Lehekülg 11, kokku 1174 EsimeneEsimene ... 78910111213141521611115111011 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 23476

Teema: Real Madrid

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane Replying to Topic \'Real Madrid\'

Originally posted by H.M Murdock
    tegelikult ei saa ma ühest asjast aru,miks rahulduvad sellised väga andekad mängijad nagu morientes,guti,solari jt pingil isutmisega,kui nad võiks ükskõik mis klubis avas olla.või on nad ainult raha peale väljas,suhtumisega:mul-savi-kas-saan-platsile-või-ei-peaasi-et-palk-kukub.....answres wanted
    Oled midagi kuulnud armastusest ja lojaalsusest klubi vastu? Igal mängijal on oma roll täita meeskonnas pika hooaja jooksul.

su ema uus mees Kasutaja H.M Murdock avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

eino kaua saa ikka lojaalne jaksad olla.näiteks morientes:väga-väga kõva ründaja ja 95% hooajast istub pingil.ei tea kuidas teiega on,aga mul viskaks selline asi küll kopsu üle maksa.

edit:beckham on nüüd siis teine inglane la ligas,mcmanamani järel...eksole??ja serie A\'s vist briti jalgpallureid ei olegi ...parandage mind kui ma eksin
    buy the ticket, take the ride.

Professionaal Kasutaja apunkto avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

olgu teeme asja siis ametlikuks:ma vihkan reali.....seal on 2 normaalset mängijat:roberto c & beckham.
    häähähähähähähähähähhäähähhäähähähähähähähähähähäh ähähähähähähäh! Hea hädine mees sa ikka oled:P

Viimased kurjad keeled räägivad, et Real tahab osta ka Ronaldinhot. Ilmselt pole neil rahaga suurt midagi peale hakata. Aga tegelikult on nii, et isegi kui seal on koos kõik nö staarid, siis nad on kõik ikkagi inimesed ja võivad kaotada nagu iga teinegi meeskond. Nii et mingit hirmkõva Reali domineerimist olema ei saa, euroopa jalgpalli tase on lihtsalt niivõrd ühtlustunud. Mida kallima hinna eest tänapäeval mängiat müüakse, seda mõttetum see ost tundub..Aga no eks need ostjad/müüad tea vist paremini mis neile hea on.
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

Liitus foorumiga
    Dec 2002

no kui Ronaldinho ka ära ostetakse siis on küll pael.ma miski pärast ei usu,et R ise on vabatahtlikult koos morientesega nõus vahetusmeeste pinki nühkima.ei tea,kohe üldse ei tea mida seal maalimas mõeldakse.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Ja ikka pole midagi kuulda uute kaitsjate ostmisest v6i kuidas? Becks on RM t2iesti m6tetu ost, m2ngule ta vaevalt midagi suurt juurde annab, lihtsalt saaks 8elda, et ohh meil on veel yks staar meeskonnas.

Real tahab vist sellist nalja teha, et nad kaitsjaid üldse ei ostagi, vaid ostavad vaid ründajaid ja poolkaitsjaid. See tähendax seda, et nad tahavad lüüa väga palju väravaid aga kaitses loodavad nad Casillase peale

kallutatud jõud Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by Man U
    See tähendax seda, et nad tahavad lüüa väga palju väravaid aga kaitses loodavad nad Kasillase peale
    et ikkagi on endale kellegi kasillase ostnud kaitsesse?

Liitus foorumiga
    Dec 2002

Originally posted by Marduk

Ja ikka pole midagi kuulda uute kaitsjate ostmisest v6i kuidas? Becks on RM t2iesti m6tetu ost, m2ngule ta vaevalt midagi suurt juurde annab, lihtsalt saaks 8elda, et ohh meil on veel yks staar meeskonnas.

real hakkabki vaikselt mõtetuks muutuma,ostetakse juba tugevatele kohtadele uusi mehi juurde,kuigi kaitse on täpselt selline nagu ta on...ei tea mis hipaanlastele pähe löönd on

edit:keegi (vist ass) küsis kord,et ronaldo olevat luband sel hooajal vähemalt 25 väravat lüüa.tuleb välja et brasiilane on sõnapidaja mees,sest la ligas on ta löönud juba 21 väravat + CL\'is 4,niiet ka algse matemaatika oskusega saab järeldada,et mees on 25 korda juba võrgu ära sahistand,muidugi lisanduvad siia hispaania karika mängud,aga 25 on juba kotis

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

eino kaua saa ikka lojaalne jaksad olla.näiteks morientes:väga-väga kõva ründaja ja 95% hooajast istub pingil.ei tea kuidas teiega on,aga mul viskaks selline asi küll kopsu üle maksa.

edit:beckham on nüüd siis teine inglane la ligas,mcmanamani järel...eksole??
    OK, ma parandan sind siis ma ei tea kas praegu veel on aga paar aastat tagasi oli hispaanias üks kaitse mängija, nime kahjuks ei mäleta aga ta mängis Las Palmases

Süldipüss Kasutaja Udupasun avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

ehk siis Vinny Samways
    Mul on liiv ja sul on savi.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

pähh real..:P
    ma arvan, et beckhamil tuleb probleeme hispaanias, meeskonda sissesulamise ja värgiga.. parem kui oleks inglismaale jäänud. aga nojah, mis teha, real tegelt ju täitsa poolpandav klubi, eriti nüüd, kui beckham seal on. parim hisp klubidest ikka. huvitav, tegelt beckham müüdi odavalt... või mis
    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

U21 Kasutaja Siim avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Heh.. naljatilgad, kes arvavad, et Beckham toodi Reali vaid mängupildi parandamiseks. Vaevalt see kuigivõrd midagi muudab, kui Figo asemel nüüd David paremal äärel sibab. Vicente del Bosque kommentaar pärast ostu oli umbes selline: \"Einoh.. tore, et selline kena poiss meiega liitus, ma pean nüüd mõtlema ainult, et millisele positsioonile ma ta panen\". Ja seda räägib peatreener PÄRAST ostu?!

Oma miljonid teenib Beckham tasa hoopis teistmoodi ja platsiväliselt. Reklaami saab Real rohkem kui rubla eest. Ärilises mõttes \"geniaalsemaid\" oste viimastel aastatel.

Kahju... see ÄRI ongi üks põhjuseid, miks see klubi kohe üldse peale ei lähe.

Asjassepuutuv link ka: http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=1...&id=142017

Professionaal Kasutaja apunkto avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by Siim
    Vicente del Bosque kommentaar pärast ostu oli umbes selline: \"Einoh.. tore, et selline kena poiss meiega liitus, ma pean nüüd mõtlema ainult, et millisele positsioonile ma ta panen\". Ja seda räägib peatreener PÄRAST ostu?!
    Mulle on küll jäänud mulje, et del Bosque\'l polnd selle ostuga just kuigi palju pistmist, eks ta tema jaoks olegi vist nagu malendite rittaladumine, oleneb sellest mis nupud ülevalt poolt ette antakse. ja no kui etturite asemel muudkui lippe jagatakse, mis viga siis treener olla. Samas kaotada on ka muidugi valusam tüki maad:P
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

forever black-eyed Kasutaja marabella666 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

minu meeelest on see mees sama tark kui Edgar Savisaar
    minge Kingissepa praami peale

Liitus foorumiga
    Mar 2003

Originally posted by Peku

pähh real..:P
    ma arvan, et beckhamil tuleb probleeme hispaanias, meeskonda sissesulamise ja värgiga.. parem kui oleks inglismaale jäänud. aga nojah, mis teha, real tegelt ju täitsa poolpandav klubi, eriti nüüd, kui beckham seal on. parim hisp klubidest ikka. huvitav, tegelt beckham müüdi odavalt... või mis
    aga praegu on klubidel rasked ajad, ma ei usu, et keegi sel suvel kallimalt müüakse... loodan, et ma oma sõnu ei söö

Liitus foorumiga
    Dec 2002

Originally posted by FCOperBK

minu meeelest on see mees sama tark kui Edgar Savisaar

mis mehest jutt käib???del bosqe??

Liitus foorumiga
    Mar 2003

pole ise suurem realis spets .. see pärast küsiks siin asjapulkadelt, et mis numbri Beckham saada võiks....

Liitus foorumiga
    Dec 2002

Originally posted by FCOperBK

pole ise suurem realis spets .. see pärast küsiks siin asjapulkadelt, et mis numbri Beckham saada võiks....
    selle apunkto antud aadressil oli sellest tegelikult juttu.alguses räägiti mingist 77\'st,aga siis üeldi,et number 1-25,seal vahemikus siis.

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Mina arvan, et Moriantes müüakse maha, Ronaldo\'le andakse nr.9 ja Beckham\'ile jääb nr.11

Huvitav mis siis Guti\'st saab, mees ise rääkis, et teda kasvatati poolkaitsjaks siis kui Zidane tuli siis muutus ta ründajaks aga nüüd nüüd äkki hakkab kaitsjaks:P Meest seostatakse muidugi ka Barcelona\'ga ja Valencia\'ga

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Originally posted by Epic

Mina arvan, et Morientes müüakse maha, Ronaldo\'le andakse nr.9 ja Beckham\'ile jääb nr.11

Huvitav mis siis Guti\'st saab, mees ise rääkis, et teda kasvatati poolkaitsjaks siis kui Zidane tuli siis muutus ta ründajaks aga nüüd nüüd äkki hakkab kaitsjaks:P Meest seostatakse muidugi ka Barcelona\'ga ja Valencia\'ga
    Beckhami numbri koha pealt on sul õigus, sest Beckhami number 15 särk ei oleks nii suur müügihitt, kui number 11.
    Isegi, kui Guti müüdaks maha, siis barcasse Ta kohe kindlasti ei lähe.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud