320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    B-Jciv5CQAAraQD.jpg Silva alustab

    Kommentaar


      Selle teema kohta saab hästi öelda, et kui mitte Reali fännid trollivad on kõik ok ja lololol funny, aga kui Reali fännid ise väiksemagi nalja või troll-attempti teevad peetakse kohe vaimupuudega kodanikuks
      Muidu naksate nagu nalja küll...

      Kommentaar


        Väga positiivne, et Silva nüüd lõpuks võimaluse saab, oli ka aeg. Ehk sobib sellele kohale paremini kui Illara.

        Kommentaar


          Schalke vigastatud:

          C.Obasi, J.Farfan, R.Fährmann, L.Goretzka, J.Draxler, S.Kolasinac.

          Reali vigastatud:
          S.Ramos, F.Coentrao, L.Modric, S.Khedira, J.Rodriguez.

          Ega Schalke vigastatute hulk Reali omadele alla ei jää.


          Schalke poolelt kaks üllatust. Di Matteo on eelistanud Aogot Fuchsile ja Neustätderit Kirhhoffile. Eriti üllatuslik on Fuchsi pingile jäämine, statistiliselt ta seni Schalke poolt meistrite liigas parim mängija.
          Reali poolt siis Illara jätkuvalt pingipoiss, nagu ka Chicharito ja Jesé.

          Viimatises mängus jäi Schalke all Frankfurdi Eintrachtile, skooriga 1:0.

          Kommentaar


            Algselt postitas jobu Vaata postitust
            Ja mis on siis Barca ideoloogia? Oma fännide ja klubi liikmete pidev petmine kõrgemate jõudude poolt? Ma pole kuidagimoodi öelnud, et Perezi ideoloogia mulle meeldib, ma lihtsalt mõistan, et tänapäeva jalgpallis ei saa tippklubi tervet tiimi koguaeg alt tuua, sest neil pole kogemust ja koguaeg alt tuues kannataks klubi pidevate languste käes.

            Reusi asja ma seletasin ilusti ära, ühes kohas olles on inimene mugavustsoonis ja ta areng jääb osati seisma, ta ei saa ära kasutada oma kogu potensiaali. Mugavustsoonist välja minnes, uute treenerite all aga õpib alati midagi juurde. Ei ole öelnudki, et Reus peab tulema Reali, lihtsalt ütlesin, et ta peaks kuhugi edasi liikuma.

            Ja kui Sa ütled, et Real on läbisõiduhoov, siis samuti oli ühel hetkel see ka Barca. Kõik tippklubid käivad tuumikut otsides sellise ülemineku läbi.

            Mulle meeldib, et räägite, et "te reali fännid olete ainult oma ühes asjas kinni", kuid kui midagi Teie, Barca etc fännide kohta öelda, siis olete veel hullemini omades asjades kinni ja proovite igat asja õigustada. Ma saan aru, et jalgpall on emotsionaalne värk ja oma klubi ei saa objektiivselt hinnata, kuid teise hoovi tulemine ja niisama maha tegemine on täiesti idiootne, kui enda hoovis pole isegi asjad korras. Inimeste vaated on erinevad ja ma ei ronigi väga sinna Barca teema alla, niipalju kui olen roninud pole jaalo kombel ka seda asja rüvetanud. Samamoodi võiks ka Teil natuke austust olla ja hoida ennast võõra hoovist eemale või seda külastades käituda viisakalt ja korralikult, mitte võõra aeda ronides nende arusaamisi ja elamist maha teha.
            Miks on vaja laskuda ühest ekstreemsusest teise. Keegi polegi väitnudki, et Real peaks täielikult oma superstaaride ostupoliitika kõrvale asetama. Minu jaoks näib probleem see olevat, kuidas praegune Madridi juhtkond igale tippu jõudnud staarile oma brändi peale üritab suruda, tähelepanu pööramata klubi juurtest, Castillast tulevale potentsiaalile, mis, selle ajalugu vaadates, sugugi tegelikult La Masia, Ajaxi või Lyoni sugustele noortesüsteemidele alla ei jää.

            Ja see Reusi karjääri rikkumise teema.. no see on puhas lollus ju, olgem ausad. Kuidas mängides ühes parimas Bundesliga klubis (see nende hetkeline kriis ei näita Dortmundi tegelikku taset) peaks see tema arengut kuidagi pärssima? Hea treeneripersonal, kvaliteetsed meeskonnakaaslased, stabiilsed mänguminutid, CL/EL jalgpall, kvaliteedi ja populaarsuse suhtes aina arenev liiga/meeskond.. minu mõistus ei võta välja lihtsalt.

            Ja see teiste hoovi ronimise teema.. ma olen oma isikliku arvamuse sellel teemal siin varem selgeks teinud. Kui ei kannata arutleda, siis ignoreerige. Ma ei näe ka et oleks väga isiklikuks läinud või kellegi au peale sülitanud. Aga kui sellised pilked tõesti häirivad, no eks ma järgmine kord ürita viisakam olla.

            Kommentaar


              ole vait

              Kommentaar


                Alahinnata Schalket kindlasti ei tohi, suudavad suurklubidele vastu hakata küll. 3.veebruaril tegid teatavasti 1:1 viigi Bayerniga.

                Kommentaar


                  Algus mannetu, alates kahekümnendatest minutitest hakkas juba midagi tulema. Uskumatult muutis see värav ikka mängu...

                  Kommentaar


                    Palun gifi videot 23' minutil.
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Statistikat:

                      Real vs Schalke

                      Pallivaldamine: 62.2% vs 37.8%

                      Sööte: 294 vs 178

                      Lööke: 8 vs 4

                      Söödutäpsus: 87% vs 75%

                      Nurgalööke: 1 vs 1

                      Vead: 8 vs 8



                      Nii aga edasi.

                      Kommentaar


                        Blja see Marcelo jalatöö oli nii ilus, lasi palli jalgevahelt läbi ja järgmise puutega lükkas palli risti.
                        Ausalt öeldes osati seisavad ja ootavad mehed palli nagu Atletico vastu, Cristiano läheb õhu pallide olukordades alati liiga vara õhku.

                        Kodus peaks muidugi kergem olema, kuid reaalsuses on Schalke ikka päris ilusti liinid kinni tõmmanud ja ruumi eriti tegelikult anda ei taha. See esimene värav tuli ka reaalselt mitte kuskilt... võrdleks seda Liverpooli vastu löödud esimese väravaga, kus minimaalse ruumi tekkides lükatakse hea sööt ja värav.
                        Kuradima Ancelotti lükkas Medrani väljaku kõrvale higistama aga mänguaega ei andnud

                        Kommentaar


                          '2-0. Marcelolt nõrgema jalaga sihuke kuul, jõhker, Chicharito nägu ütleb kõik.



                          Reali ja Schalke mängijate individuaalsete oskuste vahe oli minu jaoks ootamatult suur, ainus mees, kes seal vähegi pikemat söötu jagada suutis, oli Boateng. Samas nende 19-aastased olid põhimõtteliselt meeskonna parimad ning vähemalt ansamblist nad kindlasti välja ei langenud, tublid poisid. Aga, kui jätta välja see olukord, kus Platte latti lõi, siis võiks öelda, et kaitse pidas. Lucas Silva jäi pisut anonüümseks, kuid paaril korral hoidis päris muljetavaldavalt ka palli. Ründepoole pealt... kuidagi vaevaliselt käib endiselt see busside murdmine, ei teki neid variante eriti. Isco chant oli ka võõral väljakul kõva, tegi enda kohta pigem tagasihoidliku mängu. Ronaldolt värav ja assist, samas mängu lõpus paistis ta taas olevat üsna frustreerunud. Fännidelt sai ka puid alla:


                          "Cristiano if you give us your shirt we'll organize your next party"

                          Chicharitost mõnes mõttes kahju, kuid nende 15 minutiga ei suutnud ta ka mitte midagi teha. Igatahes, kaitses paistis mõningast stabiilsust juurde tulnud olevat. Loodetavasti minnakse siit jälle sammuvõrra edasi.

                          Kirchhoff (selle esimese 3 minuti + Kruusi öeldu põhjal) paistab ka mingi korralik oss olevat, ehk jäi Carvajal ikka terveks. Vara paistis ka ikka üsna anti-Ronaldo olevat.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                            '2-0. Marcelolt nõrgema jalaga sihuke kuul, jõhker, Chicharito nägu ütleb kõik.



                            Reali ja Schalke mängijate individuaalsete oskuste vahe oli minu jaoks ootamatult suur, ainus mees, kes seal vähegi pikemat söötu jagada suutis, oli Boateng. Samas nende 19-aastased olid põhimõtteliselt meeskonna parimad ning vähemalt ansamblist nad kindlasti välja ei langenud, tublid poisid. Aga, kui jätta välja see olukord, kus Platte latti lõi, siis võiks öelda, et kaitse pidas. Lucas Silva jäi pisut anonüümseks, kuid paaril korral hoidis päris muljetavaldavalt ka palli. Ründepoole pealt... kuidagi vaevaliselt käib endiselt see busside murdmine, ei teki neid variante eriti. Isco chant oli ka võõral väljakul kõva, tegi enda kohta pigem tagasihoidliku mängu. Ronaldolt värav ja assist, samas mängu lõpus paistis ta taas olevat üsna frustreerunud. Fännidelt sai ka puid alla:


                            "Cristiano if you give us your shirt we'll organize your next party"

                            Chicharitost mõnes mõttes kahju, kuid nende 15 minutiga ei suutnud ta ka mitte midagi teha. Igatahes, kaitses paistis mõningast stabiilsust juurde tulnud olevat. Loodetavasti minnakse siit jälle sammuvõrra edasi.

                            Kirchhoff (selle esimese 3 minuti + Kruusi öeldu põhjal) paistab ka mingi korralik oss olevat, ehk jäi Carvajal ikka terveks. Vara paistis ka ikka üsna anti-Ronaldo olevat.
                            Tegelt need särgisaamise loosungid on alati väga originaalsed ja päevakohased olnud, alati ajavad muigele
                            Silva kohta - tagamängijad üldjuhul ei jäägi silma, kui on niivõrd ühepoolne mäng, kuid minu silmis kontrollis päris hästi.
                            Marcelo nõrgema jala kohta: minu silmis on Marcelo alati parema jalaga väga hästi osanud keerutada, kohe peast tuleb meelde kunagised mängud City vastu, kus 2 katsed läksid napilt mööda/üle ja kolmas lendas ilusti risti. [viimaste mängude jooksul sellest kohast lükanud Benzema, Isco ja Marcelo huvitav kas eritrenne tehtud ]


                            Kokkuvõttes oli Realilt üle pika aja korralikult võitluslik mäng, kuid midagi on ikka puudu.

                            Kommentaar


                              Puudu oli lihtsalt kõrgema kvaliteediga vastane, küll siis oleks ka paremat mängu näinud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                                Puudu oli lihtsalt kõrgema kvaliteediga vastane, küll siis oleks ka paremat mängu näinud
                                Atletico mäng natuke liiga värskelt meeles veel

                                Aga, pisut statistikat ka:
                                @Cristiano has scored 58 goals in 58 Champions League games for Real Madrid
                                Real Madrid equal longest winning run in Champions League (10)
                                No player has scored more Champions League goals in the knockout stages than @Cristiano Ronaldo (35) [via @OptaJose]

                                Kommentaar

                                Working...
                                X