320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID!


    Dannarile. Tervitustega.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Algselt postitas Martin


      TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID! TISSID!


      Dannarile. Tervitustega.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        Algselt postitas realmadridfan


        Algselt postitas erts


        Algselt postitas mikc


        Äkki Babtista pandakse lõhkuvaks poolikuks?
        seal on juba ju gravy ja pablo garcia!
        Nojah, aga äkki siis lihtsalt keskpoolikuks Gravy kõrvale, sest Garcia jääb nigunii vahetusmeheks. Kuigi, nagu ma ütlesin, pidi Baptista poolkaitses suht sitt olema.
        ma miskipärast arvan et Lux jätkab 4-3-3 formatsiooniga, kus eelmise hooaja lõpuga võrreldes kukuvad põhikoosseisust välja Owen ja Raul ja asemele tulevad uued brassid...

        poolikus jätkavad kindlasti Becks ja Gravy ning ka Zidane, kellele kohati leitakse asendus kolmikust Guti, Pablo Garcia ja Diogo...

        nii näib kõige tõenäolisem... ja kui taga saaks Woody lõppude lõpuks terveks siis võiks vägagi rahul olla sellise koosseisuga... vastasel juhul peab leppima Pavoni või Mejiaga :S

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          Äkki ikka ostakse uus kaitsja ka. Ramos või Rio näiteks, kuigi viimase palganumbrid on küll suht väljakannatamatud...aga kaitsjat on vaja. Ja tema saamiseks saaks Owenit kasutada.
          Aga kuna Lux on aru saanud, et Zidane on kõige parem just ründajate tagasi, siis ma arvan, et koosseis näeb välja hoopis selline:

          --------------Casillas--------------

          Salgado-Woody-Helguera-Carlos

          ----Beckham--Gravy--Baptista----

          ---------------Zidane--------------
          -------Robinho----Ronaldo-------

          Ja kui nüüd tõesti vähemalt 1 hea keskkaitsja tuleks, tunduks tõesti tulevik suht ilus. Ma muidugi kuskilt kuulsin, et uus kaitsja tuleb ainult siis, kui Woodgate Austria turneed vastu ei pea...
          Vähemalt on meie eelmiste hooaegade põhiprobleem - lühike pink - lahendatud. Välja arvatud siis ühel positsioonil.

          Kuna ma enne ei maininud brasiillaste ostusummasid, siis mõlema eest maksti 60 millionit dollarit.
          It\\\'s always better on holiday...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            jah, eelkõnelejal on õigus, ZZ-le sobib, ka arvestades vanust, väheke vabam roll ründajate taga...seevastu aga Baptistal (a.k.a. THE BEAST) on rammu ka keskväljal rügada...

            aga vaadates seda koosseisu.... kes oleks uus kapten? RC?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              Mh, ma ei tea. Mulle ei meeldi väga mõte RC-st kaptenina...Ma ei tea, miks. Aga kuna ta praegu juba 3. kapten on, siis tundub tema kõige tõenäolisem, kui selline meeskond alustab.
              Aga kuna ZZ ise on leppinud vähema mänguajaga, siis võib-olla alustab hoopis Raul tema koha peal ja Zidane sekkub tema vastu vahetusest. See lahendaks kapteni-mure ja samas aitaks Zizoul oma maagiat arvatavasti säilitada. Ja RC ei peaks terve mäng kaptenipeale kandma.

              Aga praegu \"The Beast\" oma uue üliseksika särgiga:P:


              It\\\'s always better on holiday...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                Samuel siis Interisse, hinnaks olevat €16m.

                argentiinlane läheb - ruumi rohkem, haisu vähem
                minge Kingissepa praami peale

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  Carlos sai Hispaania kodakondsuse!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'



                    Mis Raul hakkabgi nüüd pingil konutama? Kui osteti Robinho siis ta vist enam mängu aega nii palju ei saa.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      Algselt postitas Drogba




                      Mis Raul hakkabgi nüüd pingil konutama? Kui osteti Robinho siis ta vist enam mängu aega nii palju ei saa.
                      loodame!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        Algselt postitas riks12
                        Carlos sai Hispaania kodakondsuse!
                        Carlosel on juba ammu Hispaania kodakondsus, muidu poleks ta kuningaks saanud!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          Algselt postitas realmadridfan


                          Äkki ikka ostakse uus kaitsja ka. Ramos või Rio näiteks, kuigi viimase palganumbrid on küll suht väljakannatamatud...aga kaitsjat on vaja. Ja tema saamiseks saaks Owenit kasutada.
                          Aga kuna Lux on aru saanud, et Zidane on kõige parem just ründajate tagasi, siis ma arvan, et koosseis näeb välja hoopis selline:

                          --------------Casillas--------------

                          Salgado-Woody-Helguera-Carlos

                          ----Beckham--Gravy--Baptista----

                          ---------------Zidane--------------
                          -------Robinho----Ronaldo-------

                          Ja kui nüüd tõesti vähemalt 1 hea keskkaitsja tuleks, tunduks tõesti tulevik suht ilus. Ma muidugi kuskilt kuulsin, et uus kaitsja tuleb ainult siis, kui Woodgate Austria turneed vastu ei pea...
                          Vähemalt on meie eelmiste hooaegade põhiprobleem - lühike pink - lahendatud. Välja arvatud siis ühel positsioonil.

                          Kuna ma enne ei maininud brasiillaste ostusummasid, siis mõlema eest maksti 60 millionit dollarit.
                          Baptista poolikusse? segi oled?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            Pele: \"Tänu minule!\"

                            Kas härra läbiaegade parim jalgpallur mitte ei rääkinud paar kuud tagasi, et tema on väga vastu sellele, et brassid väga noorelt euroopasse lähevad? Ja jutt oligi Santose paarist Diego-Robinho

                            Kommentaar


                              Real Madrid

                              Kas keegi oskab öelda, et kas keegi kaitsja on ka liitumas klubiga sel suvel?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                Algselt postitas Drogba




                                Mis Raul hakkabgi nüüd pingil konutama? Kui osteti Robinho siis ta vist enam mängu aega nii palju ei saa.
                                Rauli koht põhis on kindel,need sitad brassid jäävad ise pingipoisteks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X