320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sepakaga nõus. Halada ei ole siin midagi. Tahtmine Atletico põlvili suruda oli nii suur, et igasugune rahu ja keskendumine kaitses unustatu täiesti ära. Kui ikka mõlema poolaja esimesel minutil endale värav lasta lüüa siis jääb mulje nagu arvati et Atleti ei taha ega oskagi enam ise väravale ohtu kujutada. Ometi kujutavad nad iga Reali eksimuse peale nii suurt ohtu. Muidugi olid mõlemad väravad ära hoitavad aga öelda, et Ramose krediit on otsas? Pane ükskõik kes sinna keskkaitsesse ja ikka lüüakse kontratest ära kui kogu meeskond rünnakul passib. Rahu tuleb säilitada nendes mängudes, seda Carlo ise ka mängueelsel pressikal rõhutas, välja kukkus risti vastupidi. Mänge on palju olnud ja ükski meeskond ei suuda terve aasta oma parimate päevade vormis olla, nüüd ongi aeg hoopis tähtsam La liga tiitel üle mitme hooaja koju tuua ja las Atletico ja Barca jagelevad seal Copas.

    Kommentaar


      Kui midagi üldse meeldis eile siis oli see, et pole näinud Atleticot 19 % peal varem .
      Felix: Oh, bollocks!
      Elmo: Dog's bollocks?
      Felix: No, just plain fucking bollocks!
      Elmo: No dog involved?

      Kommentaar


        Minu arust oli mu jutt vastav viimasele viiele-kuuele mängule.. ei väitnud, et hooaeg juba kadunud ja nii edasi, milleks selliseid idiootseid liialdusi vaja teha on, seda ma ei tea. Lisaks on minu arvates probleemid (või siis kaotuste põhjused) enam-vähem samad olnud.

        See 9-10 mehega kastis istuva vastase lahtiharutamine ei tulnud juba esimeses mängus kuidagi välja, seal nad ei mänginud veel nii kaitsvalt. Ideaalis loomulikult peaks söötudega kohti leidma, aga praegusel hetkel seda ei suudeta. Ning pealelöömise koha pealt pidasin silmas just neid olukordi, kust James-Isco-Ronaldo tahtsid väravale 5 meetrit lähemale saada, lõid sealt ning siis löök juba löök blokeeriti.

        @American: mäletad ikka, kust tulid esimese mängu väravad Kontratesse tulevad nad küll hästi, seda ei saa eitada, kuigi vähemalt need, mis väravad tõid eilses mängus.. tekkisid ka ikkagi individuaalsest praagist.

        CdR on küll kõige vähem tähtsam neist kolmest suuremast kopsikust, seega midagi katki veel ju ei ole. Aga praegu ei suudeta mängida nii nagu eelmise aasta lõpus. Keegi pole öelnud, et see nii jääbki.

        Kommentaar


          Kulla Realfan, vastased (Valencia ja Atletico) on olnud ka vähe teisest puust, kui need kellega selle pika võiduseeria ajal kohtuti (va Barca). Nende kaitse, eriti just Atleticol on hirmkõva ja kui nad juba 10 mehega kasti bussi ära pargivad ongi raske neid söötudega lahti harutada, kontrat on ka raske loota kui vastane suurte jõududega ründama ei hakka. Kaugelt prooviti ju ka aga kui selline ratsavägi seal ees on pluss omad mehed ei jõuagi see pall väravani. Barca suutis Atletico lahti murda ja ehk järgmine mäng veebruari alguses suudame ka meie, aga siis oleks väga oluline ise esimene värav ära lüüa ja näha kas hakkab vastane rohkem ründama, et endal ka ruumi tekiks. Nüüd liigas vaatame kas tõesti ei suudeta nii mängida nagu eelmise aasta lõpus.

          Kommentaar


            Algselt postitas sepakas Vaata postitust
            Kes siis pingile jääb?
            Juba praegu on probleeme, et mehi sitaks ja kohti vähe seal ründefaasis.. Ja no Reus oleks kindlasti teinud rohkem kui tänased staarid.
            Ei ütleks, et päris täis oleks kuna pingilt pole ju samas ka kedagi võtta hetkel peale Jese ja Hernandeze kes nigunii lahkub. Ülejäänud mehed on rohkem kaitsva sunnitlusega. Reusi tulek panek raudselt Bale`i ja Benzema mängima. Vahepeal kui Hernes väravaid kõmmutas siis peale seda oli Benzema täiesti teine ründaja. Seda on Benzema ise ka öelnud, et talle meeldib konkurents. Kui tõesti Reusi 25 milliga kätte saame siis selline asi meenutab täitsa Kroosi diili mis on minu meelest arvestades hinda aasta diil 2014.

            Kommentaar


              polnud eriti tuju kommenteerida varem... no mis asi see on. Ronaldo tuleb kuldse palliga statale, toob maailma tähtsaima auhinna koju ja näitab, et teie minu tiim olete ka seda kõike väärt kõigi nende söötude eest mis mulle andsite. ja lööb ise veel mängus värava ja annab endast kõik. ja siis mingid vennad lihtsalt kusevad kõige selle peale ja toodavad sellist praaki, et ka kõige hullematest hullem puujalg kelle aeg on ammu läbi lööb krdi 2 väravat. täiesti putsis. kas see on siis tänu? Ronaldo pole sellist sitta väärt

              Kommentaar


                Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                Ronaldo pole sellist sitta väärt
                Tahtsid ilmselt öelda, et Ronaldo pole sittagi väärt.

                Kommentaar


                  sa oled üks neist paviaanidest, kes ikka veel peab messit parimaks ve?

                  Kommentaar




                    haha ma teadsin seda. läksidki lahku, ülikõva eks nüüd vaja uudiseid oodata mis naisi Ronaldo järgmisena niidab. nagu vanadel headel aegadel juba

                    Kommentaar


                      Messi ja Ronaldo valitsemisaeg Hispaanias on läbi, jaalo. El Nino äratati talveunest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                        Messi ja Ronaldo valitsemisaeg Hispaanias on läbi, jaalo. El Nino äratati talveunest.
                        pask ja sitt. üks mäng messile, üks mäng ronaldole. ja kogu maailma jookseb kokku, väga reaalsuses ei jookse. me kõik madristad ootame mängu mis häviteks elche ja hetkelise f. liivaku klubi totaalselt. aga vaatame asja teisest punktist. simone oskas asjad panna paika nii, kuidas võibki meid hävitada. ükski lukustav kaitse ancelotti poolt ei ole okei. me kaotasime selle mängu ainult selle tõttu, et meil ei olnud piisavalt nahaalsust, et minna ja teha. liiga elati hetke peale, et küll ta ikka tuleb. sittagi ta ei tule. ja perse, ei tulnudki. üldseis pole halb, mäng oli agresiivne ja nahaalne. viimasest jäi meil palju puudu enam kui rohkem. copa on läinud kuskile
                        mägede poole, aga perezi lauseid rõhutades ei olnud see ka eesmärk. nii et all chill.

                        Kommentaar


                          Koosseis ka siis:

                          Casillas; Carvajal - Ramos - Varane - Marcelo; Isco - Kroos - James; Bale - Benzema - Ronaldo

                          Esimene poolaeg.. 0-0. Surmkindlaid võimalusi pole veel olnud, Kroos tabas korra latti. Esimsel kolmekümnel minutil vedas söödutäpsus kõvasti alt.. seda eelkõige ründekolmandikul. Poolaja lõpupoole hakkas ka ohtlikke olukordi rohkem tekkima ning ka söödud leidsid mehi pisut paremini. Löögid siis 14-2 Reali poolt vaadatuna. Samas vastutulevad kontrad on üsna ohtlikud.. kohati on ka Marcelo üle mängitud, kuid midagi väga ohtlikku oma kastis pole toimunud.

                          Kommentaar


                            olemas üks. kuigi ikka kohutavat praaki on ikka mängus, carav ei saa üldse hakkama.

                            Kommentaar


                              II poolaeg on veidi parem olnud, aga nüüd sooviks küll, et Modric tagasi tuleks, oleks veidi valikuvõimalust juures, praegu tundub kõik nii üks ja sama, et see mängupilt pole enam see nagu eelmise aasta lõpus. Loodetavasti nüüd veidi kergemad mängud ees ootamas, et saavad tagasi reapeale. Benzema eeltöö Ronaldo väravale oli päris kena

                              Kommentaar


                                Teine värav oli ka päris hea minu arust. Aga peale teist väravat tehakse neid ühepuutesööte ja asju, mõne sööduga juba Getafe kaitse rebeneb. Miks selliseid asju ei tehta avavilest, ei tea. Bale on minu arust täna päris hea olnud, kaitsesse ka kõvasti panustanud. Jamesi söödud on ka viimasepeal.

                                3-0 olemas. Teisel poolajal õnnestus lõpuks midagi ka ära lüüa. Ainus mees, kes paistis ansamblist konkreetselt välja langevat.. oleks siis Carvajal. Ilmselt poleks väga kurta poleks saanud, kui oleks tema tegevuse eest penalti antud. Ning siis see kohutav katse palli võita, mis vähegi teravama ründaja poolt oleks ära karistatud. Ülejäänud mehed tegid minu arust hea mängu. Casillasel tööd sisuliselt polnud. Loodetavasti on ka Bale korras ning läheb siit vaid paremaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X