320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Igati aus tulemus, Real oma mänguga seda finaalikohta välja kuidagimoodi ei teeninud. Edu Juvele finaalis, tehke Barcale põrgut!

    Kommentaar


      Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
      PS! Ikeri valeaudist gifi palun!!!
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        Bale ikka naljakas tegelane. Kurb on elada planeedil kus tema on kalleim mängija. Real ei väärinud siit midagi, väravaid ei osata lüüa. Surutakse seda palli kasti aga peaga keegi mängida ei mõista. Heh no türa see Bale ikka, ma ei saa... LAMMAS

        Kommentaar


          Naljakas hooaeg, sügisel oli pigem küsimus selles, kas keegi üldse Realile vastu saab sel korral. Võimalusi ju tegelikult oli Juventuse vastu, Ronaldo jättis ühe ebaharilikult löömata ja, noh, ma nüüd ei teagi, mitu Bale löömata jättis.

          Kommentaar


            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
            Kuna mul sel kuul veidi kiire, siis seda lubadust ma lähiajal täita ei saa. Aga juunikuus teen selle ära.

            Kõikidele teistele siin teemas aga, kes Barca šanssidele hooaja varasemas pooles kriipsu peale tõmbasid...
            Punktid võiks enne kokku saada kui jaalo kombel laiama hakata.. Enesekindlus ja usk oma meeskonda on hea, aga valgete tasemele langemine las jäägu ikka neile
            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

            Kommentaar


              Algselt postitas FTorres Vaata postitust
              Naljakas hooaeg, sügisel oli pigem küsimus selles, kas keegi üldse Realile vastu saab sel korral. Võimalusi ju tegelikult oli Juventuse vastu, Ronaldo jättis ühe ebaharilikult löömata ja, noh, ma nüüd ei teagi, mitu Bale löömata jättis.
              Ka juve jättis kaks 100% võimalust löömata. Edasi läks ikkagi meeskond, kes seda rohkem tahtis.

              Kommentaar


                Valgete tasemest räägib juba see fakt, et värvilised erinevate värvidega laiavad siin teemas, mitte oma teemades seega tõesti hea näide kui madalale valgetel ei tasu langeda.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  See, et natuke trollitakse, käib asja juurde. Eelmine aasta võtsite vastu õnnitlusi, seekord siis sedapidi. Yin ja Yan ja muud sellist.
                  Natuke teemasse ka:
                  Real Madrid spent £195m on their front 3 and they get knocked out by their own academy player.
                  Mis juhatab sisse järgmise teema- teatavasti on Morata tagasiostmise klausel 20 millli? Läheb käiku? On vajadust? Kas vajalik on ka noormehe enda nn nõusolek?
                  Selge, et palju sõltub peatreenerist.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                    Punktid võiks enne kokku saada kui jaalo kombel laiama hakata.. Enesekindlus ja usk oma meeskonda on hea, aga valgete tasemele langemine las jäägu ikka neile
                    Ma tean väga hästi, et Barca võib selle hooaja veel trofeeta lõpetada. See aga ei muuda fakti, et "läbi aegade parim Real Madrid", kes nii kuradi võitmatu sügisel näis ja kelle osad fännid siin Hispaania teemat alates nende CL-i võidust korralikult roojanud on, lõpetas selle hooaja tühjade kätega ning probleemides vaevlev Lucho Barca, kelle üle sügisel ainult naerdi, on hetkel paremal positsioonil kolme karika võitmiseks kui näiteks Ancelotti Real eelmine hooaeg.

                    Aeg on kahjurõõmus olla. Nende tants on selleks hooajaks tantsitud ning ma ei näe põhjust miks Barca fännid selle üle õnnelikud ei võiks olla.

                    Ja siin pole vaja mingil moraalipolitseil tulla mulle etteheiteid tegema, nagu rixxer ütles, see veidike ilkumine käib asja juurde. jaalo kombel ma siin iga nädal mingit iba ajama ei hakka, seega kannatage ära, küll tuleb jälle teie kord rõõmustada ja parastada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                      Real Madrid spent £195m on their front 3 and they get knocked out by their own academy player.
                      Mis juhatab sisse järgmise teema- teatavasti on Morata tagasiostmise klausel 20 millli? Läheb käiku? On vajadust? Kas vajalik on ka noormehe enda nn nõusolek?
                      Juve ostis ca 20m`ga, tagasiostuhind on väidetavalt 30-35m. Teisalt on üldiselt antud diili ümber saladusloor, et kas Juventusel on võimalik mingi summaga tagaostuklausel nullida (pigem ei) ja mis ajahetkest Real saab antud klauslit kasutada (väidetavalt alates järgmisest suvest). Kas käiku läheb on muidugi Reali enda teha, noh, mõnesmõttes pole ju piisavalt seksikas nimi. Aga vaadates Morata sõnavõtte, siis jääb mulje küll, et kui talle mänguaega lubatakse ta tagasi ka tuleb.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Juve ostis ca 20m`ga, tagasiostuhind on väidetavalt 30-35m. Teisalt on üldiselt antud diili ümber saladusloor, et kas Juventusel on võimalik mingi summaga tagaostuklausel nullida (pigem ei) ja mis ajahetkest Real saab antud klauslit kasutada (väidetavalt alates järgmisest suvest). Kas käiku läheb on muidugi Reali enda teha, noh, mõnesmõttes pole ju piisavalt seksikas nimi. Aga vaadates Morata sõnavõtte, siis jääb mulje küll, et kui talle mänguaega lubatakse ta tagasi ka tuleb.
                        Nii palju kui mina aru olen saanud, siis klauslit on võimalik kasutada 2016 või 2017 suvel ning summa on umbes 30 miljonit, aga sõltub veidi ka Morata mängudest.

                        Mis puudutab mehe tulemise tõenäosust, siis Ancelotti on ka lausunud, et Moratal oli mitu valikut ja tema ise valis lahkumise. Ja kuni Ancelotti pukis on, seni tundub mulle, et Morata ei tule kindlasti tagasi. Kui järgmine hooaeg supervormis on ja Realil tuleb näiteks järgmise hooaja järel uus peatreener, siis võib-olla muutuks mehe naasmine reaalseks.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          see on päris mõtlemapanev artikkel
                          Marcottilt üsna hea analüüs, mis ja mida. Kui minna tõelise meeskonna teed, siis sellega arvatavalt kaovad ka rida plastikust fänne ning ütleks oma avatari klubi kogemusel, et see on ainult tervendav verejooks u. nagu kaanide panek.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Customers want to see stars and he delivers them. That's why he hardly rotated his squad. Audiences don't like it when the diva is replaced by the understudy, or when they show up at the theater to discover that George Wendt has stepped in for George Clooney.


                            xaxa

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              see on päris mõtlemapanev artikkel
                              Marcottilt üsna hea analüüs, mis ja mida. Kui minna tõelise meeskonna teed, siis sellega arvatavalt kaovad ka rida plastikust fänne ning ütleks oma avatari klubi kogemusel, et see on ainult tervendav verejooks u. nagu kaanide panek.
                              No, et olla Reali FÄNN (see fänn keda siin foorumis selleks fänni-ideaaliks peetakse) pead sa hispaanlane olema.
                              Kuna muud võimalust ei olegi nende poolt olla kui "glory-hunter", vaevalt ükski eestlane hakkas Reali fänniks aastal 2007. kuna Marcelo sinna läks vms...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                                No, et olla Reali FÄNN (see fänn keda siin foorumis selleks fänni-ideaaliks peetakse) pead sa hispaanlane olema.
                                Kuna muud võimalust ei olegi nende poolt olla kui "glory-hunter", vaevalt ükski eestlane hakkas Reali fänniks aastal 2007. kuna Marcelo sinna läks vms...
                                Miks? Sa ei pea olema selle riigi kodanik või seal elama, et mingi klubi fänn olla, ilma et mingi glory poiss olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X