320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    The meeting between Florentino & Ancelotti's agent just ended. Ancelotti's contract with Real Madrid has been terminated. [@DiMarzio]
    Ancelotti has decided to leave Real Madrid after the club informed him that they will bring new technical staff. [@soymadridista]
    Real Madrid decided that the club will sign a new technical staff that will work with the new coach. [@soymadridista]

    Kommentaar


      Kahju. Ancelotti on üks väheseid winning managere Euroopas!

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Kahju. Ancelotti on üks väheseid winning managere Euroopas!
        Raudselt pannakse mingisugune kloun nagu näiteks Benitez pukki, kes isegi jõuludeni välja ei vea.

        Kommentaar


          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
          Raudselt pannakse mingisugune kloun nagu näiteks Benitez pukki, kes isegi jõuludeni välja ei vea.
          Äkki keegi selgitaks miks Rafa nii si** variant on?

          Ma muud ei näegi viimasel ajal kui neid "Benitez ei pea jõuludenigi välja" commenteid.
          Mees teeks äkki Perezile selgeks, et roteerimine ON vajalik ning saaks Realist asja maybe?

          Kommentaar


            Algselt postitas Amos Vaata postitust
            Äkki keegi selgitaks miks Rafa nii si** variant on?

            Ma muud ei näegi viimasel ajal kui neid "Benitez ei pea jõuludenigi välja" commenteid.
            Mees teeks äkki Perezile selgeks, et roteerimine ON vajalik ning saaks Realist asja maybe?
            Võib-olla ta nii sitt variant iseenesest ei ole, aga ma näen pigem tagasiminekut võrreldes Ancelotti või Mourinhoga, loodetavasti päris nii hulluks ei lähe nagu vahemikus del Bosque-Mourinho. Benitezil alates hooajast 2008/09 säravaimad "saavutused" on vist naerualuse staatus Chelsea ja Interi juures.

            Originaalsusele ei pretendeeri aga see on siiski minu isiklik arvamus.

            Del Bosque lahtilaskmise järel läks aega 12 aastat (ega muidki karikaid palju ei tulnud). Loodetavasti seekord läheb ikka paremini

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Võib-olla ta nii sitt variant iseenesest ei ole, aga ma näen pigem tagasiminekut võrreldes Ancelotti või Mourinhoga, loodetavasti päris nii hulluks ei lähe nagu vahemikus del Bosque-Mourinho. Benitezil alates hooajast 2008/09 säravaimad "saavutused" on vist naerualuse staatus Chelsea ja Interi juures.

              Originaalsusele ei pretendeeri aga see on siiski minu isiklik arvamus.

              Del Bosque lahtilaskmise järel läks aega 12 aastat (ega muidki karikaid palju ei tulnud). Loodetavasti seekord läheb ikka paremini
              Tõsiselt võrdlete del Bosque tehtut/saavutatut Ancelottiga??
              Sorry, aga itaallane ongi suutnud vaid sähvatada euroopas, kus stabiilsus pole väga määrav kui omad piisavalt tugevat satsi, mis sita vormiga alagrupist läbi tuleb ja siis kevadeks mootori käima saab ning tiitli võidab..
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                No palju neid stabiilsuse etaloniks nimetatavaid treenereid ikka on, kes igal rindel maksimumi oma tiimist annab. Ainult need kellel duubel-treebel ette n2idata on. Ja duubel peab olema kindlasti rahvusvaheline, mitte ainult riigisisene.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Ma paneks sinna stabiilsuse kategooriasse ka Jorge Jesuse nimelise treeneri, tema Benfica on omas kategoorias olnud ikka päris tubli.

                  Kommentaar


                    Ma pole ka eriline Ancelotti fänn kunagi olnud. Isiksus tundub väga meeldiv ja lahe, kuid mingit master-tacticianit ma temas küll ei näe. Pigem on tal Guardiolaga samasugune treenerikarjäär olnud (võtame head tiimid, meeskond ise toodab tulemusi, laseme meedial ja fännidel ennast geeniuseks nimetada).
                    Mitte mingit La Decimat ta ka ei toonud, see oli puhtalt Sergio Ramos ning mängijad (õigemini mängijate vastupidavus) ise kes selle tõid. 25 mänguline winning streak oli sellise superstaari-armeega aja küsimus. Igat treenerit tuleks ikkagi hinnata selle järgi kui hästi ta (praeguseid) Napoli, Lazio, Roma, Schalke, Atletico, Tottenhami ja Sporting Lissaboni suguseid klubisi juhendab. Meeskonnad millel on enam-vähem eeldused koduseks liigaks olemas, kuid ikka mitte paskagi ei saa hakkama. Ja palju Ancelotti praegu neid liigatiitleid võitis (kindlasti kõige tähtsam karikas, v.a. Realile vist)?

                    Mourinhost on võrreldes iga treeneriga maailmas downgrade. Kõik hakkasid talle vastu kuna ei oldud oma mugavustsoonis ning see mees vajab endaga sõdureid kaasa!

                    Usun, et Rafa saab Realis väga hästi hakkama ning tema spetsialiteet peakski olema karikavõistlused.
                    Cunt on ta ikka, aga sitt treener kes ei pea jõuludeni vastu? No kuulge...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amos Vaata postitust
                      Ma pole ka eriline Ancelotti fänn kunagi olnud. Isiksus tundub väga meeldiv ja lahe, kuid mingit master-tacticianit ma temas küll ei näe. Pigem on tal Guardiolaga samasugune treenerikarjäär olnud (võtame head tiimid, meeskond ise toodab tulemusi, laseme meedial ja fännidel ennast geeniuseks nimetada).
                      Mitte mingit La Decimat ta ka ei toonud, see oli puhtalt Sergio Ramos ning mängijad (õigemini mängijate vastupidavus) ise kes selle tõid. 25 mänguline winning streak oli sellise superstaari-armeega aja küsimus. Igat treenerit tuleks ikkagi hinnata selle järgi kui hästi ta (praeguseid) Napoli, Lazio, Roma, Schalke, Atletico, Tottenhami ja Sporting Lissaboni suguseid klubisi juhendab. Meeskonnad millel on enam-vähem eeldused koduseks liigaks olemas, kuid ikka mitte paskagi ei saa hakkama. Ja palju Ancelotti praegu neid liigatiitleid võitis (kindlasti kõige tähtsam karikas, v.a. Realile vist)?

                      Mourinhost on võrreldes iga treeneriga maailmas downgrade. Kõik hakkasid talle vastu kuna ei oldud oma mugavustsoonis ning see mees vajab endaga sõdureid kaasa!

                      Usun, et Rafa saab Realis väga hästi hakkama ning tema spetsialiteet peakski olema karikavõistlused.
                      Cunt on ta ikka, aga sitt treener kes ei pea jõuludeni vastu? No kuulge...
                      Salvestame
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        "võtame head tiimid, meeskond ise toodab tulemusi, laseme meedial ja fännidel ennast geeniuseks nimetada"

                        Pff, ei oskagi nagu midagi öelda. Huvitav vaatepilt aga Barca mänge vist tollal ei jälginud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                          Salvestame
                          Algselt postitas Suarez Vaata postitust
                          "võtame head tiimid, meeskond ise toodab tulemusi, laseme meedial ja fännidel ennast geeniuseks nimetada"

                          Pff, ei oskagi nagu midagi öelda. Huvitav vaatepilt aga Barca mänge vist tollal ei jälginud?

                          Ma saan teie ilkumisest täiesti aru, aga kas te tõesti peate Ancelotti kaotamist Realile nii valusaks hoobiks? Mina isiklikult arvan, et Benitez on Ancelottist just taktikalises mõttes igatepidi parem treener. Selle asemel, et salvestada ja küsida kas ma mänge ei näinud - tooge mulle reaalsed argumendid miks nii Ancelotti kui Guardiola on karmid taktikalised geeniused? Guardiola lasi lihtsalt Rijkaardi taktikad rotti ning Ancelotti on ainult big money klubide juures midagi teinud...

                          Kommentaar


                            Amos, troll?

                            Guardiola puhul võiksid sõnad tagasi võtta, mees sa ei tea, millest sa räägid!
                            YNWA

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                              Amos, troll?

                              Guardiola puhul võiksid sõnad tagasi võtta, mees sa ei tea, millest sa räägid!
                              Natuke pingutasin üle tõesti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                                Ma saan teie ilkumisest täiesti aru, aga kas te tõesti peate Ancelotti kaotamist Realile nii valusaks hoobiks? Mina isiklikult arvan, et Benitez on Ancelottist just taktikalises mõttes igatepidi parem treener. Selle asemel, et salvestada ja küsida kas ma mänge ei näinud - tooge mulle reaalsed argumendid miks nii Ancelotti kui Guardiola on karmid taktikalised geeniused? Guardiola lasi lihtsalt Rijkaardi taktikad rotti ning Ancelotti on ainult big money klubide juures midagi teinud...
                                Ma ei tea kas sind tõsiselt võtta või mitte.....

                                Ancelotti, mees, kes Pirlo trequartista rollist regista rolli tõi, mida peetakse viimaste aastakümnete üheks sümboolseimaks taktikaliseks nüansiks jalgpallimaailmas, pole taktikaline geenius? Ja kas sa oled ära unustanud mis ta Realis teinud on? Di Maria keskväljale toomine oli eelmise hooaja võtmelüke teie duubli võitmiseks. Modricist on Ancelotti käe all saanud maailma parim keskväljameister, Ronaldo langenud kiiruse on itaallane kompenseerinud Isco äärde ja portugaallase rohkem keskele nihutamisega, Benzema on oma rolliga üks kõige alahinnatumaid mängijaid maailmas ning teie selle hooaja 4-4-2 süsteem, kus James-Isco äärtel, Kroos-Modric keskel ja Ronaldo-Benzema ees mängisid, sillutas tee teie hämmastavale võiduseeriale sügisel.

                                Sama lugu Guardiolaga, kes maailmale vahest ehk läbi aegade kõige paremat keskväljatriot tutvustas: Xavi - Busi - Iniesta (Rijkaard aegadel arvati et Xavi ja Iniesta pole võimelised koos mängima). Samuti oli tema see, kes Messi tipuründajaks lükkamisel "False 9" rolli revolutsioneeris ning jalgpalli eliidile pallihoidmise ja ründajate poolt alanud surumisega kaitsestiili tutvustas.

                                Ma ei tea kuidamoodi sina treenereid taktikalise osavuse järgi mõõdupuule paigutad, kuid minu jaoks on need 2 nime oma valdkonna vaieldamatu tipp. Nende jäärapäine/kannatlik stiil tänapäeva liialt rahutule publikule (eriti kui tegemist on Reali fännisektoriga) ei sobi, kuid see ei tee neist kohe Mourinho/Benitezi laadsetest ülimalt pragmaatilistest treeneritest kehvemaks. Oleks Realil vähe kannatlikum president arvan ma tõesõna et praeguste mängijatega + selle suviste ostudega ning vähe rohkema õnnega vigastuste osas võinuks Ancelotti järgmine aasta midagi legendaarset korraldada.

                                Barca fännina võin aga õnnelik olla, et Perez pikaajalisi jalgpalliprojekte läbi viia ei suuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X