320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust


    James ikka oskab..
    Naljakas valik, kust selline asi välja jääb (https://www.youtube.com/watch?v=v7A1UIYVgf0).. Pole kunagi aru saanud nende kauglöökide võlust vs meeskondlik kombinatsioon. Võtame kasvõi Neymari karistuslöögi..
    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

    Kommentaar


      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
      Sa oled selle teema ka suht p***e keeranud, võtad sõna asjadest, millest ei tea või heal juhul oled postimehest lugenud. Jätka head tööd.
      Nagu näiteks? Kas see teema on faktide või oma arvamuse avaldamiseks mõeldud? Ma arvan, et ikka teine variant nii, et käi perse ja mine seleta kataloonia teemas. See "teemade perse keeramine" on kõige haledam ja vanim postitus mida siin foorumis tehakse. Ma lihtsalt kirjutan asju mis inimestele ei meeldi ning sellepärast ei meeldi mina neile. Suht pohhui. Tulge mullist välja. Jah Mou võib olla ülbe ja "trikke tegev treener", kuid Casillas on rõve snitch lihtsalt ja ka mina paneksin sellise tüübi silmagi pilgutamata pingile. Ja mitte mingit AGA siin taga ei ole. Na**ui sa räägid oma naisele tiimisiseseid asju kui sa tead ka ise, et ta on ajakirjanik???
      Ma võin siia krdima My Little Pony pilte ka Reali särgis panna kui soovin. #JeSuisCharlie

      Ja natukene teist juttu kah. Real kasutab klauselit ja ostab Casemiro €7.5 miljoni eest tagasi. Väidetavalt talle Ancelotti väga ei meeldinud ning Carlo ei olnud suur Casemiro austaja ka, kuid Benitezi tulek pidi mehele hea olema, sest Rafale meeldivat brasiillase mängustiil. Ametlik teadanne tuleb paari päeva jooksul.

      Kommentaar


        Algselt postitas Amos Vaata postitust

        Ja natukene teist juttu kah. Real kasutab klauselit ja ostab Casemiro €7.5 miljoni eest tagasi. Väidetavalt talle Ancelotti väga ei meeldinud ning Carlo ei olnud suur Casemiro austaja ka, kuid Benitezi tulek pidi mehele hea olema, sest Rafale meeldivat brasiillase mängustiil. Ametlik teadanne tuleb paari päeva jooksul.
        Madridi Reali treener Carlo Ancelotti on vaimustuses klubi uuest Brasiilia poolkaitsjast Casemirost, vahendab Marca.


        See oli muidugi 2013. aastal, aga...

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Aa, et see on Mourinho sülekoeraks olemine kui toetad seda, et mängijad ei räägi tiimisiseseid detaile oma ajakirjanikest kaasadele????? Ja sülekoerad on mul Pepi ajast Barcelonas päris hästi meelde jäänud. Kui tuli üks vend kes ei olnud nõus perse pugema siis saadeti na**ui ja ignoreeriti teda
          Sul peaksid nende sülekoerte 14 trofeed ja 6:2 ning 5:0 võidud Reali üle samuti siis päris hästi meeles olema.

          Ja muide, sellest teisest vennast rääkimise asemel võiksid sa ühe kirjatüki läbi lugeda.

          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Ma lihtsalt kirjutan asju mis inimestele ei meeldi ning sellepärast ei meeldi mina neile.

          Kommentaar


            Mis see (vana) quote'ide inventimine siia puutub?
            See on fakt, et Zlatan ei saanud Pepiga kohe üldse läbi, seda on öelnud nii tema kui Raiola.

            Ja viimase lõigu lisaks - ma võiksin ka teha endale kasutaja, ümber tõlkida uudiseid ja kaagutada kõigele takka mida foorumlased räägivad, aga see oleks ju natuke igav? On inimesi kellele meeldib netis klouni mängida ja inimesi kellele meeldib spetsialisti ja kõiketeadjat etendada. Teine variant on ju igav? Ma võin kõike seda guugeldada mida siia postitatakse ja olen need asjad ka ise läbi lugenud uurinud - lihtsalt osade asjadega on mul enamusest teistsugune arvamus ja saangi pähe, täpselt nagu Benitezi kaitsmisega. See mees toob Realile kahe aasta jooksul rohkem tiitleid kui Ancelotti. Olen nõus ka kihlveoteemas kellegi panust vastu võtma.

            edit: Foorum on arutamiseks mõeldud, mitte RSS Feediks.

            Kommentaar


              Väidetavalt on siis Casemiro taas liitumas Realiga.

              Kommentaar


                Dudek (Extract from his book) : "Barcelona during Guardiola's time lived on provocation." [El confidencial]
                Dudek: "Pepe & Ramos were insulted & told such bad words by Messi that nobody could imagine such a thing from quiet & seemingly good guy."
                Dudek: "Barça were always ready to provoke and did it to perfection."
                Dudek: "Mourinho told us that we had too much respect for them, while they had none for us."
                Dudek: "Mourinho wasn't happy when we swapped shirts with them after the 5-0 defeat."

                Kommentaar


                  Lugesin mina Soome pressist , et Real - HJK on välja mõeldud ?
                  Felix: Oh, bollocks!
                  Elmo: Dog's bollocks?
                  Felix: No, just plain fucking bollocks!
                  Elmo: No dog involved?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Amos Vaata postitust
                    Mis see (vana) quote'ide inventimine siia puutub?
                    See on fakt, et Zlatan ei saanud Pepiga kohe üldse läbi, seda on öelnud nii tema kui Raiola.

                    Ja viimase lõigu lisaks - ma võiksin ka teha endale kasutaja, ümber tõlkida uudiseid ja kaagutada kõigele takka mida foorumlased räägivad, aga see oleks ju natuke igav? On inimesi kellele meeldib netis klouni mängida ja inimesi kellele meeldib spetsialisti ja kõiketeadjat etendada. Teine variant on ju igav? Ma võin kõike seda guugeldada mida siia postitatakse ja olen need asjad ka ise läbi lugenud uurinud - lihtsalt osade asjadega on mul enamusest teistsugune arvamus ja saangi pähe, täpselt nagu Benitezi kaitsmisega. See mees toob Realile kahe aasta jooksul rohkem tiitleid kui Ancelotti. Olen nõus ka kihlveoteemas kellegi panust vastu võtma.

                    edit: Foorum on arutamiseks mõeldud, mitte RSS Feediks.
                    Kuna mulle tundud sa inimesena kes loeb ainult pealkirju. Ja muidugi see Ibra teema sind ju huvitab.

                    Mis puudutab aga neid foorumi kasutajaid, kloune ja kõiketeadjaid, siis eks igaühe maitse ole erinev. Küll aga pakub mulle meelelahutust sinu põikpäisus rumalusi uskuda/toota ja vahepeal ei suuda ennast tagasi hoida kui sa mõne killu jälle maha paned.

                    Ja neid Dudeki kommentaare oli natuko rohkem kui siin välja toodi:

                    Dudek: "Iker once said that Fernando Torres was the most overrated player in Spanish football history."
                    Dudek: "Cristiano is arrogant, but at the end is at least true to what he shows. On the other hand, Messi is false & provocative."
                    Dudek: "I prefer the LigaBBVA title we won in my first year. That experience at Cibeles was something incredible."
                    Dudek: "Cristiano and Raul are egocentric. They'd rather have the team win 2-1 with their goals, rather than 5-0 without any goal of them"

                    After the Madrid loss vs Lyon in the CL, in the next training some kids were waiting for CR7 to give some autographs. CR7 ignored them. When Dudek asked him why he behaved this way with the kids, CR7 replied:

                    "I came to Madrid to win, not sign autographs."







                    Kommentaar


                      Nii. Püandist ka räägid? Sest ma olen nii rumal, et ei saa su kopeeritud tiraadi mõttest küll aru.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                        Naljakas valik, kust selline asi välja jääb (https://www.youtube.com/watch?v=v7A1UIYVgf0).. Pole kunagi aru saanud nende kauglöökide võlust vs meeskondlik kombinatsioon. Võtame kasvõi Neymari karistuslöögi..
                        JuriM-i postitatud video on ju ainult aprilli kuus löödud väravatest. Suarez lõi oma käärid Levante vastu veebruaris.
                        https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Amos Vaata postitust
                          Nii. Püandist ka räägid? Sest ma olen nii rumal, et ei saa su kopeeritud tiraadi mõttest küll aru.
                          Info jagamine.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                            Info jagamine.
                            Mitu mängu see poolakas üldse Madridi eest väljakule sai? Üldiselt muidugi õige ajastus Marcalt need väljavõtted raamatust letti lüüa, selle kohta võiks isegi paar pilti panna, mis redditis levivad, aga las olla.
                            Aga noh, raamatu müümine tänapäeval on muidugi lihtne, kui ise oled selline vend, kelle nime peab ikkagi suurem osa jalkavaatajaid wikist üle lugema, siis pane aga Ronaldo, Messi vms nimi sisse, paar kuulukat ja paar kontekstis rebitud tsitaati sisse ja müüb mühinal, kuna tähelepanu on garanteeritud. Odav
                            Ja lol muidugi nende mängumeeste suhtes (või üldisema publiku), kes siiani arvab, et pisike argentiinlane on väljakul mingi tema pühadus või ei kehtesta end (sõimuga vms) vastaste aadressil, kui vaja või kui tuju. Selleks on küll maailmas muidugi dudekeid vaja.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              Dudek: "Pepe & Ramos were insulted & told such bad words by Messi that nobody could imagine such a thing from quiet & seemingly good guy."
                              Holy shit, mis sellega öelda tahetakse? Huvitav kas õrnakesed Pepe ja Ramos on pisarad ikka ära pühkinud pärast "ingel Messi" käest sõimata saamist?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SkyBlu Vaata postitust
                                JuriM-i postitatud video on ju ainult aprilli kuus löödud väravatest. Suarez lõi oma käärid Levante vastu veebruaris.
                                My bad
                                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X