Lehekülg 121, kokku 1177 EsimeneEsimene ... 21711111171181191201211221231241251311712216211121 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 401 kuni 2 420, kokku 23527

Teema: Real Madrid

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane Vastus teemale \'Real Madrid\'

keavd käes ja eks reali omadel kevad väsimus juba kallal nagu seda oli eelmise hooaja lõpus kui saadi 6 kaotust jutti.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

The cake is a lie. Kasutaja Maekas avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2003

Nii ei lähe kohe üldse.

Solari peaks olema põhis. Väga ilusa väravaga sai hakkama ja ma usun, et ta suudaks väljakul veel rohkemgi korda saata, kui ta 90 minutit platis saaks viibida.

Luxembergo peaks praegusele ründeduole külma duši tegema ja hoiatamata pingile võtma. Vahest võtavad poisid mõistuse pähe ja hakkavad mängima.
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

RocknRolla (2008)

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algselt postitas Maekas
    Luxembergo peaks praegusele ründeduole külma duši tegema ja hoiatamata pingile võtma. Vahest võtavad poisid mõistuse pähe ja hakkavad mängima.
    Või siis kohe Maeka isiklikult platsile lükkama!

U21
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Tuletan meelde, et kui Solari on alustanud, on ta tavaliselt teinud mannetu partii...

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algselt postitas Maekas

Nii ei lähe kohe üldse.

Solari peaks olema põhis. Väga ilusa väravaga sai hakkama ja ma usun, et ta suudaks väljakul veel rohkemgi korda saata, kui ta 90 minutit platis saaks viibida.

Maetalu, sets sina oledgi kõva mees

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

goal.com-i andmeil lahkub suvel Realist 3 galacticot. Nimelt on seda väitnud MArca, mida võib pidada RM-i mitteametlikuks suuvoodriks. Artikli autor Kevin Buckland peab tõenäolisteks lahkujateks Figo (kuna Beckham on end äärel leidmas ja keskväljaga seostatakse mitmeid noori tulevikulootusi), Ronaldo (just tema puuduliku tööisu pärast) ja Owen (kes pole suutnud end põhisse mängida, sest Perez ei pidavat teda piisavalt glamuurseks, et põhis alustada). Rauli lahkumist peetakse ebatõenäoliseks tema ikoonistaatuse tõttu, Beckham olevat oma vormi leidmas ja Perez olevat kunagi tunnistand, et enne müüb ta Bernabeu kui Beckhami (andku keegi mehele mõistust),Zidane ja RC on just pikendanud oma lepinguid. Samas on Perez tunnistanud, et tema jääb oma galacticote poliitikat jätkama, seega võib suvel oodata uusi kriitilises eas hirmkalleid mängijaid.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algselt postitas dannar
    Owen (kes pole suutnud end põhisse mängida, sest Perez ei pidavat teda piisavalt glamuurseks, et põhis alustada)
    mida v***u??

kallutatud jõud Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt postitas dannar
    goal.com-i andmeil lahkub suvel Realist 3 galacticot. Nimelt on seda väitnud MArca, mida võib pidada RM-i mitteametlikuks suuvoodriks.
    mitu korda viimase paari aasta jooksul on marca kirjutanud, et vieiral on real\'iga leping sõlmitud?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas dannar
    goal.com-i andmeil lahkub suvel Realist 3 galacticot. Nimelt on seda väitnud MArca, mida võib pidada RM-i mitteametlikuks suuvoodriks.
    mitu korda viimase paari aasta jooksul on marca kirjutanud, et vieiral on real\'iga leping sõlmitud?
    ausalt öeldes ei tea. aga pidevalt. ja tegu on goal.comist leitud arvamuse refereeringuga mitte minu enda arvamusega. kuigi arvan sellel seekord üsnagi suure tagapõhja olevat. Sest Figo on kasulik maha müüa, kuna tema leping lõpeks 2006. aasta suvel. Ning Owenit pole mõtet varumeestepingil hoida. Ronaldo minek on natuke kahtlasem. Ise loodaks ka Beckhami minekut, just seetõttu, et RM-i mäng on muutunud palju vähem atraktiivseks tema saabumisega.

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algselt postitas dannar
    Ise loodaks ka Beckhami minekut, just seetõttu, et RM-i mäng on muutunud palju vähem atraktiivseks tema saabumisega.
    irw
    just atraktiivsus ongi põhiliselt see, millest realil vajaka...

maitaha teadagi, mida sa veel gravesenist võid arvata.

a mis mina ka asjast tean, lugege parem, kuidas Sid Lowe Reali assi whoopib.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algselt postitas fittibaldi

Algselt postitas dannar
    Ise loodaks ka Beckhami minekut, just seetõttu, et RM-i mäng on muutunud palju vähem atraktiivseks tema saabumisega.
    irw
    just atraktiivsus ongi põhiliselt see, millest realil vajaka...

maitaha teadagi, mida sa veel gravesenist võid arvata.

a mis mina ka asjast tean, lugege parem, kuidas Sid Lowe Reali assi whoopib.
    mh. äkki arvad et mulle ei meeldi Helguera ka, et ta pole piisavalt atraktiivne? ma mõtlen Beckhamiga seda, et tema saabudes pole poolkaitseliin enam igas olukorras nii ohtlik kui enne teda. Praegu tuleb ühe mängija ohtlikkus välja ainult standartolukordades. Ülejäänud aeg käib rohkem tegevus, et saada soodne positsioon karistuslöögiks. Beckhami teine tugevus, tsenderdused, ei kanna vilja, sest ees on kaks täiesti ebapiisavat peaga mängijat. Ronaldo lööb väga harva peaga täpselt ja Raul lööb liigagi täpselt posti tavaliselt.
    Sid Lowe\'ga olen ma nõus. Kui sa piisavalt seda teemat jälginud oled, siis olen mina tõenäoliselt alati olnud Pereze ja tema galactico-teema suhtes kõige negatiivsemalt meelestatud. Aga Zidane\'i ja Figo tulekuga oli RM-i mäng silmale ilus vaadata, kuid pärast Ronaldot ja Beckhami on muutunud asi üsnagi ühekülgseks. Ronaldo lõi vähemalt algul väravaid, aga Beckhami tulek paistab olevat viimsegi meeskonnavaimu röövinud olevat. Kuid kõige halvem meeskonnale on siiski olnud duo Perez ja see krdi argentiinlane, kelle nimi mul jälle meelde ei tule. Ja see täielik idioot, kes eelmine aasta treeneriks oli, on ka üks mõistatusi. RM toob treeneriks mehe, kes läeb järgmiseks aastaks tagasi ManU abitreeneriks. Näitab mehe ambitsioone, või mis? Aga kuna ülisuur enamus kiitis Pereze tegevuse presidendi valimistel heaks, siis pole midagi teha. Paistab, et ülisuur enamus RM-i klubi liikmetest jagab sama idiootset suhtumist meeskonda kui Perez kuulutab 24h-i. Mingid Zidane\'d ja Pavonid, krt mis Pavonid, kuid enamus oma kasvandike möllab kuskil La Liga klubides ja löövad oma endisele koduklubile naeratades väravaid. Ausalt öeldes pole Perez väärt, et tema klubi midagigi võidaks, kuid samas on väga kahju seda öelda, sest Madridis on mitmeid vägagi toredaid mängijaid, kelle leidmiseks peab ainult Galacticotest mööda vaatama.

Hea ja enesekriitiline jutt fännilt. Ma jagan su arvamust eriti selles osas kui veel Figo ja Zidane ise väravaid lõid või Rauli toitsid. Z-i mäng on siiani nauditav aga kahjuks selles valguses, et muu kamp on väga ära vajunud.
    Eriti kohutavaks on muutunud Ronaldo mäng ja loomulikult ka kehakuju. Veel ju on värskelt meeles tema esitused kahel viimasel MM-l.
    Tea äkki Perez ikka lendab kui sel aastal tulemust ei tule. Jumal hoidku kui ta Ronaldinhole silma teeb. Mul Figo äraminekust siiani haav armistumata

Adm¡nistraator Kasutaja ek avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Beckhamist niipalju et mina ei mäleta kordagi kus ta oleks mõnest mehest mööda triblanud, samuti ei saa ta hakkama surve all olles ühe puutega söödumängus (õigemini ta nagu kunagi ei satugi sellisesse alasse)
    sellega ka nõus et Becks tuleku ajal kadus Madridi mänguilu ära, kas see oli just tema koosseisu kaasamise või Del Bosque lahkumisest tingitud ma pakkuma ei hakka

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algselt postitas dannar
    Ja see täielik idioot, kes eelmine aasta treeneriks oli, on ka üks mõistatusi. RM toob treeneriks mehe, kes läeb järgmiseks aastaks tagasi ManU abitreeneriks. Näitab mehe ambitsioone, või mis?
    Oot, oot millest nüüd Carlos süüdi on? Isegi söör Alex isiklikult ei suudaks sealset klounaadi ohjes hoida. CQ oli niigi tubli, et suutis kuni viimaste kuudeni tiimi kõikides karikasarjades hoida.

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Ambitsioonidega treeneri turul niisama ei löö ikka...Miks oleks Carlos pidanud vastu võtma mingi keskmiku pakkumise üks puha kus liigas kui oli võimalus naasta suurklubisse kus ta ennegi oli? Ja mehe ambitsioonid äkki nii suured,et ootab sir Alexi lahkumist,et ohjad üle võtta?
    INTER ARMA CARITAS

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algselt postitas Epic

Algselt postitas dannar
    Ja see täielik idioot, kes eelmine aasta treeneriks oli, on ka üks mõistatusi. RM toob treeneriks mehe, kes läeb järgmiseks aastaks tagasi ManU abitreeneriks. Näitab mehe ambitsioone, või mis?
    Oot, oot millest nüüd Carlos süüdi on? Isegi söör Alex isiklikult ei suudaks sealset klounaadi ohjes hoida. CQ oli niigi tubli, et suutis kuni viimaste kuudeni tiimi kõikides karikasarjades hoida.
    Kui mees võtab endale töö, siis peaks ta vähemalt midagigi üritama sellega peale hakata. Mitte et paneme mängu terve hooaja jooksul ühed ja samad 11 meest ja laseme sellega hooaja lõpuks kogu meeskonnal kummi täiesti tühjaks. quieroz polnudki eriti milleski süüdi, lihtsalt hindas oma võimeid üle, kuid samas oleks võinud ta Camacho kombel tagasi astuda, mitte lasta oma mitte millegi tegemisega hooajal vaikselt lõpuni veereda. Samas pole ma siiani kindel, kas CQ-l mingidki sõnaõigust treeneripingil oli, sest enamasti istus temaga koos pingil härra Valdano, kelle eneseimetlus laseb arvata, et ta pani CQ-l lihtsalt suu kinni ja korraldas asju enda moodi. einoih mina jätkan oma viimase paari aasta loosungit, et Perez minema. Aitäh, et klubil rahaasjad korda ajas, kuid sportlikult imeb asi juba liialt kõvasti

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

no magate veel? mõned fännid teil juba päris pahased, saadavad meeskonna lausa vilekooriga staadionilt minema, olgugi et tuli võit
    Catalunya is not Spain!

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Sep 2004

vaadake siia - Reali fännid http://www.zone.ee/rmcf/

panen tihasele pekki Kasutaja varix avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algselt postitas macyntoch

vaadake siia - Reali fännid http://www.zone.ee/rmcf/
    sul midagi paremat teha pole?? mine mängi parem jalgpalli, rikud vähem silmi

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud