320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei jaga siin üsna populaarseks muutunud arvamust, nagu oleks selline formatsiooni valik ja mängijate ebaühtlane mänguaeg tingitud Ancelotti põikpäisusest või vanamoelisusest. Jalgpallis pannakse ju paika klubisisesed hooajaeesmärgid, plaan tehakse tihti aastaks ette. Jah, on küllaldaselt näiteid klubidest kes vahetavad palju formatsiooni ja lähenemist olukorrale aga tuletagem meelde, mis klubist käib jutt. Ancelotti on tark ja kogemustega treener kes mõistab täpselt olukorra tõsidust ja hoomab suurklubi poliitikat - kui sa hakkad keset hooaega Reali eesotsas katsetustega tegelema, siis võid näppu lõigata ja andestus on visa tulema.

    Suvel müüdi ning osteti ning Ancelotti kasutas olemas olevat nii hästi või halvasti kui ta seda tegi. Meeskond on ebaühtlane ning selleks ei pea 10 miljonit aastas palka saama et seda mõista. Realis nõutakse karikaid ning Carlo sooviks neid isegi näha, selleks on vaja võimalikult hea meeskond välja panna ning kui kvaliteedilangus on peatreeneri silmis nii suur pingi poole pead pöörates, siis tahest tahtmata jääb nii mõnigi vahetus tegemata. Ning suur usutlemine teemal kui väsinud keegi oli hooaja vältel kõlab ausaltöeldes.. asjatundmatult. Olen tohutult enesekindel öeldes, et siinkirjutajail pole õrna aimugi kust maalt hakkab eliitsportlaste alistumine väsimusele või koormusele. Jah, on tõenäoline, et nii mõnigi pimedas kompija lööb varba vastu Tõde ära, kui väidab teadvat ühe või teise mängija halva esitluse tagamaid. Aga selle pealt ei maksa numbreid välja andma hakata, kui mõistate.

    Peagi on hooaja lõpp käes ning varsti avaneb üleminekuaken, mida sel aastal ennustan aktiivseks. Kujutage ette ennast peatreeneri olukorda, kui sul on 3 kuud aastas visioonidega flirtimiseks, ning 9 kuud tuleb kummardada pressi ja fänne ja Reali puhul presidenti. Suvel käibki komplekteerimine, ning peatreeneril on aega luua ja lõhkuda mängijate karjääre. Kes iganes tüürib järgmisel hooajal meeskonda, saab suvel võimaluse hankida lülisid oma nägemuste ideaalilähedasemaks lihvimiseks.

    Ja kas lõppev hooaeg oligi nii suur pettumus? Tagasilöök kindlasti kõigile, kes aasta lõpus kulmineerunud ilusa rekordi tunnistajaks olid. Kuid pettumiseks tuleks midagi tagasipöördumatumat korda saata, kui seda siiani on tehtud. Ka eesmärgid olid sõna otseses mõttes enneolematud, olla esimene tiitlikaitsja modernses Euroopas - mida veel? Kui kollektiiv (fännid, press, mängijad ja ülemused) ei suuda üht hooaegagi üksteist vihkamata mööda saata, siis ei olda enneolematuid eesmärke väärt.

    Hooaja lõpp võib veel kirjutada üsna trotsiva seiga ajalooraamatutesse, kui kirde-hispaanlased kolmiku peaksid võitma. Isiklikult arvan et kultuuritausta jätkub piisavalt, et veel üks troika sinna uputada, aga see on juba nende võitlus.

    Realil on kaks mängu sel hooajal veel jäänud mängida, Carlol null. Loodan et Khedira saab oma teenitud lahkumismängu, loodan ka norra poisi debüüti. Ennustan palju lahkujaid, kuid paljusid ei tahaks ära saata. Peaasi on tekkinud konfliktid väärikalt lahendada, see oleks värske sõõm kogu klubile, eelkõige hauduma läinud fännidele. Eks näis mis suvi toob, casablanca äriimpeerum ju ei puhka.
    Fábio Coentrão
    Hay método en su locura

    Kommentaar


      Real ei oska tugeva kaitse vastu mängida. Korduvalt raskustes ka Atletico vastu, sest puudub plaan B. Juventus tõmbas liinid kinni ja Real hakkas tsenderdusi taguma, kasu see ei toonud. Tõsi, Bale oli kohutav aga teisedki hästi ei mänginud. Kui kedagi süüdistada siis ikka treenerit, kes valesti mängijaid kasutab. Ja ausalt kaua seda Benzemat Realis veel hoitakse? Mitu aastat juba pole korralikku ründajat, Karim võib nõrkade tiimide vastu ennast uhkena tunda aga suurtes mängudes on ta nagu peata kana. Oi neid murekohti on palju...

      Kommentaar


        Müüge Bale ManUsse, väga teretulnud mees. Saab vabas rollis hullu panna koos Depayga. 100 mln mees? Aga eelmine hooaeg? Mees lõi ju selle värava, mis Atletico murdis? Olete juba unustanud? Tänamatud fännid on Realil, ei midagi muud. Kahju lihtsalt.

        P.S. Räägin nendest fännidest, kes Bernabeul pärast mängu võimlevad ja mingit sitta korraldavad, siin foorumis enamik ikka täitsa mõistuse juures kodanikud.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Käivad jutud, et Jürgen Klopp vahetab järgmiseks hooajaks Ancelotti välja. Mida arvate kas mees suudaks Reali sama hästi mängima panna nagu pani Dortmundi parimatel päevadel.

          Kommentaar


            Nõustun Faradayga 100% roteerimise küsimuses.
            Perez keerab oma nõudmistega kõik vi**u, aga tal on hea laamendada, sest kõik süüdistavad nii kui nii Ancelottit!

            Kuskil oli väga hästi öeldud ka, et kui lavale lubatakse Clooneyt siis sa ikka ei pane naljalt Sandlerit või Wilsonit sinna.
            Erinevate meeste kasutamine ei ole Ancelotti teha.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mark- Vaata postitust
              Käivad jutud, et Jürgen Klopp vahetab järgmiseks hooajaks Ancelotti välja. Mida arvate kas mees suudaks Reali sama hästi mängima panna nagu pani Dortmundi parimatel päevadel.
              Kindlasti mitte. Dortmundi edu põhineb ikka hoopis teistel filosoofiatel, kui Realil. Ja sel, kes treeneritoolil istub aastakese-kaks ei omagi ju Realis tähtsust. Tähtis on pildis olla ja mõni superstaar osta.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                Käivad jutud, et Jürgen Klopp vahetab järgmiseks hooajaks Ancelotti välja. Mida arvate kas mees suudaks Reali sama hästi mängima panna nagu pani Dortmundi parimatel päevadel.
                Klopp Reali ei lähe. Ütles ta ju ise, et soovib minna riiki, mille keelt oskab. See tähendab, et valikus on Saksamaa ja Inglismaa.

                Kommentaar


                  Niisiis, Siililt tagasi. Vahepeal on liiga sisuliselt maha mängitud ning CL ongi juba läinud. Kurb. Juhtusin nägema Real-Juve teist poolaega ja minu arust oli võimalusi mõlemal poolel oma jagu, eriti Realil. Väga üllatav pole, et Juvele kontrad tekkisid, kui Realil oli väravat vaja. Aga jäeti neid võimalusi ikka omajagu kasutamata ja Juve mängis mõlemas mängus kõvasti paremini, kui paljud ootasid (kaasa arvatud mina), Real seevastu pigem kehvemini.. rohkem polegi vaja. Eriti kahju on sellest, et Morata need väravad lõi.

                  Mis puutub Ancelottisse, siis ma ei läheks väga selle rotatsioonijamaga kaasa, sellel on omad eelised ja omad puudused, tema on valinud selle tee. Aga meeskonnas napib sügavust, see peaks olema üsna selge. Kui kõik mehed oleksid terved, siis on keskväljale täpselt üks tõeliselt kvaliteetne vahetus ning ründeliinis samuti üks. Siia viia juurde vigastused ja mängukeelud ning kusagilt hakkabki varem või hiljem kärisema, eriti kui CLi mängude vahel/ajal on vaja mängida ka Sevilla ja Valenciaga. Mina isiklikult antud hooaega (eeldusel, et Barca ikkagi liiga võtab) selliseks ei pea, et pool kaaderkoosseisu nahhui peaks saatma. Mõnes olukorras oleks võinud ka pisut rohkem õnne olla ning tulemus võinuks olla vabalt teistsugune.

                  Bale'i koha pealt on enamus Reali avatariga poisse ära unustanud eelmise hooaja, eriti selle lõpu. See hooaeg tõesti suurem asi polnud aga see ei tähenda, et ta nüüd 20 milli väärt on või miskit sellist. Minu arust on temast tahetud teha Ronaldo-sarnast mängijat ning paistab, et ta ei talu ka survet just kuigi hästi. Sai ta eelmisel hooajal ka paremal äärel kvaliteetselt hakkama. Sel hooajal on tähtsates kohtades jätnud löömata ning üldiselt on esitused kõikunud liiga palju. Ei ütleks, et selle pärast peaks ta maha kandma.

                  Üldises plaanis tahaks loota, et mingit räiget osturallit ei tule. Danilo on olemas, DDG tulek suhteliselt kindel, Casemiro ehk jäetakse ka alles, võib-olla ka Tšerõšev. Jese ja Lucas Silva kusagile laenule saata (kui just suve jooksul mingisugust müstilist arengut ei toimu) ning tuua ehk 1-2 vanemat meest, kes neid vahetusmehe minuteid jagaksid. Benzemale kuluks tegelikult mingi asine konkurent-alternatiiv ära, Chicharito teist viiulit mängida ei soovivat. Kuigi minu arvates on ta viimastel nädalatel näidanud, et potentsiaali Benzemaga konkureerida on küllalt.

                  Kritiseeriks Ancelottit ka pisut. Minule üldiselt tundub, et sõltumata vastasest minnakse pea alati mängima üsna sarnaselt. Iga vastase vastu ei ole mõtet neid tsenderdusi taguda ning Bale paremal äärel ilma toetuseta on üsna abitu. Iseenesest mõistetav, kui teda kaetakse kahe-kolme mehega. Tema jooksud, tsenderdused ja triblamised vasakult äärelt on palju ohtlikumad. Millegipärast peab ta pidevalt kastis peapallide pärast võitlema (võidab neid suhteliselt palju siiski, aga väravasse ei saa neid löödud). Kontrarünnakutel on eelmise hooajaga võrreldes tehtud ka samm tagasi, kuid eks see oli paljuski di Maria teene ning temale päris sarnast meest sinna võtta ei ole. Bale võiks pigem ise neid tsenderdusi kuskilt lasta või siis kaugelt lüüa, need asjad tulevad tal üldjuhul paremini välja. Rotatsiooni asemel võiks mõistlikul ajal teha vahetusi.. hooaja lõpus on selles vallas vist siiski toimunud areng. Liiga kaotati vahemikus jaanuar-märts, liiga kaua läks aega, et see mõõn ära lõpetada. Sellest hoolimata, jutud tema võimalikust minema löömisest kergitavad kulmu... no ei saa see võimalik olla.

                  @BCfey
                  Ma usun, et sa räägid pigem aasta lõpust. Kerime siis tagasi sügisesse, tegelikkus oli ju pigem nii, et Real ei saa CLi veerandfinaaligi, sest neil puudus kaitsev poolik ja millegi pärast just Barca avatariga härrased olid need sõnnikulaotajad. Kui sa nüüd jaalot võrdsustad Reali fänniga (ei mäleta küll kedagi teist siin lagastamas) .. no siis võib ju öelda ka, et Staadium on üks ehe ja õige Barca fänn. Kui sa nüüd soovid jaaloga sellest vändamõõtmisest Staadiumi, ElNino9 (ma ei tea, mis sündroom neid vaevab, neil on ikka kõvasti rohkem kui üks kromosoom puudu) ja teiste end tõsiselt võetavateks pidavate härradega osa võtta, siis.. noh, tunnen kaasa või nii.

                  Kommentaar


                    muidugi on probleem rotatsioonide puudumises. seda oleks tulnud teha. aga selle asemel sai see Bale mängida poole rohkem mänge kui pidanuks. on siis peatreener süüdi? selles klubis talle ju ainult õeldakse, et kõik staarid peavad mängima, tema täidab käsku. Manus näiteks topiti need hiilgepalgaga flopid pingile, meil aga saab see tolvan bale mängida nagu nalja... kuna ta on ju superstaar. sinna need tiitlid läksid. ja siin mingi pudrulõust paukus, et ma kasutasin liiga julme sõnu selle näraka pihta? täitsa putsis vend. mine söö oma helbeid edasi ja vaata, et sa linnas peksa ei saa

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                      Käivad jutud, et Jürgen Klopp vahetab järgmiseks hooajaks Ancelotti välja. Mida arvate kas mees suudaks Reali sama hästi mängima panna nagu pani Dortmundi parimatel päevadel.
                      Kus kohast see info pärineb?

                      Kommentaar


                        Ancelottil pidavat olema mingi kokkulepe Cityga...
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                            Niisiis, Siililt tagasi. Vahepeal on liiga sisuliselt maha mängitud ning CL ongi juba läinud. Kurb. Juhtusin nägema Real-Juve teist poolaega ja minu arust oli võimalusi mõlemal poolel oma jagu, eriti Realil. Väga üllatav pole, et Juvele kontrad tekkisid, kui Realil oli väravat vaja. Aga jäeti neid võimalusi ikka omajagu kasutamata ja Juve mängis mõlemas mängus kõvasti paremini, kui paljud ootasid (kaasa arvatud mina), Real seevastu pigem kehvemini.. rohkem polegi vaja. Eriti kahju on sellest, et Morata need väravad lõi.

                            Mis puutub Ancelottisse, siis ma ei läheks väga selle rotatsioonijamaga kaasa, sellel on omad eelised ja omad puudused, tema on valinud selle tee. Aga meeskonnas napib sügavust, see peaks olema üsna selge. Kui kõik mehed oleksid terved, siis on keskväljale täpselt üks tõeliselt kvaliteetne vahetus ning ründeliinis samuti üks. Siia viia juurde vigastused ja mängukeelud ning kusagilt hakkabki varem või hiljem kärisema, eriti kui CLi mängude vahel/ajal on vaja mängida ka Sevilla ja Valenciaga. Mina isiklikult antud hooaega (eeldusel, et Barca ikkagi liiga võtab) selliseks ei pea, et pool kaaderkoosseisu nahhui peaks saatma. Mõnes olukorras oleks võinud ka pisut rohkem õnne olla ning tulemus võinuks olla vabalt teistsugune.

                            Bale'i koha pealt on enamus Reali avatariga poisse ära unustanud eelmise hooaja, eriti selle lõpu. See hooaeg tõesti suurem asi polnud aga see ei tähenda, et ta nüüd 20 milli väärt on või miskit sellist. Minu arust on temast tahetud teha Ronaldo-sarnast mängijat ning paistab, et ta ei talu ka survet just kuigi hästi. Sai ta eelmisel hooajal ka paremal äärel kvaliteetselt hakkama. Sel hooajal on tähtsates kohtades jätnud löömata ning üldiselt on esitused kõikunud liiga palju. Ei ütleks, et selle pärast peaks ta maha kandma.

                            Üldises plaanis tahaks loota, et mingit räiget osturallit ei tule. Danilo on olemas, DDG tulek suhteliselt kindel, Casemiro ehk jäetakse ka alles, võib-olla ka Tšerõšev. Jese ja Lucas Silva kusagile laenule saata (kui just suve jooksul mingisugust müstilist arengut ei toimu) ning tuua ehk 1-2 vanemat meest, kes neid vahetusmehe minuteid jagaksid. Benzemale kuluks tegelikult mingi asine konkurent-alternatiiv ära, Chicharito teist viiulit mängida ei soovivat. Kuigi minu arvates on ta viimastel nädalatel näidanud, et potentsiaali Benzemaga konkureerida on küllalt.

                            Kritiseeriks Ancelottit ka pisut. Minule üldiselt tundub, et sõltumata vastasest minnakse pea alati mängima üsna sarnaselt. Iga vastase vastu ei ole mõtet neid tsenderdusi taguda ning Bale paremal äärel ilma toetuseta on üsna abitu. Iseenesest mõistetav, kui teda kaetakse kahe-kolme mehega. Tema jooksud, tsenderdused ja triblamised vasakult äärelt on palju ohtlikumad. Millegipärast peab ta pidevalt kastis peapallide pärast võitlema (võidab neid suhteliselt palju siiski, aga väravasse ei saa neid löödud). Kontrarünnakutel on eelmise hooajaga võrreldes tehtud ka samm tagasi, kuid eks see oli paljuski di Maria teene ning temale päris sarnast meest sinna võtta ei ole. Bale võiks pigem ise neid tsenderdusi kuskilt lasta või siis kaugelt lüüa, need asjad tulevad tal üldjuhul paremini välja. Rotatsiooni asemel võiks mõistlikul ajal teha vahetusi.. hooaja lõpus on selles vallas vist siiski toimunud areng. Liiga kaotati vahemikus jaanuar-märts, liiga kaua läks aega, et see mõõn ära lõpetada. Sellest hoolimata, jutud tema võimalikust minema löömisest kergitavad kulmu... no ei saa see võimalik olla.

                            @BCfey
                            Ma usun, et sa räägid pigem aasta lõpust. Kerime siis tagasi sügisesse, tegelikkus oli ju pigem nii, et Real ei saa CLi veerandfinaaligi, sest neil puudus kaitsev poolik ja millegi pärast just Barca avatariga härrased olid need sõnnikulaotajad. Kui sa nüüd jaalot võrdsustad Reali fänniga (ei mäleta küll kedagi teist siin lagastamas) .. no siis võib ju öelda ka, et Staadium on üks ehe ja õige Barca fänn. Kui sa nüüd soovid jaaloga sellest vändamõõtmisest Staadiumi, ElNino9 (ma ei tea, mis sündroom neid vaevab, neil on ikka kõvasti rohkem kui üks kromosoom puudu) ja teiste end tõsiselt võetavateks pidavate härradega osa võtta, siis.. noh, tunnen kaasa või nii.
                            Mõistlik jutt. Lisaks veel, et Asensio ka tulemas uuel hooajal Mallorcast. Kui nüüd suudetaks sellest hooajast õiged järeldused teha, siis ootaks uut hooaega huviga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LuchoCholo Vaata postitust
                              Mõistlik jutt. Lisaks veel, et Asensio ka tulemas uuel hooajal Mallorcast. Kui nüüd suudetaks sellest hooajast õiged järeldused teha, siis ootaks uut hooaega huviga.
                              Nojah, Coentrao mineku korral (suhteliselt tõenäoline) tuuakse juurde ilmselt Alex Sandro, selle võiks ka ajaloolise tõe huvides juurde siia lisada. Kuigi meeskonda tervikuna antud vahetus suurt ei muuda. Asensiot mängimas näinud pole aga Mallorcast Reali ... no ma ei usu, et sealt meeskonda sügavust tuleb. Aga mine sa tea.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                @BCfey
                                Ma usun, et sa räägid pigem aasta lõpust. Kerime siis tagasi sügisesse, tegelikkus oli ju pigem nii, et Real ei saa CLi veerandfinaaligi, sest neil puudus kaitsev poolik ja millegi pärast just Barca avatariga härrased olid need sõnnikulaotajad. Kui sa nüüd jaalot võrdsustad Reali fänniga (ei mäleta küll kedagi teist siin lagastamas) .. no siis võib ju öelda ka, et Staadium on üks ehe ja õige Barca fänn. Kui sa nüüd soovid jaaloga sellest vändamõõtmisest Staadiumi, ElNino9 (ma ei tea, mis sündroom neid vaevab, neil on ikka kõvasti rohkem kui üks kromosoom puudu) ja teiste end tõsiselt võetavateks pidavate härradega osa võtta, siis.. noh, tunnen kaasa või nii.
                                Minu jaoks tundus see suhteliselt endastmõistetav olevat, millisele Reali hooaja perioodile ma oma nokkimisega viitasin.

                                Mis puudutab aga neid sõnnikulaotajaid, siis nõustun, need ei ole ainult Reali fännid olnud, kes selle alateema kvaliteeti viimase aasta jooksul korralikult alla viinud on. Ent need kasutajad, kes mulle iskilikult kõige suurema pinnu silma on jätnud, pesitsevad eelkõige ikka siin teemas, olgu nad siis sinu tõlgendamise järgi Reali fännid või mitte.

                                Ja sinu viimast lauset ei oska ma no kohe kuidagi kommenteerida. Ma jätkan oma postitamiste tegemist nii nagu ma olen seda alati teinud, meeldib see sulle või mitte.

                                ahjaa ning tere tulemast tagasi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X