkav, ükski mees neid palle väravasse ei saa. Ronaldol üks tap-in ja hulgaliselt muid häid raisatud võimalusi (üks tõrjuti väravajoonelt käsivarrega...). Modricil kaks suurepärast võimalust samuti. Bale'ilt hea mäng, see tema kannakas, mille Adan posti tõrjus, tõmbas karbi korralikult lahti. Modrici asemel oleks võinud ehk Kroosi välja võtta, sakslase lahendused lõpus olid üsna kehvad. Omapärane, et selle pika "märja" seeria nii esimene kui viimane mäng peeti Anoetal.

7-punktine algedu mitte enam nii kriisis Barcelonale...

Pole pikka aega näinud mängu, kus vastane hakkab juba umbes 20. minutil paaniliselt aega viitma.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt Zizu ei võitnud väga Isco - Asensio vahetusest , seda veel imelikum oli ikkagi Lucase(kuigi Lucas oli tegelikult tubli omas rollis) saatmine väljakule kui Marcelo oli juba omadega kutu, Theo või Nacho vahet pole, vasakul oleks keegi sel hetkel ikkagi olnud kust värava tsenderdus tuli, sel hetkel oli kaks Betise meest aga mitte ühtegi valget särki. Muidugi tundus ka Real lõpus tühjema kummiga juba olevat .
    Aga see on imeline kuidas Adan aega viitis ja sellest koguaeg puhta nahaga pääses.
    See ajaviitmine ongi nagu see tõrvatilk Betise esituse meepotis, muus osas olid tublid ja pidasid vastu.
    Kui positiivset ülesse korjata siis kaotus ei tulnud tujutu mänguga, Bale vist kogub vormi , mis on hea,
    Ka see rekordi jama on nüüdseks läbi, enne järgmist mängu saavad minna peegli ette ja kasutada kuulsaid Mare Petersoni sõnu - lase vabaks .

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud