320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängu lõpupoole enam ei vilistatudki Casillasele, vaid oli kosta Iker! Iker! Iker! Väga võimas! Loodetavasti on ka ikka järgmine hooaeg Realis, kas siis pingisoojendajana ja De Gea mentorina või postide vahel. Hooaeg lõpetati küll tähtsamate tiitliteta kuid oli ka asju mille üle võis rõõmustada. Uuel hooajal, mõningate uute mängijatega, loodetavasti sama treeneriga, karikaid püüdma!

    Kommentaar


      Kuidas noor Norrakas oli?

      Kommentaar


        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
        Reali oma fännid ajavad sellist kelbast ve? see auhind antakse maailma parimale mängijale, mitte mingile jumbule kellel on hea meeskond ümber. Ronaldo skooris massiivselt väravaid, messit pole kusagil ja Ronaldo jätkab uuel hooajal samamoodi. siin pole mingit kahtlust ka mitte. seda messi hullu hooaega mäletate, kui ta need rekordid tegi aga sittagi ei võitnud. jah, ta oli siis parim ja sai selle palli, nüüd on Ronaldo samamoodi parim ja pall on tema.
        Millist hooaega sa mõtled, see kus ta Copa või see kus ta Liiga võitis?

        Igaljuhul, sa aga jätka oma mõttetu iba ajamist, Barca fännina on mul praegu seda ikka tohutult lõbus lugeda.

        Kommentaar


          7-3, selline lõbus treeningmäng oli. Kellegi tegemistest väga mõtet rääkida ei ole, välja arvatud üks noorhärra särginumbriga 41. Sai ta pisut rohkem kui pool tundi. Minu arvates natuke arg aga nende minutite jooksul paistis minevat tõusvas joones. Isiklikult oleks oodanud rohkem jooksmist ja vaeva tema poolt. Seisis palju kohtades, kus oleks võinud vastaseid kiusata. Söödud läksid enamasti tagasi (kohtades, kus oleks võinud ka edasi lükata) ning oleks võinud pisut rohkem ka ise proovida palliga liikuda. Väga palju ta palli ka ei küsinud. Samas, väljaku lõikes liikus ringi küll kohati. Aga, vanust natuke vähe ja debüüt ka ikkagi, eks see natuke pärsib tema tegevust veel. Midagi väga halvasti ei teinud, lihtsalt vähe julgemalt oleks võinud mängida.

          Mängu alguse poole sai näidati publiku reaktsioone, ei ütleks, et enam-vähem iga fänn talle vilistanud oleks (ei soovi kuidagi õigustada seda), emotsioone oli üsna seinast seina. Lõpupoole aplodeeriti talle sisuliselt kogu publiku poolt paaril korral isegi, ju siis tuli mõistus koju.

          Aga, hooaeg ametlikult ka nüüd läbi, eks jääb vaid üle oodata uudiseid seoses isikkoosseisuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Hooaeg läbi, Messi lõi liiga viimases mängus 2 kolli ja tõstis La Liga karika oma pea kohale. Kui ta nüüd CL-i ja Copa del Rey ka võidab, siis on aasta parima mängija staatus ilmselge!
            Isegi ilma CLi ja Copata on ilmselge.
            https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

            Kommentaar


              Ancelotti: "I am not going to say anything more of what I said yesterday about my future. I still have to wait."
              Ancelotti: "We will wait till next week to decide together my future with the club."
              Ancelotti: "The fans have shown me their affection, I wish I had finished the season on the bench."
              Ancelotti: "In the end the fans have understood everything Casillas have done for Madrid, Better late than never."
              Ancelotti: "I have thanked the players effort all season."
              Ancelotti: "My future is clear in my mind: either continue at Real Madrid or I will take a year off."
              Ancelotti: "Last year we won the tenth and do not forget that, We have to consider it all."
              Ancelotti: "The casualties we have suffered prevented us from winning the league."
              Ancelotti: "The club is quietly thinking what to do and I have no hurry, The last time I spoke with Florentino Perez was on Tuesday."
              Ancelotti: "The players have shown seriousness and professionalism until the last minute of the season."
              Ancelotti: "I want to stay at Real Madrid."
              Ancelotti: "I still have confidence in my work, in my capacity, To me no one has told me that you will not continue at Real Madrid."

              Igatahes, Ancelotti poolt avaldatu läheb mingil määral vastuollu eile avaldatuga. Kui ta juba kinga oleks saanud, siis vaevalt, et tal oleks põhjust öelda, mis üleval kirjas on. Milani juttudel peaks samuti nüüd vesi peal olema. Ehk siis ikka on veel lootust

              Kommentaar


                Kommentaar


                  uncle Flo lausa naudib seda vallandamisele eelnevat äraootavat nihelemist



                  aga uncle Flo unustab, et aeg jõuab meile kõigile lõpuks järele ja kunagi hakkab ka tema sügelema


                  ps! norraka puhul on tõesti siirad lootused tekkimas, annaks ainult..
                  Fábio Coentrão
                  Hay método en su locura

                  Kommentaar


                    Hmmmm, kuidagi väga ebakohane tweet Ronaldolt, kui Ancelotti peaks lahkuma:

                    Kommentaar


                      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                      Hmmmm, kuidagi väga ebakohane tweet Ronaldolt, kui Ancelotti peaks lahkuma:
                      ilmselgelt sellele kaardile ei ole mängitud, pigem tehakse endast kõik olenev
                      Fábio Coentrão
                      Hay método en su locura

                      Kommentaar


                        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                        Hmmmm, kuidagi väga ebakohane tweet Ronaldolt, kui Ancelotti peaks lahkuma:
                        Arvestades, et Ancelotti võtab vaheaasta kui kinga saab, siis Ronaldo läheb aednikuks talle või?

                        Kommentaar


                          Aga, eile löödi tegelikult mõned päris korralikud väravad ka.

                          Tipphetki saab siis näha siin. Ronaldolt ja Jamesilt korralikud karistuslöögid, näiteks. Getafe meeste kauglöögid ka väga viletsad ei olnud.

                          La Liga Goals from outside the box: Ronaldo 5, James 5, Messi 4
                          La Liga Goals from direct free kicks: Ronaldo 2, Messi 2

                          Kommentaar


                            Minu point selle treenerijamaga oli pigem see, et treenerid kes on kuulsaks saanud (oma treeneritöö eest) alles väga suurte klubide juures, on ülehinnatud. See Milan millest sa räägid oligi siis kõva ja rikas klubi mitte hunnik paska nagu praegu. Täpselt samamoodi eelmine aasta Realis - tal oli vaja need tüübid platsile ära mahutada Perezi survel mitte, et tegemist oleks ülikarmi geeniusega. Igaühel oma arvamus ja ei tasu teist inimest maha teha tema arvamuse pärast. Lihtsalt kumb on kõvem treener - kas see kes võidab Realiga Liga või Champions League'i või see kes tuleb Augsburgiga Bundesligas viiendaks?
                            Ancelotti on lahe säga ja mulle ta väga meeldib ning loodan ka, et jätkab Realis, kuid taktikaliseks geeniuseks ja asendamatuks treeneriks ma teda ei pea. Eriti Benitezi kõrval.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amos Vaata postitust
                              Minu point selle treenerijamaga oli pigem see, et treenerid kes on kuulsaks saanud (oma treeneritöö eest) alles väga suurte klubide juures, on ülehinnatud. See Milan millest sa räägid oligi siis kõva ja rikas klubi mitte hunnik paska nagu praegu. Täpselt samamoodi eelmine aasta Realis - tal oli vaja need tüübid platsile ära mahutada Perezi survel mitte, et tegemist oleks ülikarmi geeniusega. Igaühel oma arvamus ja ei tasu teist inimest maha teha tema arvamuse pärast. Lihtsalt kumb on kõvem treener - kas see kes võidab Realiga Liga või Champions League'i või see kes tuleb Augsburgiga Bundesligas viiendaks?
                              Ancelotti on lahe säga ja mulle ta väga meeldib ning loodan ka, et jätkab Realis, kuid taktikaliseks geeniuseks ja asendamatuks treeneriks ma teda ei pea. Eriti Benitezi kõrval.
                              Kuule, su benitz pani Napolis ka korralikult raha magama, kas tulemusi on? Ei.
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                                Kuule, su benitz pani Napolis ka korralikult raha magama, kas tulemusi on? Ei.
                                Njah - nopime ühe koha kogu tekstist välja ja vaidleme, classic soccernet.

                                Üks asi on panna talentide ja "sellest-vennast-võib-midagi-suurt-tulla" alla raha, teine asi valmis produktide.
                                Ja kas sa oled nii naiivne, et tõesti usud nagu ainult treener otsustab keda meeskonda ostetakse? Aina rohkem ja rohkem hakkame me Euroopas (kahjuks) USA profispordi poole kalduma kus treeneritel pole praktiliselt mitte midagi üleminekute osas öelda. Ja nagu ma juba korduvalt olen öelnud... Ma olen Ancelotti poolt ja Benitez on cunt minu meelest, aga need lambised TrollFootballi commentid nagu "see vend ei pea jõuludenigi välja" on ikka väga kohatud.

                                Aga mida ma üldse vaidlen inimesega kes arvab, et kui nüüd Carlo teile tuleb siis olete te päästetud...
                                Usu sina mida sa tahad uskuda ja las ma usun mida ma tahan uskuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X