320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Ronaldo läheks ManUsse karjääri lõpetama, oleksid sa siis ManU poolehoidja?
    slimm.ee

    Kommentaar


      tõmba leebet siit oma küsimustega. nagu väike pärdik peeretab siin viimasel ajal

      Kommentaar


        Teie lokaalsed fännid näitasid taaskord välja oma taset, rünnates Barca toetajaid Madridi lennujaamas:



        Täisversiooni saab näha siin

        Kommentaar


          See oli kindlasti ainukene juhus kui Reali-bark-auh fännid üksteist toginud on.

          "See ei olegi asja point"

          Kommentaar


            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
            Teie lokaalsed fännid näitasid taaskord välja oma taset, rünnates Barca toetajaid Madridi lennujaamas:



            Täisversiooni saab näha siin
            No kindlasti on kõik Reali fännid sellised. Aga palju õnne tiitli puhul! Ehk selle valguses kannatatakse ka sellised tolgused ära.

            Kommentaar


              Paari aasta pärast kirub küprokipärdik jaalo qatari klubisid. Ronaldo varsti pensionil.

              Kommentaar


                Aga missugune see koosseis meil siis järgmine aasta välja näeks? Selline?

                Goalkeepers: De Gea, Keylor Navas and ...?
                Defenders: Varane, Pepe, Danilo, Marcelo, Carvajal, Alex Sandro and Nacho.
                Midfielders: Kroos, James, Bale?, Lucas Silva? Illaramendi? Casemiro?, Isco, Modric.
                Forwards: Cristiano Ronaldo, Benzema, Chicharito? and Jesé.

                Ehk mingit suurt osturallit arvatavasti ei tule.

                Kommentaar


                  Nii palju kui olen kuulnud Bale müügist, siis kõik oleneb sellest kas PSG on nõus ostma DiMaria enda ridadesse. Ei tea ma mis hinnalipik mehel küljes on, aga kui DiMaria maha müüakse, siis tehakse ka pakkumine ManUst Realile.
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                    Aga missugune see koosseis meil siis järgmine aasta välja näeks? Selline?

                    Goalkeepers: De Gea, Keylor Navas and ...?
                    Defenders: Varane, Pepe, Danilo, Marcelo, Carvajal, Alex Sandro and Nacho.
                    Midfielders: Kroos, James, Bale?, Lucas Silva? Illaramendi? Casemiro?, Isco, Modric.
                    Forwards: Cristiano Ronaldo, Benzema, Chicharito? and Jesé.

                    Ehk mingit suurt osturallit arvatavasti ei tule.
                    Ma ise loodan, et Casillast minema ei saadeta ja jäetakse ta mingil kujul meeskonda, varasemate näidete põhjal pigem surutakse talle dollar pihku ja lüüakse jalaga perse, heal juhul ütleb Perez isegi aitäh kõigi nende aastate eest. Alex Sandro ost / Coentrao müük on väga selgelt üksteisega seoses, ei ütleks, et see vahetus 100% kindlalt ära tehakse. Arbeloa jääb samuti suure tõenäosusega meeskonda, täitma umbes sarnast rolli nagu Nacho. Illarra müüakse loodetavasti ära, Casemiro jääb üsna kindlasti alles, ilmselt jäetakse ka Lucas Silva meeskonda (sama ka Jese), kuigi mõlemale oleks laen parem. Chicharito väga suure tõenäosusega lahkub. Bale'i juttude algallikaks on ilmselt DailyFail või miskit sarnast, tema lahkumine ... ei ole reaalne. Nimekirjast on puudu Tšerõšev, Asensio ja ilmselt ka Ødegaard, kellest esimene sobiks vähemalt esialgu vahetusmeheks ning teised kaks võiksid pigem kuhugi laenule minna (vähemalt selle põhjal, mida ma lugenud olen). Keskväljal on suhteliselt suure hinnasildiga mehed nagunii, ei usu, et Tšerõšev kedagi neist pingile mängib, kui ta üldse meeskonda jäetakse. Pole vähemalt kuulnud, et Villarealil konkreetne ostuõigus oleks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                      Casillas küll on liiga ebastabiilne, kuid selline mees nagu Keylor Navas pole veel õieti võimalustki saanud.
                      Iker on väga hea hooaja teinud ning meeletult tassinud. Navas tegi Espanyoli mängus ilusa värava kodumeeskonnale.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Iker on väga hea hooaja teinud ning meeletult tassinud. Navas tegi Espanyoli mängus ilusa värava kodumeeskonnale.
                        Meeletult pole ta küll tassinud. Juve mängu head tõrjed tegid hooaja tassimiseks? Ja oma parimate päevade hale vari on ta kindlasti + paras ussitaja seal meeskonnas tegelikult.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Amos Vaata postitust
                          Meeletult pole ta küll tassinud. Juve mängu head tõrjed tegid hooaja tassimiseks? Ja oma parimate päevade hale vari on ta kindlasti + paras ussitaja seal meeskonnas tegelikult.
                          Vaata palun terve hooaja mänge, enne kui kobisema tuled.

                          See, et inimesed temasse austuseta suhtuvad, on lihtsalt kurb.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Vaata palun terve hooaja mänge, enne kui kobisema tuled.

                            See, et inimesed temasse austuseta suhtuvad, on lihtsalt kurb.
                            Võtame nüüd rahulikult, eksju.

                            Ma selles suhtes Amosega nõus, on tassinud küll (neid mänge pole ka väga vähe), aga näiteks Schalkega 3-4 mängus imes 3 põhimõtteliselt ise sisse. Sellepärast rääkisin ma Casillase puhul ebastabiilsusest. Ei olnud see mäng ka ainuke, kus tema tegevus soovida jättis. Austuse puudumist ma sellest välja ei loeks, küll teab ka tema, et Casillas kindlasti üks parimaid väravavahte sel sajandil on olnud.

                            Ussitamise kohta ma sõna võtta ei soovi, ega keegi väga täpselt ei tea, mida keegi kellelegi ütleb.

                            See minu post, mida sa "tsiteerisid", oli tehtud enne Espanyoli mängu. Ei olnud Navasel seal vaja seigelda, aga jään selle juurde, et karjuv enamus kohtunikke oleks sealt ründajale vea vilistanud.

                            Kommentaar


                              mida see kasper üldse seletab siin. mul lööb kohe mingi ~10 mängu ette, kus see vend vilets oli. väga hea hooaeg jajah. mis siin Reali vennad üldse mänge ei vaata ve. järgmisena tuleb mingi kuivik ja räägib bale'i meeletult heast hooajast

                              Kommentaar


                                Eks Iker on tiba meeskonna peegel, imes väravaid sisse nagu teisedki mansa liikmed, kelle amoki tõttu nii mõnigi värav või pennal on tulnud.
                                Aga õige on see, et vara veel , ootame ametlikult hooaja lõpu ära, on siin ennegi ametlikul hooajalõunal mehed tüliga laiali läinud.
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X