320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ancelotti minema! Täielik jama ikka ja ausalt! Praegu on küll selline tunne, et 10 idiooti ja Cristiano Ronaldo. Kui nii jätkame siis El Classico saab olema ikka väga piinarikas ehk siis midagi 5-0 taolist.

    Kommentaar


      Casillas täna... mõlemas väravaolukorras... esimesel juhul ei suutnud siis palli väravast eemale suunata ning teisel juhul tõrjus ohtlikku tsooni (täpsemalt otse Huntelaari jalale) .. ei saa nii rallit sõita. Varane tagasisöödu lõi ka äärepealt oma väravasse. Kaitse käriseb üsna kõvasti ning rünnakul palju praaki, samas Schalke pakub kontraid, hetkel veavad söödud alt. Õnneks on täna olemas Ronaldo, 2 väravat nende olukordade pealt on kõva saak. Khedira keiss tundub ka kahtlane, praegu paistab üsna reaalne, et ta suvel tasuta minema jalutab. Võiks siis kellelgi teisel mängida lasta. Mitte, et ta eriti kehvasti mänginud oleks küll.

      Kommentaar


        Kas tõesti Modric poolajal mängu??

        Kommentaar


          Algselt postitas Koopia Vaata postitust
          Okei, poolaja märksõna: Realil on vedanud.
          Samas on kurb näha, mis meie kaitsemängust on saanud. Minnakse eeldatavalt kaitsva suunitlusega ning poolajaks on Schalke meile 2 tükki virutanud. Isegi on vedanud, et ainult 2 tükki.
          Rasked ajad.
          Kurat no, kui sa nii "ülbitsed" vastasega, et /see/ schalke, siis paras ausalt
          Ja Mark-, miks peaks Anceloti kinga saama? Sellepärast et ei võida teist aastat kohe CLi järgi? Võta kokku ennast.

          Kommentaar


            Algselt postitas matys Vaata postitust
            Kas tõesti Modric poolajal mängu??
            Ei pandud, aga korraks jäi omal sama mulje küll.

            EDIT: 58. minutil siiski sai platsile

            Kommentaar


              No ei saa aru, mis toimub.
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Real...olete läbikäiguhoov. Kirjutasin juba Atleti foorumis mis teiega toimub ja ei eksinud. Kaitse kui selline on olematu ja vaid loota, et Benz Ronaldoga ära sutskavad ei juhtu nii tihti teil tulevikus. Alavorm on ja see maksab teile ka tulevikus kätte. Tühjaks joosti ennast 2014 aastal ja taastumist pole näha. Palju õnne järgmisesse vooru jõudmisel...
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Täispask, hea veel, et viimastel minutitel veel ühte sisse ei imetud. Casillas lõppude lõpuks suutis ka mõned pallid ära tõrjuda. Esimese kahe ajal pidanuks kindlasti paremini tegutsema ning kolmanda ajal korralikult palli peale ka hüpata. Kaitsetöö tänases mängus.. lihtsalt kohutav, kuidas mehed pidevalt kastis vabaks jäid, ma ei tea, neljas värav oli eriti ulme, ei Pepel ega Nachol pole halli aimugi, kus on Huntelaar (kes tegi minu arust ülikõva mängu, selle mehe pealelöögid olid ikka hirmsad). Selle kõige taustal on imekspandav, kuidas meie kolm väravat saime. Täna oli õnneks realiseerimine maksimumi lähedane.

                  Kiirrünnakutega ei osata mitte midagi teha, söödud pidevalt lootusetult mööda. Benzema söödud jäid ikka üsna tihti liiga nõrgaks täna. Tundub pigem nagu üksteise liikumiste mitte mõistmise küsimus. Õnneks pikka palli väga palju ei pekstud seekord. Aga üle kahe-kolme söödu kasti lähistel kohale ka ei jõudnud.

                  Aga, Arbeloa oli minu arust kohutav (mitte, et teiste kohta oluliselt paremini ütleks), ründefaasis üsna kasutu ning kaitses pidevalt lekib. Ka Marcelo kaitsetöö vastase kiirrünnakute ajal on pehmelt öeldes naiivne, vähegi osavam mees jookseb palliga temast üheksal juhul kümnest mööda (mitte ainult tänase põhjal). Varane tagasisööt läks peaaegu kalliks maksma ning Pepe samuti jäi Huntelaarile korduvalt kahevõitlustes alla.

                  Igatahes, praeguse mängupildi juures oleks Barcale värava löömine üsna suur ime ning oma puuri puhtana hoidmine sisuliselt ulme. Aega veel ju on, kuid pigem paistavad asjad vaid pahemuse poole liikuvat. Vähegi kehvema õnne korral oleks täna vaid liiga veel alles jäänud.

                  Kommentaar


                    Mis kuradi loll jutt, et Ancelotti out? Mees on meeskonda loonud ühtsustunde, võideldakse nagu üks rusikas, mis siis, et praegu alavorm on aga olen 100% kindel, et tullakse tagasi veel parematena ja kui Real liiga kinni paneb siis tahaks neid vendi näha, kes siin hõikavad, et Ancelotti out.

                    Tänane mäng oli tõesti pask mis pask, ka eelmine oli pask ja üle-eelmine aga see ei tähenda maailmalõppu, ega Real ainuke meeskond maailmas pole kes satub alavormi, küll Ancelotti ajab asjad korda dont worry

                    Kommentaar


                      Vähemalt sai tänasega selgeks, mis mängija peale suvel see Galactico raha kulutatakse.

                      Ja Staadiumile - nii edasi jätkates võib sind vaikselt Barca avatariga jaaloks tituleerida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                        Vähemalt sai tänasega selgeks, mis mängija peale suvel see Galactico raha kulutatakse.

                        Ja Staadiumile - nii edasi jätkates võib sind vaikselt Barca avatariga jaaloks tituleerida.
                        Ma mängu ei näinud aga skoori järgi pakun, et selleks mängijaks võiks olla näiteks David de Gea?

                        Kommentaar


                          Ära liiale mine semu, kes samat tiimi toetab keda minagi...
                          Ei ole mina ainus, kes näeb, et Reali mäng on paigast ära ja seda oli ka kuulda üle staadioni kuidas publik ja fännid Reali peale mängu välja vilistasid....



                          10 - Real Madrid faced 10 shots on target vs Schalke 04, more than in any other game this season (all comps). Nerves.
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BBC Vaata postitust
                            Mis kuradi loll jutt, et Ancelotti out? Mees on meeskonda loonud ühtsustunde, võideldakse nagu üks rusikas, mis siis, et praegu alavorm on aga olen 100% kindel, et tullakse tagasi veel parematena ja kui Real liiga kinni paneb siis tahaks neid vendi näha, kes siin hõikavad, et Ancelotti out.

                            Tänane mäng oli tõesti pask mis pask, ka eelmine oli pask ja üle-eelmine aga see ei tähenda maailmalõppu, ega Real ainuke meeskond maailmas pole kes satub alavormi, küll Ancelotti ajab asjad korda dont worry
                            Eks mõõnasid on ka varem olnud ning tõesti, nendest välja on tuldud tugevalt. Praegu aga on juba käimas kolmas kuu, kus mängitakse kordades kehvemini kui vahetult enne. Ei paista veel, et midagi hakkaks oluliselt paremaks minema. Mitte et ma lootuse kaotanud oleks, aga pessimismiks paistab põhjust olevat.

                            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                            Vähemalt sai tänasega selgeks, mis mängija peale suvel see Galactico raha kulutatakse.

                            Ja Staadiumile - nii edasi jätkates võib sind vaikselt Barca avatariga jaaloks tituleerida.
                            jaalo terror on mõnele selgelt liiga palju...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas BBC Vaata postitust
                              Mis kuradi loll jutt, et Ancelotti out? Mees on meeskonda loonud ühtsustunde, võideldakse nagu üks rusikas, mis siis, et praegu alavorm on aga olen 100% kindel, et tullakse tagasi veel parematena ja kui Real liiga kinni paneb siis tahaks neid vendi näha, kes siin hõikavad, et Ancelotti out.
                              Väga ebapopulaarne arvamus, kuid minu meelest lasi Ancelotti terve aeg Mourinho viljade peal liugu. Olen seda ka enne öelnud ning ütlen uuesti - Ancelotti ei ole IMEtreener. Väga hea ning soliidne, kuid Mourinhoga ei anna võrreldagi.

                              Kommentaar


                                Võibolla tõesti, ega minu arvamus ei tähenda päeva lõpuks mitte sittagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X