320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Real Madrid

    Kinnitamata andmeil on Real Madrid saanud kokkuleppele Santosega seoses Robinho ostuga. Ülemineku summa peaks olema 25 miljonit Eurot.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Algselt postitas Barca-Freddy


      Algselt postitas peremees


      Mulle on Robinho küll positiivse mulje jätnud, teravust Reali ründeliini tooks ta igal juhu.
      Konf.Karikal mängis ta Ronaldihnost paremini, kes oli üldse kuidagi mannetu, aga see selleks.
      Ronaldinho oli jah see turniir suht mannetu. Ta enne turniiri juba ütles, et ta on väsind ja hooaeg oli väga rusuv. Aga ega see, et Robinho mängis Conf Cupil paremini ei näita, et temast saab parem mängija, kui Ronaldinhost. \':d

      Kusjuures ei julgeks küll öelda, et Robinho millegi erilisega silma paistis. Lõi kaks väravat, lõi igal võimalusel peale, isegi siis, kui söötmine oleks olnud hetkel parim valik. Näitas küll, et on tehniline ja väle aga sellega ju asi piirdus.

      Ronaldinho poolkaitse kohta lõi soliidsed kolm, millest ainult üks oli penalt, võrreldes siin Riquelme ja Ballacki kontosid. Saksamaa vastu oli Ronaldinho suhteliselt nähtamatu, samas finaalis töötas väsimatult terve platsil ulatuses 90 min. Pole paha stamina tehnilise mängija kohta ja nimetati koos Adrianoga mängu parimateks, samuti anti Ronaldinhole Adriano ja Riquelme järel pronkskarikas turniiri väärtuslikeima mängija arvestuses.

      Loomulikult mäng Mehhikoga tuleks tervelt Brasiilia koondisel ära unustada aga minu silmis brasside fantastilisest nelikust ei saaks kedagi erilisest välja tuua. Igal ühel olid oma hetked ja hetked, mil nad nähtamatud olid. Adriano näiteks oli absoluutselt kõigis mängudes täiesti olematu mees platsil. Eriti nõrk Jaapani vastu. Siis kõmmutas 2e mänguga 4 kolli ja nüüd tituleeritakse maailma parimaks.

      Tulles tagasi kritiseerima Ronaldinhot, siis ilmselt Selecao´s tal on tiba teistsugune roll kui Barcas, koondises mängitakse kahe ründajaga, arvestades, et Robinholegi meeldib tulla keskväljale pallile vastu, segades Kakat ja Ronniet ja ülerahvastades keskvälja. Seetõttu ei paistnudki keegi peale Robinho oma triblingutega silma. Küll aga töötasid Robinho taga olevad poolikud pidevalt kaitsesse ja ründesse.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        Solari läheb ja Robinho tuleb?
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          Adriano näiteks oli absoluutselt kõigis mängudes täiesti olematu mees platsil. Eriti nõrk Jaapani vastu. Siis kõmmutas 2e mänguga 4 kolli ja nüüd tituleeritakse maailma parimaks.
          Täpselt. Jumala eba värk. Ma saan aru, et kollid on tähtsad, aga niimoodi Adrianot kohe maailma parimaks tituleerima jne, suuht mõttetu.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            keegi Oweni saatuse kohta on midagikuulnud?
            mc jünger.Anus Äärits.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              Algselt postitas reed


              keegi Oweni saatuse kohta on midagikuulnud?
              Veel pole midagi kuulda olnud.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                Minu arvamuse kohaselt peaks reali tooma rohkem noori kes on rohkem mängu tahet täis!!Realil on häid teigijaid aga nagu näha ei ole sellest piisavalt kasu
                Ma tahsks tagasi neid vanu aegu kui Real oli ikka teistest peajagu üle
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  Algselt postitas realmadridfan


                  Algselt postitas Epic


                  Algselt postitas realmadridfan


                  Algselt postitas Epic


                  Algselt postitas LoLo2000


                  Real on nüüd endale hankinud Urugai koondislase Pablo Garcia, kes peaks kohta hakkana jagama Gravesseniga. Loodame, et see ost ka õigustab ennast!:P
                  ons tal siis Hispaania pass või on tegu taaskordse non-euga, kui on siis huvitav kuidas te mõtlete Robinhot värvata.
                  Non-eu ta ei ole, samas ma ei tea kas tal Hispaania või Itaalia pass, aga ega erilist vahet pole ka.
                  mind küll huvitaks, mis pass minu lemmikmeeskonna uuel mängijal on aga eks sa ise tea :P
                  Rahu, ainult rahu. Mind huvitab ka, aga kuna sel ajal kui ma postitasin, polnud veel ametlikku kinnitust tehingul, siis ei viitsinud ma selle peale mõelda. Pealegi peaasi, et non-eu.
                  ega jah, ManU fännidele on üldse kohane vist soov teada kõike, mis nende klubi mängijaid puudutab, et kes kannab vahepeal naistepesu, kellel on kõver peenis ja muud sellist põnevat ja harivat.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Algselt postitas anDi-anDi


                    Minu arvamuse kohaselt peaks reali tooma rohkem noori kes on rohkem mängu tahet täis!!Realil on häid teigijaid aga nagu näha ei ole sellest piisavalt kasu
                    Ma tahsks tagasi neid vanu aegu kui Real oli ikka teistest peajagu üle
                    need ajad jääävad nyyd kyll juba poole sajandi taha ja usu mind sellist absoluutset yleolemist ei saavuta tänapäeval enam ykski klubi

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      Algselt postitas dannar

                      Algselt postitas Epic

                      ons tal siis Hispaania pass või on tegu taaskordse non-euga, kui on siis huvitav kuidas te mõtlete Robinhot värvata.
                      ega jah, ManU fännidele on üldse kohane vist soov teada kõike, mis nende klubi mängijaid puudutab, et kes kannab vahepeal naistepesu, kellel on kõver peenis ja muud sellist põnevat ja harivat.

                      päris intelligentne paralleel.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        Algselt postitas fittibaldi


                        Algselt postitas dannar

                        Algselt postitas Epic

                        ons tal siis Hispaania pass või on tegu taaskordse non-euga, kui on siis huvitav kuidas te mõtlete Robinhot värvata.
                        ega jah, ManU fännidele on üldse kohane vist soov teada kõike, mis nende klubi mängijaid puudutab, et kes kannab vahepeal naistepesu, kellel on kõver peenis ja muud sellist põnevat ja harivat.

                        päris intelligentne paralleel.
                        mhmh. mis sa ikka Real Madridi fännilt ootad?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          woody is back!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            Algselt postitas erts


                            woody is back!
                            Selles suhtes, et...ära liiga vara veel ka hõiska.
                            It\\\'s always better on holiday...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              Algselt postitas realmadridfan

                              ...
                              ??? või siis !!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                Urukhaidele anti numbrid ka. 12 sai Garcia selga kaunistama ja Solari vana numbri (21) sai endale Diogo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X