Lehekülg 1111, kokku 1177 EsimeneEsimene ... 11161110111061110111071108110911101111111211131114111511211161 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 22 201 kuni 22 220, kokku 23527

Teema: Real Madrid

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
    Sellessuhtes ma olen juba ammu mõelnud, need niiöelda parimad teevad koguaeg imeliste kaitsmiste kõrvalt ka prohmakaid (DeGea, Neuer, Courtois jne)
    Seetõttu ongi stabiilsemad (Ter Stegen, Oblak, Navas) just parimad. no mai tea..
    Joo vähem.
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane Kasutaja Indrekolen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Selle var-i otsuse vōite küll sisse iatuda endale.

Ründaja Kasutaja Temp0 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Joo vähem.
    vs Arsenal?
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Joo vähem.
    Ütle seda Carvajalile

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Joo vähem.
    Jah, eks see suvine MM ongi juba meelest läinud.

Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Ma olen üsna kindel, et Tagliafico (või kes iganes see oli) hoojalg sealt viiekasti seest tabas kergelt palli, mis ilmselt selgitab, miks Courtois palli tagasi lendu lasi.

Üldises plaanis kohutavalt pask mäng, nii Carvajal kui Reguilon konkreetselt saamatud aga ega ka Nacho suutis paaril korral end korralikult täis lasta. Ehk leiab Solari Marcelo pingi otsalt üles...

VARi otsus oli minu arust korrektne, Ajaxi mees viiekastis blokeerib Courtois'd ja tema vaatevälja ning on suluseisus.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Jah, eks see suvine MM ongi juba meelest läinud.
    Prohmakaid teeb iga väravavaht, see, et parimad teevad ka prohmakaid, ei tee sitemaid väravavahte(kes ka prohmakaid teevad) neist paremaks. Minu arvates peab ikka VÄGA purjus olema kui arvad, et ter stegen oblak või navas on üldse võrreldavad de geaga.

Ma usun, et vahe on selles, et de gea eksimus jääb lihtsalt paremini meelde, kuigi neid kolme "stabiilset" väravavahti olen ikka vääääga palju kordi näinud naljakaid asju tegemas.
    Je suis Nasfal

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Minu arvates peab ikka VÄGA purjus olema kui arvad, et ter stegen oblak on üldse võrreldavad de geaga.
    Waaaaaaaaaat?

Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

Asensiooo ❤️

andke nüüd andeks aga Vinicius ei vääri niipalju mänguaega

Ramos jätab mängu kollaste tõttu vahele aga siis Varane või Vallejo vabad.

Reservmängija Kasutaja Olar avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Assisti ju andis, ega Bale oli samuti pask, või olid nad pasad, sest Ajaxi surve tegi nad pasaks? Üldiselt wake up aga B sai golli kirja. Tavaline UCL mäng.. Ramos oli lahe

Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Solari võtab seisul 1-1 välja kõik oma kolm teravaimat ründajat, samal ajal kui Reguilon, kes oli terve mäng pehmelt öeldes pask, jääb pool-vigasena platsile. Ja endiselt võidab mängu.

Tsitaat Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
    andke nüüd andeks aga Vinicius ei vääri niipalju mänguaega
    https://foorum.soccernet.ee/showthre...0-FC-Barcelona

Samuti on tore näha, et see varritud värav raputas vist enam-vähem tervele foorumile rekkatäie liiva važiini. Ega polegi vist kuigi oluline, kas reaalselt tehti õige otsus või mitte. Ajaxi väravani viis minu hinnangul selge viga aga see ju uudiskünnist ei ületa

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Mida te paanitsete? Pingutati täpselt nii palju kui oli vaja Sellist mängu oligi oodata, kui natukene analüüsida neid viimaseid mänge kodustes andmistes. Rahu ja ainult rahu. Mingisugused Vari teooriad ma jätan tegelastele, kes kujutavad oma vaimusilmas liiga palju ette.

Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

ei no igalühel oma arvamus
    minu arust sobiks see kui ta mängiks aga mitte koguaeg ka siis. See lausa teiste osas alavääristav. Mida ta seal siis nii väga teeb? Suurte mängude kogemust pole, okei Atleticoga mäng oli hea aga meistriteliigas palun mitte, vahetusest teine teema. Asensio annaks imo tiimile rohkem nagu täna näha oli, andis paar head söötu, 2 pealelööki ja 1 värav ja seda kõigest paarikümne minutiga. Vinicus? 1 pealelöök, 1 sarnane ohtlik pallikaotus nagu Atleticole ja paar pallikaotus veel. Jah las alustab enamus mängudes liigas ja tõstab ka oma füüsilist vormi aga CDR edaspidised mängud ja UCLis algkoossesisus Asensio.

Eesti koondislane Kasutaja Navas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2017

Algupärane

Minu arvates peab ikka VÄGA purjus olema kui arvad, et ter stegen on üldse võrreldavad de geaga..
    Ter Stegen on minu meelest üks underratetuim väravahte üldse ja De Gea kõrval käib lihtsalt liigne hype kuna mies kaitseb ikka väravat kus kaitse on nagu läbisõiduhoov ja sellepärast vahel õnnestubki nii mõnigi kõva seiv teha.

Eesti koondislane Kasutaja Scarhead avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

On klubi ja on koondise De Gea, ei võrdu omavahel....üleüldse kellel suurem jne.

Nii kui CL-is läheb tõsisemaks andmiseks on Real ka jälle platsis tundub. Hästi ajastatud see vormikõvera tõus.
    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

Professionaal Kasutaja Faraday avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2014

Algupärane

oli üpris muhe kuulata tv6 kommentaatorite jorinat.. ilmselt ei eeldanud kumbki reali mängu läbi "viciniidšuse" käivat

edit: põhjendamatu oleks jätta teine võrdselt tähtis värav esile toomata

Fábio Coentrão
    Hay método en su locura

Meeskonnaliige Kasutaja wutt avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Faraday Vaata postitust
    oli üpris muhe kuulata tv6 kommentaatorite jorinat.. ilmselt ei eeldanud kumbki reali mängu läbi "viciniidšuse" käivat

Korduvalt jäi see endale ka kõrvu, nagu tegu oleks mingi slovakiga vms + ma ei tea mitu korda (4 vähemalt) mainis üks mees, et De Jongi esimene el classico.. no mida.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Mulle ka meeldis, et loeti ette list Barca hollandlasi aga Seedorf , Raffa ja Jan jäeti nagu muuseas mainimata kui exmadristadena.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

See võit ei tulnud eile kergelt, üldsegi kergelt. Võimalik, et meestel on veel viimased rasked mängus jalas, sest Casemiro tundus ikka jube pakune jalgadest, mitte kuskile ei jõudnud, samuti Modrici esitus tundus sarnane. Sellest Ajaxi lugemata väravast ma ei viitsi üldse rääkida, natukenegi jalgpallireegleid tunduvad inimesed saavad aru, mis keiss seal oli. Ja muide, kas ma olin ainukene kellele tundus, et plats oli äärmiselt ülekastetud? Meeletult palju libisemisi oli täiesti null olukordades.

Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

No ei saa kuidagi üldse. Kõik on nii kurjad parima meeskonna vastu maailmas.

Sergio Ramos could be set for a two-match ban [UCL] (mainis intervjuus, et teenis nimelt kollase kaardi, et kanda karistus pigem praegu kui tähtsamates mängudes)

Bale faces threat of 12-game ban for 'obscene' Real Madrid goal celebration

A statement released by La Liga read: “In the 73rd minute of the game, after scoring his team's third goal, Real Madrid player Gareth Bale, who had been booed by the local fans, celebrated by raising his right hand close to his head, in a provocative gesture to the supporters, then in a gesture of possible obscene and derogatory meaning doubled his arm while cutting across the middle of it with his other hand.”

The sanctions which could be imposed on Bale vary in length.

The statement from La Liga added: “If it occurs, the offender will be sanctioned with a suspension of four to twelve games, or if the animosity is from the public, the suspension will be from one to three parties (games) or for a period of up to one month.”

Though La Liga do not have the final say on the punishment, it is understood that they are confident that the Spanish FA will only ban the former Tottenham man for a maximum of three matches.

If Bale were to be stung with a 12-game suspension, then he would miss almost all of the rest of the 2018-19 campaign.

tehke midaiganes. Reali ei peata miski enam kui hoog sees ja seda me teame kõik. Kui vaja lööb finaalis kasvõi Reguilon hattricki.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud