320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    A miks siis Ramos kätega laiutama jääb?
    sellepärast äkki, et särgist hoiti kinni ja viga tema arvates tehti? Saad nagu loogika erinevusest aru küll?

    Kommentaar


      Vb Ramos ise oli veendunud, et need "paar millimeetrit" jäid puudu just selle hinni hoidmise pärast. Seda ju tõepoolest tehti.
      Fábio Coentrão
      Hay método en su locura

      Kommentaar


        Algselt postitas Faraday Vaata postitust
        Ramos ei ole loomulikult teravaim pliiats, ega seda ole ükski jalgpallur
        Millest selline arvamus, et kõik jalgpallurid tahmad peast on?

        Kommentaar


          Igaks juhuks mainin, et Ramos vigastas end olukorras, kus Šahtari mees sai punase kaardi, see oli oma kasti lähistel. See Ramose käte laiutamine meenutab olukorda, kus Vidal laiutas käsi peale täiega mättasse lajatamist, kus keegi teda isegi ei puutunud. Aga loogika on tavaline ju, äkki kohtunik ikka annab midagi. Ronaldo (tema on vast üks parimaid tuuleveskitamisel) ka ju igal pool vehib, mitte, et ma seda pooldaks aga see töötab mõnikord.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            sellepärast äkki, et särgist hoiti kinni ja viga tema arvates tehti? Saad nagu loogika erinevusest aru küll?
            Algselt postitas Faraday Vaata postitust
            Vb Ramos ise oli veendunud, et need "paar millimeetrit" jäid puudu just selle hinni hoidmise pärast. Seda ju tõepoolest tehti.
            Väga kahtlasena kõlab jätkuvalt väide, et ta palli üritas mängida.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Väga kahtlasena kõlab jätkuvalt väide, et ta palli üritas mängida.
              ma ei näe loogilist pidepunkti, et mängija sukeldumisesooviga situatsioonis as played hakkaks ülesse hüppama. pigem ikka põlved nõrgaks ja pikali. Ei tule nagu pähe sellises olukorras imo. aga võib ka vastupidi olla jah.

              Kommentaar


                Mul siin parem küss, et kust saaks vaadata Reali mänge hea kvaliteediga. Mõtlen siis tasulisi variante, aga parima kvaliteediga. Tahan korterisse Elioni paketti panna, aga kas neil mingi kanal näitab Reali mänge? Või on netis võimalik maksta kuskil ja näha veatut pilti?

                Tänan!
                Määä.. ma olen lammas (A)!

                Kommentaar


                  Algselt postitas osavpoiss Vaata postitust
                  Mul siin parem küss, et kust saaks vaadata Reali mänge hea kvaliteediga. Mõtlen siis tasulisi variante, aga parima kvaliteediga. Tahan korterisse Elioni paketti panna, aga kas neil mingi kanal näitab Reali mänge? Või on netis võimalik maksta kuskil ja näha veatut pilti?

                  Tänan!
                  Nii eksklusiivset ainult Reali varianti ma ei tea, kuid muidu Setanta Sport HD peaks Elionis olemas olema, mis Hispaania liigat üle kannab. Ja kuna üldjuhul Hispaania liigas on mängud ühekaupa ka, siis Reali mänge peaks ka nägema.


                  Elionis siis https://www.telekom.ee/era/tv/lisateenused/lisakanalid <- Spordikanalid ja seal 6 euri eest tuleb Setanta ja Futbol.

                  STV's saab pmst samad kanalid 2 euri eest (v.a NBA osa).

                  Starmannis pandud see Setanta HD lisapaketi alla, mis maksab 5,99.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jobu Vaata postitust
                    Nii eksklusiivset ainult Reali varianti ma ei tea, kuid muidu Setanta Sport HD peaks Elionis olemas olema, mis Hispaania liigat üle kannab. Ja kuna üldjuhul Hispaania liigas on mängud ühekaupa ka, siis Reali mänge peaks ka nägema.


                    Elionis siis https://www.telekom.ee/era/tv/lisateenused/lisakanalid <- Spordikanalid ja seal 6 euri eest tuleb Setanta ja Futbol.

                    STV's saab pmst samad kanalid 2 euri eest (v.a NBA osa).

                    Starmannis pandud see Setanta HD lisapaketi alla, mis maksab 5,99.
                    Setanta ei näita enam La Ligat, korrigeerige, kui eksin.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                      Setanta ei näita enam La Ligat, korrigeerige, kui eksin.
                      Ei eksi.

                      Kommentaar


                        Balti riikides pole kahjuks keegi ülekandeõigusi ostnud see hooaeg La Ligale.

                        Kommentaar


                          Et siis Elioni tv paketti ostes ei ole võimalik näha Reali liigamänge? Aga netist kuskilt, ametlikult lehelt vms?
                          Määä.. ma olen lammas (A)!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas osavpoiss Vaata postitust
                            Et siis Elioni tv paketti ostes ei ole võimalik näha Reali liigamänge? Aga netist kuskilt, ametlikult lehelt vms?
                            Ei ole sellist asja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              Setanta ei näita enam La Ligat, korrigeerige, kui eksin.
                              Olgu, sain ka nüüd targemaks

                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Ei ole sellist asja.
                              Eestis vist tõesti ei ole sellist asja.

                              Muidu kui ma ei eksi siis peaks muidu mänge nägema läbi betting saitide (nt. bet365, unibet). Teine võimalus on subscribeda mõne rahvusvahelise spordikanali vaatajaks läbi interneti (aga nende leidmine on üpriski raske, aga üks on näiteks http://www.laola1.tv/).
                              Muidu üks lahendus on võtta Sky GO ja UK VPN.

                              Kommentaar


                                bet365 näitab muidu see hooaeg vähemalt kõiki Hispaania La Liga mänge. Aga no pilt on muidugi selline nagu seal on.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X