320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    telefoniga striim väga jumpsib vahepeal, see Bale väravakoht laggis niipalju, et jäi arusaamatuks miks ära ei loetud. "suluseis" ?
    suluseis, aga mitte Bale, vaid printsess.

    Kommentaar


      Ronalts oli sulus enne jep.

      Gogogo kuningad!

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        telefoniga striim väga jumpsib vahepeal, see Bale väravakoht laggis niipalju, et jäi arusaamatuks miks ära ei loetud. "suluseis" ?
        Ronalts oli sulus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          telefoniga striim väga jumpsib vahepeal, see Bale väravakoht laggis niipalju, et jäi arusaamatuks miks ära ei loetud. "suluseis" ?
          Krissu sulus sammuvõrra..
          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

          Kommentaar


            The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Naljakas vaadata, kuidas Real lõpus juba alla andnud oli. Ohtliku kohapealt teenitakse aut ja kasti lähistele läheb terve barca satsi vastu 4 venda.
              FC Flora

              Kommentaar


                Kaitse sitt ja võimalusi ära ei lööda. Sellise Barca oleks kotti pidanud panema.
                Raske uskuda, et neid meeskondi see aasta UCLi 4 parema seas näeb.

                Kommentaar


                  Seda oligi karta. Poolaja teises pooles meenutas mängupilt juba sügise-Reali, aga pärast Suareze väravat vajuti ikka täielikult ära. Nii et 4 punkti vahe.
                  Positiivsest küljest paistis silma Benzema. Bale oli samuti esimene poolaeg hea, nagu ka ülejäänud meeskond. Siiski, jalgpallis on 2 poolaega, ning see meile täna selle kaotuse tõigi. (esimese poolaja lõpus pakuti kandikul seda väravat)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                    Kaitse sitt ja võimalusi ära ei lööda. Sellise Barca oleks kotti pidanud panema.
                    Raske uskuda, et neid meeskondi see aasta UCLi 4 parema seas näeb.
                    Kuigi olen Reali poolt siis üsna kindlalt saavad Atleticolt vastu kotte.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Tüüpiline võõrsil mäng aastal 2015. See enam ei aja vihale ka. Tüüpiline Casillase eksimus, selle värava oleks iga korralik väravavaht ära võtnud arvestades seda nurka ja suunda, liiga varakult kukkus pikali. Aeg oleks nüüd Navast kasutada järgmised mängud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                        Kaitse sitt ja võimalusi ära ei lööda. Sellise Barca oleks kotti pidanud panema.
                        Raske uskuda, et neid meeskondi see aasta UCLi 4 parema seas näeb.
                        Mis siin nii raske uskuda on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                          Mis siin nii raske uskuda on?
                          Mingi aeg tagasi... paljud ei usunud ka minu juttu, et Real ja atleedid on kaotamas Ligat...
                          Here we are now. I just cant hold my good emotiones back.
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Kui nüüd jaalo välja ilmub, siis tuleb teda õnnitleda, sest krissu võtis ikkagi 1:0 oma minimängu.

                            Kommentaar


                              Fakk noh. BBC teisel poolajal täiesti kadunud. Isco väljavõtmine ja näiliselt 4-2-4 peale minemine oli täielik enesetapp. Esimene poolaeg oleks pidanud juba lillad ära karistama. Tra kui närvi ajab see, et pingilt pole meil oodata mitte mingisugust mängumuutust. Fakk nooh. Perez out and matys in.

                              Kommentaar


                                Ma ei tea, minu arust oli mängu enam ja veelgi, mõlemad meeskonnad olid tasemel (või siis on minu standardid viimaste kuudega nii palju langenud). Heal päeval võinuks seis ka vähe teine olla aga võimalusi oli mõlemal, Barca kasutas neid vähe paremini. Mõlema värava puhul jääb suurimaks süüdlaseks Ramos (ei olnud isegi Mathieu lähedal ning teise värava söödu ajal kattis suluseisu) aga see selleks.

                                Mis mind isiklikult häiris... Pepe kollane jäi mulle arusaamatuks, eriti arvestades, et nii Neymar kui Suarez palju jõhkramate vigade eest neid ei saanud.. ühtlase liini hoidmine kohtunikel väga hästi välja ei tulnud. Kindlasti teen nii mõnelgi pepu valusaks, kuid ehk oleks tulemus ka vähe teine olnud, kui näiteks terve meeskond (mitte ainult Pepe ja Ronaldo) Barca tasemele laskunuks. Saan aru küll, et Ronaldo on daiver ja pole suurem asi role model aga eriti Mascherano, Alba, Neymar... tublid poisid igatahes, eksju. Teine poolaeg vajus ära, eks see esimesel poolajal tehtud surve andis tunda.

                                Võrdsete punktide eelist maha ei mängitud ning minu arust esines Real oodatust kõvasti paremini. Võideti palju palle vastase kolmandikul, samas üsna edukalt tegutseti Messi ning Barca kiirete söötudega. Täiesti võimalustevabalt on mõistagi üsna raske kaitses mängida, kuid midagi väga katastroofilist minu silmad ei täheldanud. Esimesel poolajal olime üsna palju paremad. Teisel poolajal jooksis kumm tühjaks ning ka pingilt polnud väga kedagi võtta. Varane on viimasel ajal ka ootamatult ebakindlaks muutunud, Jese ja Silva pole (veel) need mehed, kes mängu murde tooksid.

                                Mina nägin antud mängus üsna palju positiivset, ei ütleks, et me olime kuigi palju kehvemad kui Barca. Tehti pressi, loodi võimalusi ning kaitse oli ka enam-vähem. Eks järgmine mäng näitab, kas ka reaalselt on areng toimumas või mitte. Barca graafik on pisut tummisem kui meil, seega punktivahe tagasi tegemiseks peab eelkõige ise nüüd mängima hakkama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X