320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ancelottist, kui juttu, siis tuletagem meelde kuidas mees sai oma hiilguse kätte viimastel aastatel. Ta lihtsalt asendas PSG peatreenerit Kombouarét poole hooaja pealt, kui viimane oli viinud meeskonna liidriks prantslaste meistrivõistlustel. Ja edasi juba uhkelt nätsu närides Reali.
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Miks keegi Bale'i veel kirunud pole? Mul kohe silm puhkas, kui Bale palli sai, sest nahkkeraga ei osanud ta mitte kui midagi teha peale selle kaotamise. Siiani tundub mulle uskumatu, kuidas ahvinäo eest selline summa välja köhiti.

      Kommentaar


        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
        Ancelottist, kui juttu, siis tuletagem meelde kuidas mees sai oma hiilguse kätte viimastel aastatel. Ta lihtsalt asendas PSG peatreenerit Kombouarét poole hooaja pealt, kui viimane oli viinud meeskonna liidriks prantslaste meistrivõistlustel. Ja edasi juba uhkelt nätsu närides Reali.
        Tahaks nõustuda, kuid mis Milanos veedetud aja kohta ütled?

        Algselt postitas Brick Vaata postitust
        Miks keegi Bale'i veel kirunud pole? Mul kohe silm puhkas, kui Bale palli sai, sest nahkkeraga ei osanud ta mitte kui midagi teha peale selle kaotamise. Siiani tundub mulle uskumatu, kuidas ahvinäo eest selline summa välja köhiti.
        Marketing.

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Tahaks nõustuda, kuid mis Milanos veedetud aja kohta ütled?
          Vastan siis su eelmisele kirjatükile ka. Ma tahaks vähemalt uskuda, et Ancelotti on kvaliteet-treener. Seda siis Milanis oldud aja põhjal kasvõi. Ka Realis ... arvestades, kuivõrd erinev on Mourinho ja Ancelotti stiil (Mourinho ajal oli Real pigem see meeskond, kes teisi lõhkus, praegu on pidevalt häda selles, et meid lõhutakse.. see oleks üks erinevus), ma ei paneks viimase aja edu nii suurel määral Mourinho arvele. Ka di Maria esiletõus Ancelotti pukis oleku aja jooksul tundus olevat pisut rohkem kui juhus või Mourinho teene. Kohtunikuga vaidlemist ning muud ebasportlikku jura on kõvasti vähemaks jäänud ning meeskond tundub seesmiselt olevat ühtlasem.

          Kommentaar


            Amosele. Ancelotti on üle võtnud meeskondi, kus on olnud väga tugev eeltöö enne teda. Milan oli üks mu lemmikuid ja vaid meenutan meeldivalt seda aega. Selle aja kohta mul pole miskit halba öelda tema kohta. Samas mees keda ma üldse ei austa ei teinud miskit muud enne teda, kui lihtsalt pani meeskonna uskuma seda mida nad ei olnud. Ancelotti on tegelt head tööd teinud sellega, mis ta Reali riismetest suutis välja pumbata peale Moro ajastut. (Moro. Mees kes pole välja kasvatanud ühtki talenti oma karjääri jooksul. Mees kes ostab endale meeskonna)
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
              (Moro. Mees kes pole välja kasvatanud ühtki talenti oma karjääri jooksul. Mees kes ostab endale meeskonna)
              Ei ütleks just, et ta mingeid mega-oste teeb koguaeg. Mees oskab kõige paremini hinnata hinna-kvaliteedi suhet minu meelest.
              Esimene tema diil mis mind kulmu pani kergitama oligi nüüd Cuadrado. Aga eks näis.

              Kommentaar


                Tegelt pidasin silmas rohkem Reali antud alateemas...
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                  Tegelt pidasin silmas rohkem Reali antud alateemas...
                  Siis räägi Florentino Perezist mitte Mourinhost.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Brick Vaata postitust
                    Miks keegi Bale'i veel kirunud pole? Mul kohe silm puhkas, kui Bale palli sai, sest nahkkeraga ei osanud ta mitte kui midagi teha peale selle kaotamise. Siiani tundub mulle uskumatu, kuidas ahvinäo eest selline summa välja köhiti.
                    Tundub, et vaatasid oma esimest Reali mängu 2015. aastal. Miks keegi Bale'i ei kiru? Sest keegi ei viitsi enam selleks oma aega raisata. Eile juhtus aga väikest viisi ime, ma ei tea kui paljud seda märkasid, aga Bale jooksis ühe korra reaalselt kiirusega mööda vasakkaitsjast!!! Ta kaotas küll seda tehes palli AGA varasemalt ei ole ta saanud jooksu alustadagi ja pall on takerdunud kohe kaitsja jalgadesse. See jäi silma. Kas see on nüüd edasiminek, seda ei tea.

                    Miks Ancelotti meeskonnale hea on treener on? Seepärast, et iga galactico satsi on põhja lasknud pinge, mis tekib kui palju egosid põrkuvad omavahel riietusuumis, peatreeneriga, pressiga, fännidega, presidendiga. Carlo ajal pole seda näha olnud, va juhtudel kui keegi isiklikult mingi si*a kokku keerab, kuid ka siis mängib peatreener osavalt oma kaarte lauda. Ajad võivad ju tõesti tumedad olla, aga näpuga näitamist ei ole ning siht on mängijatel sama. See on väga oluline.
                    Fábio Coentrão
                    Hay método en su locura

                    Kommentaar


                      Vaid Schalke debiilselt saamatu kaitseliin hoidis neid Atletico vs reali 4:0 kordamisest.. Kuidas suudab üks meeskond (kelle mäng tugevale kaitsele üles ehitatud?) lasta krissul 2 mängu peale 3 ühesugust väravat lüüa? Ja siis muidugi see prantslase värav.. Mis krdi koomikud peavad kaitses olema, kes selle asemel, et ründajale peale minna, hakkavad väravvahikohuseid täitma?

                      Aga üldiselt oli tore mäng ja pinget ning lootust sai kogu raha eest.. Kahju vaid, et siniste kvaliteet sinna Hispaania liiga teise kümne meeskondade tasemele jääb..
                      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                      Kommentaar


                        Eks ta ole, kehv aeg, täpselt nagu 2003, kui poole hooja pealt lagunes mansa sooritusvõime,ja no sealt august roniti põhimõtteliselt välja alles Capelloga .
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          Reali kaitsega polnud eile keegi rahul. Video kus CR7 ja Benz näitavad kaitsjatele otse välja oma nördimust

                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Eilse mängu parimad palad ja väravad:
                            TV3 uudistetoimetus võtab igal õhtul operatiivselt ja asjatundlikult kokku olulisemad päevasündmused nii Eestist kui ka mujalt maailmast ning nüüdsest jõuavad uudised koos täiendavate lisakommentaaride ja erinevaid vaatenurki avava analüüsiga eetrisse tunnises saates. „TV3 uudiste“ ankrud on Liina Kanarbik, Marek Lindmaa, Sander Terras ja Liisa Aadussoo. Reporteriks on Kadri Pikhof, Karl-Johannes Kõiv, Sven Soiver, Virgo Pärn, Marie Metsur, Allan Muuk jt. Seitsmesed uudised

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                              Mis krdi koomikud peavad kaitses olema, kes selle asemel, et ründajale peale minna, hakkavad väravvahikohuseid täitma?
                              See kaitsja ei käitunud antud olukorras küll valesti. Benzema liikus tema eest risti läbi ning olukord ei olnud tacklamiseks piisavalt pingeline (arvestades, et olukord oli tekkinud karistusalas ja tegelikult oli mängija enam-vähem õigesti positsioneerunud). Värava tõi Benzema meisterlikkus, kuigi ma tean et seda on sul raske tunnistada. Sellises olukorras peab ikka oinas olema, et peale tormata, eriti kui silmanurgast on vaba Bale'i näha kellele see pall ilmselt ka liiguks spage tegemise ajal. Ja panna risti liikumise suund kinni oleks veel suurem kaitsja error, sest sellisel juhul muudaks Benz suunda ja liiguks nüüd otse väravale. Nüüd, kui sa mõistad et kaitsjal siin olukorras sisuliselt üks kord võimalik "nuppu" vajutada, siis õige moment vilksab väga kiiresti eest läbi ning ülejäänud võimalused on juba kehvemad. Jalgpall on meeskonna mäng ning suur edu roll on oma kaaslaste usaldamisel, jätad oma kaaslastele vasakul ja paremal nende ülesande ning tead, et kui kõik täidavad oma rolli, siis on tagajärg soosiv. Pigem kiidaksin kaitsjat, kes suutis olukorra lõpuni katta suurt osa väravast (telekast vaadates kutsud sa seda ilmselt kohvile mitte minekuks), tehes sellega ka väravavahi töö lihtsamaks, aga nagu ütlesin värav sündis tänu Benzemale, kes lahendas olukorra siiski väga lühikese ajaga ja täpse löögiga.
                              Fábio Coentrão
                              Hay método en su locura

                              Kommentaar


                                Lisaks veel niipalju, et Benzema oli suluseisus enne väravat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X