320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas Reali fännid üldiselt Bale´i hooajaga on rahule jäänud? Kõigi arust on ta pask?

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Kuidas Reali fännid üldiselt Bale´i hooajaga on rahule jäänud? Kõigi arust on ta pask?
      Minu arvates mitte väga hull hooaeg, alla keskmist muidugi, aga käib kah. 100 milli muidugi välja ei vea, meeskonna kalleim mees (ostetuna) ikkagi.

      Kommentaar


        see bale ei vea isegi 20t milli välja. või siin keegi arvab vastupidist ve? mitte väga hull hooaeg? täiesti uskumatu kui pask võib üks 100 milline vend olla.

        Kommentaar


          Gareth Bale having the worst season of his career:

          28 games
          13 goals
          8 assists

          Eden Hazard having the best season of his career:

          35 games
          14 goals
          8 assists

          Kommentaar


            Algselt postitas Koopia Vaata postitust
            Gareth Bale having the worst season of his career:

            28 games
            13 goals
            8 assists

            Eden Hazard having the best season of his career:

            35 games
            14 goals
            8 assists
            Chelsea mänge oled kunagi vaadanud?



            1:0 ja 2:1 võitudega ei tee väga palju statistikat. Tiitleid aga võidetakse küll!

            Järeldus?

            Tiitlid>Statistika
            Chelsea>Real

            Kommentaar


              Mul hakkab sellest Baleist juba ausalt öeldes kahju vaikselt. Pole ju tema süüdi, et talle selline ulmeline hinnasilt külge pandi ning Real selle summa välja käis. Või on? Selle saja milli vääriliselt ei ole ta minuarust kunagi mänginud ning ei hakka ka mängima. Küll aga on ootused tänu sellele summale väga kõrged.
              https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

              Kommentaar


                Algselt postitas SkyBlu Vaata postitust
                Mul hakkab sellest Baleist juba ausalt öeldes kahju vaikselt. Pole ju tema süüdi, et talle selline ulmeline hinnasilt külge pandi ning Real selle summa välja käis. Või on? Selle saja milli vääriliselt ei ole ta minuarust kunagi mänginud ning ei hakka ka mängima. Küll aga on ootused tänu sellele summale väga kõrged.
                Kui klubi president nagu väike laps on, et peab saama mis tahab, siis ei tasu tõesti Balele seda ette heita, et tema eest selline klots välja käidi. Minul hakkab ka kahju temast, Real ei mängi seda mängu, milles ta kõige efektiivsem oleks. Sellises mängustiilis "hoiame palli ja ootame äkki saame värava, tegelikult jookseme lihtsalt nagu peaga vastu seina" pole tal muud efekti kui kauglöögid olnud. Ei mäletagi, et Real oleks see hooaeg ilusatest kontratest väravaid saanud, kiirus on siiski Bale'i tugevaim trump. Ning võib ka öelda, et eelisjärjekorras temani pall ei jõua. Kahjuks äärel kahe või kolme kaitsja vastu pole tal midagi peale hakata. Ebakindlus on tal juba nii kaugele arenenud, et nagu Juve vastu näha oli ei löönud ka värava eest palle sisse. Samas pole ta ainus mängija, kes suvepuhkust vajab, eks sügisel ole näha kas midagi muutub. Ta maha müüa ja uus vend asemele võtta... jääb ilmselt ära, tal tuleb aidata oma potentsiaal välja mängida.

                Kommentaar


                  täiesti putsis, siin on veel vendasi, kes seda bale kaitsevad ve. tra ma oleks tahtnud selle venna maha tappa selle kuradi viimase poolfinaal mängu ajal. kuradi vitt on terve aasta ainult sitta keeranud ja olukordi ära nussinud ja nüüd ei saanud Real selle mongolist ahvilõusta pärast finaali ka mitte! kuradi puts, kui ta sügiseks läinud pole siis ma hakkan molliringe jagama linnas ahvidele, kes seda piidrit meenutavad!!! putsi kui närvi võib üks mängija ajada. ja siis siin mingid ilalõuad veel kaitsevad ka teda! see kuradi ahv saab nii sitaks võimalusi ja ainult raiskab neid! oli kuradi sitaks kaua ilma väravata ja siis kui värava sai varastas ka selle Ronaldolt ära! tüüp oli täielik kuradi null viimaste kõige tähtsamate mängude ajal! mängigu kasvõi 50 millise venna vääriliselt, pohhui see 100m, aga tema krdi viimase 4 kuu mäng ei vea 10t milli ka välja! ja ikka veel mingid piidrid pasundavad siin, et bale tegi enam vähem hooaja. täiesti putsis ma ütlen veel kord! ma palun vabandust oma roppude sõnade pärast aga ma olen hetkel närvis raisk

                  Kommentaar


                    Bale on parem mängija kui Ronaldo

                    Kommentaar


                      Tra jaalo sa oled ikka sünnipoolest juba korralik retard ju,või mis said raudlatiga otsaette,kui keegi sinusugusele pedele peksa andis?Nagu tõsiselt huvitab,mis su vigastus on?Lampi sõimata ja roppust loopida,okei et foorum mingi viisakus vms võiks ju nagu olla?

                      Kommentaar


                        Mul pole kasutaja jaalo sõnavõttude vastu tegelt midagi, omamoodi tagurpidihuumor või ma ei teagi kuidas seda defineerida aga...aga ka seda saab teha natuke viisakamas võtmes.

                        Bale kohapealt võin küll osadega raksu minna aga ootame ära, mina ei usu, et vend on ise nõus loobuma .
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maanus Vaata postitust
                          Mul pole kasutaja jaalo sõnavõttude vastu tegelt midagi, omamoodi tagurpidihuumor või ma ei teagi kuidas seda defineerida aga...aga ka seda saab teha natuke viisakamas võtmes.

                          Bale kohapealt võin küll osadega raksu minna aga ootame ära, mina ei usu, et vend on ise nõus loobuma .
                          Bale olukord meenutab natukene Alexis Sancheze olukorda kui ta Barcasse tuli, jäi alatihiti omal äärel mitme vastase vastu ning kõik mis teha sai oli tagasi sööta. Sanchez vajas samuti ruumi nagu Bale, et enda parimaid külgi näidata. Kui Messi oli vigastatud, siis Sanchez säras päris hästi, kuna sai rohkem vabadust

                          Kommentaar


                            Algselt postitas affelay Vaata postitust
                            Bale olukord meenutab natukene Alexis Sancheze olukorda kui ta Barcasse tuli, jäi alatihiti omal äärel mitme vastase vastu ning kõik mis teha sai oli tagasi sööta. Sanchez vajas samuti ruumi nagu Bale, et enda parimaid külgi näidata. Kui Messi oli vigastatud, siis Sanchez säras päris hästi, kuna sai rohkem vabadust
                            Ega nii ongi, Reali tiim on ehitatud Ronaldo tugevuste peale ja Bale see ei kaasa. Läbi selle löövadki ta nõrkused, ebakindlused ning stress välja, ning mees mängib alla oma võimete. Ancelotti selline palli hoidmis taktika Balele eriti ei sobi, talle sobiksid just sellised ettemängud ja 1-1le ärategemised. Väga tihti palli saades jääbki ta 2-3 mehe vastu (sest build-up play on aeglane) ja tagant talle abijõude ei tule ja siis ka kaotab nendes olukordades palli.
                            Osati saabki siin süüdistada Ancelottit, kuid kõige suurem süüdlane on ikkagi Perez, kes ostab Ancelottile kokku pundi, mis pole tegelikkuses tasakaalus. Balele on samas juurde pannud julm hinnasilt ja seetõttu peab teda igas mängus kasutama.
                            Ancelotti on süüdi ka rotatsiooni puudumises, kuna talle ei meeldi formatsiooni muuta ega väljakumehi vahetada. On kinni omas ühes koosseisus alati. Läbi selle siis hakkasidki tekkima järjest vigastused ja Reali vorm langema.
                            Samas jääb ka Ancelotti hingele see, et ta ei suutnud probleemidega tegeleda ja neile lahendusi leida. Mees ei õppinud oma vigadest.
                            Järgmine hooaeg võib alata samasuguse peoga, nagu eelmine, kuid kui ei õpita tiimi rotatema, siis saatus näeb välja samasugune, nagu see hooaeg.


                            Paul Pogba has accepted a move to Real Madrid, according to François Gallardo. Paco Buyo confirmed Gallardo's report, saying that Florentino Pérez spoke with the French midfielder after Juventus' 1-1 draw at the Santiago Bernabéu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jobu Vaata postitust
                              Ega nii ongi, Reali tiim on ehitatud Ronaldo tugevuste peale ja Bale see ei kaasa. Läbi selle löövadki ta nõrkused, ebakindlused ning stress välja, ning mees mängib alla oma võimete. Ancelotti selline palli hoidmis taktika Balele eriti ei sobi, talle sobiksid just sellised ettemängud ja 1-1le ärategemised. Väga tihti palli saades jääbki ta 2-3 mehe vastu (sest build-up play on aeglane) ja tagant talle abijõude ei tule ja siis ka kaotab nendes olukordades palli.
                              Osati saabki siin süüdistada Ancelottit, kuid kõige suurem süüdlane on ikkagi Perez, kes ostab Ancelottile kokku pundi, mis pole tegelikkuses tasakaalus. Balele on samas juurde pannud julm hinnasilt ja seetõttu peab teda igas mängus kasutama.
                              Ancelotti on süüdi ka rotatsiooni puudumises, kuna talle ei meeldi formatsiooni muuta ega väljakumehi vahetada. On kinni omas ühes koosseisus alati. Läbi selle siis hakkasidki tekkima järjest vigastused ja Reali vorm langema.
                              Samas jääb ka Ancelotti hingele see, et ta ei suutnud probleemidega tegeleda ja neile lahendusi leida. Mees ei õppinud oma vigadest.
                              Järgmine hooaeg võib alata samasuguse peoga, nagu eelmine, kuid kui ei õpita tiimi rotatema, siis saatus näeb välja samasugune, nagu see hooaeg.
                              Gallardo? Tõsiselt?
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Rahunege maha oma Balega. Poleks Cristianot, siis oleks Bale palju vabamalt väljakul. Hetkel on 10 meest, kes peavad selle palli Ronaldoni toimetama ja mis ta sellega edasi teeb on juba tema enda asi. Viimases mängus polnud Bale see nõrk lüli. See oli Ronaldo, keda lihtsalt polnud terve teine pa. Vot kellele siis Bale pidi need pallid toimetama?
                                Ja veel. Uudis mida kindlasti kuskil ei tule, aga tasub asjaga kursis olla. Ronaldo pole kunagi mingit 7 miljonit Nepalile annetanud ja see info tuleb tema isiklikult agendilt. Ronaldo on vaid toetanud seda riiki oma südamlike kaastunde avaldustega!

                                Lausa kahju hakkab Realist peale CL-ist välja kukkumist. Pole pooltki aastat möödas, kui Real tundus alistamatuna ja kogu tiim oli the best. Kuskil miskit on läinud valesti, aga sellele on aidanud ka kaasa suur hulk vigastusi, kus võtme mängijad on pikalt eemal olnud. Isiklikult usun, et uus hooaeg sama koosseis võib taas olla purustav jõud!
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X