320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Benzema on jätkuvalt vigane ja eks tema puudumine annab veel tunda. Jese näeb vist tõesti Usain Bolti kui peeglisse vaatab, võiks juba natuke mõistusega mängu võtma hakata. Saab näha, kas Rafa Illara jätab või mitte, vanust ja kogemust peaks juba olema, et olla põhitegijate seas aga seda ta kahtlemata ei ole. Hea on selle koosluse puhul see, et laveerimise võimalust treeneril on ja kui Benitez juba palgati, ju siis saadi ka aru, et eelmise hooaja rotatsiooni poliitika oli üks põhjuseid miks hooaja teine pool nii drastiliselt ära vajus. Suuri ootusi ei tasuks minu hinnangul siiski peale panna, sest peale Danilo ja väravavahtide on põhitegijad siiski samad, noortest oleneb palju, kui vabalt saab Rafa vahetama hakata.
    Midagi siiski võiks hooaja lõpus ka näppude vahele jääda.

    Kommentaar


      mida te taidlete siin, et Ronaldo situs palju võimalusi. see oli lambine sõprusmäng ja kui Ronaldo ei löönud paari olukorda ära, siis teie pigistate siin nüüd silma kinni ja ei hakka sellest pasundama. Ronaldo on maailma parim mängija, kes lööb hooajas 60 väravat ja on meie ainus võimalus tiitlitele. kui Ronaldo mingis lambises mängus väravat ei löö, siis teie "kõvad fännid" olete siin vait. messi on iga teine mäng jumala pask aga mina barca fänne küll ei näe selle üle pasundamas. minge häbenege ennast klounid

      Kommentaar


        mulle hakkas eestis nii meeldima, et täna sõidan sinna tagasi kuni augusti lõpuni. läheb jälle suureks pidutsemiseks ja kammimiseks ja nagu te teate, siis eestis on kõige ilusamad ja litsakamad naised ning sellisel arvamusel olen ka mina. esimesed 2 vooru hispaania liigat jääb sellega nägemata ja olen foorumis tagasi septembris.

        muide mul oktoobri alguses hispaania tripp paika pandud ja üritan läbi ussimunni Atletico vs. Real pileteid saada, kuigi eriti lootusi ei hellita. head kammimist seltsimehed!

        Kommentaar


          Kovacicile selja peale 16, ehk siis Lucas Silvale kohta meeskonnas sel hooajal pole. Arusaadav, arvestades, et non-EU kohad on täidetud nagunii (Casemiro, Danilo, James). Loodetavasti pähklite eest maha ei parseldata ning saadetakse kuhugi, kus talle ka minuteid jagub. Aga, Asensio välja laenamine pole sugugi kindel. On ta tegelikult oma vähese mänguaja jooksul olnud päris silmapaistev. Samas, eelistaksin pingiäärel näha Lucas Vazquezt ja Tšerõševi.

          Kui presentatsioon nägi välja nagu ikka, suurejooneline ning asjaosalised tegid suuri sõnu, siis kaks rida tooks välja:

          Kovacic: "I'm not the one who will choose the position, it's the coaches decision, I play best as a defensive midfielder."
          Kovacic: "For me Luka is the world's biggest player, he is unique and each player is different."

          Ehk siis ka tema ise näeb ennast Modrici mantlipärijana... vist.

          Kommentaar


            Pisut huumorirubriigi uudiseid ka:

            Two Romanians were arrested while stealing copper from Real Madrid sports city gates, They were stopped by Valdebebas security guards. [ABC]

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Pisut huumorirubriigi uudiseid ka:

              Two Romanians were arrested while stealing copper from Real Madrid sports city gates, They were stopped by Valdebebas security guards. [ABC]
              Raha on vaja noh. Meenub kohe film "Mina olin siin"

              Kommentaar


                Asensio laen Espanyoli avalikustatakse väidetavalt juba homme, nagu ka Pepe aastane lepingupikendus. Selline mees nagu Mathias Rodriguez (Penaroli vasakkaitsja, 18-aastane) on liitumas Realiga aastase laenulepinguga (koos väljaostuvõimalusega). Videot temast veel ei leidnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  Asensio laen Espanyoli avalikustatakse väidetavalt juba homme
                  Oskab ta piisavalt mängida ka, et meil hakkama saada? Mis tugevused/nõrkused tal on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas papagoi Vaata postitust
                    Oskab ta piisavalt mängida ka, et meil hakkama saada? Mis tugevused/nõrkused tal on?
                    Nii vähe, kui mina teda mängimas olen näinud, siis jah oskab küll. Isegi nii palju, et kui see minu teha oleks, siis ma ei laenaks teda välja. Juba praegu seaks ta ettepoole sellistest mängijatest nagu Cherychev, Vazquez ja mis seal salata ka Jese.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LuchoCholo Vaata postitust
                      Nii vähe, kui mina teda mängimas olen näinud, siis jah oskab küll. Isegi nii palju, et kui see minu teha oleks, siis ma ei laenaks teda välja. Juba praegu seaks ta ettepoole sellistest mängijatest nagu Cherychev, Vazquez ja mis seal salata ka Jese.
                      Jese on pigem Benzema asendus, seega temaga võrdlemisel suurt mõtet pole. Muus osas põhimõtteliselt nõus, aasta Espanyolis ja stabiilne mänguaeg on tulevikku silmas pidades siiski parem. Julgen pakkuda, et kui vigastused vms ei sega, siis tema panus kujuneb suuremaks kui Lucas Vazquezi oma eelmisel hooajal

                      Aga, Asensio laen on ametlik. Väidetavalt tahab Coentrao nahad teha. See eeldaks ka asendust talle. Ehk siis... ei näe hetkel erilist varianti tema lahkumiseks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Jese on pigem Benzema asendus, seega temaga võrdlemisel suurt mõtet pole.
                        Tõele au andes on Jese enne Benitezt mänginud pigem ääre peal. Eks näis, mis Jesest üldse saab. Leping lõpeb 2017, on veel aega tõestada.

                        Manchester United on teinud kaks pakkumist Bale ostmiseks, kuid Real Madrid ei ole nõus müüma mingi hinna eest.

                        Samuti on Isco mitme klubi huviorbiidis, kuid ei klubi ega mängija pole huvitatud.

                        Küll aga soovitakse lahti saada Illaramendist, kuid püsivalt. Hetkel on pakutud laenudiile.

                        Benzema polevat ka müügiks, seega Arsenali kutid võivad unistamise lõpetada. Mõelda vaid, kui Perez saaks üle oma põikpäisusest ja teeks vähid rahaks (Benz + Bale) 170k € eest. Selle raha eest saaks Messi osta näiteks. ��

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LuchoCholo Vaata postitust
                          Tõele au andes on Jese enne Benitezt mänginud pigem ääre peal. Eks näis, mis Jesest üldse saab. Leping lõpeb 2017, on veel aega tõestada.

                          Manchester United on teinud kaks pakkumist Bale ostmiseks, kuid Real Madrid ei ole nõus müüma mingi hinna eest.

                          Samuti on Isco mitme klubi huviorbiidis, kuid ei klubi ega mängija pole huvitatud.

                          Küll aga soovitakse lahti saada Illaramendist, kuid püsivalt. Hetkel on pakutud laenudiile.

                          Benzema polevat ka müügiks, seega Arsenali kutid võivad unistamise lõpetada. Mõelda vaid, kui Perez saaks üle oma põikpäisusest ja teeks vähid rahaks (Benz + Bale) 170k € eest. Selle raha eest saaks Messi osta näiteks. ��
                          Delusional. Võib olla vaese mehi messi (Hazard), kuid sedagi kahtlen. Küll aga viis Illarrat.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LuchoCholo Vaata postitust
                            (Benz + Bale + CR) Selle raha eest saaks Messi osta näiteks. ��
                            Võimalik

                            Kommentaar


                              Hahaa, nõrganärvilised kohe platsis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LuchoCholo Vaata postitust
                                Tõele au andes on Jese enne Benitezt mänginud pigem ääre peal. Eks näis, mis Jesest üldse saab. Leping lõpeb 2017, on veel aega tõestada.

                                Manchester United on teinud kaks pakkumist Bale ostmiseks, kuid Real Madrid ei ole nõus müüma mingi hinna eest.

                                Samuti on Isco mitme klubi huviorbiidis, kuid ei klubi ega mängija pole huvitatud.

                                Küll aga soovitakse lahti saada Illaramendist, kuid püsivalt. Hetkel on pakutud laenudiile.

                                Benzema polevat ka müügiks, seega Arsenali kutid võivad unistamise lõpetada. Mõelda vaid, kui Perez saaks üle oma põikpäisusest ja teeks vähid rahaks (Benz + Bale) 170k € eest. Selle raha eest saaks Messi osta näiteks. ��
                                Selle raha eest ei saa sa Tallinna kesklinnas normaalset kolmetoalistki... Rääkimata Messi kubemekarvadest, seega pead krissu omadega jätkuvalt leppima
                                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X