320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    "Me räägime sama palju minu eksimusest, kui peatreeneri vahetustest." See on ju viimase mängu järelkaja...
    Ma tean väga hästi, millest jutt. Eks Ramos ole varemgi öelnud asju, mida tegelikult pole vaja öelda. Benitez päris rahulik ju, või ei?

    Kommentaar


      Seda ma ju uuringi asjaga rohkem kursis olevatelt fännidelt. Kas on ikka kõik allright
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Algselt postitas American Vaata postitust
        Mis värk seal oli, et alguses tahtis nagu Nacho sisse panna, aga pani ikka Arbeloa?
        Mängust jäi selgelt meelede ka moment, kus Arbeloa oli küljejoonel hetk enne sisse tulekut ning tegi nägusi ja kehitas õlgu kellelegi väljakul, kes siis ilmselt talle küsivalt otsa vaatas. Ei tea jah.
        Fábio Coentrão
        Hay método en su locura

        Kommentaar


          Real Madrid appealed Varane & Casemiro's booking during the derby the RFEF retracted Casemiro's but not Varane's. [AS]

          Kommentaar


            Benzemal mingi hamstringiprobleem Armeenia mängust, väidetavalt nädalaga saab korda. Ronaldo kohta levisid ka mingid jalaprobleemijutud aga mehe enda väitel on kõik korras. Elame, näeme...

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Benzemal mingi hamstringiprobleem Armeenia mängust, väidetavalt nädalaga saab korda. Ronaldo kohta levisid ka mingid jalaprobleemijutud aga mehe enda väitel on kõik korras. Elame, näeme...
              Ronaldo hüppas eilses mängus koos taanlasega palli järele ja maandudes sai kerge põksu vastu jalga. Natukene tegi grimasse, aga välja ei vahetatud. Tundus, et miskit hullu ei juhtunud.
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                See koondistepaus on päris masendav olnud. Meie ohvriteks on siis Benzema (2-3 nädalat) ja Modric (~nädal). Üks mäng on mängimata veel Tšerõševil, Kovacicil, Nachol ja Iscol seega üsna pikk vigaste nimekiri võib pikeneda. Bale saab vast viimases mängus puhkust.

                James ja Danilo peaksid aga üsna varsti rivis olema, seega väga hull vast ei ole.

                Kommentaar


                  kokkuvõtvalt..

                  Fábio Coentrão
                  Hay método en su locura

                  Kommentaar


                    Ma võin küll eksida, aga küsiks, et kas Ronaldo viimasel mängul osales Portugali eest? Minu teada teda polnud isegi varumeeste seas?
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Klubi palvel jäeti kõrvale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                        Ma võin küll eksida, aga küsiks, et kas Ronaldo viimasel mängul osales Portugali eest? Minu teada teda polnud isegi varumeeste seas?
                        Kuna edasipääs oli kindlustatud, tegu polnud kodumänguga ning oli kerge kõksu eelmises mängus saanud, siis Portugali peatreener vabastas Ronaltsi.

                        Kommentaar


                          Cheryshev caught the flu, FIFA flu..
                          Fábio Coentrão
                          Hay método en su locura

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Faraday Vaata postitust
                            Cheryshev caught the flu, FIFA flu..
                            DDDD
                            Realil hetkel ikka ilus seis
                            miinus Benzema, Carvajal, James, Ramos, Pepe, Modric.
                            Danilo teeb trenni ja Bale enam-vähem.

                            Ehk El Clasico on rohkem nagu Lesiķn Club de Fútbol vs Futbol Club Lesiķn.

                            Kommentaar


                              Luka Modric suffered an injury in the adductors of the right thigh. He'll be out for 3 weeks. [@JLSanchez78] - seni on räägitud nädalast, samas oli ta koondisega kaasas ka viimase mängu ajal, eks siis varsti ole näha
                              Cheryshev's test results were positive, the player is not injured and can play normally. [@JLSanchez78]

                              Muud uudised räägivad, et Jese jonnib mänguaja üle ning Raul olla putsasid varna riputamas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jobu Vaata postitust
                                DDDD
                                Realil hetkel ikka ilus seis
                                miinus Benzema, Carvajal, James, Ramos, Pepe, Modric.
                                Danilo teeb trenni ja Bale enam-vähem.

                                Ehk El Clasico on rohkem nagu Lesiķn Club de Fútbol vs Futbol Club Lesiķn.
                                Ramos peaks ka juba vist treenima?
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X