320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Real Madrid: President Pérez "will hold a press conference at 7:30pm CET this evening in the Santiago Bernabéu following the Board meeting"
    Nonii?
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        See kõlab päris ... õõvastavalt. See Benitezi pilt tundub rohkem kui asjakohane hetkel. Tavaliselt sellised teated tulevad "following the Board meeting". Aga kella üheksaks peaks selgus majas olema. No kurja, sealt ei saa ju midagi muud tulla. Kes siis asemele võetakse? Zidane veel täna ütles, et tema tahab Castillaga jätkata.

        EDIT: Või siiski:

        On the other hand, COPE reported today that Florentino Pérez will speak in press conference to publicly support Real's manager as soon as the board meets this Monday. Still, they also admit that Benítez is in danger if Madrid keep playing this way.
        Ka sarnase tagamõttega avaldusi on varem tehtud. Ma olen ausalt öeldes küllaltki ootusärev hetkel.

        Ühest küljest ei näe väga, et selle treeneri all midagi võita suudetakse. Samas, sellises olukorras mingi teine võll tuua just oluliselt "kindlam" variant ei tundu.


        Ancelotti: "If I could go back to Real Madrid this season? I said I'll wait till next summer, This isn't changed. I refused some clubs"
        Ancelotti: "Going back to Real Madrid? Why not. But also PSG, or Chelsea. I can come back, I've had great time in each of these places."

        Võib ju unistada, et Perez oma viga tunnistaks

        Kommentaar


          Vist mitte siiski.

          Kommentaar


            kurat. otsisin, mis ma otsisin, aga kuskil mälusopis olnud postitus "kelner on uueks aastaks läinud" jäigi fiktiivseks soorituseks.
            palju õnne muidugi florentinole. mida sa debiilikut palgates lootsid?
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              läheb ta nüüd või hiljem, aga selle klouniga ei saanudki ju enamat loota.

              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                kurat. otsisin, mis ma otsisin, aga kuskil mälusopis olnud postitus "kelner on uueks aastaks läinud" jäigi fiktiivseks soorituseks.
                palju õnne muidugi florentinole. mida sa debiilikut palgates lootsid?
                Ma ise suutsin sellise veksli (mitte küll surmtõsiselt, aga siiski) välja käia:

                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Raudselt pannakse mingisugune kloun nagu näiteks Benitez pukki, kes isegi jõuludeni välja ei vea.

                Kommentaar


                  Ronaldo olevat esitanud ultitaatumi, Mina või Benitez. Loodan et õhtul ikkagi vallandatakse Benitez aga ei usu, vb rohkem toetus värk ja et kui jätkub siis tuleb küll.. Sest mõnesmõttes oleks erakorraline 1 mängu järel vallandada, Real ainult ju 2 mängu koatanud, aga neid viike on palju... Rääkides uuest peatreenerist siis Zidane või Ancelotti, rohkem ju pole väga tasemel võtta. Klopp ka liverpoolis... David moyes ? Haha
                  Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                    Räägib mees, kellel eelmine hooaeg oli häda kui valge meedia üritas puna-valgetest jõhkardeid maalida nende agressiivse stiili tõttu.. Paistab, et kus suitsu seal tulda. Eks meeskond ole fännide ja fännid meeskonna peegeldus
                    Justnimelt üritas maalida
                    Raputage mähkud tühjaks piripillid aga tegelikult oli algselt stab mõeldud just Realile ja nende mängija käitumisele või miks ma selle siis just Reali alateemasse postitasin, eh?
                    Neymari kallal trollimine on muidugi nagu näha hell(kuid lõbus!) teema ehk nagu sa ise hästi ütlesid, meeskond, seega ka tema mängijad ole fännide ja fännid meeskonna peegeldus.


                    Beniteze teemal, siis lähiaastate karjäärist:
                    Napoli üsna paljulubava materjaliga mitte kuhugi jõudmine, v.a üks Coppa Italia. Oli ju mansas ikka sisu palju enamaks, seda näitab sel hooajal Maurizio Sarri, kelle juhendatav Napoli igati konkurentsis on ja minu meelest Serie A tänavuses ennustamatus hooajas ühena scudetto favoriitide hulka kuulub. Kindlasti oli valus pill, et kelneri teisel hooajal Champions League-i eelvoorus 3. liigakoha järel Athletic Bilbaole kaotati ja üldse alagrupimängudele ei jõutudki.
                    Chelseas ei sallinud teda kodupublik, kuigi Euroopa liiga võidu tõi ta ära. Aga keda see kotib sellises klubis onju.
                    Interisse jäi väga sitt periood üleüldiselt, kui kolme karika hooaja teinud meeskond järgmisel täiesti laiali vajus. Mourinho minek ja klubi üleminekuturu failid olid muidugi üks põhjus aga too aeg jättis Benitez endast väga saamatu mulje ja pidas vastu vaid pool aastat.
                    Liverpooli ajastusse mahuvad muidugi karjääri suurimad võidud meistrite liigas, koduses karikasarjas paar eduhetke, kuid Premieri tiitel jäi 6. aasta jooksul Anfieldile toomata.
                    Valencia perioodist on ette näidata 2 La Liga võitu aga kuna tolleaegse koosseisuga ja muude teguritega ei ole hästi kursis ei hakka kommenteerima.
                    Real Madridi valik Ancelotti välja vahetada ei olnud küll üllatus, sest kehvad otsused on nende eripära, kuid Beniteze kasuks otsustamine oli nende poolt enneolematult nõrk ja ebakarakterlik käik. Kas võiski otsuse taga olla see, et kuna mees Valenciaga kümmekond aastat tagasi head tööd tegi arvati, et mehel peaks La Liga mõistmine endiselt käpas olema? Ma ei tea, veits nagu naiivne. Kohe kindlasti ei tulnud tal Los Che eesotsas selliseid egosid ohjata nagu Realis ja ka pinge, ootused ja kogu süsteem on midagi hoopis muud.
                    Tundubki, et Rafa Beniteze karjääri parimad palad pärinevad turniirisüsteemist ja liigas edukalt esinemiseks jääb stabiilsusest puudu. Iseloomult pidi mees olema ka parajalt türannlik, eks selle nahka läheb mängijate poolehoid ja algavad konfliktid.
                    Niipalju siis tagantjärele tarkust.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                      Ronaldo olevat esitanud ultitaatumi, Mina või Benitez. Loodan et õhtul ikkagi vallandatakse Benitez aga ei usu, vb rohkem toetus värk ja et kui jätkub siis tuleb küll.. Sest mõnesmõttes oleks erakorraline 1 mängu järel vallandada, Real ainult ju 2 mängu koatanud, aga neid viike on palju... Rääkides uuest peatreenerist siis Zidane või Ancelotti, rohkem ju pole väga tasemel võtta. Klopp ka liverpoolis... David moyes ? Haha
                      Haha, milles see Zidane treeneritase väljendub, et ta eliitkategoorias on?

                      Kommentaar


                        Noh, Benitez jääb vähemalt praegu ametisse. Saab siis näha, kuidas osad mängijad sellesse suhtuvad.

                        Igal juhul, ülehomsele mängule kutsutud:

                        Goalkeepers: Keylor Navas, Casilla and Rubén Yáñez.
                        Defenders: Varane, Pepe, Nacho, Carvajal and Danilo.
                        Midfielders: Kroos, James, Bale, Casemiro, Kovacic, Modric, Cheryshev and Isco.
                        Forwards: Cristiano Ronaldo, Benzema, Lucas Vázquez and Jesé.

                        Kommentaar


                          ^ Kus seda tead?
                          live: https://www.facebook.com/12516127091...type=2&theater
                          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                            L´equipe´ist live teksti loen. Tõlge:
                            "Rafael Benitezel on kogu meie usaldus. Me valisime ta tema professionaalsuse pärast. Ma mõistan kriitikat, mida tema suhtes üles näidatakse, ent ma usun, et talle tuleb aega anda. Tema töö on alles alanud ja ma olen kindel, et ta jõuab eduka tulemuseni." jne jne.

                            Kommentaar


                              canal24horas näitab otse samuti. huvitav kas see riietusruumijama on tegelikkus, huvitav saab näha olema mis väljakul saama hakkab
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Ongi tõsti, Benitez jääb Reali, täitsas putsis noh, JUHUL kui Benitez peaks vedama hooaja lõppuni ning võitma 2 tiitlit(UCL või Liiga või Copa del rey) siis ma hakkan lisaks Realile Barcat supportima, aga õnneks seda ei juhtu, sest see mees küll võib püsida hooaja lõppuni, Perezi arvates võibolla sajandi lõppunigi aga hea kui üks tiitelgi tuleks :P
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X