320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    De Gea Madridis "puhkamas".

    De Gea, caught on arrival in Madrid: “I’m only here to rest”

    Kommentaar


      Ramos: thinking from RM hasn't changed a bit: don't want to sell. After rejecting €40m offer from MU, they know others will come. (@GuillemBalague)

      La Sexta väidab, et Benitez soovivat Llorentet. Benzemale alternatiiviks, miks mitte. Peaks olema vist üsna odavalt saadaval ka.

      Kommentaar


        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
        Ramos: thinking from RM hasn't changed a bit: don't want to sell. After rejecting €40m offer from MU, they know others will come. (@GuillemBalague)

        La Sexta väidab, et Benitez soovivat Llorentet. Benzemale alternatiiviks, miks mitte. Peaks olema vist üsna odavalt saadaval ka.
        Oleks huvitav käik, Juventus saaks suuepalgalisest pingimehest ka lahti..

        Kommentaar


          Veel transferijutte, väidetavalt on silm peale pandud Jesus Vallejole (Real Zaragoza kapten, 18-aastane keskkaitsja). Räägitakse €4,5M suurusest väljaostuklauslist, mis ei tundu ka just väga suur summa olevat, arvestades, kui hinnatud noormehega on tegu. Võrdluseks, omal ajal osteti Varane samuti 18-aastaselt, tema hind oli väidetavalt €10M, Ramose (liitus 19-aastaselt) eest maksti €27M.

          Kommentaar




            David De Gea arrives in Madrid for 'a rest'

            Kommentaar


              Casillas' agent: "Yes, Iker is interested in Porto & Porto are interested in Iker."

              Ehk siis, midagi paistab teoksil olevat. Kurjad keeled väidavad, et Casillas tahtvat ikkagi mingit osa vähemalt oma palgast ka saada, eeldusel et ta minema läheb. Ehk siis mingit pidi analoogne Rauli situatsioonile anno 2010. Alvaro Medran on saadetud teise Madridi meeskonna Getafe ridadesse laenule.

              Kommentaar


                Ma enam üldse ei tea... peale Anchelotti vallandamist ma veel mõtlesin, et no pole see Perez midagi väga hull, aga peale Anchelottit Ramos, Bale, Casillas ja nüüd siis on igapool info, et Perez on nõus müüma Ronaldo ära kui piisavalt raha saaks, seostatakse PSG-ga ning transfer pole isegi 1% kindel aga, et Perez kohtub PSG-ga on juba õhtulehe ja mingi muu lehe poolest 100% kindel, türa kui Ramos või Ronaldo või Bale ära müüakse, siis ma ei tea kes siit foorumist aga igatahes madristad seda asja nii ei jätta, Di Maria, Alonso, Özil, Anchelotti ja vanemad mängijad on juba piir, aga kui Ramost, Ronaldot või Bale ei eksisteeri 2015/2016 hooajal Realis, siis seda Perez kahetseb, fännid ajavad hispaanias ta 100% hauda. Vb ongi see Perezi kinnisidee, müüa Reali head mängijad maha ja siis pasad asemele, seda näitas peale CLI võitu DI maria ja Alonso müük. Hala Madrid y FUCK PEREZ!
                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                Kommentaar


                  Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                  Ma enam üldse ei tea... peale Anchelotti vallandamist ma veel mõtlesin, et no pole see Perez midagi väga hull, aga peale Anchelottit Ramos, Bale, Casillas ja nüüd siis on igapool info, et Perez on nõus müüma Ronaldo ära kui piisavalt raha saaks, seostatakse PSG-ga ning transfer pole isegi 1% kindel aga, et Perez kohtub PSG-ga on juba õhtulehe ja mingi muu lehe poolest 100% kindel, türa kui Ramos või Ronaldo või Bale ära müüakse, siis ma ei tea kes siit foorumist aga igatahes madristad seda asja nii ei jätta, Di Maria, Alonso, Özil, Anchelotti ja vanemad mängijad on juba piir, aga kui Ramost, Ronaldot või Bale ei eksisteeri 2015/2016 hooajal Realis, siis seda Perez kahetseb, fännid ajavad hispaanias ta 100% hauda. Vb ongi see Perezi kinnisidee, müüa Reali head mängijad maha ja siis pasad asemele, seda näitas peale CLI võitu DI maria ja Alonso müük. Hala Madrid y FUCK PEREZ!
                  Ma ei tea, kas peaksin aga... harimise mõttes siiski vastan ja oletan, et sa ei ole troll.

                  Ronaldo ja Bale'i müügijutud on hülgemöla, ain't gonna happen. Di Maria ja Alonso tahtsid erinevatel põhjustel ise ära minna, Öziliga oli rohkem 50/50 situatsioon. Ma pigem viriseks selle kallal, kuidas käituti mõningate Reali omade poistega, nagu näiteks Raul, Diego Lopez ning järgmine rivis on ilmselt Casillas. Keegi ei taha Ramost maha müüa, Ramos(t)e enda palganõudmise taktika on tinginud sellise olukorra.

                  Ei ole see Perez kindlasti ideaalne, aga mõningate ebavajalike otsuste kõrval on ka üht-teist head suutnud klubile pakkuda.

                  Mul rantide vastu midagi pole, aga need võiksid natukenegi reaalsuse piiresse jääda, muidu saab sust järgmine jaalo, keda ükski mõistusega tegelane tõsiselt ei võta. Kui see su ambitsioon ongi, siis võid ülalpool kirjutatut ignoreerida.

                  Kommentaar


                    oot see vend siin oleks bale'i müügile vastu ve. et ta saaks järgmise hooaja ka vittu keerata? bale eest saaks praegus sama raha, millega ta osteti ja selle raha eest saaks kedagi tuua, kellest Ronaldol reaalselt ka kasu on

                    Kommentaar


                      Pachecoga pole klubiga väidetavalt lepingut pikendanud. Seega peaks tegu olema vaba mehega, kuigi klubi kodulehel on tema nägu siiski veel üleval.

                      Florentino Perez to a member of @PCMRMD:
                      -De Gea's deal is done
                      -Vidal is not coming
                      -Sergio Ramos looks like he is staying

                      Antud kolm punkti tunduvad mulle isiklikult üsna reaalsed.

                      Kommentaar


                        CR7 raha maha mänginud, et sellist jama peab promoma?

                        Kommentaar


                          mida sa kõhid siin. mine oma tolgustega tolguste suvepäevadele sel nädalavahetusel ja arutage mitu kg te paksukesed sel aastal juurde olete joonud endale. tegemist on väga hea reklaamiga ja Ronaldo näitab hästi milline on üks normaalne keha. teie paksukesed minge tehke trenni parem ja aasta pärast saate ehk mõnda normaalset naist ka panna nende praeguste lehmalüpsjate asemel

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            CR7 raha maha mänginud, et sellist jama peab promoma?
                            Madridi Reali ja Portugali jalgpallikoondise tähtmängija Cristiano Ronaldo tunnistas, et ta ei oska aimatagi, kui palju tal raha on.


                            Ei tea palju raha on, teenib igaks juhuks veel natuke juurde

                            Kommentaar


                              Amose varikas?

                              Kommentaar


                                Real Madrid: "We want De Gea!" Man Utd: "Give us Ramos first!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X