320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    pähh real..:P
    ma arvan, et beckhamil tuleb probleeme hispaanias, meeskonda sissesulamise ja värgiga.. parem kui oleks inglismaale jäänud. aga nojah, mis teha, real tegelt ju täitsa poolpandav klubi, eriti nüüd, kui beckham seal on. parim hisp klubidest ikka. huvitav, tegelt beckham müüdi odavalt... või mis
    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Heh.. naljatilgad, kes arvavad, et Beckham toodi Reali vaid mängupildi parandamiseks. Vaevalt see kuigivõrd midagi muudab, kui Figo asemel nüüd David paremal äärel sibab. Vicente del Bosque kommentaar pärast ostu oli umbes selline: \"Einoh.. tore, et selline kena poiss meiega liitus, ma pean nüüd mõtlema ainult, et millisele positsioonile ma ta panen\". Ja seda räägib peatreener PÄRAST ostu?!

      Oma miljonid teenib Beckham tasa hoopis teistmoodi ja platsiväliselt. Reklaami saab Real rohkem kui rubla eest. Ärilises mõttes \"geniaalsemaid\" oste viimastel aastatel.

      Kahju... see ÄRI ongi üks põhjuseid, miks see klubi kohe üldse peale ei lähe.

      Asjassepuutuv link ka: http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=1...&id=142017

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Originally posted by Siim
        Vicente del Bosque kommentaar pärast ostu oli umbes selline: \"Einoh.. tore, et selline kena poiss meiega liitus, ma pean nüüd mõtlema ainult, et millisele positsioonile ma ta panen\". Ja seda räägib peatreener PÄRAST ostu?!
        Mulle on küll jäänud mulje, et del Bosque\'l polnd selle ostuga just kuigi palju pistmist, eks ta tema jaoks olegi vist nagu malendite rittaladumine, oleneb sellest mis nupud ülevalt poolt ette antakse. ja no kui etturite asemel muudkui lippe jagatakse, mis viga siis treener olla. Samas kaotada on ka muidugi valusam tüki maad:P
        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          minu meeelest on see mees sama tark kui Edgar Savisaar
          minge Kingissepa praami peale

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Originally posted by Peku


            pähh real..:P
            ma arvan, et beckhamil tuleb probleeme hispaanias, meeskonda sissesulamise ja värgiga.. parem kui oleks inglismaale jäänud. aga nojah, mis teha, real tegelt ju täitsa poolpandav klubi, eriti nüüd, kui beckham seal on. parim hisp klubidest ikka. huvitav, tegelt beckham müüdi odavalt... või mis
            aga praegu on klubidel rasked ajad, ma ei usu, et keegi sel suvel kallimalt müüakse... loodan, et ma oma sõnu ei söö
            minge Kingissepa praami peale

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Originally posted by FCOperBK


              minu meeelest on see mees sama tark kui Edgar Savisaar


              mis mehest jutt käib???del bosqe??
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                pole ise suurem realis spets .. see pärast küsiks siin asjapulkadelt, et mis numbri Beckham saada võiks....
                minge Kingissepa praami peale

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Originally posted by FCOperBK


                  pole ise suurem realis spets .. see pärast küsiks siin asjapulkadelt, et mis numbri Beckham saada võiks....
                  selle apunkto antud aadressil oli sellest tegelikult juttu.alguses räägiti mingist 77\'st,aga siis üeldi,et number 1-25,seal vahemikus siis.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Mina arvan, et Moriantes müüakse maha, Ronaldo\'le andakse nr.9 ja Beckham\'ile jääb nr.11

                    Huvitav mis siis Guti\'st saab, mees ise rääkis, et teda kasvatati poolkaitsjaks siis kui Zidane tuli siis muutus ta ründajaks aga nüüd nüüd äkki hakkab kaitsjaks:P Meest seostatakse muidugi ka Barcelona\'ga ja Valencia\'ga

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Originally posted by Epic


                      Mina arvan, et Morientes müüakse maha, Ronaldo\'le andakse nr.9 ja Beckham\'ile jääb nr.11

                      Huvitav mis siis Guti\'st saab, mees ise rääkis, et teda kasvatati poolkaitsjaks siis kui Zidane tuli siis muutus ta ründajaks aga nüüd nüüd äkki hakkab kaitsjaks:P Meest seostatakse muidugi ka Barcelona\'ga ja Valencia\'ga
                      Beckhami numbri koha pealt on sul õigus, sest Beckhami number 15 särk ei oleks nii suur müügihitt, kui number 11.
                      Isegi, kui Guti müüdaks maha, siis barcasse Ta kohe kindlasti ei lähe.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Originally posted by Siim


                        Heh.. naljatilgad, kes arvavad, et Beckham toodi Reali vaid mängupildi parandamiseks. Vaevalt see kuigivõrd midagi muudab, kui Figo asemel nüüd David paremal äärel sibab. Vicente del Bosque kommentaar pärast ostu oli umbes selline: \"Einoh.. tore, et selline kena poiss meiega liitus, ma pean nüüd mõtlema ainult, et millisele positsioonile ma ta panen\". Ja seda räägib peatreener PÄRAST ostu?!

                        Oma miljonid teenib Beckham tasa hoopis teistmoodi ja platsiväliselt. Reklaami saab Real rohkem kui rubla eest. Ärilises mõttes \"geniaalsemaid\" oste viimastel aastatel.

                        Kahju... see ÄRI ongi üks põhjuseid, miks see klubi kohe üldse peale ei lähe.

                        Asjassepuutuv link ka: http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=1...&id=142017
                        Kle Vicente del Bosque ütles ammu juba Reali juhtkonnale et on vaja muretseda hea kaitse mängijaid,mitte keskpoolikuid ja ründaijaid..ja becki ostuga tal polnud mittemingisugust pistmist..

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Vicente enda tulevik Realis on niigi ebakindel, uut lepingut pole talle siiani pakutud. Nii et võimalik on, et Becksi positsiooni platsil määrab algaval hooajal juba keegi teine. Ja suurte ostude puhul pole klubis eriti kombeks olnud peatreeneri nõusolekut küsida. Põhilisi niite tõmbab seal ikkagi Valdano.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Del Bosque tulevikku arutatakse peale hooaja lõppu. Uue treeneri tuleku juttu ma ei usuks. Del Bosque`t ei saa kuidagi süüdistada kehvas hooajas ning ta on meeskonnaga olnud juba liiga pikka aega, et teda niisama minema lasta. Wenger ja Erikson pole paremad treenerid, kui Vicente ja nemad ei mõista klubi traditsioone nagu seda teeb Vicente. Milline teine treener suudab väljakule ära mahutada sellised suured isiksused nagu Figo, Zidane, Ronaldo, Raul, Carlos, Helguera ning Guti? Ja nüüd tuleb veel Beckham ka. Raske töö, kuid del Bosque saab hakkama. Tema ainus soov on ka kaitseliini tugevdamine. Usun, et Perez & Valdano mõtlevad ka sellele praegu pingsalt.
                            Usun, et del Bosque lepingut pikendatakse olenemata La Liga tiitlist ühe aasta võrra.
                            Teeks väikse listi kaitsjatest, keda on seostatud meiega ja kes oleksid saadaval
                            Christian Chivu - noor rumeenlane on kõrgelt hinnatud. Ta on Ajaxi ja Rumeenia kapten. Lööb häid karistuslööke ning penalteid. Kollane press räägib, et tal on eelleping Interiga. No vaatame ja ootame, minu arust oleks Chivu kõige parem valik.
                            Lucio - brass on hea rünnakule tulles, kuid kaitses teeb eksimusi. Tema viimane kala oli Konföderatsioonide Karika mängus Kameruni vastu. Lucio sobiks küll Real Madridi väga hästi oma tehnilisuse ja kiiruse poolest, kuid meil on siiski kinldlat keskkaitsjat vaja, kes nii lihtsalt ei eksi. Muidugi soodsa hinnaga võiks ta ju isegi osta, sest ega meil raha enam eriti ei ole.
                            Walter Samuel - väga hea kaitsja. Temast saaks Real Madridis maailma parim kaitsja ning Hierro vääriline järglane, kuid kahjuks sellel suvel on ta oma kõrge hinnaga meie liigast väljas. Maybe next summer...
                            Ivan Ramiro Cordoba - maailma kiireim keskkaitsja, kes võib mängida igal kaitsjapositsioonil. Mind häirib tema juures keevaverelisus ning ta pidi suhteliselt madala intelligentsiga mägija olema. Kuigi ta on klassiga mängija, ei vaja me riiukukke.
                            Rafael Marquez - mehhiklast hinnatakse ka väga kõrgelt. Ma pole teda isiklikult eriti palju kaitseaktsioonis suurte ründajate vastu näinud, kuid häid sööte ja tehnilisust on ta küll näidanud. Mängib nii parem- kui ka keskkaitses. Tänu Monaco finantsprobleemidele tuleks ta Prantsusmaalt tõenäoliselt odavalt ära.
                            Sol Campbell - Arsenali ja Inglismaa koondise kaitsetala on füüsiliselt väga tugev ja tegeleb pühendunult kaitsetööga. MM-il moodustas Rio Ferdinandiga turniiri parima kaitsepaari. Tema ületulekusse ma kohe üldse ei usu, sest esiteks ei usu, et Arsenal teda ära müüks ning tema turuväärtus on väike.
                            Lilian Thuram - väga kindel mängumees, kellele võib igas mängus ja igas olukorras lootma jääda. Mängib Juventuses paremkitsja positsiooni, kuid ta pole selle positsiooniga rahul ning tahab keskkaitses mängida. Kuid kas see on piisavalt mõjuv põhjus Seria A võitja meeskonnast lahkumiseks? Ega vist ei ole, jah.
                            Phillipe Mexes - noor prantslane on mees, keda paljud fännid tahavad Bernabeule saada, kuid minul temasse millegipärast usku ei ole.
                            Cristoph Metzelder - on liiga kogenematu ja eksib palju. Sel suvel teda ei ootaks, las areneb veel Bundesligas.
                            William Gallas - tema ja Desailly olid Chelsea hea hooaja alustalad. Murdis ennast Prantsusmaa koondisse ning isegi põhikoosseisu. Liiga väikese turuväärtusega paraku.
                            Ei maksa unustada ka meil juba olemasolevaid kaitsjaid nagu Fransisco Pavon Barahona, Borja Fernandez, Julio Cesar ja Fransisco Dorado ning Ruben Gonzales Rocha. Pavon on meeskonnas päris palju mänguaega saanud ja jätnud talutava mulje. Hierro ülesannet ta siiski täita ei suudaks, mitte kunagi. Väga hea mulje on mulle jäänud Ruben Rochast, kes on tough-tackler tüüpi, nagu seda on ka Nicola Legrottaglie. Nägin teda mängimas Fifa All Star meeskonna vastu ja nn. All Star ründajatega sai ta küll suurepäraselt hakkama.
                            Mina tahaks väga näha Chivut Real Madridi särgis ning suur unistus on ka Samuel, kuid olen realist ja saan aru, et Samueli me ei saa. Seega loodan kahe uue keskkaitsja puhul sellist keskkaitse paari: Chivu-Lucio. Hierro jääks neile tagavaraks ning jagaks neile kogemusi. Helguera liiguks keskväljale.

                            Paneks siia samasse posti ka potensiaalsed lahkujad:
                            Steve McManaman - tema vastu tunneb huvi Manchester City, lahkuks tasuta, kuigi ta leping kehtub veel aasta.
                            Fernando Morientes Sanchez - peaegu kindel lahkuja suvel. Kahju, väga kahju temast. Ta on nii mulle kui ka paljudele teistele EL Reali toetajatele ja fännidele ja isegi vihkajatele sümpaatne. Kahjuks ei saanud ta see hooaeg palju mänguaega Ronaldo tulekuga ning tagant hinagavad veel kuklasse Portillo, Tote ning ka Aganzo. Tema eest saab küll head raha. (Vabandage, et ma nii ütlen, kuid see on ju tõsi) Potentsiaalsed huvilised: Roma, Tottenham, Valencia.
                            Santiago Hernan Solari - universaalne vasakäär on paljude klubide vaateväljas. Kõige rohkem tunneb huvi Inter. Kui Inter talle vähegi parema lepingu annaks, siis võiks ta Interiga liituda küll, et saaks viimase osa Ronaldo eest ära klaaritud.
                            Kolmikust Flavio Conceicao, Esteban Matias Cambiasso Delau ja Albert Celades Lopez tuleks vähemalt üks neist maha müüa, sest suure tõenäosusega liigub Helguera keskväljale ja siis jääks üks mängija ülearu sellele positsioonile arvestades ka seda, et Beckham on tulekul ning järgmine suvi liitub meiega ka Xabi Alonso.

                            See kord siis kõik. Oodatud tagasiside ja parandused.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by H.M Murdock


                              no kui Ronaldinho ka ära ostetakse siis on küll pael.ma miski pärast ei usu,et R ise on vabatahtlikult koos morientesega nõus vahetusmeeste pinki nühkima.ei tea,kohe üldse ei tea mida seal maalimas mõeldakse.
                              Ronaldinho ju Manchesteris nyyd...egas teda kohe edasi myyda
                              2002 FC EBS Team
                              2003 FC Nimeta
                              2004 FC Nimeta
                              2005 FC Nimeta
                              2006 Tallinn United FC
                              2007 Tallinn United FC

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Originally posted by Litmanen37
                                Ronaldinho ju Manchesteris nyyd...egas teda kohe edasi myyda
                                Kas sa tead midagi mida meie ei tea? Ronaldinho tulevikku ju enne Konföderatsioonide Karika lõppu teatavaks ei tehta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X