320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    Algselt postitas Robinho


    Algselt postitas DEDE junior
    samas esialgu on nad uue treeneriga mängu käima saanud...
    Mida sa targutad? Oled sa mõnda mängu näinud üldse?
    mida ta (seekord) valesti ütles? asi on ju ikka kordades parem! ja jah, ma olen mõnda mängu näinud.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Algselt postitas Robinho


      Algselt postitas DEDE junior
      samas esialgu on nad uue treeneriga mängu käima saanud...
      Mida sa targutad? Oled sa mõnda mängu näinud üldse?
      bob saaa yle ykskord! ja esialgu on real saanud uue treeneriga võite, ei leia et oleksin midagi valesti öelnud, aga ma ei kahtlegi bob et praegu leiad sa igas mu arvamuses midagi valet

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        Algselt postitas DEDE junior
        bob saaa yle ykskord! ja esialgu on real saanud uue treeneriga võite, ei leia et oleksin midagi valesti öelnud, aga ma ei kahtlegi bob et praegu leiad sa igas mu arvamuses midagi valet
        Kes viimasena naerab, naerab paremini!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          Algselt postitas Robinho


          Algselt postitas DEDE junior
          bob saaa yle ykskord! ja esialgu on real saanud uue treeneriga võite, ei leia et oleksin midagi valesti öelnud, aga ma ei kahtlegi bob et praegu leiad sa igas mu arvamuses midagi valet
          Kes viimasena naerab, naerab paremini!
          Kes viimasena naerab, sellel on pikad juhtmed

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            Real suutis mängida üle tabeli viimase 2:1. Ilusa värava tegi Beckham karistuslöögist.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              toetudes teiste arvamustele mängupildist (ise ei näinud), siis olevat tegu olnud suht kobaga ja ilmetu mänguga? seda tiimi vist ei saadagi korralikult mängima?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                lorenzo, kossupoisid sattusid mängu nägema ja andsid sulle oma arvamuse edasi?

                igatahes mannetu ei olnud see mäng sugugi, esimene poolaeg lõppes väravateta vaid seetõttu et Numancial oli 8 meest kaitses ja Reali rünnakute lõpetamine toimus vigadega ja mehi lõhkudes. kohtunik oligi I pa kangelane kui määras väraesisest võitlusest penalti peale seda kui Helguera vastast natukene kallistas. kuigi palli jõudis ta peaga klaariks lüüa ja vastane jäi püsti ning ei protesteerinud, määras kohtunik penalti. enne ja pärast seda situatsiooni jättis kohtunik sarnased vead aga üldse vilistamata. õnneks oli Casillas taas tasemel ja võttis penalti ära
                kohtunikust veel nii palju et Tevenet (va tropp) sai kollase kaardi alles siis kui oli oma 8\'nda vea teinud (pooled Numancia vigadest). sellest hoolimata et enamus numancia meestest kaitses olid, suutsid nad vasturünnakutest Reali kaitsele piisavalt muret tekitada. taas kord- nii kui kiiremad ründajad vastas, jääb kaitse hätta.
                teisel poolajal oli Gravensen natukene tahapoole jäänud kus sai kaitsva/lõhkuva poolikuna vägagi hästi hakkama, tundub et temal on koht põhikoossesisus kindlustatud. Beckham keerutas karistuslöögi ilusasti sisse aga millegi muuga ta eriti silma ei paistnud. ülejäänud keskväli hoidis samuti Numancia kena surve all ja lõpuks tuli ka teine koll Salgadolt. esialgu küll paistis et ta pallini ei jõua kuid talle omaselt, võideledes iga palli pärast, sai ka tema selle hooaja esimese värava kirja.
                vahetus Figo-Guti oli väga õnnestunud ja Guti tegi korraliku mängu andes mitu ilusat söötu mis oleks pidanud väravaga lõppema kuid paraku suutsid nii Solari kui Portillo väravast mööda lüüa. ülejäänud vahetused pigem lõhkusid Reali mänguplaani ja mängu lõpu poole hakkas järjest rohkem ründama ka Numancia ning mõned minutid enne lõppu löödigi üks värav tagasi.
                üldiselt paistab et teine koht on suhteliselt kindel ja loodetavasti läheb meil sama positiivselt kui viimastel liigamängudel ka CL\'is

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  Algselt postitas ek
                  üldiselt paistab et teine koht on suhteliselt kindel ja loodetavasti läheb meil sama positiivselt kui viimastel liigamängudel ka CL\'is
                  vaevalt küll

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Kui Reali uus treener hakkab kenasti välja vahetama neid löntis püksipeega staare siis võib ka sellest hooajast veel asja saada. Kuigi, jah, Juvega suurt lootust pole.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      becksi iludus

                      salgado kaunikene

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        Algselt postitas lorenzo


                        toetudes teiste arvamustele mängupildist (ise ei näinud), siis olevat tegu olnud suht kobaga ja ilmetu mänguga? seda tiimi vist ei saadagi korralikult mängima?
                        Nojah, kui meeskond võidab 5 mängu järjest, siis on ta küll halvasti mängima saadud. Kas RM peab siis kõiki 10:0 võitma, et vingumine lõppeks??
                        p.s. RM on siis Real Madrid

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          Algselt postitas dannar


                          Algselt postitas lorenzo


                          toetudes teiste arvamustele mängupildist (ise ei näinud), siis olevat tegu olnud suht kobaga ja ilmetu mänguga? seda tiimi vist ei saadagi korralikult mängima?
                          Nojah, kui meeskond võidab 5 mängu järjest, siis on ta küll halvasti mängima saadud. Kas RM peab siis kõiki 10:0 võitma, et vingumine lõppeks??
                          p.s. RM on siis Real Madrid
                          Dannar, suurest austusest sinu vastu ma ei viitsi vaielda, kuigi paneks paar krõbedat sõna küll...panen lühidalt- mängib see meeskond siis nüüd ootuspäraselt ja kõik on tipp-topp?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            Algselt postitas lorenzo


                            Algselt postitas dannar


                            Algselt postitas lorenzo


                            toetudes teiste arvamustele mängupildist (ise ei näinud), siis olevat tegu olnud suht kobaga ja ilmetu mänguga? seda tiimi vist ei saadagi korralikult mängima?
                            Nojah, kui meeskond võidab 5 mängu järjest, siis on ta küll halvasti mängima saadud. Kas RM peab siis kõiki 10:0 võitma, et vingumine lõppeks??
                            p.s. RM on siis Real Madrid
                            Dannar, suurest austusest sinu vastu ma ei viitsi vaielda, kuigi paneks paar krõbedat sõna küll...panen lühidalt- mängib see meeskond siis nüüd ootuspäraselt ja kõik on tipp-topp?
                            einoh, ma ei saa aru, et miks peab alati kõige puhul, mis Real Madridi puutub, hädaldama, et vaat vaat küll mängivad halvasti ja nende staaridega peaks palju paremini mängima jne jne. \"Vingujate\" all ei mõtle ma sind, vaid mõningaid teisi kuldsuid, nii siin foorumis kui ka soccernet.ee kommentaarides. Minu arust on üldse väga üllatav, et RM-il niigi hästi läheb. Arvestades vananevate nr. 5-e ja nr. 10-ga, vormist väljas (endiselt) nr. 7-e, trennipõlgurist nr. 9-ga ja elumerelainetes uppumist vältida üritava nr. 23-ga.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              Dannar, paremini ei saa nimetatud särginumbrite kandjaid nimetadagi ! :P

                              Kahju ainult, et need härrased oma staaristaatustega nimeka klubi mainet alla kisuvad.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                Algselt postitas ek


                                ülejäänud keskväli hoidis samuti Numancia kena surve all ja lõpuks tuli ka teine koll Salgadolt. esialgu küll paistis et ta pallini ei jõua kuid talle omaselt, võideledes iga palli pärast, sai ka tema selle hooaja esimese värava kirja.
                                Ma pole küll kindel, aga minu arvates oli see värav tal sel hooajal vähemalt teine, kui mitte kolmas.
                                It\\\'s always better on holiday...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X