320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    Algselt postitas Epic


    Algselt postitas Drogba

    Aga kuhu jääb Soldado, kes sõpruskohtumistes säras?
    pingile
    Ilus ja täpne vastus su küsimusele Drogba...

    A Soldadol ei ole kyl halli võimalustki kuhugi pääseda... kui ma õieti mäletan siis säras ta enne eelmist hooaega kah
    Be real all the way =)

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Algselt postitas alosan

      ...kaitsev keskkaitsja...
      Libero ?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        Salgardo on ikka Salgado, või mingi uus kaitsja teil seal?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          Algselt postitas alosan


          Ma siin paari viimase lehe peal näen kellegi kokkupandud eeldatavat reali põhikoosseisu ja sooviksin sellele kergelt vastu vaielda...

          1. Ma Robinho ei ole puhas ründaja... ta mängib äärel (mõlemal).
          2. Baptista saab väga edukalt keskväljal hakkama... ja Sevillas ei mänginud ta ka sugugi ainult ründes... päääris palju oli ta kaitsev keskkaitsja, kes lidus rünnakul ette ja hiljem uuesti tagasi (stiilis nagu Lucio Bayernis, aint et too on kaitsja)

          Seega minu pakutav koosseis

          ----------------------Casillas----------------------

          Salgardo----Woodgate-----Helguera-----Carlos

          --------------Baptista----Gravesen---------------

          -------Beckham -------------------Robinho------
          ----------------------Zidane-----------------------

          --------------------Ronaldo-----------------------

          VV. Casillas jääb sinna tervex hooajax.
          K. Salgardot hakkab asendama Diogo. Woodile ja Helguerale pakuvad puhkust Pavon ja Meija. Carlosele annab puhkust Bravo.
          KV. Garcia ja häda korral isegi Guti asendavad Baptistat ja Graveseni. Beckhami koha peal suudavad mängida nii Diogo kui ka Owen (nagu näitas viimane hooaeg. Robinho kohta ei oska ma midagi öelda. Vb Zidane saab sinna liikuda kui vaja. Zizou enda kohta oskavad edukalt mängida Raul ja ka Guti.
          R. Owen ja Raul on Ronaldole tugev konkurents.

          Ja veel lugesin eelpool et paljud loodavad uut keskkaitsjat. Seda ei tule. Sacchi avaldas 100% toetust Woodgatele ja ütles et uusi kaitsjaid ei tule. Selle hooaja kaitse ost ongi Woodgate :P
          No kuule, Salgardo. Mõni ei vaevuks pärast sellist asja edasist tekstigi lugema...
          Siis Mejia kirjutatakse hoopis nii...
          Kaitsev keskkaitsja? Müstika...
          Selles on sul muidugi õigus, et Robinho suudab äärtel mängida, aga parem on ta ikkagi ründes või siis ründaja(te) taga.
          Baptista jääb tõesti arvatavasti keskväljale, kus ta arvatavasti ka suht sakkima hakkab...
          Woody võid ka esialgu südamerahuga koosseisust välja jätta. Temaga on sellised lood, et kõigepealt hakkab ta mängima 14-aastastega, siis 16-aastastega ja siis alles B-meeskonnaga. Pärast seda, kui ta veel terve on, liitub alles põhitiimiga. Vot nii.

          Ja dannarile - Gravesen ikka alustab põhis.
          It\\\'s always better on holiday...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            ma ei tahaks ka eriti uskuda, et pärast resultatiivset eelmist hooaega Baptista toodi reali mitteründajaks...palju ta neid kolle sevilla eest lõigi nüüd? 18 vist? ja sellise mehe panete kaitsjaks?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              Algselt postitas lorenzo


              ma ei tahaks ka eriti uskuda, et pärast resultatiivset eelmist hooaega Baptista toodi reali mitteründajaks...palju ta neid kolle sevilla eest lõigi nüüd? 18 vist? ja sellise mehe panete kaitsjaks?
              mitte kaitsjaks vaid poolkaitsjaks, ründavaks poolkaitsjaks, kes hakkab tegutsema väheke vasemal pool, vahetades mängus arvatavasti tihti kohti zidane\'iga. ja usu, ega ta palju vähem väravaid see hooaeg ei löö kui eelmine.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                Kuulu järgi olevat eilne mäng jälle üliigav olnud ja mitte midagi ei pidavat olema muutunud eelmise hooajaga..ehk siis mängitakse ainult kontratega ja loodetakse ikka ainult Casillase ja Ronaldo peale...
                It\\\'s always better on holiday...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  seda ungariga mängu mõtled või?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Jah.
                    It\\\'s always better on holiday...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      muideks Casillas sai samas mängus vigastuse mis jättis ta koondise ukse taha...mis te arvate kes Ikeri asemele võeti vana sõber Victor Valdez

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        teda ei jäetud välja vaid ta ise loobus tglt :P
                        Be real all the way =)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          Algselt postitas alosan


                          teda ei jäetud välja vaid ta ise loobus tglt :P
                          ma ei öelnudki et jäeti välja... vaid et vigastus jättis ta koondise ukse taha :P
                          lihtne ja loogiline.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            kes see siin rääkis et woody hakkab eel-tiineidzheritega mängima...tegi alles oma esimesed 45 min treeningmängus ja ülla ülla... ei juhtundki midagi

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              Algselt postitas realmadridfan


                              Mh, ma ei tea. Mulle ei meeldi väga mõte RC-st kaptenina...Ma ei tea, miks. Aga kuna ta praegu juba 3. kapten on, siis tundub tema kõige tõenäolisem, kui selline meeskond alustab.
                              Aga kuna ZZ ise on leppinud vähema mänguajaga, siis võib-olla alustab hoopis Raul tema koha peal ja Zidane sekkub tema vastu vahetusest. See lahendaks kapteni-mure ja samas aitaks Zizoul oma maagiat arvatavasti säilitada. Ja RC ei peaks terve mäng kaptenipeale kandma.

                              Aga praegu \"The Beast\" oma uue üliseksika särgiga:P:



                              Ricardo Carvalho?, Rui Costa?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                Roberto Carlos. ..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X