320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    Algselt postitas dannar
    nojah, sarnase suhtumisega ongi kogu Perezi poliitika viiamsel ajal olnud, et saadame ära kõik, kes on meeskonnast meeskonna teinud ja ostame nende asemele sisse ajakirjanduses kõige enam räägitud mängija hiilgama suure summa eest ja kõik peaks sis ok olema?
    Eino vaata dannar. siin on küsimus selles mida sa näha tahad. Kas oma vana tuttavat reali rauliga ründes ja guti ning figoga keskel eeldusel et tiitleid ei tule, sest nende meeste aeg on lihtsalt läbi. Või tahad sa näha uut reali generatsiooni, mis üle aastate edukas oleks. Ja ma ei ytleks et tulevad mehed kellest ajakirjandus palju räägib, kuid kellest kasu pole. joaquin, sergio, baptista, Robinho - kõik noored ja väga suure potensiaali ning klassiga mehed.
    Ma saan väga hästi aru, et rõigele reali fännile on valus vaadata kuidas mehed keda kunagi fännama hakkasime lahkuvad, kuid veel valusam on vaadatata kuidas need mehed mingit edu enam ei too. Rauli, Guti ja Figo aeg on läbi, nagu on sisuliselt läbi ka Zizou aeg.
    rauli kohta veel nii palju, et tema aeg lõppes juba siis kui lahkusid Makelele ja Hierro, sest nemad olid need kes Rauli jaoks rabasid ja jooksid, et tema särada saaks. Nüüd peab ta ise tööd tegema ja ongi kõik
    Be real all the way =)

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Algselt postitas alosan


      Algselt postitas dannar
      nojah, sarnase suhtumisega ongi kogu Perezi poliitika viiamsel ajal olnud, et saadame ära kõik, kes on meeskonnast meeskonna teinud ja ostame nende asemele sisse ajakirjanduses kõige enam räägitud mängija hiilgama suure summa eest ja kõik peaks sis ok olema?
      Eino vaata dannar. siin on küsimus selles mida sa näha tahad. Kas oma vana tuttavat reali rauliga ründes ja guti ning figoga keskel eeldusel et tiitleid ei tule, sest nende meeste aeg on lihtsalt läbi. Või tahad sa näha uut reali generatsiooni, mis üle aastate edukas oleks. Ja ma ei ytleks et tulevad mehed kellest ajakirjandus palju räägib, kuid kellest kasu pole. joaquin, sergio, baptista, Robinho - kõik noored ja väga suure potensiaali ning klassiga mehed.
      Ma saan väga hästi aru, et rõigele reali fännile on valus vaadata kuidas mehed keda kunagi fännama hakkasime lahkuvad, kuid veel valusam on vaadatata kuidas need mehed mingit edu enam ei too. Rauli, Guti ja Figo aeg on läbi, nagu on sisuliselt läbi ka Zizou aeg.
      rauli kohta veel nii palju, et tema aeg lõppes juba siis kui lahkusid Makelele ja Hierro, sest nemad olid need kes Rauli jaoks rabasid ja jooksid, et tema särada saaks. Nüüd peab ta ise tööd tegema ja ongi kõik
      ää mm. zidane ja figo on tulnud hiljem, kui mina olen seda klubi toetama hakanud, 28-aastaste kohta ei saa öelda, et nende aeg läbi on. Eriti saab seda öelda Guti kohta, kes suutis viimasel hooajal mitmed mängud varumeeste pingilt tulles ära teha. Sinu nimetatute seas oli ka Ballack, kuid mis järgmine generatsioon tema veel on? vana ta on, 30 peaks ju täis olema? ja sellist jama ajama hakata, et Hierro ja Makelele olid need, tänu kellele Raul särada sai, on natuke ühepoolne. Praegust võiks samamoodi öelda, et Raul on see kes Ronaldol särada laseb, sest tõesti, Makelele hoidis taga asjad korras, kuid praeguses olukorras peab Raul üsna palju musta tööd tegema ja sellest olukorrast on loomulik, et ta ei jõua 25 väravat hooajal lüüa. Joaquin, Reyes ja ka Robinho oleks tõesti üsna teretulnud ning minu arust on mängijateks, kellel eelkõige aeg läbi, Zidane, Figo ja Roberto Carlos ning mängijaks, keda mina pole omaks võtnud on Owen, sest temal on pidevalt midagi kobiseda, kuigi Ronaldo, Owen ja Raul on kolmekesi ründes hästi hakkama saanud. Graveseni ostust pole ma siiani aru saanud, sest lõhkuva poolkaitsjana on tema väärtuseks ainult õudne välimus. Ja Woodgate on ka geniaalne ost, kas tõesti arvas Real endast nii palju, et suudavad klaaskiududega täidetud sitast kivikõva saia teha?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        millal see imemees Woodgate väljakule jookseb? või müüdi juba maha?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          Algselt postitas lorenzo


          millal see imemees Woodgate väljakule jookseb? või müüdi juba maha?
          hetkelootus on vist et uueks hooajaks saab jala alla

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            Algselt postitas dannar
            ning mängijaks, keda mina pole omaks võtnud on Owen, sest temal on pidevalt midagi kobiseda
            siinkohal sa eksid... owen on pigem just reali fännide (ja ka treeneri) poolehoiu võitnud sellega et ta ei virisenud kui ta pingil oli vaid ootas kannatlikult oma mänguaega...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              Algselt postitas erts


              Algselt postitas dannar
              ning mängijaks, keda mina pole omaks võtnud on Owen, sest temal on pidevalt midagi kobiseda
              siinkohal sa eksid... owen on pigem just reali fännide (ja ka treeneri) poolehoiu võitnud sellega et ta ei virisenud kui ta pingil oli vaid ootas kannatlikult oma mänguaega...
              mina olen küll pidevalt näinud Briti meedia kirjutisi Oweni rahulolematusest, kuid eks selles ole tunda omal jaol ka inglaste kadunud poja taga nutmist

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                Algselt postitas dannar


                Algselt postitas erts


                Algselt postitas dannar
                ning mängijaks, keda mina pole omaks võtnud on Owen, sest temal on pidevalt midagi kobiseda
                siinkohal sa eksid... owen on pigem just reali fännide (ja ka treeneri) poolehoiu võitnud sellega et ta ei virisenud kui ta pingil oli vaid ootas kannatlikult oma mänguaega...
                mina olen küll pidevalt näinud Briti meedia kirjutisi Oweni rahulolematusest, kuid eks selles ole tunda omal jaol ka inglaste kadunud poja taga nutmist
                jah, see on pigem kunstlikult tekitatud halamine meedia poolt...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  Algselt postitas alosan
                  Kõne all ......, Ballack .....ja veel mitmed keskvälja mehed, seega ei kujuta see endast mingit probleemi. Ma olen kindel, et mistahes valikud tehakse, on klubi sügisel tugevam kui varem.
                  Ärge isegi mõelge
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Algselt postitas boobek


                    Algselt postitas alosan
                    Kõne all ......, Ballack .....ja veel mitmed keskvälja mehed, seega ei kujuta see endast mingit probleemi. Ma olen kindel, et mistahes valikud tehakse, on klubi sügisel tugevam kui varem.
                    Ärge isegi mõelge
                    ma loodan, et ei mõelda jah.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      dannar ballack on 29 kui täpne olla :P a tema suhtes on sul õigus. ma ei tea kuidas mul meelde jäänud on et ta noorem on. kuigi ma olen suur reali fänn ei taha ma rauli kaitsta... ei pea olema just veteran et sinu aeg läbi oleks. lihtsalt muutub mängusüsteem ja koosseis ja enam ei sobi mõni mees konteksti. rauli puhul on see nii (imo).
                      ja kui eriti karm olla siis peaks nagu täieliku puhastuse tegema. ronaldo zidane figo raul carlos... kõik tuleks minema saata ja noored andekad tegijad peale tuua... seda tegi barca ja seda tegi chelsea...
                      Be real all the way =)

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        Algselt postitas dannar


                        Algselt postitas boobek


                        Algselt postitas alosan
                        Kõne all ......, Ballack .....ja veel mitmed keskvälja mehed, seega ei kujuta see endast mingit probleemi. Ma olen kindel, et mistahes valikud tehakse, on klubi sügisel tugevam kui varem.
                        Ärge isegi mõelge
                        ma loodan, et ei mõelda jah.
                        \'

                        kui vga täpne olla siis ta alles sai 29 ta on samamoodi 76 syndinud ngu RAUL- seega samaiga, muidugi Ballacki kasutegur on hoopis teine, ta lööb praegusel ajal rohkem väravaid annab sööte ja on aktiivne kaitsetegevuses, a nuh Real teda anyway ei saa ja ngu tähtis asjapulk dannar ytleb tema ei tahagi pigem ikka mõni ryndaja

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          Algselt postitas DEDE junior


                          Algselt postitas dannar


                          Algselt postitas boobek


                          Algselt postitas alosan
                          Kõne all ......, Ballack .....ja veel mitmed keskvälja mehed, seega ei kujuta see endast mingit probleemi. Ma olen kindel, et mistahes valikud tehakse, on klubi sügisel tugevam kui varem.
                          Ärge isegi mõelge
                          ma loodan, et ei mõelda jah.
                          \'

                          kui vga täpne olla siis ta alles sai 29 ta on samamoodi 76 syndinud ngu RAUL- seega samaiga, muidugi Ballacki kasutegur on hoopis teine, ta lööb praegusel ajal rohkem väravaid annab sööte ja on aktiivne kaitsetegevuses, a nuh Real teda anyway ei saa ja ngu tähtis asjapulk dannar ytleb tema ei tahagi pigem ikka mõni ryndaja
                          Raul on 1977 sündinud

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            Algselt postitas DEDE junior


                            Algselt postitas dannar


                            Algselt postitas boobek


                            Algselt postitas alosan
                            Kõne all ......, Ballack .....ja veel mitmed keskvälja mehed, seega ei kujuta see endast mingit probleemi. Ma olen kindel, et mistahes valikud tehakse, on klubi sügisel tugevam kui varem.
                            Ärge isegi mõelge
                            ma loodan, et ei mõelda jah.
                            \'

                            kui vga täpne olla siis ta alles sai 29 ta on samamoodi 76 syndinud ngu RAUL- seega samaiga, muidugi Ballacki kasutegur on hoopis teine, ta lööb praegusel ajal rohkem väravaid annab sööte ja on aktiivne kaitsetegevuses, a nuh Real teda anyway ei saa ja ngu tähtis asjapulk dannar ytleb tema ei tahagi pigem ikka mõni ryndaja
                            ma\'i saa aru, et mida sa siin kõik aeg hüppamas käid?? rääkisin ma midagi uuest ründajast või?? Oled sa kunagi kuulnud mind rääkimas mõnest uuest ründajast kui soovitavast meeskonna täiendusest? Ballacki kasutegur Rauli omast küll nii palju suurem pole, viimane hooaeg on ta üsna ok olnud, kuid kaks esimest Bayerni hooaega oli ta täiesti 0. Raulil oli üks aasta madalvormi ning nüüd kõik räägivad sellest kui kogu meeskonna alavormi põhjusest. RAul lõi sel hooajakl siiski üsna arvestatava koguse värava ja andis sööte ka, möödalööke tuli ka piisavalt, kuid mida ta siis tegema peab?? Lööma 40 väravat hooajal, hoidma värava ainuisikuliselt puutumatuna ning lõhkuma 100% vastaste rünnakutest? ja siis leiab ilmselt sinusugune pauk ikka midagi mölisemiseks..
                            p.s. paha päev oli, muidu olen ma sõbralik

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              Algselt postitas erts


                              Algselt postitas lorenzo


                              millal see imemees Woodgate väljakule jookseb? või müüdi juba maha?
                              hetkelootus on vist et uueks hooajaks saab jala alla
                              Just JALA - kahte korraga kindlasti mitte

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                Algselt postitas dannar


                                Algselt postitas DEDE junior


                                Algselt postitas dannar


                                Algselt postitas boobek


                                Algselt postitas alosan
                                Kõne all ......, Ballack .....ja veel mitmed keskvälja mehed, seega ei kujuta see endast mingit probleemi. Ma olen kindel, et mistahes valikud tehakse, on klubi sügisel tugevam kui varem.
                                Ärge isegi mõelge
                                ma loodan, et ei mõelda jah.
                                \'

                                kui vga täpne olla siis ta alles sai 29 ta on samamoodi 76 syndinud ngu RAUL- seega samaiga, muidugi Ballacki kasutegur on hoopis teine, ta lööb praegusel ajal rohkem väravaid annab sööte ja on aktiivne kaitsetegevuses, a nuh Real teda anyway ei saa ja ngu tähtis asjapulk dannar ytleb tema ei tahagi pigem ikka mõni ryndaja
                                ma\'i saa aru, et mida sa siin kõik aeg hüppamas käid?? rääkisin ma midagi uuest ründajast või?? Oled sa kunagi kuulnud mind rääkimas mõnest uuest ründajast kui soovitavast meeskonna täiendusest? Ballacki kasutegur Rauli omast küll nii palju suurem pole, viimane hooaeg on ta üsna ok olnud, kuid kaks esimest Bayerni hooaega oli ta täiesti 0. Raulil oli üks aasta madalvormi ning nüüd kõik räägivad sellest kui kogu meeskonna alavormi põhjusest. RAul lõi sel hooajakl siiski üsna arvestatava koguse värava ja andis sööte ka, möödalööke tuli ka piisavalt, kuid mida ta siis tegema peab?? Lööma 40 väravat hooajal, hoidma värava ainuisikuliselt puutumatuna ning lõhkuma 100% vastaste rünnakutest? ja siis leiab ilmselt sinusugune pauk ikka midagi mölisemiseks..
                                p.s. paha päev oli, muidu olen ma sõbralik
                                ysna ok ja muidu null on sinu asjatudlikust peegeldavad laused, a põhimõtselt ma ei hakka ka vaidlema kuna see kui palju Ballack Raulist parem ei puutu asjasse, kui mitte miski muu siiskasv statistika peegeldab seda a ok!!!
                                kuid yks asi on imelik et mida ma siin hyppamas käin:O ma postitasin siia yle pika aja ja kohe koguaeg, nu ok kirjutage siin siis yksi reali sõbrad kui tore klubi teil ikka on

                                Kommentaar

                                Working...
                                X