320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ikeri aut võttis Reali teise poolaja hästi kokku....nagu tahetakse mängida, aga väga ei taha ka. Aga tänud kena jalgpalliõhtu eest!

    Kommentaar


      Vale aut või asi, 2-4 ilusat tõrjet tegi täna! Kõik räägivad, et jäime ilma tiitliteta. You wot?- World Cup Club? Uefa super cup? Balelt ka täna hea mäng, CR7 ka norm, Benzema tegi head tööd! Marcelo sittad/head tsentertused annavad soovida.. Tähtsam, eelmine aasta sai Barca 0 tiitlit? Realil juba 2 olemas. Barca langes veerandfinaalis, meie poolfinaalis. Igatahes, ootan huviga, CR7 reaktsioone ning ootan väga jätkuvat La ligat. Pogbat Reali ei taha, pigem Morata tagasi... Hala Madrid!
      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        jaalot näeb järgmine kord augustis?

        Kommentaar


          Algselt postitas jaalo Vaata postitust
          jätke mind rahule
          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
          jaalo, kui Real hooaja tiitlita lõpetab, siis ma luban et loen kõik sinu posititused tagantjärele läbi ning riputan parimad neist Reali teemasse üles.
          Kuna mul sel kuul veidi kiire, siis seda lubadust ma lähiajal täita ei saa. Aga juunikuus teen selle ära.

          Kõikidele teistele siin teemas aga, kes Barca šanssidele hooaja varasemas pooles kriipsu peale tõmbasid:

          Kommentaar


            Ning see kes võidab poolfinaalis Reali, see peab võitma ka Barcat finaalis, Good luck Juve!
            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

            Kommentaar


              Algselt postitas Koopia Vaata postitust
              Nii see juba on. Real on ülinõudlik klubi. Vaadakem kasvõi Guardiolat...võidab Saksamaa meistrikulla, saab Barca käest 1.poolfinaalimängus peksa ja kohe on meedia täis spekulatsioone Guardiola lahkumisest. Eks see Bayerni ülemvõim on Saksamaal viimasel ajal nii suur, et Saksamaa meistritiitel ei loe midagi...selle võitmine on ju enesestmõistetav.
              Guardiola ei lahku punkt. Meedia röökigu edasi,apsull ei koti.Muidugi nii kehva Reali 2 poolaega ei mäletagi kohe laksust.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Lohutuseks parem kaotada poolfinaalis Juventusele kui finaalis kõige suurema rivaali Barcelona vastu. Eks järgmine hooaeg saab mängude arvude poolest lihtsam olema. Kindlasti on siis väravas ikka selline mees kes võtab need 2 Morata löödud kolli nagu nalja ära.

                Kommentaar


                  ja see penalt oli ikka väga lihtsalt antud ka.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Muidugi nii kehva Reali 2 poolaega ei mäletagi kohe laksust.
                    Jah, Schalke mäng oli ju ei tea kui kaua aega tagasi.

                    Ja noh, Casillas nägi vist telekast paar korda Neuerit outi viskamas, aga järgi polnudki nii lihtne teha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Faraday Vaata postitust
                      We are facing one of the biggest challenges in football, beating an Italian side who only need a draw
                      - Jürgen Klopp
                      Golden words!!

                      Kommentaar


                        Ei ütleks et väga kergelt antud. Ja kas Isco trenni teeb üldse? Nagu ei saa midagi aru platsil, aga imestab miks teda pingil soendatakse :S

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                          Kuna mul sel kuul veidi kiire, siis seda lubadust ma lähiajal täita ei saa. Aga juunikuus teen selle ära.

                          Kõikidele teistele siin teemas aga, kes Barca šanssidele hooaja varasemas pooles kriipsu peale tõmbasid:

                          juba selle gifi pärast loodan, et saate Juvelt finaalis ploome.

                          Kommentaar


                            Özil-Xabi-DiMaria-Khedira >>> Kroos, James, Isco, Bale


                            Siiiiiii?

                            Kommentaar


                              See on isegi rahustav, et nüüd on pinged maas, mina nii kuri poleks kui siin paljud, vaadates kus sitas Real vahepeal siples kui pool mansat olid sandised või alamotiveeritud siis praegu on juu täitsa okei isegi. Nüüd on lihtsam, 6 juunil naudin veel täiega Hansapäevi Viljandis.
                              Moratale ainult rohkem edu - võidab juu koondis sellest.
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar


                                Vähemalt on finaalis bettides easymoney (kui Vidal Mehhiko narkokartelli rahadega kohtunike kantima ei hakka).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X